Skocz do zawartości

Niewidzialny dla kobiet - czy na pewno


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Eeeeeee, no sorry to forum redpillowe, które powoli przechodzi na blackpill i jak nie pasuje wam jego zawartość, to zapraszam na wykop pisać wysrywy jak to przegrywy się mylą że kobiety kochają za serce a nie za 2 m wzrostu i pieknej twarzy....

 

W opisie to nie jest red/blackpillowe forum, tylko forum męskie i chyba takie założenie było. 

Stare tematy pokazują, że były inne tematy też poza biadoleniem, że panny są takie a nie inne. 

Hobby, zainteresowania, jakiś temat o zegarkach na rękę był. 

 

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Pojęcie hipergamii pochodzi z redpilla, a wyśmiewając tą koncepcję to wyśmiewasz de facto całe to forum.

 

Nie neguję tego zjawiska. 

Ale bardziej mam z niego bekę niż jakieś smętne rozkminy. 

 

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Ignorowanie faktu, że dziewczyny przez desperację chłopów i masę atencji zwiększają systematycznie swoje wymagania jest skrajnym aktem idiotyzmu i oderwania się od rzeczywistości.

 

Kto mówi o ignorowaniu? 😅 

1. Uważam, że blackpillowcy strasznie przesadzają

2. Nad rzeczywistością można szlochać i się ujebać w smętne rozkminianie ciągle od nowa tego samego tematu. 

A można rzeczywistość chwytać za mordę i na przykład zerżnąć 😎

 

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Możesz zaklinać rzeczywistość ale żadnymi słowami nie sprawisz, że młode kobiety przestaną mieć zawyżone oczekiwania.

 

Mają zawyżone oczekiwania. 
Umyka Ci tylko ważna kwestia. 

Te z odrealnionymi oczekiwaniami są

najczęściej nic nie warte 😉

 

3 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

 Blackpillowcy nie mają na celu wam zatruwać życia, a jasno pokazać powód czemu komuś coś nie wychodzi.

 

Ale zatruwają. Pchają się ze swoim toksycznym nihilizmem wszędzie. 

 

Najlepszy przykład to ten temat jest. Gość pisze, że miał zawsze ładne laski i na speed dating też bez problemu kontakty nawiązywał (czyli było dużo kobiet zainteresowanych) i tylko rozkminia (nota bene przesadnie i bez sensu) czy się za nim oglądają babki na ulicy.

 

a co na to blackpillowcy? Że chuj, dupa, kamieni kupa, wal gruche bo i tak żadna na Ciebie nie spojrzy. 

Godzinę temu, Kiroviets napisał(a):

Przecież to nie są farmazony jak piszesz.

Berliński naukowiec podał masę statystyk i badań naukowych, więc...

 

masz na myśli Analconde? 😅

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Albert Neri napisał(a):

co na to blackpillowcy? Że chuj, dupa, kamieni kupa, wal gruche bo i tak żadna na Ciebie nie spojrzy

My chyba inne tematy czytamy xD

 

8 minut temu, Albert Neri napisał(a):

masz na myśli Analconde

Tak, jego. Podał wiele danych itp. 

Jego fiksacja i odklejenie to inna para kaloszy. 

9 minut temu, Albert Neri napisał(a):

tylko rozkminia (nota bene przesadnie i bez sensu)

Również się zgadzam z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

A to niby dlaczego?

Przecież to Ty i reszta sugerując @Zły_Człowiek odklejenie , gdy ten pisze o oczywistych rzeczach to stosujecie właśnie.

 

Gaslighting to złożona manipulacja polegająca na doprowadzeniu ofiary do stanu niestabilności, w którym kwestionuje swoje zdrowia psychiczne, prawdziwość swoich wspomnień i percepcji i przestaje ufać swojemu umysłowi. 

 

To co my tu mamy to jest dyskusja, wymiana poglądów. W najmocniejszym wydaniu kwestionowanie poglądów, ale nie gaslighting.

 

Jeśli uważasz, że 2+2x2=8 a na mówię, że to błąd i wynik jest 6 to nie jest gaslighting, tylko konfrontacja dwóch wyników i łatwo jest to zweryfikować. 

