Skocz do zawartości

Czarny połknął Red Pill


yrl

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 16.02.2024 o 08:12, tony86 napisał(a):

 

A ja wręcz odwrotnie, i z tego powodu właśnie Ghanę rozważam, obok Kenii. Jakieś tipy od kolegi? ;)

 

Jego tipy to były - "bede jechał na urlop to wbijaj ze mną". W sumie bez lokalsa niezbyt by mi się chciało coś tam działać.

 

Jak się orientowałem, to bilety lotnicze były nieco drogie, coś koło £1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Maciejos napisał(a):

Jego tipy to były - "bede jechał na urlop to wbijaj ze mną". W sumie bez lokalsa niezbyt by mi się chciało coś tam działać

Czyli nie miał problemu, że mu będziesz rodaczki bzykał?

Trochę to dziwne, zwłaszcza, że jak czarny bzyka Polki to się spory szum robi.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Brat Jan napisał(a):

Czyli nie miał problemu, że mu będziesz rodaczki bzykał?

Trochę to dziwne, zwłaszcza, że jak czarny bzyka Polki to się spory szum robi.

 

Znajdzie się nawet taki, który będzie podsyłał siostry, kuzynki, ale niebezinteresownie. Później zapyta się czy mu roboty w Europie nie załatwisz. A jak biały się wżeni w rodzinę to już prawdziwe eldorado. Można siedzieć w Afryce na dupie, byleby przelewy się zgadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.02.2024 o 23:05, Gixer napisał(a):

Jakoś ta egzotyka nie działa na kanadyjki, Szwedki czy Azjatki. Działa tylko tam gdzie twój portfel jest egzotyczny. Czyli w krajach 3 świata. Rosjanki są piękne a Rosjanie nie I podobnie jest z Polakami...

Nic dziwnego, my Polacy mówiąc wprost mamy bardzo słabe geny, słabą kulturę, słaby kraj, słabą gospodarkę.

 

Mamy naprawdę słaby mix genów, mogolia z ruskimi i trochę słowacji, naprawdę, poza naprawdę nielicznymi wyjątkami nie mamy co oferować kobietom.

 

- w sensie że one tak myślą i uważają, my możemy mieć swoje zdanie które i tak nie ma znaczenia, bo to one podejmują decyzję i wybierają.

 

Geny mamy słabe bo więcej kobiet się rozmnożyło niż mężczyzn przez te wieki (bo wojny, hipergamia itd.) to zostało w puli więcej genów "damskich" przez co kobiety często lepiej wyglądają bo geny są bardziej damskie, a faceci wychodzą no mało mężcy mało cech chadów jak oczy łowcy, szczęki, linia włosów.... dodatkowo w jedzenie i woda także powodują że faceci wyglądają tak a nie inaczej.... :(

 

No i nie mamy dostępu do wszelkich tapet i innych tynków, nie mamy też żadnych desperatek by były zainteresowane średnimi chłopami xD

To kończy się tak że kobiety odwalone są na bóstwa i one do bóstw się aspirują a chłop jak nie ma naturalnych genów to staje się robakiem XD bo ma bardzo ograniczone opcje w stosunku do kobiet XD

 

Pomijając fakt że niestety nie tylko polacy latają do tych krajów, tylko właśnie niemcy, francuzi itd itp. bo ich stać, bo u nich też brakuje młodych kobiet - i to oni tak naprawdę przejęli ten "rynek", słabi polacy nie mają czego tam szukać - bo wszystko jest rozpieszczone przez francuzów i niemców.

 

Dlatego zawsze powtarzam, w przypadku słabego przegrywa z Europy geomaxxing niewiele da, i tak naprawdę przegryw sub 5/10 może sobie darować sex turystykę (chyba że na divy), bo niestety nie jest tak, że w każdym kraju kobiety gardzą swoimi rodakami tak mocno jak w Polsce. 

Osoby które są 6/10 i wyżej tak naprawdę nie muszą uprawiać sex turystyki bo po co? Jak mają masę chętnych na miejscu (chyba że chcą spróbować egzotyki)?

