Skocz do zawartości

TV Republika wyłączona


Pyrkosz

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Kespert napisał(a):

Akurat swego czasu "NC" był moim pierwszym serwisem, jaki odpalałem każdego dnia. I pomimo tego co "narusycyzowali" - powinni mieć takie samo prawo do wypowiedzi... w idealnej utopii, ograniczone jedynie wyrokami sądowymi... a w "kraju, tym kraju" nie podlegające żadnej cenzurze "niezawisłych", których apolityczność jest już jedynie wspomnieniem.

 

Ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie - czy tak samo pisałeś, że każdy ma prawo głosu kiedy zamknęli Myśl Polską? Najwyższy Czas?

Kiedy bez wyroku w pierdlu pis trzymał Piskorskiego?

 

A ja Ci przypomnę że Kamiński i jego pomagier zadeklarowany homoseksualista (tak PiS walczy z LGBT) zostali skazani i dopiero wtedy poszli do pierdla. A Mateusz Piskorski nigdy nie został skazany, a był przetrzymywany w areszcie.

 

Raczej się cieszyłeś więc nie wymagaj teraz od innych żeby ubolewali nad ludźmi, którzy zamykali innym strony internetowe i wsadzali do więzienia na kilka lat bez wyroku i, co najciekawsze, wykończyli A. Leppera (pisze o wykończeniu politycznym co do fizycznej eliminacji przecież popełnił "samobójstwo").

 

Więc albo jesteś konsekwentny i bronisz wolności albo teraz po prostu lejesz krokodyle łzy bo zamknęli TWOICH ;) 

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzący całą tą szopkę polityczną, podczas gdy nasze państwo zmierza ku zagładzie z upadającą demografią, niebotycznymi długami i brakiem nadziei na lepsze jutro:

images?q=tbn:ANd9GcQfbz2FpfpsYNju-dbbLeR

P.S "Komitet Obrony Więźniów", normalnie KOD 2.0. 😆 Globaliści nawet się już nie wysilają w układanie wybitnych scenariuszy, najzwyczajniej w świecie odgrzewany jest "stary kotlet"... .

 

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niemlodyjodaJa to nie rozumiem - albo jestem jakiś upośledzony - przecież to jest związek prosty logiczno skutkowy. 

 

Oni nie zostali skazani bo obecnej władzy tak się podobało, tylko sprawa toczyła się od dawien dawna. Kurde... to co Kaminski wyprawiał czy Wąsikiem to przecież poczytać sobie można. 

 

Nagle niektórzy zapominają 8 lat jeb@nia ludzi przez PiS i mówią co to będzie, jak koalicja doszła. Koniec Polski. 

 

No sory, ale nie zmieni się nic wiele oprócz świń przy korycie i kilku tam spraw drobniejszych. 

 

Sugerowania też, że nie wiem - Tusk jakąś agendę realizuję itd - to co robił PiS? PiS samodzielny był? PiS działał jak najlepiej dla PL? 

 

Rzadko się z tobą zgadzam, ale tutaj no muszę po prostu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

zadeklarowany homoseksualista (tak PiS walczy z LGBT)

Nie porównuj LGBT do porządnego „homosia” (Korwinizm).  

 

14 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Piskorski nigdy nie został skazany, a był przetrzymywany w areszcie.

Andrzej Tate siedział też bez wyroku w Rumunii, więc problem

raczej europejski z tymi aresztami wydobywczymi, wielomiesięcznymi. 

1 minutę temu, $Szarak$ napisał(a):

Oni nie zostali skazani bo obecnej władzy tak się podobało,

Nie no w ogóle, hahaha

2 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

kilku tam spraw drobniejszych. 

Mniejsza armia! Anulowanie CPK, koniec uregulowania Odry, odejście od atomu na rzecz wiatraków od updającego siemensa. Drobne sprawy… takie  na kilka pokoleń do przodu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, niemlodyjoda napisał(a):

A ja Ci przypomnę że Kamiński i jego pomagier  zostali skazani i dopiero wtedy poszli do pierdla. A Mateusz Piskorski nigdy nie został skazany, a był przetrzymywany w areszcie.

 

Raczej się cieszyłeś więc nie wymagaj teraz od innych żeby ubolewali nad ludźmi, którzy zamykali innym strony internetowe i wsadzali do więzienia na kilka lat bez wyroku i, co najciekawsze, wykończyli A. Leppera (pisze o wykończeniu politycznym co do fizycznej eliminacji przecież popełnił "samobójstwo").

Twoje argumenty mnie przekonują.

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, $Szarak$ napisał(a):

 I widzisz, ty jesteś ofiary 8 letniej propagandy. 

Dobra to podsumujmy: większa armia to megalomania tymczasem mniej liczny Izrael ma większą a nie graniczy z imperium tylko z pastuchami (ahh Jankesi, Ci to mają określenia).

Dałem się zmanipulować.

Odra: Po co ma transport płynąć Odrą (planowany skansen tzn. park narodowy) jak może przez Berlin. Polecam zobaczyć mapki tych szlaków.

