Skocz do zawartości

Zlot Braci samców!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 24.07.2018 o 05:10, o[-_-]o napisał:

Moze byc kiepsko z tym bo jak na teraz nawet nie mozna do Moderatorow wyslac PRIV widomosci :P

 

Masz opcję kontakt, na górnej belce forum. Możesz wysłać info na mod skrzynkę za pomocą formularza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adolf napisał:

Uuuu! Brzydko Bracie. Po co ten atak? Coś nie teges z Tobą, od początku mi nie pasujesz.

Nara.

Co jest jest brzydkie? bo Cie totalnie nie rozumiem?, ze sam wywalil mi z piciem do mnie? zle interpretujac, co opisalem dosc jasno, ze spotkanie nie rowne spotkaniu w gronie Kobiet i Par?

 

Poza tym "Coś nie teges z Tobą, od początku mi nie pasujesz." co cie boli? opisz... bo jak na teraz to bezpodstawnie imputujesz

  z checia podyskutuje na poziomie ma sie rozumiec, priv nie dziala na forum dla jasnosci.

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, o[-_-]o napisał:

Czytaj Samcu ze zrozumieniem i nie tylko ten dzial, ale takze kobiet. Milego i zdejmij spinke z wlosow!

Samcu na moje wlosy spinki nie zalozysz, za krotkie,regularnie strzyzone.No coz pewnych ludzi nie sposob zrozumiec. Ale jak mozesz,postaraj sie napisac jeszcze raz o co Tobie chodzi,tak po chlopsku,z kurwa moze byc ,nie pogniewam sie. Rowniez milego,choc z taka spina to niewiem czy dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mosze Red napisał:

 

Masz opcję kontakt, na górnej belce forum. Możesz wysłać info na mod skrzynkę za pomocą formularza. 

Witam

chodzilo mi tez, aby napisac do uzytkownika wybranego

poza tym ten formularz mi nie dziala, a mianowicie jak wysylam i wpisuje w  "Nazwa użytkownika Wymagane" 

moj nick to wywala blad "Wartość musi mieć co najmniej 1 znak."

 

a o kontakcie z Adminami w https://braciasamcy.pl/index.php?/staff/        juz nawet nie wspomne

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, o[-_-]o napisał:

 

Poza tym "Coś nie teges z Tobą, od początku mi nie pasujesz." co cie boli? opisz... z checia podysktuje na poziomie ma sie rozumiec, priv nie dziala na forum dla jasnosci.

    Po pierwsze drogi Bracie, Twój nick, chcesz być wyjątkowy i zapodałeś nicka rodem z wykopu, mam z tym problem bo kurwa nawiasy i inne.

Dalej nie wiem jak się do Ciebie zwracać personalnie.

   Po drugie piszesz dużo, często sensownie, ale pomijam Twoje wypociny bo mi nie pasujesz. Wybacz.

Po trzecie, jesteś tu za krótko, żeby atakować innych uczestników BS.

 

   Do kupy, nie pasujesz mi chłopaku. I nie pisz teraz że Ciebie dyskryminuję i nie mam argumentów.

Przekonasz mnie to pogadamy.

Nara.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@o[-_-]o Ja na miejscu braci raczej nie chciałbym się spotkać z kimś kto ledwo tydzień temu założył konto na forum i tak spieszno mu do spotykania się z innymi. Jesteś bardzo aktywny w tym temacie i rzucasz swoje pomysły, spoko, ale dla mnie to trochę nietaktowne. 

Sam mam konto od niedawna, ale wiem, że na zaufanie braci trzeba zapracować i nie będę się wpychał na forumowy zlot, bo nikt tak naprawdę nic o mnie nie wie. 

Nie traktuj tego jako atak na Ciebie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mortyy napisał:

Sam mam konto od niedawna, ale wiem, że na zaufanie braci trzeba zapracować i nie będę się wpychał na forumowy zlot, bo nikt tak naprawdę nic o mnie nie wie

 

  •    Twoja skromność przebija za Ciebie, zapraszam, oczywiście po weryfikacji.?
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

    Po pierwsze drogi Bracie, Twój nick, chcesz być wyjątkowy i zapodałeś nicka rodem z wykopu, mam z tym problem bo kurwa nawiasy i inne.

Dalej nie wiem jak się do Ciebie zwracać personalnie.

   Po drugie piszesz dużo, często sensownie, ale pomijam Twoje wypociny bo mi nie pasujesz. Wybacz.

Po trzecie, jesteś tu za krótko, żeby atakować innych uczestników BS.

 

   Do kupy, nie pasujesz mi chłopaku. I nie pisz teraz że Ciebie dyskryminuję i nie mam argumentów.

Przekonasz mnie to pogadamy.

Nara.