 

Nigdzie indziej nie słyszałem o kompleksie narodowościowym u kobiet w takiej wielkiej extremalnej skali jak właśnie w Polsce.

Uważam że nigdzie nie ma takiej nienawiści do swoich facetów jak w Polsce, naprawdę, ewentualnie zaliczyłbym cały teren dawnego ZSRR.

 

Chociaż nie jestem tak tego pewny, gdyż nawet rosjaniki czy ukrainki wolą swoich niż średnich polaków - nie raz się o tym przekonałem na studiach XD

 

Niestety natury nie oszukasz, dziś sam kolor skóry to za mało by pociągać kobiety, tylko w p0lki są wyjątkiem Europy (powiedziałbym że na cały świat) które łapią się każdego obcokrajowca lub inny kolor skóry byleby nie zadawać się z rodakiem XD

 

Także globalizacja sex turystyki doprowadziła do tego że do innych krajów przyjeżdżają nasze kobiety, do nas zagraniczniaki na darmowy burdel, a kobiety z innych krajów także przyjmują obcokrajowców, ale nie nas, i one same jadą do bogatych krajów.

 

W dniu 14.02.2024 o 13:39, Brat Jaca napisał(a):

Czemu szukać tak daleko, jak za rogiem mamy piękne, naturalne, tradycyjne i ogarnięte kobiety z podobnego kręgu kulturowego?

Szanujmy sie Bracia !

Szacunek do siebie nic nie da, jak i za tym rogiem polacy nie są postrzegani na atrakcyjnych jak właśnie francuzi włosi czy niemcy?

To iluzja, i naprawdę nie ma co się oszukiwać, polacy za mało się od ich swoich się różnią by były naprawdę zainteresowane sexem "od ręki" XD

Bo i po co? Skoro w całej Europie brakuje młodych kobiet, i one wybierają najlepsze opcje mimo że same często sobą nic nie reprezentują?

 

Tak jak mówiłem, faceci w całej Europie są w zasadzie zmuszeni do szukania kobiet z poza swoich krajów i niestety każda kobieta wybierze pana mokabe, lub włocha, hiszpana, niemca. Nawet jeśli genetycznie są słabi to nadrabiają kulturą swojego państwa, portfelem, no i ogólnie atrakcyjnym pochodzeniem - każda kobieta wybierze np. Włochy niż Polskę i tu nawet nie ma co się rozgadywać, bo bądźmy szczerzy, każdy by wolał wybrać Włochy niż jakieś zadupie w Europie znane Polską.... kobiety nie są patriotkami, zwłaszcza z naszego kręgu kulturowego - co jasno pokazują ukrainki i ich zachowania w niemczech lub innych krajach. Polska jest tylko przystankiem, i do tego bardzo nie chcianym. 

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dam taki kolorowy przykład:

 

Powiedzmy że do jakieś tam Słowianki przystawiają się dwóch podobnych w SMV powiedzmy obaj 6/10 wyglądem turystów:

- Polak 30 lat - no biały typowy powyżej średniej,

- Włoch 35 lat - też biały typowy powżyej średniej,

 

Kogo wybierze?

Oczywiście włocha, bo sami zobaczcie - jak weźmie polaka to co ona otrzyma?

- kraj podobny do jej kraju, czyli postkomunistyczny, atrakcje powiedzmy średnie, kultura bardzo zbliżona przez co bardzo nudna, kuchnia polska też no zbliżona do jej, klimat więcej zimy niż lata, czyli ciągle zimno, brak prestiżu pośród znajomych, brak powiedzmy lepszych szans na lepsze życie, język bardzo trudny i nudny bo nie brzmi no egzotycznie... no sama Polska za mało generuje emocji, mało rzeczy które jej zaimponują jako kobiecie. No lipa.

 

Ale jak wybierze włocha:

- super kultura od dzieł sztuki po kuchnię, architektura, koloseum, kontekst historyczny kraju, piękne resturacje, super zabytki, samochody, koleżanki będą zazdrosne, sam chłop już ma nieco inne geny, jest wprost odmienny co bardzo kobiety lubią.