Dałem się omamić.

CPK: to nawet szkoda komentować, przecież jest lotnisko w Berlinie (budowane 30 lat btw.)

Dałem się oszukać.

Atom vs Wiatrak: ostatnia sytuacja z Finlandii pokazała ile warty jest ten nieekologiczny, niebezpieczny, niszczący zdrowie złom.

Jestem szurem :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PyrkoszWiesz, dlaczego napisałem, że padłeś ofiarą propagandy PiS?

Bo Tusk ostatnio mówił, że atom będzie. Wczoraj albo przedwczoraj nawet. 

 

1 minutę temu, Pyrkosz napisał(a):

obra to podsumujmy: większa armia to megalomania tymczasem mniej liczny Izrael ma większą a nie graniczy z imperium tylko z pastuchami (ahh Jankesi, Ci to mają określenia).

Większa armia to wyjęcie jeszcze większej ludzi z gospodarki. 

 

Liczy się najbardziej porządne wyposażenie - a z tym u nas jest problem przy obecnym stanie armii. 

 

Możliwości mobilizacyjne musimy mieć duże. Tzn, że w razie wojny dobrze się zbierzemy i w dużej ilości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Bo Tusk ostatnio mówił

Hoho, jak mówił to napewno mówi prawdę ;) 

Pożyjemy zobaczymy.

10 minut temu, $Szarak$ napisał(a):

Większa armia to wyjęcie jeszcze większej ludzi z gospodarki. 

 

Liczy się najbardziej porządne wyposażenie - a z tym u nas jest problem przy obecnym stanie armii. 

W stanie pokoju, hmm, dyskusyjne, dużo ludzi znalazłoby zatrudnienie w zbrojeniówce. Ciężki temat, nie podejmuje rękawicy. 
 

Natomiast co do sprzętu, podobno przecież nie ma pieniędzy, a Koreańczycy chcieli nam sprzedać na ładne oczy. Mocno mi to śmierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pyrkosz napisał(a):

Hoho, jak mówił to napewno mówi prawdę ;) 

Pożyjemy zobaczymy.

No pożyjemy, zobaczymy. 

4 minuty temu, Pyrkosz napisał(a):

W stanie pokoju, hmm, dyskusyjne, dużo ludzi znalazłoby zatrudnienie w zbrojeniówce. Ciężki temat, nie podejmuje rękawicy. 

Niby. Ja to nie będę udawał eksperta w tej dziedzinie bo nim nie jestem, tylko hobbystycznie sobie coś tam napiszę więc...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał(a):

 

I całe to dupowłaztwo pisowskie zdało się na nic :)

Nie mogło się zdać, bo oni są genetycznie niekompatybilni: współczesne lewactwo (nazywające się dla niepoznaki demokratami) i cokolwiek innego co ma jakiekolwiek inne poglądy (takie partie nazywane są przez mainstream populistycznymi albo faszystowskimi).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od wszelkich sympatii czy antysympatii politycznych.

Pogoniłbym to całe tałatajstwo od lewa do prawa, bo zamiast pracować na rzec Ojczyzny .

Tylko szczują i destabilizują emocjonalnie społeczeństwo.

Żal na to wszystko patrzeć.

 

Jednak faktem jest ,że wyłączanie jakichkolwiek mediów i ich cenzurowanie to czysta dyktatura.

 

Ps.

U mnie TV Republika nadaje.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RabarbaR napisał(a):

Pogoniłbym to całe tałatajstwo od lewa do prawa, bo zamiast pracować na rzec Ojczyzny .

Idealnie byłoby jakby faktycznie po merytorycznych dyskusjach za i przeciw nad czymś głosowano. 
Niestety wygląda to jak w piaskownicy, nie zagłosujemy za nawet za czymś co jest dobre bo nie zaproponowała to nasza partia.

16 minut temu, RabarbaR napisał(a):

Ps.

U mnie TV Republika nadaje.

Problemy techniczne ustały po zakończeniu marszu. Zbieg okoliczności zapewne znowu jakiś :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał(a):

Ponoć ABW wchodzi do prawników, którzy w czasie covidu pomagali ludziom dotkniętym sankcjami, zatrzymują nośniki danych.

 

A mówiłem głosujcie na PiS bo wtedy szybko i w miarę bezboleśnie #wszystkopierdolnie.

 

A teraz zanim #wszystkopierdolnie przejdziecie jeszcze etap tęczowy i zielony.

 

 

Dobry wpis.. i obawiam się ze masz absolutną rację.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, niemlodyjoda said:

czy tak samo pisałeś, że każdy ma prawo głosu kiedy zamknęli Myśl Polską? Najwyższy Czas?

O Myśli Polskiej nic nie pisałem, bo nawet nie zauważyłem że została zamknięta. A NC broniłem - na tej samej zasadzie.

16 hours ago, niemlodyjoda said:

A ja Ci przypomnę że Kamiński i jego pomagier zadeklarowany homoseksualista (tak PiS walczy z LGBT) zostali skazani i dopiero wtedy poszli do pierdla. A Mateusz Piskorski nigdy nie został skazany, a był przetrzymywany w areszcie.

