Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
MoszeKortuxy

Zaburzenie osobowości typu borderline - Jordan B Peterson

Recommended Posts

Nooo w końcu jakiś wartośiowy materiał ! Brawo ! Dzięki za ten film, nie znałem tego człowieka, a ma zajebistą wiedzę.

Edited by aras
  • Like 1

Podpinam tutaj 3 filmy, z którym warto się zapoznać jeśli chodzi o przykład związku z BPD lub podobnie zaburzoną osobą.

1. Rozmowa Richarda Coopera z Anthonym Johnsonem "Jak rozpoznać psychopatkę" - na przykładzie jego związku z ukrytą prostytutką (był z nią ponad rok, nic nie wiedział, że od 15 lat jest wysokiego poziomu call girl, jak sama o sobie mówiła)

2. Wykład tego samego Anthony'ego - dokładnie opisuje swoje małżeństwo z nią (nie byli małżeństwem w sensie prawa tylko tzw. "prywatnym" więc ominął ich rozwód.

3. Jeden z odcinków Red Man Group - "Zrozumieć niebezpieczne osobowośći w kobietach"

Niestety wszystkie 3 filmy po angielsku, ale może można włączyć napisy, jeśli ktoś nie zna. Materiał wartościowy, polecam.

• Like 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By leto
      Znacie jakichś ciekawych, inspirujących youtuberów, gadających na temat rozwijania swojego biznesu? Z racji mojego doświadczenia szukam rzeczy dotyczących branży IT, ale chętnie się dowiem o wszelkich możliwych

Ponieważ tak naprawdę dopiero zacząłem poszukiwania, mam tylko jednego, który wydaje się być jako tako sensowny: TechLead.

Wrzucajcie w wątku twórców, którzy są inspirujący
    • By Marek Kotoński
      Szanowni Państwo,

Takie oświadczenie wygłosiłem przedwczoraj na lajwie (już usuniętym), ale że nie wszyscy na nim byli, a nawet jak ludzie byli to było nerwowo (cały czas kasowaliśmy bluzgi i wyzwiska fanów ww. Pana), powtórzę je tutaj:

1. Od tej pory na temat Pana Dominika Bosa (Awięc) nie wypowiadam się aż do procesu sądowego (zalecenie adwokata). No chyba że będę naprawdę musiał się bronić przed pomówieniami i oszczerstwami. Trudno jest mi utrzymać język za zębami, gdy od dwóch dni kasuję nie tylko wyzwiska w moim kierunku, ale także wpisy że zniszczyłem życie młodemu chłopakowi... poziom absurdu tej sytuacji sprawia, że kompletnie tego nie ogarniam.

Oczywiście "suchej" informacji mogę udzielić, czy wypowiedzieć się na jakiś niezbyt "gorący" temat w związku z tą sprawą.

2. Kontrpozew. Czekamy na pozew, w zależności od jego treści informuję, że pozywam Pana Dominika Bosa (Awięc) o kwotę minimum 100 tysięcy złotych, za szkody wyrządzone przez to co mówił i przede wszystkim "sugerował" na mój temat. Jako pisarz i osoba prowadząca działalność gospodarczą, w wyniku tych działań poniosłem bardzo duże szkody finansowe i wizerunkowe. Czyli nie wystarczy powiedzieć że nazwałem go i jego dziewczynę gnojem (nigdy tego nie zrobiłem) tylko trzeba będzie to - i wiele innych "sugestii" udowodnić. A jeśli wyjdzie że dowodów nie ma, wyjaśnić Wysokiemu Sądowi dlaczego się oszukiwało...