 

Nawet jak ten włoch byłby 4/10 to i tak by mocno rozważała wybór - na korzyść włocha.

 

I taka Słowianka ma w dupie że kraj w długach, że dużo uchodźców że może być niebezpieczny - one to mają w dupie!

Polska to jeden z najbezpieczniejszych i profeministycznych krajów... i p0lki mają to w dupie, jadą do krajów skrajnie muzułmańskich lub innych kultur które jawnie traktują kobiety gorzej niż zwierzęta....

One mają to w dupie, że Francja to śmietnisko, a Niemcy mają niebezpieczne dzielnice... je interesują tylko emocje, geny czy kasa.

Kraje poza Polską i ogólnie poza r0sją, Ukrainą, Słowacją, Węgrami generują znacznie więcej emocji i to emocje (poza genami) decydują co wybierze.

 

Wiem że wychodzi drobna sprzeczność. bp temat nie jest taki prosty, bo w różnych kulturach różnie się ocenia, ale mówiąc wprost w Polsce jest największy kompleks narodowościowy, tu wystarczy że typ nie jest poniżej 3/10 by wyrywać p0lki, ale w innych krajach tak łatwo nie ma, bo tylko p0lki potrafią olać różnicę powyżej 4 pkt SMV tylko dlatego że nie jest z Polski i ma ewentualnie inny kolor skóry.

 

Polacy jeśli nie są powyżej 5/10 to mogą wyrywać kobiety z krajów 3 świata - ale to tylko z dwóch powodów - bo są biali, i są "bogatsi" ale nadal - jak jakaś kobieta ma do wyboru podobne opcje to zawsze faworyzuje tego z bogatszego kraju.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Geny mamy słabe bo więcej kobiet się rozmnożyło niż mężczyzn przez te wieki (bo wojny, hipergamia itd.) to zostało w puli więcej genów "damskich" przez co kobiety często lepiej wyglądają bo geny są bardziej damskie, a faceci wychodzą no mało mężcy mało cech chadów jak oczy łowcy, szczęki, linia włosów....

No raczej to tak nie działa 😅. Każda kobieta, jak i każdy mężczyzna, ma połowę genów swojego ojca. Nie jest tak, że jak ojciec jest szkaradą a matka modelką to jak wyjdzie baba to będzie ładna a jak chłop to brzydki. To jakaś afgańska teoria genetyczna. Zresztą, gdybyśmy mieli kobiety ruchające się wyłącznie z czadami przez całe wieki to powinniśmy mieć ulepszenie puli genetycznej i zwiększenie liczby czadów jak i super dupeczek. Oczywiście pomijając czynniki środowiskowe.

Ja myślę, że tutaj jest raczej wina właśnie tych czynników środowiskowych, które sprawiają, że mężczyźni nie mają dobrze wykształconych cech męskich, które są atrakcyjne dla kobiet. Druga sprawa to jednoczesny wzrost oczekiwań pań i wzrost konkurencji. Szczególnie gdy randkowanie i relacje do niczego nie prowadzą i zgodnie z obecnymi normami społecznymi - nie mają prowadzić. W takim środowisku wiadomo, że większą motywację i większe branie będzie miał Hiszpan na erazmusie. Polak szukający "żony" niekoniecznie będzie przebierał w szlaufach.

 

W końcu o kwestii nienawiści i pogardy p0lek do Polaków to nie chce mi się nawet rozpisywać. W skrócie - zgadzam się z tezą. Nie zgadzam się z uzasadnieniem, tj. kwestiami kasy czy kultury. To jest zupełnie irracjonalne z ich strony co widać nawet w tyradach Juleczek w internecie, czy wysrywach światłych "profesor" w mediach. Obraz Polaka a'la Ferdynand Kiepski istnieje głównie w ich głowach a nie w prawdziwym życiu. Oczywiście patologia też istnieje ale nie jest tak, że ona to żywiołowa prawniczka, Ally McBeal, a on siedzi w brudnych ciuchach przed meczykiem pijany 24h. Są razem ale on na nią nie zasługuje. Zwykle jest on żul i ona żul a gdzieś po domu plątają się małe żulątka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Nic dziwnego, my Polacy mówiąc wprost mamy bardzo słabe geny

 

oraz

 

6 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

niestety każda kobieta wybierze pana mokabe, lub włocha, hiszpana, niemca. Nawet jeśli genetycznie są słabi to nadrabiają kulturą swojego państwa, portfelem, no i ogólnie atrakcyjnym pochodzeniem

 

Widzę, że zjadł pan zęby na genetyce. To jak to jest z tymi genami? Mężczyźni z jakich krajów mają słabe geny, a którzy cechują się genetyczną dominacją?