 

Jeżeli np masz przekonanie, że każdy Niemiec to naziol, bo tak w domu rodzinnym Ci od dziecka wpajano,  a ja mówię że nie- to też nie jest gaslighting. To jest kwestionowanie przekonania.

Da się to podeprzeć dowodami, choć obiektywnie błędne przekonanie będzie trudniej zmienić, bo jest głęboko zakorzenione w podświadomości. 

 

Ja nie kwestionuję istnienia zjawisk, o których panowie piszecie. Nie kwestionuję Waszego zdrowia psychicznego- kwestionuję Wasze patrzenie na świat i uważam, że jest grubo przesadzone- ze stratą dla Was przede wszytkim.

 

A w dalszej kolejności dla facetów, których wciągacie w taki klimat. 

 

37 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Tak, jego. Podał wiele danych itp. 

Jego fiksacja i odklejenie to inna para kaloszy. 

 

Chyba nie powiesz, że to jest autorytet?

Facet, który rozpisuje się na temat dymania lalek i ćpania.

 

Analconda jest tam gdzie jest na własne życzenie. To był jego wybór, bo wcale nie była to jedyna opcja. 

 

Ja prdl. Nie powiesz mi chyba, że swój światopogląd, swój potencjał i swoją przyszłość oparłeś o wyziewy Analcondy? 

I o „badania naukowe” które przytaczał😳

Dane i badania naukowe mają różną wartość To nie jest wyrocznia, a z rzetelnością też bywa baaaaaaaardzo różnie . 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Znowu tasiemiec - sraka, żeby potwierdzić swoje tezy xD Prawie 30 letni facet bawi się w rozterki nastolatków @Zły_Człowiek podczas, gdy normalni ludzie korzystają z życia jak mogą xD 

Hahaha co za rzeczowy argument XD

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Takie, że są ludzie którzy mają możliwość przemieszczania się. Ich obchodzi. Czemu ich nie uwzględniasz?

Bo ten wątek NIE jest o obcokrajowcach?

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Link do wykopu - i co z tego? Normalni ludzie mają się zadręczać myślami? Jaka motywacja Ci przyświeca postując linki potwierdzające, że mniej atrakcyjni mają gorzej? Chcesz sie zabawić w Mesjasza czy co? 

Dlaczego zmuszasz ludzi do tego, żeby tracili energię, czas na takie sprawy?

Eeeeee XD

a kto mi pieprzył"

Sprzedawanie takich półprawd to jest jak karmienie dziecka solą w celu uzupełniania mu braków.

W dodatku sprzedawanie prawd jednostronnych, z pozycji potrzebującego, ubranej w pseudonaukę. Masz modele statystyczne?

Próbki badanych? Jeżeli tak - jaki wiek, wykształcenie, poglądy, doświadczenie życiowe?

"

Ja nikogo nie zmuszam w porównaniu do ciebie do ślepego pajacowania.

Manipulatorze.

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

W takim razie powinieneś wiedzieć, że badania psychologiczne nie przechodzą testu ślepej próby. I są w kryzysie.

To zrób lepsze. Dałem ci takie badania byś zamknął japę, a dalej płaczesz.

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Popłaczesz się?

H3h3h3h ja płaczę... ale ze śmiechu.... z ciebie XD

Na razie to ty płaczesz, i srasz żalem.

Przykro mi że ciebie prawda piecze w zad.

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Po co powtarzasz to samo po raz n-ty na tym forum? Nie nudzi Ci sie? Nie zbrzydlo Ci? Nie czujesz bezcelowosci swoich poczynan?

Nie, a wy nie czujecie bezcelowości waszych poczywań PUA czy redpillowych?

OP prosi o pomoc, dostał ją, a was to boli i piecze XD

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Nie oszołomie. Nie mam 50 lat -mam mniej. 

Nie wcale, bo jesteś oderwany od rzeczywistości skoro lekceważysz hipergamię i odklejenie kobiet. Przepraszam może jednak masz 15 lat, bo widzę bo twojej odpowiedzi ból zadu i ile jadu XD

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Forumowy wzó?! AHAHA. To najlepszy przykłąd, że ty z domu rzadko wychodzisz. 