3. Przysięgam wszystkim moim zwolennikom i fanom, którzy mogli ulec "sugerowaniu", że nigdy nie groziłem ani nie wysyłałem żadnych meili które mu groziły, jak to "zasugerował". Treść tych meili jednak jest podobna do tych meili, które ja dostawałem w tym strasznym czasie, gdy śledzono i fotografowano mnie i moją przyjaciółkę, grożoną morderstwem, okaleczeniem, spreparowaniem fałszywych dowodów na moją pedofilię by wtrącić mnie do więzienia, brutalnym gwałtem mojej mamy, donosami na policję, do Izby Skarbowej i wielu innych świństw - i w tym właśnie czasie, Pan Dominik Bos (Awięc) zaczął nagrywać o mnie wyszydzające mnie filmy, w których przekręcał to co mówiłem, by postawić mnie w negatywnym świetle, co stało się przyczyną internetowego nękania, objawiającego się np. tym, że po każdym filmie byłem bezustannie lżony i wyzywany przez jego widzów.

Przypominam że to Pan Dominik Bos (Awięc) pierwszy o mnie nagrał, co spowodowało falę nienawiści w kierunku mojej osoby jego zwolenników.

4. Bardzo proszę o to, byście jako społeczność nigdy nie zniżyli się do tego poziomu, żeby Pana Dominika Bosa (Awięc) atakować i pomawiać tak jak to obecnie dzieje się z moją osobą. Te sprawy wyjaśnimy sobie w sądzie, a my pokażmy że jesteśmy "z zupełnie innej gliny ulepieni". 
    • By Kolejorz
      Witajcie, bracia! Trafiłem na to forum podczas poszukiwań instrukcji obsługi tzw. borderek i szybko zauważyłem, że dysponujecie obszerną wiedzą na ten temat... Poruszaliście już to, jak je rozpoznać czy czym to grozi, sam chciałbym jednak przegadać inną kwestię. Poznałem kobietę pół roku temu i od razu zrobiła na mnie obłędne wrażenie, więc szybko zacząłem podejrzewać, że coś jest nie tak - w końcu aż trudno było mi uwierzyć, że taka partia jest singielką. Od samego początku chętnie mówiła o swoich przeżyciach i problemach, więc nie musiałem długo czekać, by się przyznała do tego, że ma zdiagnozowane borderline... Rzecz w tym, że od tamtego czasu się spotykamy i myślę, że jestem zakochany, stąd moje pytanie: jak stworzyć szczęśliwy związek z borderką? Jak się z taką dziewczyną obchodzić, żeby znała swoje miejsce? Wiem, że pewnie powiecie, że oszalałem, ale czy ktoś z Was tego próbował, czy komuś się udało? 
    • By tomekbat
      temat mi się zdublował - DO USUNIĘCIA
    • By tomekbat
      A ja ugryzę temat z innej strony. Tutaj proszę zgłaszać pomysły, jakie mają możliwości pomocy Markowi osoby, które nie posiadają prawniczej wiedzy ani środków którymi mogliby go wesprzeć finansowo w czasie procesów. Co moze zrobić szary Kowalski z forum BS, niezależnie od wieku i statusu społecznego? Proszę tu zgłaszać swoje pomysły na działania, które my szaraki możemy podejmować, osobno lub zorganizowanymi grupami.

Ode mnie podstawowe pomysły:

- Zgłaszać każdy film hejterów, umiejętnie do YouTube. Jeśli ktoś z Was jest szpecem youtubowym, niech da tu jakieś screeny i przewodniki dla innych co gdzie i jak klikać.

- Bronić Marka w komentarzach na youtube. Tutaj można by opracować najlepsze teksty i formuły, którymi można ripostować wściekłe bydło, jakie konstrukcje słowne są krótkie i zwięzłe i zostają w głowie, np "daj dowody. Znam Kotońskiego od lat, i wiem że to nieprawda" itd itp.

Zapraszam do podawania pomysłów z których później można opracować konkretne działania.

I jeszcze jedno. Piszcie tutaj jakich działań i zachowań powinniśmy unikać w obronie Marka, by mu nie zaszkodzić. Moim zdaniem należy nie przejmować języka hejterów, mimo chamstwa i wyzwisk z ich strony zachowywać spokój i kulture wypowiedzi oraz argumenty. Niech ludzie patrzą i widzą, że Marek i Bracia Samcy zachowują kulture mimo wyzwisk i oszczerstw wrogów.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.