Skocz do zawartości

Wywiad Tuckera Carlsona z Władimirem Putinem


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, BumTrarara napisał(a):

defence.jpg

 

 

 

26 minut temu, Brat Jan napisał(a):

 

 

66d708_1_grand_defence-expenditures_2022

 

W obu wykresach zaskakuje niski % wydatków Turcji.

A przecież ten kraj jest podawany jako mający jedną z większych armii w NATO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, bez ogólników, merytorycznie - przykład.

Tucker Clarkson pyta Putina czy wie kto wysadził Nord Stream. Putin odpowiedział że oczywiście że wy, CIA jest odpowiedzialne. Carlson mówi - jeśli macie dowody na to kto dokonał tego największego aktu terroryzmu przemysłowego w dziejach to czemu nie wyjawią tego i nie wygrają wojny propanagdowej. Putin powiedział że to w zasadzie bezcelowe, bo w wojnie propagandowej niezwykle trudno jest pokonać USA, które mają w łapie media o zasięgu globalnym.

 

Zostawiając już onuce i inne emocjonalne drgawki - jak z tym polemizować?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Brat Jan napisał(a):

W obu wykresach zaskakuje niski % wydatków Turcji.

A przecież ten kraj jest podawany jako mający jedną z większych armii w NATO.

12 miesięczna obowiązkowa służba wojskowa dla wszystkich? ;)

3907.jpeg

 

 

  edit:

14 minut temu, Redbad napisał(a):

już onuce i inne emocjonalne drgawki - jak z tym polemizować?

 

;)

 

Przecież największym dowodem, z którym to RUS dyplomacja latała po forum międzynarodowym, był tłit Radeczka S. 🤡

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Przecież największym dowodem, z którym to RUS dyplomacja latała po forum międzynarodowym, był tłit Radeczka S. 🤡

Ja nie wiem czy mają dowody czy nie mają. Ale nie to jest najważniejsze. Przecież trudno się nie zgodzić, że nawet jeśliby przedstawili takie dowody to co z tego??? Komu by je przedstawili? Przecież ten kto trzyma wiodące media ten kreuje prawdę, inaczej wojna w Iraku, Afganie, Syrii Libii byłyby zbrodniami kolektywnego Zachodu a są??? Od dwóch lat jest jazgot na ruskich jacy to zbrodniarze (nawet jeśli są) ale bombardowanie Serbii czy rozpierdolenie świata islamskiego to misje pokojowe 😂

 

Tu nie trzeba być onucą, żeby to rozumieć. Ale tak wiem - nie wolno tak mówić, Ruski to Ruski masz nienaiwidzic zamknąć mordę i czekać na rozkazy od mądrzejszych.

Edytowane przez Redbad
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, BumTrarara said:

Przecież największym dowodem, z którym to RUS dyplomacja latała po forum międzynarodowym, był tłit Radeczka S. 🤡

 

Nie do końca. Był zapis z Marine Traffic amerykańskiego okrętu wojennego, stacjonującego w Norwegii w okolicy zdarzenia, kilka dni przed i w dzień zdarzenia.

Była zapowiedź prezydenta Bidena, że położą kres Nord Streamowi.

 

 

Były też inne, dowody, wprost i nie wprost, wskazujące jednoznacznie na USA.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Redbad napisał(a):

. Tak twoja teoria bezwarunkowego strachu przed Ruskimi to objaw zniewolenia umysłowego pod naporem sączonej propagandy.

 

Jaka znowu teoria? Misiek bredzisz jak potłuczony i dopowiadasz sobie 99% jak baba planująca wesele po pierwszym ciachanku. 
 

8 godzin temu, Redbad napisał(a):

Widzisz ty nawet już nie panujesz nad tym co piszesz 😂 przecież to tobie wskazuje się od 2 lat wroga, a od kilku miesięcy to już pandemia strachu, uciekać bo Ruski już pod Elblągiem w jagodnikach w lesie siedzi i czeka, że Polske napaść!! Dlaczego? Nie wiadomo, ale tak jest, bo w Bildzie nawet można zobaczyć tajne plany...

 

Kolejne babskie dopowiadanie i wizji snucie. Szkoda gadać. 

