Skocz do zawartości

Ona pali papierosa, a on otwiera buzię jak popielniczka. Dynamika chorób psychicznych na zachodzie.


דניאל

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwy moment zaczyna się na filmie ok. 1.30, ale polecam obejrzeć od początku, gdyż: 

Najpierw mamy styczność z wyższą kulturą i dowodem na to, że imigracja jest plusem dodatnim, a nie minusem ujemnym tak jak się ludziom z prowincji wydaje. 

Później policjant-mizogin wyrzuca atrakcyjną kobietę (8,5/10) z luksusowej restauracji.

No i wjeżdża danie główne, czyli zdrowa relacja damsko-męska:

 

 

Świat jest piękny, kolorowy, uśmiechnięty tylko w my w tej Polsce mamy patriarchalną mentalność. 

 

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amatorzy.

Z artykułu:

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/inne/polacy-podjeli-sie-szokujacego-pomyslu-pierwsze-takie-piwo-na-swiecie/38lyecf

wynika, że w Polsce produkuje się piwo z bakterii waginalnych. 

No to chlup, w ten głupi dziób!

  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Amatorzy.

Z artykułu:

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/inne/polacy-podjeli-sie-szokujacego-pomyslu-pierwsze-takie-piwo-na-swiecie/38lyecf

wynika, że w Polsce produkuje się piwo z bakterii waginalnych. 

No to chlup, w ten głupi dziób!

 

Piwo, sery, nic w tym dziwnego, najwyżej to, że co poniektórzy są gotowi za to płacić krocie. 

Dzięki bakteriom (fermentacji) mamy tak naprawdę najsmaczniejsze rzeczy do jedzenia. Od kiszonek, po serki. Jak ktoś lubi to i alkohol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piter_1982 spoko. W pewnych okolicznościach pędzono nawet bimber z g…a. Jak dla mnie jednak piwo na bakteriach z ci…ki jakiejś Karyny to nie jest coś czego bym chciał smakować. Nawet jeśli ten gatunek bakterii nie różni się niczym od tych „oryginalnych”. Kwestia estetyki. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: na fetysze nie ma mocnych. Ludzie dla podniety potrafią stać się gównem, nie ma co z tym walczyć. Natomiast kulturowe, zjawisko kukoldztwa szkodzi masowo, ale też mam wątpliwości czy można z tym walczyć. Jest teraz czas gojenia konserwatywnego paradygmatu męskości i to jest akceptowalne, takie niszowe miejsca jak to forum nie są w stanie być reaktywne by coś z tym zrobić, to jest walec, który miażdży wszystko na swojej drodze. Coraz bardziej modne i uzasadnione społecznie, kulturowo jest bycie flepem, kukoldem, już nawet nie białym rycerzem, tylko wręcz ciotą w reakcji d-m.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie akcje zdarzają się i w Polsce, okazjonalnie pojawiają się zdjęcia spod bankomatów czy z galerii, jest przynajmniej jedno nagranie z Warszawy spod kolumny Zygmunta. Na tej samej zasadzie, w równie koślawy sposób można by więc postawić równie głupią tezę ;)

 

Prawdziwy problem polega na tym, że osoby trzecie stają się mimo woli uczestnikami takiej sceny jako publiczność lub chociaż świadkowie - co jest wypaczeniem całej koncepcji zakładającej świadomą zgodę wszystkich biorących udział. O ile nagranie jest dowodem egoizmu, buractwa, elementów narcyzmu i syndromu "I am the main character", które to skutkują naruszeniem granic innych, tak nie wystarcza do udowodnienia diagnozowalnych zaburzeń psychicznym w takim kontekście, w jakim sugeruje założyciel tego tematu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Amatorzy.

Z artykułu:

https://przegladsportowy.onet.pl/esportmania/inne/polacy-podjeli-sie-szokujacego-pomyslu-pierwsze-takie-piwo-na-swiecie/38lyecf

wynika, że w Polsce produkuje się piwo z bakterii waginalnych. 

No to chlup, w ten głupi dziób!

Yoni. Czy to w kamasutrze nie było określeniem cipki? 

The Order of Yoni. Zakon Cipki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Spellman71 napisał(a):

Jak bardzo można się upodlić za dostęp do c*py

W takich układach "niewolnik" ma raczej marne szanse na dostęp penisem, prędzej językiem.

