Skocz do zawartości

Cześć!


Artem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów, jestem tu nowym Samcem w stadzie. Mówcie mi Artem. Tak żeby powiedzieć coś o sobie no to mam 23 lata, jeszcze studiuję, szukam sensu w życiu  ;D Uwielbiam grać na gitarze, lubię dobrą muzykę rockowo-bluesowo-filmową (po pijaku też i discopolową), oraz seriale i filmy.

Marka poznałem przypadkiem, ktoś mi polecił Jego blog na stronie: nadopaminie, gdzie jest mowa o nofap challenge i problemie z onanizmem. Taka ironia losu, gdybym nie miał problemów z fapaniem, to bym nigdy tam nie zajrzał i możliwe że też bym nie doznał tego szoku kulturowego (a raczej płciowego), który jeszcze mi towarzyszy do dziś. Oczywiście mi chodzi o zmianę  sposobu myślenia o kobietach.

Mam nadzieję że się zakumplujemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Co do problemu z samogwaltem (co za nazwa), polecam audycje na Radiu Samiec dotyczaca tego tematu. Ja odsluchalem i w magiczny sposob mi sie calkowicie odechcialo. Moze to zbieg okolicznosci, a moze to wplyw na podswiadomosc - ale warto, zachecam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.