No tak, bo ja tu SAM siedzię nie piszę z pewnym IDIOTĄ TROLLEM który pisze na tym forum BRACIASAMCY? Co ty robisz? Czyżbyś chciał działać na szkodę tego forum? Może zaczniesz wyśmiewać założyciela tego forum?

Z kogo ty strugasz wariata?

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Ale kto w ogóle oto pytał, człowieku? Dlaczego w takim razie nie bawisz sie z nimi?

Sugerujesz mi niedojrzałość emocjonalną? Ty śmieszny człowieku, który nie ma nawet kontrargumentów. Udajesz mądrego a jesteś tak oderwany od rzeczywistości że aż mnie skręca z cringu.

W porównaniu do ciebie, ja się szanuję, i nie spermię do każdej 40' jak ty.

 

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Co mnie to interesuje? Wyziewy jakiegoś przegrywa bez życia? Wywlekasz coś dla dyskusji nieistotnego i bijesz chochoła.

40 latki to się dopiero co chcą z młodymi zabawiać. 

Hahahahah dobra, już wiem że nie dość że jesteś idiotą, to jeszcze nieudolnym trollem XD Dobra idź bierz te 40' 50' może akurat celulitu zasmakujesz XD

Weź od razu dzieciate z czarnymi XD

 

h3 h3 h3 h3.

Idź do mamy się popłacz XD

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

W opisie to nie jest red/blackpillowe forum, tylko forum męskie i chyba takie założenie było. 

Stare tematy pokazują, że były inne tematy też poza biadoleniem, że panny są takie a nie inne. 

Hobby, zainteresowania, jakiś temat o zegarkach na rękę był. 

Oczywiście, ale jestem już tu baaaaardzo długo, i wiem że mimo stwierdzenia "męskiego forum" to forum było głównie znane z propagowania redpilla.

 

Który w dawnych czasach miał naprawdę sens, bo jeszcze kobiety nie były AŻ TAK oderwane od rzeczywistości. 

Czasy jednak się zmieniają, tak jak ludzie, więc wiadomo też że zawartość tego forum się zmieni.

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Nie neguję tego zjawiska. 

Ale bardziej mam z niego bekę niż jakieś smętne rozkminy. 

Nie chodzi mi by dawać smętne rozkminy, po prostu ludziom tłumaczę że niestety wymogi się zwiększają a nie zmniejszają, i każdy ma wybór albo się dostosuje do warunków, albo zmienia środowisko, albo zmniejsza wymogi albo rezygnuje. Proste.

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Kto mówi o ignorowaniu? 😅 

1. Uważam, że blackpillowcy strasznie przesadzają

Blackpill jest zbiorem praw i zjawisk tak jak fizyki.

To jak każdy go interpretuje to jego sprawa.

Uważam że to zależy od jego interpretacji - o ile gadania typu "zabrakło mi 1-2mm szczęki oraz mam delikatny nordwood to jestem skończony" traktuje jako trolling, to stwierdzenia czy obserwacje własne czy kolegów że dzisiejsze kobiety nie zmniejszają wymogów już traktuję poważnie.

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

2. Nad rzeczywistością można szlochać i się ujebać w smętne rozkminianie ciągle od nowa tego samego tematu. 

A można rzeczywistość chwytać za mordę i na przykład zerżnąć 😎

Ależ nikt tu nie szlocha, poza biednym @bernevek....

Uważam też że na rzeczywistość ma się zerowy wpływ, ma się wpływ najwyżej jego postrzeganie.

Różnica polega na tym że jestem zwolennikiem życia w prawdzie, a nie w jakiś świecie fantazji disneyowskiej (choć i tam powoli blackpill włazi XD)

Stąpię twardo po ziemi i zamartwiam się rzeczami na jakie mam wpływ a nie na to czego zmienić nikt nie może.