"Pani" może mu zdjąć "pas cnoty" i pozwolić na strzepanie jako nagrodę za dobre służenie.

@Libertyn jak Ty to widzisz, masz większą wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Brat Jan napisał(a):

W takich układach "niewolnik" ma raczej marne szanse na dostęp penisem, prędzej językiem.

"Pani" może mu zdjąć "pas cnoty" i pozwolić na strzepanie jako nagrodę za dobre służenie.

@Libertyn jak Ty to widzisz, masz większą wiedzę.

To już zależy od dogadania. Czasem jest seks, a czasem to pegging i opcja lizania stóp to wielka nagroda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Foxtrot napisał(a):

Prawdziwy problem polega na tym, że osoby trzecie stają się mimo woli uczestnikami takiej sceny jako publiczność lub chociaż świadkowie - co jest wypaczeniem całej koncepcji zakładającej świadomą zgodę wszystkich biorących udział. O ile nagranie jest dowodem egoizmu, buractwa, elementów narcyzmu i syndromu "I am the main character", które to skutkują naruszeniem granic innych, tak nie wystarcza do udowodnienia diagnozowalnych zaburzeń psychicznym w takim kontekście, w jakim sugeruje założyciel tego tematu.

Nie ma dobrej zabawy bez ostrego seksu, ale

1. Dać się upodlić publicznie bez możliwości powrotu do normalnego życia nie jest jednak oznaką dekadencji? W cywilizacjach, które były budowane patriarchalizm był raczej wartością dodaną. Zastanawiam się czy w czasach budowy Imperium Osmańskiego albo Imperium Rzymskiego (budowy, nie upadku) takie sceny miały publicznie miejsce.

2. Jeśli ktoś daje się tak upodlić kobiecie, to jest najlepszy przykład, że wstrzemięźliwość seksualna może dla niektórych być większą wartością niż "ruchanie" (o ile ono w ogóle w tego typu relacjach występuje).

 

To jest dobry, choć skrajny, przykład, że zaspokojenie pragnień seksualnych za wszelką cenę może być dla mężczyzny rujnujące.

 

Edit: przypomniał mi się znana redpillowa rada, która pasuje tu jak ulał:

The fucking you get is not worth the fucking you get.

Edytowane przez armin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę takie nagrania to instynkt podpowiada mi jedno - zobaczysz takiego na mieście to tłucz. 

Ja tylko czekam jak śpiący rycerz (nie mylić z białym rycerzem), zobaczę taką spierdolinę czy to LGBT czy inne wynalazki to zatlukę w ciemnej bramie jak nie będzie kamer. Oni rujnują dobytek białej rasy na strzał żydowskiego bicza.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SuperMario napisał(a):

Ja na to patrzę z innej strony, im więcej takich gości tym mniejsza konkurencja.

 

Laska na końcu, jakich by nie miała wcześniej doświadczeń, i tak zawsze wybierze silnego mentalnie faceta

 

czarnyludek.png

 

I masz ochotę być tym czarnym ludkiem z rysunku? ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SuperMario napisał(a):

Ja na to patrzę z innej strony, im więcej takich gości tym mniejsza konkurencja.

A spojrzałeś na to od tej strony że wystrzelą laskom oczekiwania? Przecież dla nich bardziej korzystny jest simp który z ryja robi spiołę i da się podeptać za wypłacanie hajsu przez pannę ze swojego konta. 

 

Oczywiście jak masz RiGCz i wygląd to takie wyrwiesz bo polecą na Ciebie instynktownie, ale już są zepsute od wewnątrz. Wiem co mówię, trochę bydła przerobiłem i przeruchałem. Proste to w wyrywaniu, trudne w życiu, chwilowe przygody jedynie. Obecne kobiety nie rozumieją jak ten świat działa i ciężko z kimś takim stworzyć coś konstruktywnego, chłoną propagandę jak gąbka mając klapki na oczach przez to.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, BumTrarara said:

 

czarnyludek.png

 

I masz ochotę być tym czarnym ludkiem z rysunku? ;)

 

 

Nie rozumiem przesłania 😶

 

12 minutes ago, Imiennik said:

A spojrzałeś na to od tej strony że wystrzelą laskom oczekiwania? Przecież dla nich bardziej korzystny jest simp który z ryja robi spiołę i da się podeptać za wypłacanie hajsu przez pannę ze swojego konta. 

