Skocz do zawartości

Ona pali papierosa, a on otwiera buzię jak popielniczka. Dynamika chorób psychicznych na zachodzie.


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Imiennik said:

Już nie wspominając o tym że tak zmieszane geny nigdy nie wytworzą białego człowieka, A jak wiadomo czarna rasa jest najbardziej tępa wśród wszystkich ras, najniższy poziom IQ, ich jedyne osiągnięcie to chatki z gówna. 

 

Tylko dzięki niewolnictwu niektórym jednostkom udało się zaistnieć w Białej cywilizacji, a obecnie zaliczamy regres czyli cofamy się. Komuś bardzo zależy na osłabieniu społeczeństw, rolę mężczyzn przejmuje państwo a pierwsza lepsza Polka bardzo chętnie poleci na dużego czarnego koguta ;)

 

Także moim zadaniem jest tępić tego kto tępi mnie, nawet jeśli robi to pośrednio. 

Niezła odklejka.

Rasizm w pełnej okazałości.

Niby mi trochę żal ciebie... ale bardziej chyba jednak odczuwam pogardę tego co mówisz.

Dla mnie rasizm to jedno z najgorszych gówien.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Samename napisał(a):

Dla mnie rasizm to jedno z najgorszych gówien.

Nikt ci nie broni zostać cuckoldem i patrzeć jak rasa o niższym IQ dyma Twoją kobietę.

 

Zapoznaj się z takim terminem jak statystyka, czarni stanowią mniejszość w USA a popełniają większość przestępstw. 

 

Do tego na uniwerkach mają wielkie ulgi pod postacią mniejszej ilości punktów wymaganych do dostania się. Ergo są głupsi.

4 minuty temu, Samename napisał(a):

Niby mi trochę żal ciebie

Żal to Ci będzie jak Twoja luba urodzi czarnego bombelka.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Imiennik napisał(a):

Ja tylko czekam jak śpiący rycerz (nie mylić z białym rycerzem), zobaczę taką spierdolinę czy to LGBT czy inne wynalazki to zatlukę w ciemnej bramie jak nie będzie kamer.

Dlatego im więcej kamer tym lepiej by patola nie robiła burd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brat Jan napisał(a):

W takich układach "niewolnik" ma raczej marne szanse na dostęp penisem, prędzej językiem.

"Pani" może mu zdjąć "pas cnoty" i pozwolić na strzepanie jako nagrodę za dobre służenie.

Wiem, miałem trochę zleceń dla tego towarzystwa. Ale u nas w Polandii to p0lackie d0miny i tak często na trzepanie sakwy pozwalają. Nie mniej jednak szczerze gardzę :D 

 

Cytat

Dla mnie rasizm to jedno z najgorszych gówien.

A dla mnie odklejka to hipertolerancja bez wyciągania wniosków z otaczającej rzeczywistości :D 

Edytowane przez Spellman71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał(a):

Dlatego im więcej kamer tym lepiej by patola nie robiła burd. 

Libertynko nasza kochana, to co mówię jest ponad możliwością Twojego zrozumienia. Takie dziewczynki jak Ty tylko przyczyniają się do upadku wartość, zasad dzięki którym jesteśmy tu gdzie jesteśmy. 

Niestety żadna kamera nie widzi przez czapkę z daszkiem i kominiarkę, także bardzo Cię pozdrawiam!

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Libertynko nasza kochana, to co mówię jest ponad możliwością Twojego zrozumienia.

Nie misgenderuj mnie. Jestem facetem. Murzynku. 

43 minuty temu, Imiennik napisał(a):

 

Takie dziewczynki jak Ty tylko przyczyniają się do upadku wartość, zasad dzięki którym jesteśmy tu gdzie jesteśmy. 

Co innego ty. "We wuz kangz"

43 minuty temu, Imiennik napisał(a):

Niestety żadna kamera nie widzi przez czapkę z daszkiem i kominiarkę, także bardzo Cię pozdrawiam!

A Ty wiesz że jak masz rozbudowany monitoring to czapke z daszkiem i kominiarke to sobie możesz w dupe wsadzić? Bo można twoje czarne jestestwo w razie czego wyśledzić? 

 

Tak jak stereotypowy murzyn odpierdalasz maniane na widoku kamery,  albo i nie, ale ofiare ktoś znajduje i przeglądane są wszystkie kamery w określonym czasie. Szuka się podejrzanych typów. Kaptur, kominiarka, czapka z daszkiem, energiczny chód typowy dla osoby wkurwionej jest podejrzany. Zakrwawienia, obtarcia i poniszczone ubrania też. 

 

No to się takiego dindu nuffin bierze, pobiera się odciski, dna. Ofiara może w końcu próbować się bronić i np podrapać. 

 

Będzie dowód DNA? Wina jednoznaczna. Dindu nuffin idzie na połajanke do sądu. Dostaje wyrok bez zawiasów, i zadośćuczynienie do zapłaty. Traci prace, majątek nieraz też bo zadośćuczynienie płaci z własnej kiesy, a jak nie ma tyle kasy to jest zlicytowany. A po odsiedzeniu wyroku startuje od nowa z długą luką w CV i ochłapami na odchodne od państwa. Do dobrej pracy nie wezmą go. Zostaje doitowanie. Praca śmieciowa i gównopłaca. 