 

To brzmi jak jakiś fatalizm, ale uważam że da się zmienić życie, ale nie w taki sposób jak większość ludzi uważa: przykładowo moim zdaniem nie warto robić mięśni pod kobiety w Polsce gdy ma się kiepską twarz, bo one i tak będą miały ciebie w nosie, lepiej zainwestować kursy, ogarnąć pracę itd. i wyrywać kobiety w innych krajach.

 

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Mają zawyżone oczekiwania. 
Umyka Ci tylko ważna kwestia. 

Te z odrealnionymi oczekiwaniami są

najczęściej nic nie warte 😉

Tak jak pisałem wiele razy (z resztą nie tylko ja):

Kobiety wartościowe są dawno zabrane z rynku, duża część już od czasów liceum, bo by wartościowa kobieta została sama w tym cuckoldstanie to naprawdę musiała się postarać.

 

To co zostało to tak naprawdę atencjuszki, reklama Instagrama lub nawet onlyfansa lub inne zaburzone psychiczne, niedojrzałe emocjonalne lub dzieciate....

Więc tak, te wolne to w 99% są z odrealnionymi oczekiwaniami więc są nic nie warte. No lipa ale co zrobisz z taką demografią? Polecasz odbijać i zabierać laski z utworzonych już rodzin? XD

 

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Ale zatruwają. Pchają się ze swoim toksycznym nihilizmem wszędzie. 

Tu nie chodzi o nihilizm, tu chodzi o stonowanie hurraoptymizmu który pochodzi z matrixa, uświadamiam tylko że tak łatwo nie będzie.

1 godzinę temu, Albert Neri napisał(a):

Najlepszy przykład to ten temat jest. Gość pisze, że miał zawsze ładne laski i na speed dating też bez problemu kontakty nawiązywał (czyli było dużo kobiet zainteresowanych) i tylko rozkminia (nota bene przesadnie i bez sensu) czy się za nim oglądają babki na ulicy.

a co na to blackpillowcy? Że chuj, dupa, kamieni kupa, wal gruche bo i tak żadna na Ciebie nie spojrzy. 

 

 

 

 

 

Przepraszam bardzo, a gdzie ja w tym wątku tak napisałem? 

Masz specjalnie dla ciebie wklejam moją odpowiedź na ten wątek:

 

W dniu 11.01.2024 o 23:53, Zły_Człowiek napisał(a):

Ogólnie rzecz biorąc, zauważam że laski w ogóle mają już wyrąbane na ludzi - zwłaszcza mężczyzn na ulicy, one tylko widzą swój czubek nosa, ego i EWENTUALNIE chada.

Jeszcze kilka lat temu same zaczepiały przystojniaków - rzadko ale jednak, dziś mają tak nasrane w łbach przez social media, że dziś nawet nie spluną...

 

Wymogi niestety się zwiększają bo zawsze znajdą się spermiarze i inni frajerzy którzy spełniają każdy durny wymóg jakie one sobie wymyślą niezależnie jak same one wyglądają....

 

Co możesz z tym zrobić?

No niestety, albo zwiększasz swoją atrakcyjność bo być może nie masz skopanych genów na maxa (że jakieś tam wyrywałeś), no ale to wymaga pracy i pajacowania, ale sądzę że w twoim przypadku możesz liczyć na jakieś owoce - choć gwarancji nikt ci nie da.

 

Albo.....

 

Zmniejszasz swoje wymogi i sam podchodzisz i podrywasz, bo niestety julki i inne takie fajne mają dostęp do chadów którzy ciebie moggują na każdym aspekcie i to ich wybiorą.... niestety.

 

Albo....

 

Geomaxxing i mieć w dupie zdanie p0lek, skoro miałeś branie, to na geo możesz mieć szansę... tylko bez importowania do polski bo one zaraz biorą lepsze opcje xD

Proszę więc nie wkładać słów w moje usta których nie powiedziałem.

Dałem Opowi skuteczne wyjaśnienie i potencjalne rozwiązanie problemu.

Pozdro!

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

do stanu niestabilności, w którym kwestionuje swoje zdrowia psychiczne, prawdziwość swoich wspomnień i percepcji i przestaje ufać swojemu umysłowi. 