 

Oczywiście jak masz RiGCz i wygląd to takie wyrwiesz bo polecą na Ciebie instynktownie, ale już są zepsute od wewnątrz. Wiem co mówię, trochę bydła przerobiłem i przeruchałem. Proste to w wyrywaniu, trudne w życiu, chwilowe przygody jedynie. Obecne kobiety nie rozumieją jak ten świat działa i ciężko z kimś takim stworzyć coś konstruktywnego, chłoną propagandę jak gąbka mając klapki na oczach przez to.

 

Gdyby tak było to by były z simpami a nie biegały za innymi facetami, i szukały lepszej gałęzi, to co one mówią czy myślą to jedno, natura i tak robi swoje.

 

Co do drugiej części, to zgoda, tak to teraz wygląda. Niemniej co bardziej ogarnięte jednostki da się ustawić we względnie normalnej relacji. Tylko takich jest coraz mniej, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Imiennik napisał(a):

Jak widzę takie nagrania to instynkt podpowiada mi jedno - zobaczysz takiego na mieście to tłucz. 

Ja tylko czekam jak śpiący rycerz (nie mylić z białym rycerzem), zobaczę taką spierdolinę czy to LGBT czy inne wynalazki to zatlukę w ciemnej bramie jak nie będzie kamer.

Adolf 2.0  :D

 

Zbyt mocno chcesz ingerować w wolność osobistą.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SuperMario napisał(a):

Gdyby tak było to by były z simpami a nie biegały za innymi facetami, i szukały lepszej gałęzi, to co one mówią czy myślą to jedno, natura i tak robi swoje.

Alfa szmaci beta płaci, ja wolę szmacić ale widzę jak to działa, dlatego nasza konkluzja jest zgodna. Tematu przewaliłem dużo i nadal nie poznałem normalnej kobiety. I tylko tak sobie zaliczam bo mimo starań poza ruchaniem nic więcej nie jestem w stanie osiągnąć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Zbyt mocno chcesz ingerować w wolność osobistą.

Spójrz na to w z innej strony - kto teraz ingeruje w wolność osobistą? Kto nas zalewa brudasami z Białorusi, kto nas zalewa upaińcami i jeszcze im życie sponsoruje z naszych podatków?

 

Przyjedzie mokebe na erazmusa a potem płać na downiątko-czarniątko (bo to jak pranie, białego nie miesza się z kolorowym, dlatego dziecko białej kobiety i murzyna wygląda jak zwykły down) bo p0lka musi dostać socjal. 

Już nie wspominając o tym że tak zmieszane geny nigdy nie wytworzą białego człowieka, A jak wiadomo czarna rasa jest najbardziej tępa wśród wszystkich ras, najniższy poziom IQ, ich jedyne osiągnięcie to chatki z gówna. 

 

Tylko dzięki niewolnictwu niektórym jednostkom udało się zaistnieć w Białej cywilizacji, a obecnie zaliczamy regres czyli cofamy się. Komuś bardzo zależy na osłabieniu społeczeństw, rolę mężczyzn przejmuje państwo a pierwsza lepsza Polka bardzo chętnie poleci na dużego czarnego koguta ;)

 

Także moim zadaniem jest tępić tego kto tępi mnie, nawet jeśli robi to pośrednio. 

 

@armin WIELKA PIONA, tu trzeba jakieś bojówki utworzyć i podregulować tych co im się w głowach popierdoliło. 

Szkoda że już nie ma skinheadów.

 

 

 

 

 

Edytowane przez Imiennik
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, armin napisał(a):

Jeśli ktoś zatruwa społeczeństwo w którym żyjesz jest społecznym szkodnikiem i banitą.

Walić i kopać po ryju to obowiązek obywatelski.

Uważasz, że @Imiennik "przerabiajac masowo laski" tego nie robi?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Uważasz, że @Imiennik "przerabiajac masowo laski" tego nie robi?

 

A myślisz że nadają się do czegoś innego? Ja bardzo chciałbym ltr/lat ale jedynie fwb wychodzi. Cóż, żadna nie chce za mnie pracować i mnie zameldować u siebie mimo "równouprawniania". Ba, nawet więcej złotówek wkładam w takie znajomości i jedyne co mi się zwraca to kilometry posunięte w damskich organach płciowych.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.