Skocz do zawartości

Starość, nie radość - kontuzja


zuckerfrei

Rekomendowane odpowiedzi

31 minutes ago, icman said:

Mógłbyś to rozwinąć, dzięki.

 

Cukier odkłada się w tłuszcz wtedy, kiedy insulina idzie do góry. Wystarczy nie jeść bardzo słodkich rzeczy, np. cukru lub owoców bez miąższu, aby nie przytyć, oraz jeść zdrowe rzeczy, tj BIO, takie które były wyprodukowane bez pestycydów, i ogólnie żyć w czystym środowisku. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam łokieć tenisisty od ponad dwóch miesięcy. Samo przywitanie z kimś sprawia ból. Nie jest to ból nie do wytrzymania, ale jednak. Odłożyłem hantle i sztangi i przerzuciłem się na maszyny. 

Myślę, że bez wizyty u fizjo lub ortopedy się nie odbędzie. Bo miałem raz przerwę 10 dni i guzik to dało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Montella26 napisał(a):

Tez mam łokieć tenisisty od ponad dwóch miesięcy. Samo przywitanie z kimś sprawia ból. Nie jest to ból nie do wytrzymania, ale jednak. Odłożyłem hantle i sztangi i przerzuciłem się na maszyny. 

Myślę, że bez wizyty u fizjo lub ortopedy się nie odbędzie. Bo miałem raz przerwę 10 dni i guzik to dało 

U mnie siłownia odpadła na ca 2.5 miesiąca. Też odczuwałem ból przy przywitaniu. Pomógł masaż i zatejpowanie. Natomiast kluczowe było dłuższe odciążenie ręki. Powrót robiłem na małych ciężarach, bardzo małych. 

także tutaj przede wszystkim cierpliwość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Marka Purczyńskiego  - zdecydowanie polecam. 

 

Po 40 takie rzeczy się zdarzają, lekarz swoją drogą, ale fizjoterapeuta i ćwiczenia pewnie będą potrzebne. Może sobie ogarnij sanatorium, cena powinna być konkurencyjna jeśli mieszkasz na co dzień za granicą. Dowiedź się co i jak ze skierowaniem, bo może być dużo taniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmagałem się jakiś czas temu z czymś w podobie.

Chcieli mi przyklepać początki zwyrodnieniowej.

Osteofity i inne takie tam.

 

Od kilku miesięcy uskuteczniam basen 2 razy w tygodniu. 

Miesiąc przerwy na siłce.

Po czym powrót i drobna korekta na obciążeniach w żelastwie.

 

Z suplementacji to aktualnie chelat cynku,kompleks wit.B i  zmielone skorupki jajek (łyżeczka prochu).

No i oczywiście kreatynka ;)

 

Nie boli.

😎

 

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 09:36, Montella26 napisał(a):

Tez mam łokieć tenisisty od ponad dwóch miesięcy. Samo przywitanie z kimś sprawia ból. Nie jest to ból nie do wytrzymania, ale jednak. Odłożyłem hantle i sztangi i przerzuciłem się na maszyny. 

Myślę, że bez wizyty u fizjo lub ortopedy się nie odbędzie. Bo miałem raz przerwę 10 dni i guzik to dało 

Przed pójściem do fizjo panie kolego spróbowałbym pochodzić na basen, minimum miesiąc. Popływać lekko, jakieś hydromasaże. Odwiedzić termy nawet. Jeśli nic się nie poprawi dobry fizjoterapeuta bo taki ból jest jak niewyciągnięta drzazga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2023 o 09:36, Montella26 napisał(a):

Tez mam łokieć tenisisty od ponad dwóch miesięcy. Samo przywitanie z kimś sprawia ból

Leć do dobrego fizjoterapeuty... ja teraz chodzę, 120 zł za wizytę ale ebać.

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierasz sporą ilość skorupek.

Myjesz ,wypażasz,suszysz i mielisz. ;)

 

Ja używałem do tej ostatniej czynności najtańszego młynka do kawy.

 

Łyżeczkę takiego proszku wcinałam codziennie przez jakieś 6 tygodni.

Możesz dodawać do czego tam chcesz.

Ja wrzucałem bezpośrednio do paszczy, popijając wodą.

Just like that.

 

Wydaje mi się, że mogło wspomóc cały proces mojej rekonwalescencji.

 

O cennych właściwościach skorupek ,z pewnością znajdziesz sporo informacji w internecie.

Kuracja raczej niegroźna. 

Spróbować zawsze warto.

Patent podsunął mi zresztą jeden z userów tego zacnego forum.

🤝

 

A że jajka jem na potęgę. 

Dlatego też surowca nie brakowało.

😎

 

Zdrówka życzę dziadku .

😉💪👊

 

 

Edytowane przez RabarbaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.