Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tornado

Użytkownik
 • Zawartość

  564
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

367 Świetna

3 obserwujących

O Tornado

 • Tytuł
  Plutonowy
 • Urodziny 08.02.1977

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Paprykarz ZS
 • Interests
  Elektryka Informatyka Motoryzacja Biologia Budownictwo Metalurgia Modelarstwo Behawioryzm

Ostatnie wizyty

552 wyświetleń profilu
 1. Prymityw

  "Inteligencja na Ziemi jest stała ludzi przybywa".
 2. @Łapinski A że tak zapytam za Braci, Poco walczysz sam ze sobą ??? Nie lepiej by było abyś połączył siły TY(ego)i reszta ciebie? No to chyba dasz rade zrobić?
 3. Renta państwowa dla Golloba?

  "Redzik"co by nie bić piany "Towjasza" racja a MÓJ spokój. Jeszcze wujka google zaproś do dyskusji. Osobiście znam typa "2 złota" 10 k emerytury/renty. Dalszą dysputę uważam za abstrakcję na poziomie "darmowych energii". Szacuneczek Bracia za takie i inne stanowisko, wszak wolność słowa. Powodzenia nad "rozkminą"w Kolorze ORŁA NA KLACIE PIERSIOWEJ MISTRZA ŻUŻLA.
 4. Renta państwowa dla Golloba?

  @Mosze Red Złoty medalista olimpijski ma 5 k za każde złoto renty/emerytury co miesiąc. Wtóre gdyby media rozdmuchały to w "odewrotny"sposób to mocno mogła by ucierpieć liga żużlowa w kraju(jedna z najbogatszych) . Czego wynikiem była by mocna rozpierducha koniunktury z nią powiązana. Po kolejne Tą rentę trzeba traktować jako hołd/pomnik za życia mistrzowi sportu motorowego. Ciężko będzie zaprzeczyć iż Mistrzem nie był, bo był . Zgodzę się z tezą @Odlotowy wego o pewnego rodzaju świetności owego MISTRZA(Jedi),jednak nasz brat w swoim "jurnalu" zapomniał o akcji "piącha w ....", domniewam iż ze wzruszenia.
 5. @Łapinski Po pierwsze ona nie jest Twoja i nigdy NIE BYŁA. Po wtóre ona co najwyżej była z Tobą.. Tak jak Bracia pisali teraz telefon to strzał w kolano z zardzewiałej kuli . Kolejna sprawa iż to potrwa jeszcze długo a teraz się nasila, efekt odstawienia prochów(hormonów). Skoro chcesz dzwonić to co jej powiesz? Chmm? Jestem "pizda"bez ciebie sobie nie radzę .... To pomyśl poco ona ma do Ciebie wracać ????? Inwestuj czas,siłę w nowego/lepszego TY. Jestem pewien iż jesteś pod stałą OBSERWACJĄ tylko o tym nie wiesz.
 6. Marek K. vs Adept

  @Elsope Ten wątek jest luźnym rozwinięciem dywagacji autora postu. Linki do samo rozwoju jak najbardziej wskazane ale w odpowiednich działach. Taki przeciw pancerny lepiej będzie pasował w "Na linii frontu - podrywanie."
 7. Ciekawe Challenge