 

8 godzin temu, Redbad napisał(a):

 

Którzy spadkobiercy się odcinają od ludobójstwa np. na Wołyniu??? Mówisz o tych spadkobiercach, którzy ochoczo wymahują czarno-czerwoną szmatą

 

No beka z typa. O historii i ludobójcach, ale wybiórczo. Bo sowieckiego ludobójstwa jakoś się zapomniało. I co tam, że tamte czasy cała Rosja wspomina z nostalgią i tęsknotà, a ich prezydent nawet się z tym nie kryje, że też by tak chciał. 


To jest kwestia proporcji. Cała Rosja tłumnie popierająca mordercę zamordystę (nie mówię tylko o Ukrainie ale chocby o Czeczenii albo o tych nielicznych którzy w Rosji się postawili) 

- to mu nie przaszkadza.

/na marginesie: Jaki masz nick? 😅 Redbad? Buhaha 😅 /

 

No ale garstka oszołomów co Banderowców czczą- to już na wszystkich Ukrainców trzeba rozciągnąć. 

 
Pożyteczny idiota. W najlepszym razie. 

 

8 godzin temu, Redbad napisał(a):

Dla ciebie i pokroju takich ktokolwiek cokolwiek powie obiektywnego o Rosji to już onuca,

 

 

Nazwałem Cię idiotą, a nie onucą. 

Bądź tak łaskaw i przestań sobie dopowiadać. To jest babski zwyczaj i nie przystoi mężczyźnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Nie do końca. Był zapis z Marine Traffic amerykańskiego okrętu wojennego, stacjonującego w Norwegii w okolicy zdarzenia, kilka dni przed i w dzień zdarzenia.

To już nie jacht "andromeda" z Polakami/Ukraincami na pokładzie?

Jak dowodzili Niemcy.

 

https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-media-nurkowie-wysadzili-nord-stream-z-jachtu-brzmieli-po-po,nId,6648785

 

 

Była tam też jakiś rosyjskie statki:

https://energia.rp.pl/gaz/art38428891-nord-stream-wysadzenie-rosja-statki-wybuch-nowe-slady

 

Więc statków ci dostatek. Każdy znajdzie sobie taki jaki mu pasuje do teorii. ;)

 

 

7 godzin temu, wrotycz napisał(a):

Była zapowiedź prezydenta Bidena, że położą kres Nord Streamowi.

Są poważne wątpliwość czy ten człowiek w ogóle kontaktuje.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Jaka znowu teoria?

No taka jak ci tłumaczyłem ptysiu styropianowy, zobaczyłeś że ktoś ośmielił się zawalić twój kruchy świat, bo o wywiadzie z Putinem nie rzuca tylko: morderca, onuca, buuuuu, aaaaa. Zwarły ci styki i wniosłeś okrzyk prawilnego klakiera hodowanego na zachodniej propagandzie. 

 

4 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

historii i ludobójcach, ale wybiórczo. Bo sowieckiego ludobójstwa jakoś się zapomniało

Absolutnie nie, prosiłem już żebyś nie stosował tych sztuczek dopowiadając to czego ja nie powiedziałem. Ja pamiętam doskonale i niemieckie zbrodnie przeciwko naszym rodakom i sowieckie i te ukraińskie. Wiesz jaka jest tylko różnica? Pokaż mi jakiekolwiek spotkanie dyplomatyczne Polski i Niemiec gdzie można zobaczyć symbole nazizmu? Kiedy Niemcy próbowali używać kłamliwego nowotworu pt. "Polskie obozy koncentracyjne" to bardzo szybko nastąpiła reakcja w naszym kraju i nie pozwoliliśmy zakłamywać historii. Ruscy oficjalnie (!) przeprosili za Katyń słowami prezydenta Jelcyna, nawet nie jakiegoś podrzędnego ministra. Ukraińcy mają to gdzieś, nie pozwalają nawet na ekshumacje, a zdarzyło się kilka razy że sztandarowy symbol ludobójstwa na Polakach powiewa beztrosko w trakcie spotkań z polską stroną.

 

Dostrzegasz różnice czy to za trudne dla ciebie? Jesteś w stanie przyjąć taki zestaw informacji i wyciągnać logiczne, obiektywne wnioski, bez rusofobicznych drgawek?