Jeśli sędzia wydający wyrok bez zajrzenia w akta sprawy (których wtedy nie posiadał) to dla Ciebie "prawomocny wyrok" - to cóż, zwolenników takich "wyroków" mieliśmy po obu stronach, zawsze.

Byleby pieczątka na papierze była, to można w potylicę i do piachu.

Różnica między Piskorskim a Kamińskim jest taka, że pro-PO "kasta nadzwyczajna" dała radę znaleźć sędziego, który papiera podbił... a PiS takich wtyków w sądach nie miał, i dopiero je sobie hodował.

16 hours ago, niemlodyjoda said:

Raczej się cieszyłeś

Raczej mnie z kimś mylisz...

16 hours ago, niemlodyjoda said:

nie wymagaj teraz od innych żeby ubolewali nad ludźmi, którzy zamykali innym strony internetowe i wsadzali do więzienia na kilka lat bez wyroku i, co najciekawsze, wykończyli A. Leppera (pisze o wykończeniu politycznym co do fizycznej eliminacji przecież popełnił "samobójstwo").

Ależ wcale tego nie wymagam - ba, za wszystko co da im się udowodnić, powinni spędzić w pierdlu tak ze 400 lat. Minimum - za Pegasusa stosowanego prewencyjnie.

Ale w zgodzie z literą i duchem prawa, a nie na zasadzie "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie".

16 hours ago, niemlodyjoda said:

Więc albo jesteś konsekwentny i bronisz wolności albo teraz po prostu lejesz krokodyle łzy bo zamknęli TWOICH ;) 

Aha... czyli mam rozumieć, że wyznacznikiem "sprawiedliwości" jest dla Ciebie podział na MOI i TWOI?

 

Zawsze i wszędzie prawo powinno patrzeć na czyn, a nie na człowieka.

 

Czy gdyby sfabrykowano dowody na Hitlera, że zamordował Ewę Braun, i na podstawie tej fabrykacji wykonano egzekucję - to byłaby to sprawiedliwość za czyn, czy też zemsta na osobie?

NC zamknięto z zemsty (i Kamiński za to powinien odpowiedzieć, nawet jeśli tylko wykonywał rozkazy), Republikę wyłączono prewencyjne - ale jednak też "po zemście" a nie za konkretną wypowiedź.

 

Nie wiem czy to zostanie zrozumiane, ale... emocjonalnie, nie jestem pewien, czy powinni zostać z więzienia wypuszczeni - i to mnie przeraża. Bo jeśli psychomanipulacja sięga tak głęboko, że mnie też dopada, że staję się anty-osobowy zamiast anty-czynowy - to znaczy, że znajdujemy się na krótkiej prostej do wojny polsko-polskiej.

 

16 hours ago, Hubertius said:

normalnie KOD 2.0

Pewnie już zaczęli wystawiać faktury, czy organizować zbiórki (na pensję zarządu)...

16 hours ago, Pyrkosz said:

Drobne sprawy… takie  na kilka pokoleń do przodu ;)

Albo będziemy spłacać "KPO", albo będziemy musieli zgodzić się na reset wszystkich długów i NWŚ.

Jak się nie obrócić, dupa z tyłu.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 20:59, Pyrkosz napisał(a):

Problemy techniczne ustały po zakończeniu marszu. Zbieg okoliczności zapewne znowu jakiś :) 

Przypadek... 

 

Są pakiety w jakich kanał TV Republika jest płatny dodatkowo. Jeśli klient specjalnie dla tego kanału wykupił pakiet i płaci coś więcej więc oczywistym jest, chce oglądać to za co zapłacił. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 18:51, niemlodyjoda napisał(a):

Do tego od lipca, pisowskie prawo, wchodzi system ewidencji faktur live (kto nie wie - Wasze faktury i paragony "na żywo" idą do urzędu skarbowego):

Nowy rząd nowe zmiany?

Czy zwyczajnie nie wyrobili się w czasie?

 

https://www.rp.pl/podatki/art39718981-ministerstwo-finansow-odwoluje-podatkowa-rewolucje-dla-firm

"Krajowy System e-Faktur, który miał obowiązywać od tego roku nie wejdzie w życie - ogłosił w piątek minister finansów Andrzej Domański."

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/11/2024 at 6:50 PM, Brat Jan said:

No,no...ida na całość.

Ale skoro mają namaszczenie nawet od USA...

 

Też tak uważam, PiS odrobinę przejmował się losem Polaków, obecna władza ma na to wyebane. Właśnie zaczynają prywatyzować lasy...

 

Pisałem już przed wyborami.

Posmakujecie praworządności - nomen omen - lewicy.

Przyjdzie pora na płacz i zgrzytanie zębów.

BTW, właśnie mnie olśniło:

Nie powinna czasem praworządna partia nazywać się prawicą?

To by chyba miało więcej sensu.

Ale.., jaka partia taka praworządność.

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.