Ok. Do póki nikt nie kmini czy wszystko z nim ok, to nie gaslighting- niech Ci będzie .

 

3 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Chyba nie powiesz, że to jest autorytet?

Napisałem tylko, że przyłożył się do podania źródeł naukowych. Resztę sam dopisujesz aby ośmieszyć, w tym wypadku mnie.

 

3 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Ja prdl. Nie powiesz mi chyba, że swój światopogląd, swój potencjał i swoją przyszłość oparłeś o wyziewy Analcondy

Jprdl, kolejny nieudolny shaming. 

Moje życiowe doświadczenia pokazały mi , że Black Pill to nie farmazony, jak Ty i wielu innych twierdzicie.

Co to ma wspólnego z potencjałem i przyszłością, to serio nie kleję - chyba miało patetyzmu tylko dodać.🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Hahaha co za rzeczowy argument XD

Bo ten wątek NIE jest o obcokrajowcach?

Eeeeee XD

a kto mi pieprzył"

Sprzedawanie takich półprawd to jest jak karmienie dziecka solą w celu uzupełniania mu braków.

W dodatku sprzedawanie prawd jednostronnych, z pozycji potrzebującego, ubranej w pseudonaukę. Masz modele statystyczne?

Próbki badanych? Jeżeli tak - jaki wiek, wykształcenie, poglądy, doświadczenie życiowe?

"

Ja nikogo nie zmuszam w porównaniu do ciebie do ślepego pajacowania.

Manipulatorze.

To zrób lepsze. Dałem ci takie badania byś zamknął japę, a dalej płaczesz.

H3h3h3h ja płaczę... ale ze śmiechu.... z ciebie XD

Na razie to ty płaczesz, i srasz żalem.

Przykro mi że ciebie prawda piecze w zad.

Nie, a wy nie czujecie bezcelowości waszych poczywań PUA czy redpillowych?

OP prosi o pomoc, dostał ją, a was to boli i piecze XD

Nie wcale, bo jesteś oderwany od rzeczywistości skoro lekceważysz hipergamię i odklejenie kobiet. Przepraszam może jednak masz 15 lat, bo widzę bo twojej odpowiedzi ból zadu i ile jadu XD

No tak, bo ja tu SAM siedzię nie piszę z pewnym IDIOTĄ TROLLEM który pisze na tym forum BRACIASAMCY? Co ty robisz? Czyżbyś chciał działać na szkodę tego forum? Może zaczniesz wyśmiewać założyciela tego forum?

Z kogo ty strugasz wariata?

Sugerujesz mi niedojrzałość emocjonalną? Ty śmieszny człowieku, który nie ma nawet kontrargumentów. Udajesz mądrego a jesteś tak oderwany od rzeczywistości że aż mnie skręca z cringu.

W porównaniu do ciebie, ja się szanuję, i nie spermię do każdej 40' jak ty.

 

Hahahahah dobra, już wiem że nie dość że jesteś idiotą, to jeszcze nieudolnym trollem XD Dobra idź bierz te 40' 50' może akurat celulitu zasmakujesz XD

Weź od razu dzieciate z czarnymi XD

 

h3 h3 h3 h3.

Idź do mamy się popłacz XD

Oczywiście, ale jestem już tu baaaaardzo długo, i wiem że mimo stwierdzenia "męskiego forum" to forum było głównie znane z propagowania redpilla.

 

Który w dawnych czasach miał naprawdę sens, bo jeszcze kobiety nie były AŻ TAK oderwane od rzeczywistości. 

Czasy jednak się zmieniają, tak jak ludzie, więc wiadomo też że zawartość tego forum się zmieni.

Nie chodzi mi by dawać smętne rozkminy, po prostu ludziom tłumaczę że niestety wymogi się zwiększają a nie zmniejszają, i każdy ma wybór albo się dostosuje do warunków, albo zmienia środowisko, albo zmniejsza wymogi albo rezygnuje. Proste.

Blackpill jest zbiorem praw i zjawisk tak jak fizyki.

To jak każdy go interpretuje to jego sprawa.