 

 

Edytowane przez דניאל
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Brat Jan napisał(a):

Czyli nie miał problemu, że mu będziesz rodaczki bzykał?

Trochę to dziwne, zwłaszcza, że jak czarny bzyka Polki to się spory szum robi.

 

Gosciu i tak jest ekspatem, bo wyemigrowal z malzonka i dziecmi do UK. Znajac jego i jego goscinnosc, to pewnie zalatwialby mi zajebiste dupy i to kompletnie za nic, bo zaczelismy jako dobrzy ziomkowie z pracy, a potem bylem dla niego dobrym szefem.

 

W Ghanie akurat praktykowali poliamoryzm, wiec cos czuje, ze moze byc tam fajnie ruchable. Oczywiscie z guma, bo AdIDaSow nie chcialbym nosic. 

 

Kuszaca opcja, ale wiem z doswiadczenia jak to srednio idzie zorganizowac we 2 niezalezne osoby, do tego koszty przelotow...juz wolalbym sobie poleciec do Japonii/Indonezji w te miejsce, lub ewentualnie na jakies foto-safari na poludnie Afryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Shark napisał(a):

No raczej to tak nie działa 😅. Każda kobieta, jak i każdy mężczyzna, ma połowę genów swojego ojca. Nie jest tak, że jak ojciec jest szkaradą a matka modelką to jak wyjdzie baba to będzie ładna a jak chłop to brzydki. To jakaś afgańska teoria genetyczna. Zresztą, gdybyśmy mieli kobiety ruchające się wyłącznie z czadami przez całe wieki to powinniśmy mieć ulepszenie puli genetycznej i zwiększenie liczby czadów jak i super dupeczek. Oczywiście pomijając czynniki środowiskowe.

Ech tyle razy to pisałem....

 

Ciężko zrozumieć że prawie każda kobieta się rozmnoży niezależnie od jej wyglądu, a nie każdy facet?

Kobiecie wystarczy przepuścić RAZ chadowi i ma dziecko, a kto to będzie wychowywać i utrzymywać?

To już "nie jej problem" czy beciak czy kapitan państwo. 

A co stwierdzeń genetycznych to napisałem bardzo skrótowo i obrazowo - dokładniej był wątek dawno temu.

11 godzin temu, Shark napisał(a):

Ja myślę, że tutaj jest raczej wina właśnie tych czynników środowiskowych, które sprawiają, że mężczyźni nie mają dobrze wykształconych cech męskich, które są atrakcyjne dla kobiet.

Dlatego będzie coraz większa przepaść między kobietami a mężczyznami - kobiety będą wyglądać bardzo kobieco, a faceci jak no nie hetero XD

Brakuje teścia a jego suplementacja jest niebezpieczna - przynajmniej tak słyszałem.

11 godzin temu, Shark napisał(a):

Druga sprawa to jednoczesny wzrost oczekiwań pań i wzrost konkurencji. Szczególnie gdy randkowanie i relacje do niczego nie prowadzą i zgodnie z obecnymi normami społecznymi - nie mają prowadzić. W takim środowisku wiadomo, że większą motywację i większe branie będzie miał Hiszpan na erazmusie. Polak szukający "żony" niekoniecznie będzie przebierał w szlaufach.

Nie ma presji społeczeństwa na tworzenie rodzin, to p0lki i nie tylko bawią się życiem do późnej 40', a potem po depresji że dzieci nie ma, dalej będzie się bawiła życiem.

Dzisiaj to świat stworzony pod kobiety.