 

4 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

No ale garstka oszołomów co Banderowców czczą- to już na wszystkich Ukrainców trzeba rozciągnąć

Ale to ta garstka blokuje proces ekshumacji? Garstka rozporządza wierchuszką ukraińskiej władzy i wjeżdża ze swoimi symbolami na spotkania na najwyższym szczeblu obrażając pamiec historyczna i tożsamosc Polaków?

 

4 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Nazwałem Cię idiotą,

Istotnie nie stawiasz wysoko poprzeczki, można się poczuć idiota w dyskusji z tobą, właściwie nie wiem dlaczego kolejny raz pozwalam takim jak ty kraść cenne minuty z mojego życia podtrzymując wasze antyruskie orgazmy... 

 

Kończymy ten festiwal żenady, szkoda wizerunku tego forum.

Edytowane przez Redbad
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, manygguh napisał(a):

ten wywiad to fake, bo Putin już kilka razy umarł. 

Musi być Putin jak ten kocur, minimum 7 żyć ;)

 

@Redbad, dyskutujesz powyżej z człowiekiem reprezentującym wizję stosunków międzynarodowych i polityki pod postacią komiksu o superbohaterach. Tego bardzo klasycznego, a nie np. z "Chłopaków" Gartha Ennisa ;) Swoją drogą, to znakomity komiks. Serial Amazona przy zwyrodnieniu i obrzydliwościach, które zaprezentowano w źródłowym komiksie bywa dobranocką - mimo że dobranocką dla widza realnie nie jest, bywa też mocny ;)

 

W sumie nie wiem, co tutaj jeszcze rozwijać. O kryzysie kubańskim pisałem wcześniej, pisał też @niemlodyjoda. Jak ktoś ma problemy z łączeniem przyczynowo - skutkowym i nie potrafi sobie przełożyć tamtej sytuacji na współczesne realia, to ja już na to wiele nie poradzę.

 

Może strawestuję jeden z cytatów Sapkowskiego, z moim rozbudowaniem ;)

 

Stąd wiedział, że deklarację o z zasady i gruntu dobrych i z zasady i gruntu złych przywódcach mocarstw (przyp. O) można było umieścić w tej samej przegródce, co twierdzenia: mój piesek nie gryzie, mój synek to dobry chłopiec, bigos jest świeży, pieniądze dam najdalej pojutrze, noc spędziłam u przyjaciółki, na sercu leży mi wyłącznie dobro ojczyzny oraz odpowiesz tylko na kilka pytań i zaraz cię zwolnimy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

dyskutujesz powyżej z człowiekiem reprezentującym wizję stosunków międzynarodowych i polityki pod postacią komiksu o superbohaterach

Zawsze jak głupi sobie powtarzam - po raz ostatni a potem znów daję sie sprowokować.

54 minuty temu, Obliteraror napisał(a):

W sumie nie wiem, co tutaj jeszcze rozwijać. O kryzysie kubańskim pisałem wcześniej, pisał też @niemlodyjoda. Jak ktoś ma problemy z łączeniem przyczynowo - skutkowym i nie potrafi sobie przełożyć tamtej sytuacji na współczesne realia, to ja już na to wiele nie poradzę

To są za trudne dygresje, na umysł jelonka bambi karmionego propagandową paszą dla ludu w którego składzie dominują emocje i resentymenty taka dieta ma wpływ destrukcyjny.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 08:29, niemlodyjoda napisał(a):

Stawiam tezę, że wizyta Tuckera Carlsona to w istocie wyciągnięcie ręki przez Trumpa ku Rosji. Chodzi o to, że poważni ludzie doskonale wiedzą, iż w nadchodzącym starciu USA - Chiny Ameryka nie wygra z Chinami nie zapewniając sobie minimum neutralności Rosji. Administracja Bidena założyła najprawdopodobniej, że wojna na Ukrainie doprowadzi do jakiegoś collapsu w Rosji, jej rozpadu, bankructwa etc. Co już dziś widać założenie to było błędne

Śmiesznym byłoby, gdyby teraz Rosja przeszła do kontrofensywy jak to było za czasów ZSRR i zaczęła ratować demokrację w USA pomagając Texasowi i ewentualnie innym stanom w secesji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchałem sobie w końcu tego wywiadu :)