Uważam że to zależy od jego interpretacji - o ile gadania typu "zabrakło mi 1-2mm szczęki oraz mam delikatny nordwood to jestem skończony" traktuje jako trolling, to stwierdzenia czy obserwacje własne czy kolegów że dzisiejsze kobiety nie zmniejszają wymogów już traktuję poważnie.

Ależ nikt tu nie szlocha, poza biednym @bernevek....

Uważam też że na rzeczywistość ma się zerowy wpływ, ma się wpływ najwyżej jego postrzeganie.

Różnica polega na tym że jestem zwolennikiem życia w prawdzie, a nie w jakiś świecie fantazji disneyowskiej (choć i tam powoli blackpill włazi XD)

Stąpię twardo po ziemi i zamartwiam się rzeczami na jakie mam wpływ a nie na to czego zmienić nikt nie może.

 

To brzmi jak jakiś fatalizm, ale uważam że da się zmienić życie, ale nie w taki sposób jak większość ludzi uważa: przykładowo moim zdaniem nie warto robić mięśni pod kobiety w Polsce gdy ma się kiepską twarz, bo one i tak będą miały ciebie w nosie, lepiej zainwestować kursy, ogarnąć pracę itd. i wyrywać kobiety w innych krajach.

 

Tak jak pisałem wiele razy (z resztą nie tylko ja):

Kobiety wartościowe są dawno zabrane z rynku, duża część już od czasów liceum, bo by wartościowa kobieta została sama w tym cuckoldstanie to naprawdę musiała się postarać.

 

To co zostało to tak naprawdę atencjuszki, reklama Instagrama lub nawet onlyfansa lub inne zaburzone psychiczne, niedojrzałe emocjonalne lub dzieciate....

Więc tak, te wolne to w 99% są z odrealnionymi oczekiwaniami więc są nic nie warte. No lipa ale co zrobisz z taką demografią? Polecasz odbijać i zabierać laski z utworzonych już rodzin? XD

 

Tu nie chodzi o nihilizm, tu chodzi o stonowanie hurraoptymizmu który pochodzi z matrixa, uświadamiam tylko że tak łatwo nie będzie.

Przepraszam bardzo, a gdzie ja w tym wątku tak napisałem? 

Masz specjalnie dla ciebie wklejam moją odpowiedź na ten wątek:

 

Proszę więc nie wkładać słów w moje usta których nie powiedziałem.

Dałem Opowi skuteczne wyjaśnienie i potencjalne rozwiązanie problemu.

Pozdro!

Wspaniały wysryw przegrywa bez życia xD Wspaniale się uruchomił - bankowo masz konto na wykopie i piszesz te mądrości na tagu #przegryw xD

 

Tylko się tam nie potnij po ten naszej wymianie. Ok?! 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bernevek napisał(a):

Wspaniały wysryw przegrywa bez życia xD Wspaniale się uruchomił - bankowo masz konto na wykopie i piszesz te mądrości na tagu #przegryw xD

Ostatni raz ci odpowiedziałem żałosny trollu.

Ja mam konto, ale ty za to masz żółte papiery i nasrane w bani.

Idziesz do ignorowanych i sobie pisz do próżni.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przypomina ta piosenkę.

 

 

W dniu 12.01.2024 o 12:05, Iceman84PL napisał(a):

Na tej planecie masz +/- 3,5 mld kobiet i w innych rejonach globu możesz mieć to o czym marzysz niewielkim nakładem sił, energii,

czasu, zdrowia czy pieniędzy.

 

 

Trzeba brać tez pod uwagę, że po taką białogłowę często trzeba jechać na drugi koniec świata.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Ostatni raz ci odpowiedziałem żałosny trollu.

Ja mam konto, ale ty za to masz żółte papiery i nasrane w bani.

Idziesz do ignorowanych i sobie pisz do próżni.

O patrzcie, ale go zabolało xD

Żólte papiery przydałyby ci się i tobie xD Mnie dali za dojeżdżanie pseudointeligenckich drożdżaków pożerającyh fora xD

W każdym tego typu temacie, od paru lat postujesz te same wysrywy, ubrane w ten sam patetyczny bełkot, wydzielające tą samą energię oświeconego życiowego przegrywa. 

