Skocz do zawartości

Skandaliczne słowa prezydenta Polski w sprawie Wołynia


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu obiecałem sobie że nie będę się wk*rwiał polityką i rzeczami na które nie mam wpływu ale po obejrzeniu tego:

 

 

17ad6m5sp2bhobixuomrt46wssx67f6h.png

 

mogę tylko powiedzieć, że państwo PiS to uj, doopa i kamieni kooopa, a po przeczytaniu o tym jak Duda potraktował Ks. Isakowicza + jak zabroniono mu wejść do kościoła (a wiedzą, że on już długo nie pożyje bo zdiagnozowano mu raka), mogę tylko zobrazować to tym:

 

alert-rcb-jechac-pis-powiadomienie-sms.j

 

A gnidom piszącym o tym, że "to nieważne, liczy się przyszłość" życzę tej przyszłości, którą sami sobie stworzycie zapominając o przeszłości.

 

Wszakże - Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 10
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.portalsamorzadowy.pl/polityka-i-spoleczenstwo/sejm-przyjal-uchwale-upamietniajaca-ofiary-rzezi-wolynskiej-aktualizacja,474994.html

 

Cud w Sejmie! 440 posłów ze wszystkich partii jednogłośnie przyjmuje Uchwałę. To się nie zdarza. Nie do wiary, że się nie pokłócili. Dla mnie pozytywne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lucky Luke napisał(a):

O kurde mocno poszedł. Stan umysłu dokładnie taki sam jak propagandyści z Kremla typu Ławrow i Pieskow. Ale jaki sprytny i pomysłowy, proszę jak to ładnie opakowań w "tereny okupowane przez III Rzeszę". Niedobry gość. 

Nietakt?

Moim zdaniem po tym co się działo w ostatnich dniach, jest to celowa prowokacja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Obliteraror napisał(a):

Zdecydowanie wystarczy mi Internetu na dziś, bo mnie za chwilę szlag trafi.

 

 

Nie chce mi się już strzępić ryja i odklepywać mantrę. Ale krótko: jak szanować naród, który sam siebie nie szanuje, własnej tożsamości, historii. Po co?

6 godzin temu, Obliteraror napisał(a):

A to onuca z tego Pinokia ;) Nie wierzę im za grosz, ale propsuję (bardziej kogoś, kto na to wywarł nacisk). Jego o brak znajomości polskiej historii jednak nie podejrzewam.

 

F0wUVChXoAAaQt9?format=png&name=900x900

Cieszy, że podkreslił to o czym klepię tu od dawna - bestialstwo i wyrafinowanie rezuństwa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lucky Luke napisał(a):

Cud w Sejmie! 440 posłów ze wszystkich partii jednogłośnie przyjmuje Uchwałę

 

Uchwała jest nic nie warta.

 

Większość społeczeństwa nie rozumie znaczeń jak uchwała czy ustawa i dla nich to to samo.

Tymczasem tu jest potrzebna solidna ustawa zakazująca szerzenia banderyzmu w Polsce,

zmuszenia strony ukraińskiej by w końcu oficjalnie się do tego przyznali, zadość uczynili,

pozwolili na ekshumacje, pochówki, odseparowali się od zbrodniczej ideologii i potępili banderyzm.

 

Natomiast wszyscy wiemy, że to nie nastąpi.

 

Rządzącym musiało zapalić się koło ogona skoro na szybko robili uchwałę.

Wkurzone społeczeństwo ich przestraszyło.

 

Jednak w uchwale nie było jednomyślności by potępić sprawców.

Także rządzący zrobili to pod publikę by trochę uciszyć sprawę i dać kolejne obietnice bez pokrycia.

 

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iceman84PL Bracie ale ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam. Celowo napisalem o tej jednomyślnosci, bo to pokazuje, ze "ustawa o zakazie szerzenia banderyzmu w Polsce" temat jak najbardziej do załatwienia bez problemu tylko trzeba działać. Wspólnie usiąść ustalić stanowisko na lata i się tego trzymać. Ukraina to dokładnie stosuje czy rzadzi Juszczenko czy Poroszenko. Skoro tyle lat bezkarnie pluli to co im się teraz dziwić.

 

PiS, Konfa, PSL tu każdy ma dobry pogląd. Zdania Hołowni nie znam. SLD jakby patrzeć jako Miller to też. PiS się pogubił przez wojnę, myśleli że temat zamrożą i jakoś to będzie przeciągnięte. Tak zapaliło się koło ogona jak napisałeś, po prostu ktoś tam w koncu coś pokumał, jakie nastroje u ludzi itp. I dzisiaj nagle Morawiecki, Czarnek dość ostro poszli, tak pewnie do wyborów. 

 

No i na koniec mój ulubieniec wielki nieobecny Pan Donald ale jego takie tematy nigdy nie interesowały. Miał tylko pecha, że w 2013 będąc premierem przypadła mu 70 rocznica to podjął słynna uchwałę w Sejmie: czystka etniczna o znamionach ludobójstwa. W 2023 siedzi cicho i milczy, bo co ma powiedziec? Nie ma jak zaatakowac Kaczyńskiego a tylko to potrafi. Zreszta o czym gadamy 7 lat bycia premierem to nawet nie byl na Wołyniu.

Nie ma gościa, zniknął, cisza:

https://wpolityce.pl/polityka/654262-jedwabne-rzez-wolynska-tusk-milczy-jak-kamien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przeczytać, by uzmysłowić sobie z czym realnie mamy do czynienia. Tzn ci, którzy jeszcze w to wątpią. I dobrze, że Wiatrowycz pisze o historycznym źródle frazy "Sława Ukrainie". Ja się ciągle łapie za głowę, jak to słyszę z ust Polaka. To tak, jakby się zachwycać "moim honorem jest wierność" xD, co już, swoją drogą, jeden mądry inaczej tutaj już próbował uskuteczniać.

 

Proponuję coś więcej, pozostając w duchu i klimacie, np. chorągiew w górę, szeregi mocno zwarte ;)

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/80-rocznica-rzezi-wolynskiej-rozmowa-z-prof-motyka-i-dr-wiatrowyczem/8y2g2md,79cfc278

 

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.