Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 24.07.2018 o 16:54, Mrowka napisał:

Niech Panowie się zastanowią: co przyjemnego miałaby odczuwać kobieta trzymając kawałek mięsa w ustach? 

:huh:

Jakoś spotkałam się z tym, że jednak bardzo chętnie pieszczono moją cipkę oralnie i naprawdę widać, że ta "czynność" sprawia dużą przyjemność i tak ma pewnie spory % mężczyzn

i to tak samo dotyczy kobiet - niektóre mają satysfakcje z robienia loda, a Twoje porównanie jest dla mnie obrzydliwe i dziwne.:blink: 

 

Tak, jest przyjemne i mega nakręcające. :) 

Preferuje pewną pozycje przy seksie oralnym, wtedy czuje dominacje mężczyzny. :wub:

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będę kontrowersyjny ale mi robienie loda przez ex nie dawało satysfakcji.

Mimo tego iż jak twierdziła zrobiła z tego doktorat ;)

Owszem było to przyjemne ale nie mogłem dojść. Raczej myślałem żeby chwycić ją i zerżnąć. I tak też to się kończyło.

Nie miałem cierpliwości do tego żeby skończyła. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.11.2018 o 19:05, realista napisał:

Jedna moja ex twierdziła że smak spermy nie ma wpływu na połykanie. Mówiła że gdy połyka od razu to smaku nawet nie zdąży wyczuć.

Trochę jak z wódką.

Sok ananasowy podobno wpływa na smak spermy i wydaję mi się, że rzeczywiście tak jest albo sobie wmówiłam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje osobiste zdanie że robienie loda jest tylko potrzebne gdy faja opada lub leży jest to narzędzie do osiągnięcia celu i element gry wstępnej wykonywanej przez kobietę. Ale ja osobiście nie spotkałem panny która by mnie doprowadziła do ejakulacji robieniem laski nie wieżę by było to możliwe. Szukam specjalistki :D może będzie chciała mi coś udowodnić heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Florence napisał:

Twoje porównanie jest dla mnie obrzydliwe i dziwne.:blink: 

@Mrowka ma ewidentnie jakieś silne blokady psychiczne @Florence. Bo porównywanie jakiejkolwiek części ciała do mięsa raczej normalne nie jest ;) 
Idąc jej tokiem rozumowania seks ogólnie nie ma sensu, bo co może być pociągającego w figlowaniu z kawałkiem mięsa ?

 

10 godzin temu, ntech napisał:

Może będę kontrowersyjny ale mi robienie loda przez ex nie dawało satysfakcji.

Każdy z nas ma swoje preferencje i upodobania @ntech ;) Nie ma w tym niczego kontrowersyjnego :D 

Edytowane przez DanielS
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę masz talent @Eleanor :D 

 

Nadal stoję na stanowisku, że powinnaś pisać poradniki dla kobiet. Najlepiej w wersji papierowej :D 

A może nawet nagrywać tutoriale wideo ?

Obraz jest wart więcej niż 1000 słów ;) 

Edytowane przez DanielS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maggienovak napisał:

@ntech

Zapytam o szczegóły techniczne - calowala jak święty gral, stąd brak możliwości dojścia? 

Nie,nie, wiedziała co z tym robić doskonale. Po prostu to nie to. Oczywiście czasem dochodziłem i było i z połykiem , ale ja wolałem zawsze normalnie ją zerżnąć. Ta zabawa mnie tylko nakręcała i odbierałem jako zbędny czas i przeszkodę żeby dobrać się do cipy .. I doznania też inne i mimo wszystko było lepiej w cipie.

 

Edytowane przez ntech
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ skąd. Nie wiem co w ogóle we mnie wstąpiło, że zacząłem rzucać tak bezpodstawne oskarżenia w Twoją stronę. Chyba muszę iść się pomodlić, bo ewidentnie diabeł przeze mnie przemawia @Florence ???

Edytowane przez DanielS
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.