Wiesz kto to kupuje? Tacy sami jak ty. Nikt normalny nie potrzebuje przeterminowanego Risotto, jaki chcesz nam wcisnąć. 

 

Normalni ludzie chodzą na imprezy - a przegryw taki jak ty br***e się to wydzielin chamerykańskich naukowców, co taśmowo produkują rzekomo innowacyjne badania za kasę xD

 

Może i mam żółte papiery, jak to określasz, ale prowadzą normalne życie. Nie to co ty xD

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets

Że potrafisz z tyłka wyjść do ludzi, socjalizować się z nimi, nie masz lęków, nie jesteś zahamowany w relacjach z innymi, spontanicznie podejmujesz aktywności w tym kierunku - ale wiadomo lepiej nic nie robić. 

Siedzenie w domu, postowanie pseudobadań - to jest dopiero wyznacznik!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bernevek słabe zabłyśnięcie. Nie chodzę na imprezy, ale wyjście ze strefy komfortu w tej dziedzinie miałem i to pewnie większe niż ty czy reszta forumowych kołczUFF życiowych i atencjuszy.

2 minuty temu, bernevek napisał(a):

to jest dopiero wyznacznik!

Tak samo jak szukanie poklasku na forum.🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets "Nie chodzę na imprezy" - no właśnie. To wiele tłumaczy.

Dla normalnego człowieka decyzja "idę na imprezę" jest tak samo emocjonalnie obciążająca, jak zaparzenie kawy. Ale dla ludzi z problemami, to problem.

 

Cytat

Tak samo jak szukanie poklasku na forum.

No wciąż lepiej, jak próby odgryzienia się na mnie, bo przegrywowi wali się wizja świata.

 

Cytat

Nie chodzę na imprezy, ale wyjście ze strefy komfortu w tej dziedzinie miałem i to pewnie większe niż ty

Ciesze się. Ale co chcesz przez to teraz powiedzieć? Że gnicie w domu jest lepsze, niż wyjście do ludzi? Czy, że przestrzeliłeś się z oczekiwaniami? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bernevek napisał(a):

To wiele tłumaczy.

Co na przykład?🤔😀

 

49 minut temu, bernevek napisał(a):

jak próby odgryzienia się na mnie

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz.😉

 

49 minut temu, bernevek napisał(a):

wali się wizja świata

Nic mi się nie wali. Na pewno nie przez przeczytanie jakichś bzdetów randoma z internetu.

 

56 minut temu, bernevek napisał(a):

przegrywowi

Nie wiem co kryje się u Ciebie pod definicją tego słowa aby się odnieść do tego.

 

Nie zamierzam robić niczego wbrew sobie aby jakaś niewiasta spojrzała na mnie łaskawszym okiem. 

 

58 minut temu, bernevek napisał(a):

Ale co chcesz przez to teraz powiedzieć? Że gnicie w domu jest lepsze, niż wyjście do ludzi?

Że chodzenie na melanże nie jest dlanie wyznacznikiem czegokolwiek. Tylko tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 13.01.2024 o 17:38, Kiroviets napisał(a):

Jprdl, kolejny nieudolny shaming. 

Moje życiowe doświadczenia pokazały mi , że Black Pill to nie farmazony, jak Ty i wielu innych twierdzicie.

 

Jeśli wszystko, co Ci się nie podoba i nie pasuje Ci do światopoglądu chcesz uważać za shaming i personalny atak- to cóż, Twój wybór. 

Nie mam powodów, żeby Ci osobiście robić jakąś przykrość z bardzo prostego powodu- nie znam Cię. 

 

W dniu 13.01.2024 o 17:38, Kiroviets napisał(a):

Co to ma wspólnego z potencjałem i przyszłością, to serio nie kleję - chyba miało patetyzmu tylko dodać.🤔


Żyjesz w pewnych przekonaniach i kierujesz się w swoich działaniach (lub ich braku) określonym światopoglądem. Jako argument na obronę tych przekonań przywołujesz wypowiedzi i „badania” jakimi rzucał Analconda. 

