Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Marek Kotoński

A gdyby Orban oddał cios Junckerowi?

Recommended Posts

Jedna rzecz mnie ciągle zastanawia. Pamiętacie jak na jakimś spotkaniu, Juncker poklepał po twarzy Orbana?

 

Dla mnie było to potwornie upokarzające. Co by się stało, gdyby w odwecie dość lekko ale stanowczo Orban uderzył w twarz Junckera z otwartej?

 

Jakie by to miało skutki dyplomatyczne, polityczne i medialne? Jakby się zachował Juncker?

 

Po ostatniej akcji jak wyśmiał z Trumpem Tuska, widać że to człowiek przekonany o swojej potędze.

 • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przekonany o potędze a tak naprawdę to pewnie marionetka w rękach ... ;).

Poza tym to jego zachowanie - czy do woda gazowana tak mu do głowy uderza, że raz śpiący a raz nadmiernie pobudzony?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juncker był wtedy pijany w sztok. Nie zmienia to jednak faktu, że okazał elementarny brak szacunku Orbanowi.

Ja bym oddał. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie-pozwol-by-soros-smial-sie-ostatni.jp

 

Jeden z plakatów ostatnio popularnych na Węgrzech: "Nie pozwól by Soros śmiał się ostatni" ;)

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Nikt nie ma odwagi zareagować na to zachowanie - poprawność polityczna, ot takie niewinne europejskie żarciki.

 

Takie tam sprężystym krokiem z czerwonego dywanu:

 

 

Połączone - MoszeKortuxy.

 • Like 1
 • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowe wieści. Oficjalnie chciał się wykaszleć na uboczu bo jest chory.

Złośliwi twierdzą, że zawory odmówiły a inni jeszcze, że po prostu buty mu się pomyliły:

Znalezione obrazy dla zapytania juncker shoes

 

 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest właśnie aktualna Europa.

 

Jeszcze się qpy trzyma ale obszczana i w dwóch różnych butach. 

 • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mmm, to są ci prawdziwi unijni komisarze, o których tak dużo mówi się w mediach? Patrząc na Junkera, faktycznie dużo stracimy na ewentualnym wyjściu z UE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 • Similar Content

  • By deleteduser28
   Całość poniżej:
    
    https://www.rp.pl/Unia-Europejska/302129891-Polityka-prorodzinna-Victora-Orbana-splata-kredytu-i-dotacja-na-auto.html
    
   Kolejny "prawicowy" socjalista, klimaty a la pis.  
   Nigdy nie rozumiałem zachwytu niektórych środowisk jego osobą.
    
  • By MoszeKortuxy
   Krzysztof Karoń ma 100% racji wobec UE.
   http://www.pch24.pl/eurokrata--karol-marks-i-starozytna-bazylika--to-zdjecie-wyraza-wiecej--niz-tysiac-slow-pch,60027,i.html
   Współczesny świat doszedł w swoim szalonym ideologicznym marszu ku samozagładzie do punktu, w którym nie tylko grupki radykalnej lewicy, ale i politycy głównego nurtu świętują urodziny Karola Marksa – twórcy systemu filozoficznego, na którym oparto zbrodnicze reżimy komunistyczne. Zdjęcie wykonane 4 maja w Bazylice Konstantyna w Trewirze pokazuje jednak więcej niż postępy li tylko marksistowskiej utopii.
    
   Oto bowiem w starożytnym budynku z czasów cesarza Konstantyna Wielkiego – który przerwał prześladowania chrześcijan dokonywane przez aparat Cesarstwa Rzymskiego – odbyła się uroczystość z okazji 200. urodzin Karola Marksa, twórcy antychrześcijańskiej ideologii. Sam Marks, piszący w młodości wiersze o charakterze satanistycznym, jako dojrzały człowiek twierdził, że religia stanowi opium dla mas.
    
   Wyjątkowa budowla, jaką jest znajdująca się w Trewirze Bazylika Konstantyna, została jednak skrzywdzona znacznie wcześniej, zanim w jej murach urządzono hucpę ku czci twórcy marksizmu. Od XIX wieku służy bowiem do protestanckich celebracji.
    
   4 maja do Bazyliki Konstantyna przybył między innymi Jean-Claude Juncker. To niezwykle wymowne, gdyż pełniona przez niego funkcja przewodniczącego Komisji Europejskiej nie istniała by w takim kształcie, gdyby nie ideologia marksistowska. Jej twórca bowiem nie tylko nienawidził religii, ale i podważał sens istnienia ojczyzn. To właśnie komunistyczny internacjonalizm stoi za głęboką ponad granicę ekonomicznej opłacalności integracją europejską, której celem jest stopniowe umniejszanie kompetencji państw narodowych i przekazanie ich strukturom unijnym.
    
