Skocz do zawartości

Feministka atakuje polskich mężczyzn na FB !


Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie sprawa wyglada mniej wiecej tak :

Młodzi Polacy lub tacy, którzy nie weszli jeszcze w związek w dużej części nie odstają od tzw. standardów europejskich a nawet za bardzo je gonią, bo na zachodzie coraz większa moda jest na zniewieściałych facetów. 

U mnie w mieście jest bardzo dużo zagranicznych turystów i faktycznie jak idę przez rynek to jestem w stanie ich rozpoznać nawet z daleka a później jak się ich mija to słychać inny język, tylko, że mówię tu o starszych ( kurwa... ehem dojrzalszych - sam mam 38) facetach - takich 40 + i tu jak dla mnie tą różnicę jednak widać i to bardzo.

Pewnie Polaków , turystów, uśmiechniętych, trudno uświadczyć za granicą, bo ich po prostu na takie wojaże nie stać.

Polaków, dzięki bandzie zdrajców spod znaku PO i GW i tym podobnego tałatajstwa, rożnej maści komuchów czy volksdojczów, nie stać na to żeby dbać o siebie, żeby żyć na luzie.

Jak chłop w wieku lat 25 zrobi dwójkę dzieci, ma babę - jeszcze jakąś roszczeniową wiedźmę, to może o sobie zapomnieć i jedyna rozrywka to browar z Biedry, spodnie ala Ferdek Kiepski i serial w telewizji i tak w kółko- od pierwszego do pierwszego, żeby było co do gara włożyć.

Także tak, ja uważam, że faktycznie Polacy w dużej części odstają, z resztą baby też ale to nie jest ich wina

 

Edytowane przez Headliner
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.