 

Można pomyśleć, że część tego w co wierzysz i o co opierasz swoje życie (a więc potencjał i przyszłość) o przekonania jakie przyjąłeś przynajmniej po części pod wpływem Analcondy. I tutaj się łapię za głowę po prostu. 

Bo jeśli tak jest to masakra po prostu i po ludzku życzyłbym Ci czegoś lepszego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Jeśli wszystko, co Ci się nie podoba i nie pasuje Ci do światopoglądu chcesz uważać za shaming i personalny atak- to cóż, Twój wybór

Przecież to Ty mi wyskoczyłeś z d...u z jakimś potencjałem i przyszłością. Nie potraktowałem tego w ogóle jako pocisk ad personam, tylko nie kleję po prostu.

 

18 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Żyjesz w pewnych przekonaniach i kierujesz się w swoich działaniach (lub ich braku) określonym światopoglądem

No tak i co w związku z tym?

 

18 minut temu, Albert Neri napisał(a):

badania” jakimi rzucał Analconda

Przytoczył wiele źródeł naukowych. Nie wiem co jest z nimi nie tak.

 

19 minut temu, Albert Neri napisał(a):

Można pomyśleć, że część tego w co wierzysz i o co opierasz swoje życie (a więc potencjał i przyszłość) o przekonania jakie przyjąłeś przynajmniej po części pod wpływem Analcondy

Miałem takie a nie inne spojrzenie zanim dowiedziałem się że to Black Pill.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Kiroviets napisał(a):

Co na przykład?🤔😀

 

Zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz.😉

 

Nic mi się nie wali. Na pewno nie przez przeczytanie jakichś bzdetów randoma z internetu.

 

Nie wiem co kryje się u Ciebie pod definicją tego słowa aby się odnieść do tego.

 

Nie zamierzam robić niczego wbrew sobie aby jakaś niewiasta spojrzała na mnie łaskawszym okiem. 

 

Że chodzenie na melanże nie jest dlanie wyznacznikiem czegokolwiek. Tylko tyle.

Oczywiście, że jest to obrona swojego statusu quo.

Na imprezie niekoniecznie musisz poznawać laski, tańczyć. Różni wartościowi ludzie też chodzą.

Nope, ty zbyt emocjonalnie podchodzisz, do de facto realizacji potrzeb socjalnych.

Potem siedzą tacy jak ty czy twój kolega i rozsiewacie złe emocje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bernevek napisał(a):

siedzą tacy jak ty czy twój kolega i rozsiewacie złe emocje.

Na szczęście ostał się szeryf internetów.😉

 

4 minuty temu, bernevek napisał(a):

Oczywiście, że jest to obrona swojego statusu quo

Niech ci będzie. Nie zamierzam raczej już z tobą dyskutować.

 

5 minut temu, bernevek napisał(a):

zbyt emocjonalnie podchodzisz, do de facto realizacji potrzeb socjalnych

Eeee?🤔🤔

 

6 minut temu, bernevek napisał(a):

Na imprezie niekoniecznie musisz poznawać laski, tańczyć. Różni wartościowi ludzie też chodzą

Dziena za info.🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gestów kobiet, bo to też było poruszane w tym temacie :) Byłem w tym tygodniu w biurze codziennie, choć normalnie pracuje zdalnie. Widziałem się z dość sporą ilością kobiet i dosłownie 90% z nich podczas rozmowy poprawiały włosy, gładziło je itp. 

 

Nie odbieram tego, jako oznaka zainteresowania moją osobą, natomiast jest to wkurzające jak dla mnie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/19/2024 at 6:21 PM, Maurycy said:

Widziałem się z dość sporą ilością kobiet i dosłownie 90% z nich podczas rozmowy poprawiały włosy, gładziło je itp. 

 

Nie odbieram tego, jako oznaka zainteresowania moją osobą, natomiast jest to wkurzające jak dla mnie :D

Chyba szef daje ci za mało do roboty.

 

Do autora wątku:

Chyba szukasz dziury w całym.

Stukasz głową w furtkę gdy obok jest otwarta brama.

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.