Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie :)


Gość Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy to było, ale i tak napiszę :P

 

 

                   Sala pooperacyjna.
- Wpada chirurg do pacjenta po wybudzeniu z narkozy.
- Jak się "Pani" czuje ?
- Pacjent lekko zdezorientowany, jeszcze narkoza we łbie wiruje, i mówi: "dobrze Panie doktorze".
- Na to lekarz; Muszę "Panią " poinformować, że operacja powiodła się świetnie i wróci Pani do doskonałego zdrowia.
- Ależ Panie doktorze jaka Pani, Ja mam na imię Piotr i miałem mieć tylko zabieg wycięcia wyrostka robaczkowego !!!
- Chirurg: "Nie, no qrwa tym Babą, to nigdy nie dogodzisz" :lol:  .

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że na beszczelnego podeszli a Lwy ustąpiły. Była taka komedia "Bogowie muszą być szaleni" gdzie Hiena ścigała małego murzynka. Chłopiec wziął kawał kory i podnosił do góry. Hiena "myślała",że jest wyższy i nie atakowała. Może coś w tym jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam, że nagranie jest prawdziwe (oddaje to co prawdziwe), bo lenistwo jest naturalne, podstawowa cecha człowieka myślącego, prawdziwego Samca, egoisty. Szacun murzyny.

Minimalny wysiłek energetyczny - maksymalna korzyść. Brawo!

Zauważcie, że lwy rzadko polują - w stadzie robią to samice a samce żrą pierwsze zazwyczaj.

 

Piękny przykład kontroli emocji własnych i przeciwnika. I te odejście w pełnym relaksie z poczuciem sukcesu. Narzucili swoją wolę (wydymali) i se poszli (olali).

To jak wycieranie huja w firankę po dobrym jebanku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.