11 godzin temu, Shark napisał(a):

W końcu o kwestii nienawiści i pogardy p0lek do Polaków to nie chce mi się nawet rozpisywać. W skrócie - zgadzam się z tezą. Nie zgadzam się z uzasadnieniem, tj. kwestiami kasy czy kultury. To jest zupełnie irracjonalne z ich strony co widać nawet w tyradach Juleczek w internecie, czy wysrywach światłych "profesor" w mediach. Obraz Polaka a'la Ferdynand Kiepski istnieje głównie w ich głowach a nie w prawdziwym życiu. Oczywiście patologia też istnieje ale nie jest tak, że ona to żywiołowa prawniczka, Ally McBeal, a on siedzi w brudnych ciuchach przed meczykiem pijany 24h. Są razem ale on na nią nie zasługuje. Zwykle jest on żul i ona żul a gdzieś po domu plątają się małe żulątka.

No jak nie kulturowy jak właśnie podałeś przykład kulturowego stereotypu polaka?

Popatrz jak przedstawiani są hiszpanie, francuzi w piosenkach, filmach, w mediach, a jak właśnie są przedstawiani polacy, julki niby takie mądre, ale nie potrafią odróżniać świata fikcyjnego od prawdziwego (zwłaszcza tego instagramego) i dążą za wszelką cenę by takie życie mieć. 

A zamykają oczy na sprawy że np. obcokrajowiec może ją zabić, lub uwięzić, czy traktować ją jak worek... nie tylko treningowy XD liczą się emocje....

 

I jak p0lka ma nie gardzić jak w radiu prawie cały czas lecą utwory prawie jawno blackpillowe lub promujące kurestwo z obcokrajowcami jak np. "Miłość w barcelonie" XD

 

Jeszcze telewizja dowali serial brazylijski lub inny turecki gdzie tam występują prawie sami chady xD przy których nawet najlepszy oskariat powiedzmy z M jak Miłość wygląda jak niewypał genetyczny XD

 

I jak to się skończy? Masa facetów będzie samotnych, więc alkoholizm, narkomania wypalenia zawodowe wzrosną, bo każdy będzie miał ich w dupie, a kobiety zostaną samotnymi mamuśkami albo będą tinderówkami z kotem i płaczyliwym winkiem co wieczór :)

 

6 godzin temu, דניאל napisał(a):

Widzę, że zjadł pan zęby na genetyce. To jak to jest z tymi genami? Mężczyźni z jakich krajów mają słabe geny, a którzy cechują się genetyczną dominacją?

No sam widzisz jak wyglądają przęciętni polacy, słowianie a jak wyglądają powiedzmy turkowie, afrykańczycy - chodzi mi o całokształt, średnią.

Zobacz jak wyglądają chady z Turcji w serialach które p0lki uwielbiają. Dokładnie ci nie powiem bo mnie nie interesują mężczyźni, ale obserwując marketing, media to naprawdę nie wypadamy najlepiej XD

 

Powiem tak, nawet jak się mylę, to dalej polacy będą dalej postrzegani jako gorsi bo nie mamy takiego marketingu jak inne bogatsze kraje, i nawet jak mamy podobną atrakcyjność to przez brak propagandy że polska jest fajnym krajem to będziemy tak postrzegani. To nie jest też nasze działanie, lecz różnych służb i innych korporacji które nie są jawnie wrogo do nas nastawieni. Rozwijająca Polska zarówno gospodarczo jak i demograficzne stwarza zagrożenie dominacyjne dla innych potęg i te kraje będą robić wszystko by do tego nie dopuścić.

 

U nas nie ma zamachów, kradzieży rozboju, niebezpiecznych dzielnic, za to jesteśmy bardzo pracowici i konkurencyjni - to się nie podoba "postępowym" krajom i będą robić wszystko by nas zrównać w dół - i robią to głównie przez promocję multi kulti w reklamach (prawie zawsze jest biała kobieta + afro amerykanin + afroamerykańskie dzieci XDDDD)

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zły_Człowiek napisał(a):

U nas nie ma zamachów, kradzieży rozboju, niebezpiecznych dzielnic, za to jesteśmy bardzo pracowici i konkurencyjni - to się nie podoba "postępowym" krajom i będą robić wszystko by nas zrównać w dół.

