Skocz do zawartości

Zlot Braci samców!


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Wikary napisał:

Trzeba zamówić fotografa, proponuję sławka z włochatym, mają  skode i dobry sprzęt 2 Mpx

ha ha ha panowie żadnym materiałów obciążających absolutnie żadnych zdjęć już to przerabiałem :)

 

Spotkać się można czemu nie ale tylu samców alfa w jednym miejscu będzie mordobicie jak nic :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, TPakal1 napisał:

Pomysł dobry. To brzmi jak zjazd regionu BS. :) Ruszam z tematem. Proponuję w najbliższą niedzielą, po południu., Warszawka, reszta. na priv. Chętnych zapraszam.

Moze byc kiepsko z tym bo jak na teraz nawet nie mozna do Moderatorow wyslac PRIV widomosci :P, a co dopiero to kogs innego.

 

errorrr.jpg

 

 

Pomysl z Lokalnym spotkaniem tez uwazam za spoko ;), ale kto da gwarancje, ze pozniej  jakis goru z forum obiektywnie wyrazi sie o kims ze spotkania? a jak w czasie spotkania pojdzie o jakas Kobiete? bo jeden z Braci Samcow stanie sie Bialym Rycerzem? tu musi zaistniec jakis konkret kodeks/regulamin/plan bo sporo zagrozen czyha za rogiem i przed nim :P hehe, aby nie wyszla kiszka.

 

 

5 godzin temu, maVen napisał:

ha ha ha panowie żadnym materiałów obciążających absolutnie żadnych zdjęć już to przerabiałem :)

 

Spotkać się można czemu nie ale tylu samców alfa w jednym miejscu będzie mordobicie jak nic :)

 

Z punktu psychologicznego to Fakt istnieje takie ryzyko :D - ale mam nadzieje, ze sporo tu ALFOW na poziomie, a nie Homo - naczelni z drzewa!

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, o[-_-]o napisał:

ale kto da gwarancje, ze pozniej  jakis goru z forum obiektywnie wyrazi sie o kims ze spotkania? a jak w czasie spotkania pojdzie o jakas Kobiete? bo jeden z Braci Samcow stanie sie Bialym Rycerzem? tu musi zaistniec jakis konkret kodeks/regulamin/plan bo sporo zagrozen czyha za rogiem i przed nim :P hehe, aby nie wyszla kiszka.

 

 

16 godzin temu, maVen napisał:

ha ha ha panowie żadnym materiałów obciążających absolutnie żadnych zdjęć już to przerabiałem :)

 

Spotkać się można czemu nie ale tylu samców alfa w jednym miejscu będzie mordobicie jak nic :)

Po co takie rozkminy nad zwykłym grilem? Nie czaję.

 

Koncept fajny,ale bez dariowych kanapek proszę :)

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety sa lepiej zorganizowane. Tam osiemnascie postow i sprawa zalatwiona,a u nas siedemdziesiat siedem i ch...j. Ja na poczatku wrzesnia bede w Polsce. I jesli uda sie cos zorganizowac to ja sie pisze.Nie widze problemu. Tym ktorym nie pasuje ,bo maja jakies obawy, no trudno ,niech nie przyjezdzaja.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karhu napisał:

Kobiety sa lepiej zorganizowane. Tam osiemnascie postow i sprawa zalatwiona,a u nas siedemdziesiat siedem i ch...j.

Ale kobiety nie myślą o konsekwencjach takiego spotkania i ewentualnych problemach. Dla nich jest proste, jest kasa, transport to się wypindrzymy i jedziemy. Facet musi mieć pozałatwiane sprawy i myśli o konsekwencjach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Ale kobiety nie myślą o konsekwencjach takiego spotkania i ewentualnych problemach. Dla nich jest proste, jest kasa, transport to się wypindrzymy i jedziemy. Facet musi mieć pozałatwiane sprawy i myśli o konsekwencjach.

A jakie widzisz problemy w spotkaniu przy grilu? Jakie konsekwencje, ze ktos sie napije i mu odjebie? Malo to razy bylo sie w takich sytuacjach. Kobiety z forum maja po prostu jaja,ot co.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karhu napisał:

Kobiety sa lepiej zorganizowane. Tam osiemnascie postow i sprawa zalatwiona,a u nas siedemdziesiat siedem i ch...j.