  Dostań pierwszy numerek do specjalisty w NFZ cie(przychodnia) na 27 grudnia 2017 r.
 8. @kryss Delikatna autosugestia : Przedszkole nie będzie wiecznie trwało, jeśli pani "dyrka" nie zacznie grać tak jak jej zagrasz to proponuje zestaw "Adam Słodowy" - rozdrobniona ceramika ze świecy samochodowej - gumka recepturka w zamian w zestawie "puzle" w osnowie budynku przedszkola.(oczywiście poza godzinami pracy obiektu) BHP dzieci podstawową doktryna "wyblakniętego Rycerza". O sanepidzie nie wspomnę.(zatrucia, zła proporcja, nie takie menu).
 9. @dobryziomekDodam więcej w tej walce nie ma miejsca na aksamitne manewry. Opisze jeden: Idzie się do sekreteriatu miło i grzecznie, umawia wizytę z Dyrektorem szkoły. Następnie po wejściu do gabinetu dzwoni się na policje i zyga do słuchawki na postawę dyrektorki i nauczycieli. Jeśli będą chcieli cie wyrzucić to tylko siła fizyczną a wtedy to wojna KONWENCJONALNA wypowiedziana przez pracowników obiektu(naruszenie nietykalności cielesnej). Dyrekcja nie ma już karty przetargowej co najwyżej też wezwie policje. Przyjadą dwie jednostki. I dupa blada, szkoła nie ma procedur na takie sytuacjie. Dotyczy się też to spotkania z drugim rodzicem na terenie szkoły.(Wiadomości z pierwszej ręki "pedagog szkolny" nie jednokrotnie miejsce miały). Laiki srajki MOŻE KOMUŚ SIĘ PRZYDA PROCEDURA KONTAKT z DZIECKIEM BEZ CENNY , a omija się wiele "loszkowych " fanaberii.
 10. Ziomek dobry chyba celowo nie czytałeś ze zrozumieniem? Specjalnie dla ciebie: Korzystam z owego "protokołu zdarzeń" czyli (bardziej laicko) podobnie widuje się z dzieckiem. I dodam iż samiczce rozwaliło to system szantażu tak w 70 %. @kryss Znam ich system wartości od podszewki. Tam zawsze jest bida i można grać nawet słabymi kartami jeśli ma się odwagę społeczną zaatakować "święty/społeczny przybytek rozpusty(demoralizacji)" Po za tym w takim momencie kończy się demokracja a nikt nie wozi codziennie dwóch kół zapasowych.
 11. No to ja nie będę się "produkował" bez podstawy iż korzystam dokładnie z tego samego protokołu zdarzeń. Mianowicie "ZJECHAŁ" bym Dyrektorkę po całej linii frontu. Obowiązkowo wszystkie wywiadówki. Przedstawienia. Masówki , Eventy szkolne Wszystkie brudy szkoły by wylazły.(sanepid,PPOŻ,śliska podłoga,złe oznakowanie ewakuacji,dopuszczenie sal ,odbiory techniczne budynku i cała masa innych patentów). Wtóre ktoś został przekupiony i tu obstawiam dyrektorkę. Od razu z automatu powiadomione kuratorium o postawie "dyrki". Na piśmie w trybie urzędowym złożone zapytanie o wyjaśnienie powodu postawy "dyrki". Analogicznie do wszystkich bezpośrednich nauczycieli dziecka. Sprawdzenie kwalifikacji. I cała masa papierkowych procedur "umilających" kartotekę szkoły. Jeśli natomiast to by nie pomogło ?! "Psiarnia" znalazła by źródło ziołolecznictwa w owym obiekcie.(zgadnijcie w czyim gabinecie)? Dodatkowo dodam iż matka sama nie może zmienić szkoły dziecku przy takich prawach jak w przykładzie z wątku. Po za tym wszystkie zajęcia nie objęte ustawowym planem zajęć muszą być uzgodnione u obojga rodziców. http://www.sp58.bydgoszcz.eu/index.php?p=1_4 Ciekawe nie ma kto jest "dyrka"?
 12. Żegnam forum.

  Bracie moderatorze polecam zapoznać się z terminologią wojskowości średniowiecznej. Pochodne:przyboczny,skrzydłowy,chorągiew itd.. Insynuacje o "trolowaniu" pomijam 1 min ciszy.
 13. Osaczony - radźcie drodzy bracia

  Ja powiem tak : STARY KOŃ jesteś brachu rychło CI przyzwyczajać się do piachu(heheszki) Polecę takkk z włoska, Ok? ADELANTE !!!!! P.S. Olej wszystko co wiedziałeś wcześniej i bujaj wory na nowym oprogramowaniu....
 14. Żegnam forum.

  Odezwa do "TOWARZYSZY"broni. Skoro jedno zgniłe jajo wyparowało no cóż jajecznice będzie trzeba bić z pozostałych. Natomiast po mojej "wiosce z tramwajami" zaczyna pełzać 3 generacja "Kotończyków" więc odsiew samoistny jak najbardziej pożądany. "Que pasa paradox" Dla tych co nie o co ho. https://www.youtube.com/watch?v=JUQb-FCD84k
×