 

1. Nick - Nie, ze chce tylko taki uzywam w innych miejscach - a jesli wg Ciebie jest pod Wykop to ma byc to oznaka, ze juz mam byc ten zly? jesli masz obiekcie to zrozumiem, ale nie zalewaj mnie ciemna masa tym bardziej publicznie ;/ jak razi Cie on Moja innosc z nickiem w tle to od tego jest PRIV.

 

2. chcialem tez inny nick, ale niestety byl zajety wiec wyszlo jak wyszlo - Personalnie wg ksywy NEO

 

3. "Po drugie piszesz dużo, często sensownie, ale pomijam Twoje wypociny bo mi nie pasujesz. Wybacz." - no juz konkretniej i szkoda ze wczesniej od takich slow nie zaczales...

to, ze Ci nie pasuje to Twoj indywidualny wybor- OK, ale zostaw to raczej dla siebie oraz czlowiek jakby pasowal komus / pod kogos z wizji jednostki swojej to reszta zylaby pod jego czesto dyktando, co jest wykluczone w obecnych czasach kierujac sie demokracja i wg mnie przypomina niewolnictwo, a jak do tego dojda toksyny tego Kogos/nieszczerosc to juz w ogole Armagedon. Do tego zbedna bylaby teoria "swoj szuka/napotka swojego"

 

4. To nie byl zaden Atak dla sprostowania - a  lekka irytacja z mojej strony do "A co ty chcesz organizowac Loze Masonska?", gdyz jak krowa na rowie opisalem w czym sek i wyczulem lekka spine Samca... a do ataku to mi jak do Rzymu :P wiec prosze nie wyolbrzymiac.

Jesli jednak byl to wg karhu atak duzego kalibru to niech on sie wypowie chyba ze jestes jego Adwokatem.

Poza tym nie kazdy jest kims w interpretacji kogos wiec powinna Trwac na poziomie dyskusja, a nie raz dwa jestes Taki i owaki bo to i owo.

 

5. Do kupy, nie pasujesz mi chłopaku. I nie pisz teraz że Ciebie dyskryminuję i nie mam argumentów.

Przekonasz mnie to pogadamy.

 

No sorry! ale czy ja mam byc jakims Twoim Pasujacym elmenetem do Twojej wizji Swiata lub co gorsza przydupasem? takie mam odczucia po Twoim opisie

tym bardziej znajac sie w virtualu i po krotkim okresie do tego  totalnie mnie nie znasz od strony Realu

juz nie wspomne, ze nie ma gwarancji/zlotego srodka, ze przypadniemy sobie do gustu nawet jak bedziemy Obydwoje Super/Zajebisci np. przez spora ilosc roznic czy jakze istotne  energia.

 

Co do tego, aby Cie przekonywac hmmm brzmi to w pisaniu jak jakas Wojskowa jednostka z Praktykami w niej stosowanymi czesto ze zlym skutkiem od strony psycha dla rekruturow... Tak wyglada forma Tego forum??? to Zolnierz czy Brat wrescie? co jest priorytetem?

bo raczej chodzi o szczere zjednoczenie sie bez klasyfikowania czlonkow na takich i owakich w celu uczciwej i fair-play bitwy przeciwko Toksycznym kobietom i calej tej masy sciem i manipulacji w ktorej podkreslam mamy byc Jak swoj ze swoim Bracia-Dusza, a wojskowe lub Rezimowe praktyki to jedno wielkie nieporozumienie. Popraw mnie jesli sie Myle Mr Adolfie.

 

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mortyy napisał:

@o[-_-]o Ja na miejscu braci raczej nie chciałbym się spotkać z kimś kto ledwo tydzień temu założył konto na forum i tak spieszno mu do spotykania się z innymi. Jesteś bardzo aktywny

Witam

O tego typu metodach na pryzmat wykluczania bo ktos jest krocej nie mialem pojecia dla sprostowania, co mnie troche dziwi nieukrywam znajac nawet Historie Marka, co do Hejtu i innej masci Atakow na niego, ale jesli zrboi sie z tego zgromadzenie to kazdy i tak odpowiadac bedzie za siebie w realnym swiecie, zyciu... poza tym z mojej strony bardziej podpowiadam/sugerowalem w moich postach co do wariantow na spotkanie niz podjalem otwarta deklaracja na spotkanie.

Glownie z powodu dosc sporyej wiedzy od strony organizacyjnej.

 

Poza tym uwazam, ze blokada RIV kontaktu do userow z forum powinna byc sciagnieta bo np. jesli chcialoby sie zrobic spotkanie kotow jak to nazwaliscie nowych czlonkow, co uwazam za obrazliwe bo jest tu tez grono doroslych, doswiadczonych w zycie Facetow poza kobietami i zwiazkami. To niestety, ale sie nie da i zaczyna sie robic jakas dziwna otoczka miary Sil czy uzaleznien. Bez obaw Panowie nie knoje i nie mam zamiaru nic knoc przeciwko BS :P dla sprostowania!.

