Skocz do zawartości

Burdelmama, stręczycielka, gwałcicielka, nową idolką bydła


Rekomendowane odpowiedzi

12 minutes ago, Salius Ketman said:

To poważne oskarżenia.

To biegnij na komende, zeby uprzejmie doniesc na innego obywatela ze nazwal chlopa z cycami chlopem z cycami. A nie. Wiem. Teb chlop z cycami ci sie podoba i chcialbys utonac w tych cycach.😂

10 minutes ago, Dowódca plutonu said:

Aż mi się przypomniała ballada o cyckach 😂

 

https://youtu.be/N4W0FciojkY?si=SLn_xGGLQns6tAyo

ballada pierwsza klasa😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic niby odkrywczego, bo wiedza pochodzi z okolic przełomu XIX/XX w. a analizy spisane piórem Gustava Le Bona w książce: "Psychologia tłumu" (jak by co, aktualnie tanio do kupienia za dyszkę). Kiedy jednostka staje się składnikiem tłumu, zaczyna podlegać zupełnie innym mechanizmom psychologicznym, które czynią z niej de facto debila, choćby sama jako atom, miała nawet po drodze z rozumem. Dlatego trzeba się trzymać z daleka i nie dać się wciągnąć we wszelkie mechanizmy "przemiału grupowego". 

 

Nieźle wyjaśnia mechanizm duraczenia jeden z cytatów: "duszą tłumu nie kieruje bowiem potrzeba wolności, lecz potrzeba uległości. Pragnienie posłuszeństwa każe tłumowi poddać się instynktownie każdemu, kto chce być jego panem".

 

U mnie z automatu tego typu ludzie są odrzucani przez wewnętrzny "segregator" na wysypisko ludzkiego śmiecia moralnego i mentalnego. Ale na ich izolację od społeczeństwa nie mam żadnego wpływu. Choć ludzie powinni mieć na tyle rozsądku, żeby taka "jedna pani z drugą panią" żarła gruz na wygnaniu i z dala od jakiegokolwiek zainteresowania. 

Ale o celach karmienia jedwabnika szambem i patologią to w wielu miejscach da się poczytać. 

 

Zrzut-ekranu-2024-04-25-172309.png

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rnext napisał(a):

Dlatego trzeba się trzymać z daleka i nie dać się wciągnąć we wszelkie mechanizmy "przemiału grupowego". 

Trzeba byc raczej na to podatnym. Czy myślisz że można się dać wciągnąć przez przypadek?

Jest jeszcze taka książka która powstała w ciekawych okolicznościach "The true believer".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć tyle.

 

Jak udało nam się ustalić, Polsat zmienia ramówkę — w sobotę o 15:45 nie zostanie wyemitowana powtórka trzeciego odcinka programu "Dagmara szuka męża" - program zastąpią odcinki serialu "Gliniarze". Z kolei z serwisu streamingowego Polsat Box Go zniknęły wszystkie odcinki pierwszego sezonu formatu "Dagmara szuka męża".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lukasz11 napisał(a):

To biegnij na komende, zeby uprzejmie doniesc na innego obywatela ze nazwal chlopa z cycami chlopem z cycami. A nie. Wiem. Teb chlop z cycami ci sie podoba i chcialbys utonac w tych cycach.😂

ballada pierwsza klasa😂

Spokojnie, jeszcze tak się w Polsce nie robi, ale aby nazwać kogoś transem to trzeba mieć dobre poszlaki albo dowody. Dla mnie wygląda jak co druga baba u mnie na wiosce, tyle że po tiuningu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, Salius Ketman said:

Spokojnie, jeszcze tak się w Polsce nie robi, ale aby nazwać kogoś transem to trzeba mieć dobre poszlaki albo dowody. Dla mnie wygląda jak co druga baba u mnie na wiosce, tyle że po tiuningu.

No poszlaki sa. Geba chlopa i cyce wiszace.😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, cst9191 napisał(a):

Choć tyle.

 

Jak udało nam się ustalić, Polsat zmienia ramówkę — w sobotę o 15:45 nie zostanie wyemitowana powtórka trzeciego odcinka programu "Dagmara szuka męża" - program zastąpią odcinki serialu "Gliniarze". Z kolei z serwisu streamingowego Polsat Box Go zniknęły wszystkie odcinki pierwszego sezonu formatu "Dagmara szuka męża".

 

Kurcze jednak to forum ma wpływ na to co sie dzieje 😂 @cst9191 dobra robota z tym postem, polsat się ocknął :D 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dowódca plutonu napisał(a):

Coście narobili? Pani Dagmara już nie będzie występować w Polsacie

 

Tydzień temu wycofała się z występów w tańcu z gwiazdami, oficjalnie z przyczyn zdrowotnych - chociaż może miała z wyprzedzeniem informacje, że media zaczną odgrzebywać jej przeszłość i to było przyczyną.

 

https://www.instagram.com/p/C555irgNToz/?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2024 o 11:37, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Większość siedzi za niewinność. 

 

 

 

Internautka, wyrażając swoje wsparcie dla Kaźmierskiej, napisała na profilu tancerza: "Tak mi okropnie przykro w związku z tym hejtem, co się na panią wylewa, a przy okazji na Marcina. Nigdy się pani nie kryła z przeszłością! Nie rozumiem, skąd ten publiczny lincz! Każdy wiedział, co kiedyś się działo. Była pani w więzieniu, odsiedziała swoje. Straszne, co się dzieje w mediach. (...)".

Na te słowa Kaźmierska odpowiedziała, zapowiadając, że wkrótce opublikuje coś, co rzekomo rzuci nowe światło na sprawę. Wspomniała też o nieżyjącym Tomaszu Komendzie, który został w przeszłości niesprawiedliwie skazany na karę więzienia.

Nawet pani nie wie, ile wart dla mnie jest pani komentarz. Dziękuję całym sercem. Niedługo się odniosę do sprawy i co mądrzejszy spojrzy na to inaczej. Ludziom tak łatwo jest kogoś pogrzebać, nie znając prawdy. Już jeden taki był, który niedawno umarł, po wyroku za obrzydlistwo, którego nie popełnił. Dziękuję raz jeszcze

— napisała Kaźmierska.

 

 

 

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach tacy właśnie idole są promowani. Ludzie właśnie takich potrzebują. Nie mądrych, mających coś do powiedzenia, którzy coś w życiu osiągnęli, ale właśnie idoli pokroju Dagmary. 

 

To samo dotyczy TikToka, patostreamerów z YouTube, modelek z Instagrama. Wszystko jest bardzo płytkie, bo takie mamy społeczeństwo. To się po prostu sprzedaje. Na tym są wychowywane nowe pokolenia. Nie wróży to dobrze na przyszłość. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.