 

Sporo historycznych przekłamań na użytek propagandowy dyplomacji FR. Jestem w stanie od biedy zrozumieć powody (zrozumieć nie znaczy zaakceptować). Trochę ciekawych refleksji, sporo też nudy - i rozwleczenia materiału. Odrobinę pan Tucker popłynął ;)

 

To jest bardzo zabawne, swoją drogą, jak ten wywiad rezonuje w przestrzeni publicznej. Kolejny raz potwierdza się teza, iż coś, co zostaje oficjalnie "zakazane", wzbudza największą ciekawość i chęć poznania źródła. W czasie gdy z polskiej przestrzeni medialnej nie rugowano i cenzurowano materiałów rosyjskich, pies z kulawą nogą się tym nie interesował, oprócz tych realnie zainteresowanych wschodem. A tak - wszyscy o tym gadają i przeżywają.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, BumTrarara said:

Była tam też jakiś rosyjskie statki:

https://energia.rp.pl/gaz/art38428891-nord-stream-wysadzenie-rosja-statki-wybuch-nowe-slady

 

Więc statków ci dostatek.

 

Ano dostatek.

 

gur60J7.jpg

 

Przy takim ruchu można znaleźć coś co pasuje do tezy.

 

Zauważ ile czasu im zajęło znalezienie jednej wiśni z toru pasującuej do ich tezy, a dane tamtego amerykańskiego okrętu krążyły po reddicie kilka dni po zdarzeniu.

 

 

4 hours ago, BumTrarara said:
12 hours ago, wrotycz said:

Była zapowiedź prezydenta Bidena, że położą kres Nord Streamowi.

Są poważne wątpliwość czy ten człowiek w ogóle kontaktuje.

 

Teraz. Ale to było dwa lata temu. Czy o wygląda, w tym wystąpieniu, jakby "nie kontaktował"?

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I taka ciekawostka związana z tym wywiadem ;) Z tego co pamiętam z różnych źródeł, Putin zna dobrze angielski, a jeszcze lepiej niemiecki. Cały wywiad był prowadzony jednak w języku rosyjskim.

 

Podobnie postępują Chińczycy. Nie przypominam sobie prezydenta Xi, by gdzieś oficjalnie wypowiadał się inaczej, niż po chińsku.

Nie jest to nic innego, jak demonstracja siły.

 

Wszystko bywa czasem polityką.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Obliteraror said:

Putin zna dobrze angielski,

 

A już myślałem, że zwariowałem, bo zauważyłem to kiedyś na jakimś filmie gdzie szedł z kimś i rozmawiał po angielsku. To było lata temu i od tego czasu, nigdy go nie widziałem mówiącego po angielsku, a do tego wszyscy mi mówili, że "mi się przywidziało", że on przecież nie zna angielskiego.

 

4 hours ago, Obliteraror said:

Nie jest to nic innego, jak demonstracja siły.

 

Nauczyłem się tego od Arabów, żeby nie wymawiać swojego nazwiska w obcym języku. Tylko, i zawsze, w swoim. Ich nie obchodziło, czy ktoś potrafi to wymówić, ważne, że się nie zginali w pokłonie dla lokalnej władzy.

I byli za to szanowani. Nie obchodziło ich czy ich tam lubią tyko czy ich szanują, bądź respektują.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wrotycz napisał(a):

A już myślałem, że zwariowałem, bo zauważyłem to kiedyś na jakimś filmie gdzie szedł z kimś i rozmawiał po angielsku. To było lata temu i od tego czasu, nigdy go nie widziałem mówiącego po angielsku, a do tego wszyscy mi mówili, że "mi się przywidziało", że on przecież nie zna angielskiego.

 

Dalej można znaleźć filmy, gdzie Putin mówił po angielsku:

https://www.nbcnews.com/video/in-a-rare-move-putin-speaks-english-33253443909

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.02.2024 o 17:14, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

byliśmy słabym państwem, kupczyliśmy na prawo i lewo swoim interesem narodowym, zachęcaliśmy innych do wtrącania się w nasze sprawa to trzeba było za to zapłacić.


