Skocz do zawartości

Na jaką produkcję kinową w 2024 czekacie?


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 🙂

 

Czekam w większym lub mniejszym stopniu na te trzy filmy w 2024 roku:

 

1

 

Godzilla i Kong: Nowe imperium

15 marca 2024 (Światowa) 12 kwietnia 2024 (Polska premiera kinowa)

 

 

 

2

Garfield

 

23 maja 2024 (Światowa) 31 maja 2024 (Polska premiera kinowa)

 

Zrobić sobie taki prezent na dzień dziecka samemu 🎈

 

3

 

Deadpool 3

 

26 lipca 2024 (Światowa i polska premiera kinowa)

 

 

Z tych trzech podanych filmów najbardziej byłbym zdecydowany na niego iść ✌️

 

Jak z wami jest? Macie jakieś filmy na które czekacie w 2024

;)

 

Jakiś z wymienionych moich filmów też oczekujecie?

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Dune 2 w tym roku.

Zawsze jednak będę czekał na nowe filmy Davida Finchera i Martina Scorsese. Polecam zapoznać się z "The Killer" z Netflix.

 

A i bym zapomniał - na koniec roku będzie premiera odświeżonego "Nosferatu" od tego młodego geniusza kina (Roberta Eggersa):

 

Edytowane przez I1ariusz
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Zawsze jednak będę czekał na nowe filmy Davida Finchera i Martina Scorsese

Jakiś z 2024 by był

?

 

13 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Polecam zapoznać się z "The Killer"

Świeży, z września 2023 film ;)

 

Ta Diuna ze sporym sukcesem - książki i gry planszowe wychodzą.

 

6 minut temu, thyr napisał(a):

4 sezon wieska. Czekam na comming out ciri lub jej niebieskie wlosy . 

Nie znam.

Jaki tytuł

?

Chodzi o serial jakiś

?

🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, nowy00 napisał(a):

Jakiś z 2024 by był

?

Raczej nie - prędzej 2025 lub 2026.

 

A "The Killer" jeszcze jest dość świeży ;)

12 minut temu, nowy00 napisał(a):

 

Świeży, z września 2023 film ;)

Edytowane przez I1ariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często patrzę na aktorów i aktorki, których lubię po dyskografii ich filmów. Sprawdziłem sobie Jashon Statham czy ma jakieś na 2024 i dobrze widzę ma dwie produkcje 💪

 

Pszczelarz tuż tuż 10 stycznia 2024 (Światowa) 12 stycznia 2024 (Polska premiera kinowa)

 

 

Kolejny z 2024 bez daty premiery Levon's Trade, https://naekranie.pl/aktualnosci/stallone-statham-1698678502

Edytowane przez nowy00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indianę Jonesa mam już za sobą, więc jeżeli cokolwiek mnie interesuje, to Poor Things i nowy Joker

 

No i zawsze pojawia się jakieś pozytywne zaskoczenie w postaci niszowego i ambitnego filmu, na który mało kto idzie do kina. 

 

Odnoszę wrażenie, że w ostatnich latach polska branża (pełnometrażówki i seriale) nabiera rozpędu, jest coraz ambitniej i coraz lepiej pod względem realizacyjnym. 

 

Cytat

na koniec roku będzie premiera odświeżonego "Nosferatu" od tego młodego geniusza kina (Roberta Eggersa):

Lighthouse uwielbiam, ale film uważam za przerost formy nad treścią, raczej popis umiejętności i erudycji reżysera. I tak też postrzegam Eggersa - zdolny erudyta, ale na pełny rozbłysk jego geniuszu być może przyjdzie nam jeszcze poczekać. ;) Niemniej jednak ogląda się to świetnie, pierwszy raz widziałem Lighthouse w trzydziestoosobowej salce, gdzie stłoczyła się studenciarnia i różne geeki. Ależ to było przeżycie! (zresztą nowego Indianę też tam obejrzałem, wrażenia dużo lepsze niż w sieciówce). 

Edytowane przez zychu
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joker Folie à deux

Furioza : Saga Mad Max 

Deadpool 2 

Diuna 2 

Penguin (serial )

Bad Boys 4 heh

 

Z nową Pasją się raczej Mel Gibson nie wyrobi.

Nawet nie jestem przekonany czy już zaczęli kręcić.

😄

 

To taka lista na szybko ,jeśli idzie o wszelkiego rodzaju kontynuację.

Z pewnością coś tam się obejrzy jeszcze. ;)

 

 

Edytowane przez RabarbaR
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, I1ariusz napisał(a):

Raczej nie - prędzej 2025 lub 2026.

Dobre, chciałem z bieżącego roku a nawet już oczekujesz rok czy dwa do przodu :D Najs

 

Powiększyła mi się lista z tych początkowo trzech filmów co miałem 😎

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na to Mickey 17' (2024) – Science Fiction Film Starring Robert Pattinson – In Theaters March 29, 2024.

 

Diuna 2 prawdopodobnie też hicior i idealny seans kinowy. Joker 2 naturalnie. Głównie jednak na Pattisona czekam. Chłop to dla mnie teraz topka aktorstwa i klimatu w ogóle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mac napisał(a):

Diuna 2 prawdopodobnie też hicior

 

Nie znam, ale ostatnio coś czytałem o tym universum, bo wyszedł path do Heroes HOTA z nowym miastem Factory i jednostka piątego poziomu, to czerw inspirowany tym światem stworzonym przez Herberta:

Olgoi-Khorkhoi_title.jpg

 

Ulepszony pysznie je zwłoki, dzięki czemu ma dodatkowe ataki pod rząd - sympatyczne zwierzątko. 😊

Chociaż pierwsze skojarzenie kulturalne, jeżeli chodzi o czerwie, to u mnie wiersz "Jadwiga" Leśmiana. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że lubię historię to czekam na dwie produkcje.

 

Pierwsza to Powstaniec 1863 i przedstawienie sylwetki księdza Brzóski, którego moskale bali się jak ognia nazywając go duchem.

Druga sprawa ciekawe jak przedstawią powstanie styczniowe bo po zwiastunie widać, że dalej narracja walki o honor, oddawania krwi za obce interesy.

Czyli jak zwykle mesjanizm i romantyzm dalej powielany w polskich produkcjach. Nie spodziewam sie porywającego kina, ale z ciekawości obejrzę. 

 

 

 

Drugi to Czerwone Maki czyli pierwsza polska poważna produkcja pokazująca walkę w pobliżu klasztoru jak i o sam klasztor pod Monte Cassino 1944 r.

W rzeczywistości i ciekawe czy będzie to pokazane były cztery bitwy stoczone z Niemcami przez aliantów w tym Polaków.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.