 

 

 

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karhu napisał:

Samcu na moje wlosy spinki nie zalozysz, za krotkie,regularnie strzyzone.No coz pewnych ludzi nie sposob zrozumiec. Ale jak mozesz,postaraj sie napisac jeszcze raz o co Tobie chodzi,tak po chlopsku,z kurwa moze byc ,nie pogniewam sie. Rowniez milego,choc z taka spina to niewiem czy dasz rade.

Wytluszczone i jesli nadal tego nie rozrozniasz w czym szkopul to moze nich Ci jakas Kobieta lub Psycholog wyjasni :] bo ja sie  juz poddaje.

 

Jesli ma wygladac tak zlot to idea zmienia calkiem postac rzeczy i wg mnie to juz nie bedzie to samo. Jak ktos jednak chce tak widziec zlot to luz ;), ale idea wtedy forum wg mnie przy takich zlotach czesciej i priorytetowych sporo odbiegnie od raliow BraciSamcow.

 

Zlot kobiet z BracmiSamcow i Par nie powinno sie mieszac ze zlotem Braci Samcow o ktorym w tym watku raczej na duzo% jest mowa. Taki zlot to inna meteria i filozofia.

 

Nie widze i nie wyobrazam sobie do tego poruszac tematy czesto meskiej rangi wsrod Kobiet, a tym bardziej Par.

Do tego, ktore sa dosc czesto niezrozumiale przez plec Zenska z wielu przyczyn i inaczej interpetowane, a juz nie wspomne o wielu hamulcach, ktore bedzie trzeba wlaczac przy towarzystwie Kobietach.

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, o[-_-]o napisał:

Bez obaw Panowie nie knoje i nie mam zamiaru nic knoc przeciwko BS :P dla sprostowania!. 

Korekta z pospiechu byk mi sie wkradl oczywiscie "knuc" - Bez obaw Panowie nie knuje i nie mam zamiaru nic knuc przeciwko BS :P dla sprostowania!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pozytywny napisał:

Nawalasz tych postów, żeby dobić do tych 250 czy jak?

Witam

1. Czas edycji dosc mocno przeszkadza... fajnie jakby byla np. opcja ilosci korekt.

2. Odswiezanie nowych postow nie dziala u mnie pod FFoxem tego forum sprawnie tzn. ze post, ktory powinienem zobaczyc po komunikacie w chmurce nie wyswietla mi po przejsciu do niego odrazu, co wiaze sie z tym, ze nie moge zacytowac innych wszystkich i  zostaje mi odpowiadanie z nowym postem, a jak juz mi zaskoczy tresc to juz jest po zawodach, aby dodac odpowiedzi w cytatach.

3. Czasami tak szybko pojawiaja sie posty, ze nie nadazam lub nie sprawdze, ze akurat jeszcze ktos napisal np. na podstronie postow wstecz.

4. Ten z ortem knucu z utraty mozliwosci na edycje przez limit czasu

5. Tak teraz tez wyszlo, ze sporo tego jest, a na 2 zalezalo mi w odpowiedziach, aby byly w osobnosci co do Nickow.

 

 

Edytowane przez o[-_-]o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko no widzę potencjalną możliwość po próbowania ziuuupki grzybkowej.

@Adolf terminy zacne,emerytek i rencistek z wnuczkami będzie fuul, zatem musowo dać do naprawy wrotki i  w wielka podróż nosem po fudze....

Reasumując:

If cuntry(pl)then adventure true.()  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Howdy howdy. 

Doszliśmy do porozumienia i wygląda na to, że będą dwa zloty w odstępie kilku dni. I teraz tak. @Hippie utworzyła wątek o zlocie w rezerwacie. Ponieważ teraz są dwa koncepty zlotu 30 Sie - 2 Wrz oraz  5-7 Wrz, kto jest zainteresowany weekendem pisze do @karhu a kto drugim terminem pisze do @Hippie. Kto oboma terminami to pisze do obojga użytkowników. Ustalimy później jak najefektywniej rozwiązać to dyskusyjnie, ale najważniejsze żeby była wstępna lista osób, które są chętne. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja się zgłosiłem na priv do @karhu lecz żadnej odpowiedzi nie dostałem. Odpiszcie chociaż "spierdalaj" to będę wiedział na czym stoję ;). Bo obecnie to jestem w stanie rozmyślań jak po usłyszeniu od jakiejś damy "domyśl się " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/17/2018 at 11:33 AM, Garrett said:

Czyli nie uwierzy że jesteś na mieście z "kolegami z internetu"? :D 

 

 

Jeszcze parę miesięcy temu by uwierzyła ale odkąd przez przypadek przeczytała moje maile do "kolezanki" to jej poziom ufności dramatycznie spadł. Tak czy inaczej Wrocek jak dla mnke OK żeby ze spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.