Usprawiedliwiasz wymordowanie milionów Polaków chwilami naszej państwowej słabości? I według Ciebie to jest dobrze? Wyobraź sobie że ktoś w dokładnie taki sam sposób tłumaczy ludobójstwo które dokonało się na Wołyniu.
 

W dniu 10.02.2024 o 16:28, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

 jeden Fiodor Dostojewski rozgrzesza cały naród rosyjski a co dopiero Tołstoj, Czajkowski, Puszkin… 


A czy idąc Twoją logiką Goethe rozgrzesza Niemców za zbrodnie II wojny światowej i wymordowanie milionów Polaków?
 

W dniu 10.02.2024 o 18:21, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Spodziewam się kontynuacji polityki Bidena w tym zakresie. Szybko okaże się, że wojna z Rosją jest sprawą priorytetową. Ciekawe tylko czy wtedy nas w to wciągną czy nie. Jeśli tak będzie, to liczę, że @Tadamichi Kuribayashi, @Libertyn @Strusprawa1@$Szarak$ będą pierwszymi którzy zgłoszą się na ochotnika. Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem. 


Bardzo chętnie zgłoszę się na ochotnika bo moja nienawiść do Rosjan i Rosji jest ogromna i co ważne w pełni uzasadniona. Szkoda tylko że zamiast prawdziwych białych Rosjan w okopach naprzeciwko będę miał zapewne Buriatów, Czerkiesów, Tatarów, Kałmuków i przedstawicieli innych zniewolonych ludów przez Federację Rosyjską.

 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2024 o 13:04, wrotycz napisał(a):

Przy takim ruchu można znaleźć coś co pasuje do tezy.

 

Zauważ ile czasu im zajęło znalezienie jednej wiśni z toru pasującuej do ich tezy, a dane tamtego amerykańskiego okrętu krążyły po reddicie kilka dni po zdarzeniu.

Wiem, że na morzach jest duży ruch.

Tylko czy to nie byłoby kretyńskie? Wysadzać NS z własnego okrętu?

Nawet UKRy mają przystosowane statki do "spuszczania dronów kamikadze" pod obcą banderą. Bo niby jak inaczej te kajaki z bombami ;) dopływały do RUS portów?

 

Więc USA też powinno mieć swoje, nie budzące podejrzeń statki, z możliwością spuszczenia nurków/dronów przez jakąś śluzę w dnie.

 

W dniu 12.02.2024 o 14:18, Obliteraror napisał(a):

Z tego co pamiętam z różnych źródeł, Putin zna dobrze angielski, a jeszcze lepiej niemiecki. Cały wywiad był prowadzony jednak w języku rosyjskim.

Tylko co w tym dziwnego?

Każdy szanujący się przywódca powinien udzielać takich wywiadów w swoim języku.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Usprawiedliwiasz wymordowanie milionów Polaków chwilami naszej państwowej słabości? I według Ciebie to jest dobrze? Wyobraź sobie że ktoś w dokładnie taki sam sposób tłumaczy ludobójstwo które dokonało się na Wołyniu

Podczas zaborów nie wymordowano milionów Polaków. Zsyłano na katorgę (przymusowe osiedlenie na Syberii) uczestników powstań, przywódców powieszono, mówię tu o Rosji gdyż w Austrii i Prusach powstań nie było. W tym samym czasie "oświeceni liberałowie" z USA, Wielkiej Brytanii i Belgii mordowali Indian, tłumili powstania burów (pierwsze obozy koncentracyjne gdzie ludzie umierali z głodu) i obcinali ręce murzyńskim dzieciom. Powstanie zbrojne przeciwko uznanej władzy to była wtedy bardzo szybka droga na szubienicę lub pod ścianę (Komuna Paryska, Wiosna Ludów, walki w Irlandii, Indiach). Konieczność osiedlenia się na Syberii to swego rodzaju druga szansa. Ciężka i trudna ale mimo wszystko druga szansa.

 

1 godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

A czy idąc Twoją logiką Goethe rozgrzesza Niemców za zbrodnie II wojny światowej i wymordowanie milionów Polaków?