   Jean-Claude Juncker uznawany jest za federalistę, czyli zwolennika zwiększania władzy UE kosztem krajów członkowskich. Poza tym – czy ktoś słyszał, by polityk powiązany z luksemburską Chrześcijańsko-Społeczną Partią Ludową walczył z unijnym rozrostem biurokracji albo legalizacją homozwiązków w kolejnych krajach Unii Europejskiej? Warto zauważyć, że polityk pełnił funkcję premiera swojego kraju w latach 1995-2013. Tymczasem w roku 2004 zalegalizowano tam tzw. związki partnerskie osób tej samej płci.
    
   Eurokrata w swoim przemówieniu wygłoszonym znad protestanckiego „ołtarza” w Bazylice Konstantyna i zarazem spod krzyża stwierdził, że Karol Marks nie ponosi odpowiedzialności za zbrodnie dokonane przez marksistów. Co więcej, przemyślenia filozofa miały zostać.... źle zrozumiane. Brzmi to jak powtarzana przez wielu lewicowców teza, zgodnie z którą w ZSRR, Bloku Wschodnim, komunistycznych Chinach czy innych krajach, gdzie wprowadzenie w życie marksizmu spowodowało krwawe represje i skrajną biedę, nie funkcjonował „prawdziwy socjalizm”, a jego wypaczenie. W myśl takich poglądów wystarczy wprowadzić „prawdziwy marksizm”, by ludzkość cieszyła się bezpieczeństwem i dostatkiem. Jednak tak naprawdę każda kolejna próba wprowadzenia „prawdziwej” wersji ideologii kończy się... tym samym!
    
    
    
    
  • By MoszeKortuxy
   http://wmeritum.pl/viktor-orban-wyklucza-ze-wegry-przyjma-uchodzcow-uwzglednieniu-tego-chetnie-wezmiemy-udzial-systemie/219214
   http://www.pch24.pl/pod-pewnymi-warunkami--orban-przyjmie-imigrantow-,57584,i.html
   Viktor Orban chyba się ugina pod żądaniami UE. Sądzicie, że zaoferowali mu jakiś zyskowny interes w zamian za zgodzenie się na przyjęcie imigrantów? Piszcie co na ten temat sądzicie Bracia  
    
   Viktor Orban w rozmowie z dziennikiem „Welt am Sonntag” przyznał, że nie wyklucza udziału Węgier w rozdziale uchodźców. Dodał jednak, że to węgierskie władze musiałyby zdecydować, kto przekroczy granicę.
    
   W wywiadzie dla niemieckiego dziennika „Welt am Sonntag” Viktor Orban poruszył temat kryzysu migracyjnego. Premier Węgier zwrócił uwagę na problem strefy Schengen, w tym kontekście przypomniał o niedostatecznej ochronie południowej granicy.
    
   „Grecja i Włochy robią wiele, ale nie dotrzymują obowiązujących zasad Schengen. Winę za to ponosi Bruksela” – powiedział premier Węgier. Zdaniem Orbana, to na Unii Europejskiej ciąży obowiązek pomocy państwom, które nie są w stanie strzec swoich granic.
   „Jeśli nie jest się w stanie chronić granic zewnętrznych, to trzeba zamknąć granice wewnętrzne. Teraz nawet Niemcy kontrolują znowu swojego granice, tak daleko zaszły sprawy” – dodał Orban.
    
   Uchodźcy? Tak, ale pod pewnymi warunkami
   W rozmowie z dziennikiem poruszono również temat relokacji. Orban przyznał, że jego państwo może pomóc uchodźcom. Zastrzegł jednak, że to Węgry powinny o tym decydować, nie Bruksela.
    
   „Nie pozwolimy, by Bruksela dyktowała nam, kogo mamy przyjąć do naszego kraju. Tylko Węgry mogą zdecydować, komu wolno przebywać na węgierskiej ziemi. Po uwzględnieniu tego chętnie weźmiemy udział w systemie podziału uchodźców” – stwierdził premier Węgier.
    
   Węgry przyjęły uchodźców?
   W poniedziałek opublikowano raport Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych do spraw Uchodźców (ONZ-owska agenda ds. uchodźców UNHC). Z dokumentu wynika, że w ciągu 2017 roku węgierskie władze zaakceptowały 1291 wniosków o azyl. Jest to największa liczba uchodźców przyjętych przez to państwo w ciągu ostatniej dekady.
    
   Powyższe dane skomentował szef MSZ Węgier Peter Szijjarto. Jego zdaniem należy odróżnić przyjmowanie uchodźców na podstawie Konwencji Genewskiej, od przyjmowania na rozkaz UE. Zdaniem szefa MSZ to zupełnie inne przypadki.
    
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.