Tutaj się musze zgodzić.

 

Generalnie to Polaczki są bardzo zakompleksione i widać to np. w kwestiach językowych. Zaobserwowałem kilkukrotnie, że jak dochodzi do rozmowy Polaka np. z Murzynem, to Murzyn się nie wstydzi, że nie potrafi skleić zdania po polsku, tylko właśnie Polaczek czuje się zakompleksiony, że nie mówi po angielsku/mówi słabo. POLAK SIĘ KURWA WSTYDZI MÓWIĆ PO POLSKU W POLSCE z cudzoziemcem, noż ja pierdolę. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zły_Człowiek napisał(a):

U nas nie ma zamachów, kradzieży rozboju, niebezpiecznych dzielnic, za to jesteśmy bardzo pracowici i konkurencyjni - to się nie podoba "postępowym" krajom i będą robić wszystko by nas zrównać w dół - i robią to głównie przez promocję multi kulti w reklamach (prawie zawsze jest biała kobieta + afro amerykanin + afroamerykańskie dzieci XDDDD)

Tutaj też jak najbardziej się zgadzam.

 

15 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Nic dziwnego, my Polacy mówiąc wprost mamy bardzo słabe geny

 

15 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

Mamy naprawdę słaby mix genów

Ale tu? No Hitler byłby dumny. Na forum o ogólnym samorozwoju? Na Bogów, nie róbmy sobie tego. Sam widzisz, że mamy masę wrogów po co się samemu kopać jeszcze?

 

To kiedyś wspominałem, jak moja kobieta pracowała na produkcji i maszyny były z Włoch, popsuły się. No i przyjechali ci Włosi, 1,60m w kapeluszu z bebzolem, niektórzy z wąsem i wyglądali jak Mario. Jasne, że z racji egzotyki to mogą być chady, ale czy lepsi genetycznie? Kiedyś @niemlodyjoda wyjaśnił sprawę. Praktycznie niczego nam nie brakuje, jedyne co to właśnie ten południowy luz. Jesteśmy zaradni, pracowici, jeśli trzeba (co niestety jest wykorzystywane) waleczni i odważni, przecież to jedne z najlepszych cech jakie może mieć człowiek. No, ale jak będziemy tak sobie gadać to sytuacja się nie poprawi. Moim zdaniem w każdym kraju są chady, normiki i flepiarze.

 

15 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

one to mają w dupie!

W takim razie w dupie będą miały nie tylko to. Przykład Anastazji z Greckiej tragedii.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

 i robią to głównie przez promocję multi kulti w reklamach (prawie zawsze jest biała kobieta + afro amerykanin + afroamerykańskie dzieci XDDDD)

Anegdotka: do polskich mediów dopiero to będzie wchodzić, ale na przykład w podręcznikach do francuskiego jest praktycznie normą, że rodzice są biali, a dzieci czarne jak smoła XD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zły_Człowiek napisał(a):

U nas nie ma zamachów, kradzieży rozboju, niebezpiecznych dzielnic, za to jesteśmy bardzo pracowici i konkurencyjni - to się nie podoba "postępowym" krajom i będą robić wszystko by nas zrównać w dół - i robią to głównie przez promocję multi kulti w reklamach (prawie zawsze jest biała kobieta + afro amerykanin + afroamerykańskie dzieci XDDDD)

 

W USA 92% dzieci z takich międzyrasowych relacji (biała matka, czarny ojciec), wychowuje się bez ojca.

https://www.quora.com/Why-is-92-percent-of-mixed-children-with-black-fathers-raised-by-single-mothers

 

 

A co do reklam, to zagadka: jaka narodowość kontroluje branżę i wymaga od zależnych od siebie spółek tak zwaną inkluzywność? Podpowiedź: ta sama, która kontroluje sektor finansowy i medialny :)

 

https://wykop.pl/link/7366843/promocja-murzynow-w-reklamie-jako-element-mulitikulturyzowania-polski

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.