W żadnym wypadku. Goethe to romantyzm, taka sama zaraza jak marksizm lub socjalizm. Za te wynalazki wszyscy Niemcy mają swój oddzielny oddział w piekle gdzie do konsumpcji są tylko sojowe latte i vegeburgery ;)

 

1 godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Bardzo chętnie zgłoszę się na ochotnika bo moja nienawiść do Rosjan i Rosji jest ogromna i co ważne w pełni uzasadniona. Szkoda tylko że zamiast prawdziwych białych Rosjan w okopach naprzeciwko będę miał zapewne Buriatów, Czerkiesów, Tatarów, Kałmuków i przedstawicieli innych zniewolonych ludów przez Federację Rosyjską.

I co cię powstrzymuje? Przecież SBU przyjmują ochotników z Polski. Po drugiej stronie stanąłby wtedy prawdziwie biały człowiek i to w dodatku oświecony przez mądrości doktora niedohabilitowanego P. Popierdały ;)

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

W tym samym czasie "oświeceni liberałowie" z USA, Wielkiej Brytanii i Belgii mordowali Indian.


Ale kogo w tym wątku obchodzą Indianie? Nikogo. Ponieważ rozmawiamy o pomordowanych Polakach a nie o Indianach.
 

34 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Powstanie zbrojne przeciwko uznanej władzy to była wtedy bardzo szybka droga na szubienicę lub pod ścianę (...). Konieczność osiedlenia się na Syberii to swego rodzaju druga szansa. Ciężka i trudna ale mimo wszystko druga szansa.


Polacy wywiezieni z Kresów w latach 1940-41 też są sami sobie winni że wylądowali na Syberii?
 

34 minuty temu, Roman Ungern von Sternberg napisał(a):

Za to po drugiej stronie stanie prawdziwie biały człowiek zniewolony przez propagandę


Przynajmniej nie jestem ludzkim śmieciem który nie szanuje pamięci swoich pomordowanych przodków usprawiedliwiając na każdy możliwy sposób rosyjskiego agresora.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 12:26, Albert Neri napisał(a):

Oglądacie wywiad z ludobójcą, jaracie sie poziomem rozmowy i warsztatem dziennikarza (stawiam wypłatę że tam nie było nic spontanicznego i nie miało prawa wyjść inaczej niż putin chciał) i uważcie, że „noo sensownie blablabla” Ja prdl. Tego się nie da nawet cenzuralnie komentować. 

 

To, tylko Putin to, tamto, wspaniały szachista 69d myślący na miliard ruchów do przodu, jaka ogłada i znajomość historii, Biden by 2 minut normalnej rozmowy nie wytrzymał a tutaj nawet wykład był itp Jaki z niego strateg to już widzieliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

1. Ale kogo w tym wątku obchodzą Indianie? Nikogo. Ponieważ rozmawiamy o pomordowanych Polakach a nie o Indianach.
2. Polacy wywiezieni z Kresów w latach 1940-41 też są sami sobie winni że wylądowali na Syberii?
3. Przynajmniej nie jestem ludzkim śmieciem który nie szanuję pamięci swoich pomordowanych przodków usprawiedliwiając na każdy możliwy sposób rosyjskiego agresora.

Ad1: Odniosłeś się między innymi do powstań. Ja wykazałem, że rosyjski zaborca był na tle epoki na swój sposób wspaniałomyślny.

Ad2: Zostali wywiezieni przez zbrodniczy reżim który wykluł się w Rosji z nurtu "liberalnego". Cała XIX wieczna działalność rosyjskich rewolucjonistów oraz jej finał - rewolucja bolszewicka to właśnie odwoływanie się do doktryny wolnościowej, liberalnej, humanitarnej, dążącej do zniesienia samowładztwa. Dodatkowo, kręgi liberalne na zachodzie ogłupione (z definicji) i oślepione piały z zachwytu nad działalnością Stalina. Te same kręgi liberalne zamknęły wtedy oczy na cierpienie tych milionów ludzi i udawały, że nie ma żadnego tematu.

Ad3: Czy to nie ty byłeś tym, który niedawno twierdził, że Niemcy nie muszą płacić odszkodowań Polsce bo zbudowali u nas fabryki? Być może, że jednak nie, nie chce mi się szukać.

 

Pierwsza lekcja jest za darmo. Za kolejne inkasuję 100 PLN/h a tymczasem idę zająć się swoimi sprawami ;)

Edytowane przez Roman Ungern von Sternberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.