 

A wynajem kosztuje. Co robi dindu? Chce żyć jak człowiek to podbija do jakiejkolwiek baby z mieszkaniem. W alternatywie ma zadekowanie się w jakiejś melinie. 

 

Jak ma farta to kapitan państwo da mu mieszkanie komunalne

 

Jak nie ma farta to włamuje się do domków na działkach by mu śnieg nie padał na glowę. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Libertyn napisał(a):

Nie misgenderuj mnie. Jestem facetem.

Heh

11 minut temu, Libertyn napisał(a):

A Ty wiesz że jak masz rozbudowany monitoring to czapke z daszkiem i kominiarke to sobie możesz w dupe wsadzić? Bo można twoje czarne jestestwo w razie czego wyśledzić? 

Tak tak, CSI Miami. Jakoś nikomu się nie udało, ale co dziewczynka może o tym wiedzieć.

 

Cała reszta to tylko Twoje dziewicze majaki, zatem nie będę się do nich odnosił bo to zwykła zmiana tematu.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd takie zachowanie się bierze.

Czy to kwestia wyłącznie wychowania czy może mamy to zaprogramowane genetycznie. Że w czasach małpoludów i życia w grupach część osób płci męskiej, którzy przegrali konfrontacje o samice musiała się podporządkować i przystosować do życia w grupie nie wchodząc w konflikt z alfami. Gdyż opuszczenie grupy i samotnicze życie to była pewna śmierć.

A obecnie jakieś czynnik społeczny uruchamia to w nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Że w czasach małpoludów i życia w grupach część osób płci męskiej, którzy przegrali konfrontacje o samice musiała się podporządkować i przystosować do życia w grupie nie wchodząc w konflikt z alfami.

Jakich małpoludów? Gdzie Ty ich widzisz? Może słyszysz ich głosy?

 

Normalne chłopaki wyrywają normalnie panny, nie ma żadnych małpoludów, chyba że na bramce w klubie ale to jest mały promil. 

 

A to że jacyś frajerzy robią z siebie podnóżki dla niewiast to nie jest problem normalnego mężczyzny, wręcz zaleta bo sami się eliminują z puli. 

Jedni kicają na dwóch łapkach a drudzy ogarnięci ruchają, takie jest życie. Alfa szamci beta płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Imiennik napisał(a):

Zapoznaj się z takim terminem jak statystyka, czarni stanowią mniejszość w USA a popełniają większość przestępstw.

Skoro sam powołujesz się na statystykę, to chociaż rób to rzetelnie. Wejdź chociaż na stronkę FBI https://cde.ucr.cjis.gov i sprawdź, która rasa w USA popełnia więcej przestępstw w ilościach absolutnych (bo o takich piszesz) - podpowiedź,  za 1/2/5 lub 10 ostatnich lat nie była to czarna rasa. Albo nałóż sobie jakąś mapę ubóstwa czy przynależności do gangów na mapę przestępstw żeby dowiedzieć się więcej o kontekście.

 

Tak tak, wiem, nieproporcjonalna reprezentacja. Ale bezmyślnie powielając takie hasła, nawet technicznie bliskie prawdy, u kogoś myślącego krytycznie osiągasz efekt przeciwny do zamierzonego.

 

1 godzinę temu, Imiennik napisał(a):

Spójrz na to w z innej strony - kto teraz ingeruje w wolność osobistą?

(...)

@armin WIELKA PIONA, tu trzeba jakieś bojówki utworzyć i podregulować tych co im się w głowach popierdoliło. 

Szkoda że już nie ma skinheadów.

Debile wzywający do utworzenia bojówek i stosowania przemocy fizycznej ingerują w wolność osobistą na poziomie irańskiej policji obyczajowej. Nawet jeśli robią to w trybie pierdolenia głupot na forum, a nie art. 255 KK.

 

 

3 godziny temu, armin napisał(a):

1. Dać się upodlić publicznie bez możliwości powrotu do normalnego życia nie jest jednak oznaką dekadencji? W cywilizacjach, które były budowane patriarchalizm był raczej wartością dodaną. Zastanawiam się czy w czasach budowy Imperium Osmańskiego albo Imperium Rzymskiego (budowy, nie upadku) takie sceny miały publicznie miejsce.

Tego nie wiem, ale historia cywilizacji zna dużo przykładów mechanizmów publicznego upokorzenia, po którym jednostka jednak wracała do funkcjonowania jako element społeczności. Na przykład dawniejsze kary cielesne, od szkół po wojsko i marynarkę, czy średniowieczne wystawianie w dybach. W zależności jak zrozumie się "normalne życie", być może można by tu jeszcze wskazać choćby golenie kobietom głów w Europie Zachodniej po IIWŚ czy wcześniejsze oznaczanie przestępców bliznami czy tatuażami.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Foxtrot napisał(a):

W zależności jak zrozumie się "normalne życie", być może można by tu jeszcze wskazać choćby golenie kobietom głów w Europie Zachodniej po IIWŚ czy wcześniejsze oznaczanie przestępców bliznami czy tatuażami.

"Golimy sucz na łyso za sypanie do volksdeutscha"

 

 

Cóż chłopaczku, dalej opieraj się o kodeks karny dla gojów i hoduj zgniliznę na własnym łonie, pozdro.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.