 

Wynika to glownie z Biologii-sociologii-psychologii, Ewolucji itp. poza tym czytales, ze one chca wpasc ze swoimi facetami? wg mnie nie o taki zlot chodzi i nie widze tego w takim zalozeniu. tzn. Zlot Braci Samcow to nie zlot np. Siostr Samic, a tym bardziej  Par.

Jesli ma wygladac tak zlot to idea zmienia calkiem postac rzeczy i wg mnie to juz nie bedzie to samo. Jak ktos jednak chce tak widziec zlot to luz ;), ale idea wtedy forum wg mnie przy takich zlotach czesciej i priorytetowych sporo odbiegnie od raliow BraciSamcow.

 

Zlot kobiet z BracmiSamcow i Par nie powinno sie mieszac ze zlotem Braci Samcow o ktorym w tym watku raczej na duzo% jest mowa. Taki zlot to inna meteria i filozofia.

 

Nie widze i nie wyobrazam sobie do tego poruszac tematy czesto meskiej rangi wsrod Kobiet, a tym bardziej Par.

Do tego, ktore sa dosc czesto niezrozumiale przez plec Zenska z wielu przyczyn i inaczej interpetowane, a juz nie wspomne o wielu hamulcach, ktore bedzie trzeba wlaczac przy towarzystwie Kobietach.

 

pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, o[-_-]o napisał:

ze one chca wpasc ze swoimi facetami?

A to juz ich sprawa. A co ty chcesz organizowac Loze Masonska? Marek ma taka pewnie grupe z ktora wszystko ogarnia. Mysle ze takie spotkania szybko wyeliminuje kto jest Bratem samcem, a kto nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co takie sranie w majty. 

1. Najpierw ustalamy TERMINY! Po tym jak ustalimy termin, łatwo zarezerwować jakiś domek. Nie na odwrót. 
2. Potem ilość osób, którym pasuje ten termin. 
3. Potem przechodzimy wszyscy na priv i dogrywamy miejsce spotkania. 

4. Na koniec dogadujemy formę płatności. 
5. Ustalamy pomniejsze rzeczy - zrzutka, czy każdy sobie przywozi alko, czy co. 

Tyle. Nie wiem po co tyle kombinowania. I z trollami też spokój bo przeniesiemy wszystko na priv. 

 

Ja chętnie bym się spotkał. Pasuje mi druga połowa Sierpnia od biedy i pierwszy weekend Września. Chociaż pierwszy weekend Września dużo bardziej. 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Dobra zapodaję termin: 31/08 - 2/09, lub 7 - 9/09. 

Teraz bez marudzenia, zgłaszać kto będzie i jak mu pasuje. 

I nie chcę słyszeć że może, że jak by, i inne pierdoły.

 

   Miejsce centralna Polska, jak nie ma chętnego, sam poszukam w internecie i dogadam z gospodarzem.

Ktoś będzie musiał się przelecieć sprawdzić miejsce. Ewentualnie mogę coś zorganizować na wybrzeżu.

 

   Tak że chętni na zlot, bez zbędnego marudzenia, jaja w dłoń i do roboty!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Amnesia Haze napisał:

Mam nadzieję, że uda się jeszcze zorganizować w przyszłości kolejny zlot, bo z tego wypadam przez służbę przygotowawczą. 

 

   Bez urazy, to są właśnie inne pierdoły! Nie możesz być to trudno, nie tłumacz się, albo weź L4. Nie dawaj innym wytłumaczenia, bo coś tam.

Proszę nie pisać takich pierdół, bo to tylko demotywuje innych, którzy by chcieli, ale mają obawy.

 

  Prośba do Marka i moderów. Proszę wyznaczyć specjalny kącik dla dyskusji o zlocie, w którym będą chętni i zadeklarowani na zlot.

Akceptacja tych potencjalnych uczestników zlotu i możliwość czytania postów w tym kąciku, będzie należała min. do mnie.

 

   Gdyby któryś chciał bardzo, i nie ma wystarczających ilości postów, proszę o kontakt na priv.

 

Chłopy, miejcie jaja, za dużo kminicie, to tylko spotkanie przy grillu, a nie plan Barbarossa.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karhu napisał:

A to juz ich sprawa. A co ty chcesz organizowac Loze Masonska? Marek ma taka pewnie grupe z ktora wszystko ogarnia. Mysle ze takie spotkania szybko wyeliminuje kto jest Bratem samcem, a kto nie.

Czytaj Samcu ze zrozumieniem i nie tylko ten dzial, ale takze kobiet. Milego i zdejmij spinke z wlosow!

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.