Skocz do zawartości

Czy "robienie loda" jest przyjemne


Mrowka

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, Falka Elen said:

Odkurzać to nie wiem.

 

Ale wiem że musisz mieć duży problem skoro mnie wyzywasz bo robię swojemu partnerowi loda :P

Swoje baby też wyzywałeś od sprzętów AGD jak Ci ściągały skórkę przy stulejce? 

 

Daj spokój. Napisałaś posta w takim tonie jakby obciaganie fiuta było twoim sukcesem życiowym. 

 

Powinno być tak: uczyłam się matematyki  po nocach od liceum, kolezanki się dziwiły, same tego nie robiły. Zarywalam noce na polibudzie spędzając je nad projektami. Lata mijały a ja coraz więcej umiałam. Dziś po trzeciej ukończonej inwestycji mostu wg mojego projektu, jako kobieta sukcesu wiem jedno - warto było.

 

Było tak: obciągalam fiuta od liceum. Koleżanki się dziwiły, same tego nie robiły. Ja jednak ciągnąłam regularnie, całymi latami. Po trzecim chłopaku który dostał drgawek jak mu wysiorbalam wiem jedno - warto było. 

 

No konkretne osiągnięcie. Jest się czym chwalić.

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, RealLife napisał:

No konkretne osiągnięcie. Jest się czym chwalić.

Masz jakieś problemy chyba ze sobą. 

 

Zauważyłeś w ogóle jaki to jest temat? 

 

O obciąganiu!!! Potrafisz czytać ze zrozumieniem? 

32 minuty temu, RealLife napisał:

Powinno być tak: uczyłam się matematyki

Bo Ty tak chcesz i tak ma być? 

 

Kobiety tu opisują swoje odczucia ze współżycia ze swoim partnerem i są anonimowe. 

 

Czego Ty to oczekujesz Kolego?

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie spotkałem się by jakaś Panna nie lubiła klękać do miecza a co weekend praktycznie jest inna także trochę tego pieca zwiedzam. Fakt faktem zdarzają się takie że z połykiem czy na twarz nie chcą i od razu mówią jednak póki co każda traktuje to uważam jak pewnego rodzaju sprawdzian dla siebie. 

 

Jak mawiał klasyk zapytany po co Bóg stworzył kobiety ? Na co On mówi " drogie Panie gdybyśmy potrafili sobie sami obciagnac to do niczego byście nam nie były potrzebne ;) ".

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest przyjemne!

Czytam poczatkowe komentarze,  i tak sobie mysle,  ze ewentualne niedogodnosci wynikaja po prostu z dobrania nieodpowiedniej techniki. 

Tym sie trzeba nauczyc bawic. A zaczac nalezy od odpowiedniego nastawienia. Przeciez to nie jest kawalek miesa! To jest czesc ciala partnera,  ktorego prawdopodobnie sie kocha. A jesli sie go kocha,  albo przynajmniej darzy sympatia,  to chce mu sie te przyjemnosc jakos podarowac. 

Z tym trzeba sie obchodzic delikatnie,  nie WULGARNIE. Niespiesznie dzialac,  nie tylko po to,  zeby to zrobic i miec za soba. 

Trzeba sobie zadac zasadnicze pytanie: czemu w zasadzie ja to robie?

Mnie osobiscie to podnieca. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, RealLife napisał:

Powinno być tak: uczyłam się matematyki  po nocach od liceum, kolezanki się dziwiły, same tego nie robiły.

Co ma matematyka do wątku o miłości francuskiej? Bracie nie oddalajmy się aż tak od tematu wątku. 

Robienie loda nie wyklucza bycia inteligentną, to normalna część seksu i ludzkiej natury. 

Edytowane przez realista
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Falka Elen napisał:

A całkowite wewnętrzne rozgrzeszenie dostałam, Kiedy pierwszy raz robiłam laskę mojemu aktualnemu samcowi. Słowa "o kurwa mać, nikt mi nigdy przez 30 lat życia nie zrobił takiej pałki" wypowiedziane w akompaniamencie drgawek i jego potu na czole uświadomiło mi wszystko.

 

Było warto

No i świetnie, dobrze to o Tobie świadczy :) Wiesz, jakby zareagowała tzw. przeciętna kobieta na takie dictum? "Tak, kurwa myślisz? To ile ich miałeś?! Jak ty mnie traktujesz?! Jak lodziarę prostytutkę?! Jak śmiesz!" I takie tam kocopoły. Twoja płeć jest niesłychanie kreatywna w odbijaniu takich żałosnych piłeczek, niestety.

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja płeć również, @Obliteraror, patrząc na ten bezczelny wywód o matematyce ;)

Kolega założył z góry, że opowiedziałam mu całe swoje życie, a nie  jedynie  krótki epizod. 

Chociaż może ma rację... Nigdy nie byłam najlepsza z matmy. Za to z chemii dawałam korepetycje studentom, myślicie że jest dla mnie nadzieja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie jestem w stanie zrozumieć sensu i korelacji zestawiania poziomu inteligencji czy jej braku a umiejętnością czerpania radości z różnych form aktywności seksualnej. A co do tego loda, podobne dictum jak zacytowałem znam z autopsji, bo usłyszałem coś takiego dobrych już parę lat temu od żony, w przededniu kryzysu, który pewne rzeczy nam przewartościował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Falka Elen said:

Nigdzie nie wlazłam, nikomu nic złego nie zrobiłam, po co ten ton? :)

 

 

Pokrzywdzona myszka. Ten trick tez znamy.

 

Na razie nie napisalas nic ciekawego, konkretnego, a tylko się wdzięczysz. I wkrecasz co naiwniejszych sexualnymi aluzjami. 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, AR2DI2 napisał:

Na razie nie napisalas nic ciekawego, konkretnego, a tylko się wdzięczysz. I wkrecasz co naiwniejszych sexualnymi aluzjami.

Trzeba jakoś zdobyć fanów, którzy siedzą na forum od roku czy dwóch, przewalają setki postów, a dalej dają się wkręcać kobietom jak dzieci, ale ciekawa historia, poobserwujmy ciąg dalszy.

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Falka Elen napisał:

To żałosne jak niektórzy tutaj próbują mi na siłę wmówić pobudki, którymi rzekomo się kieruję.

Nikt nic Ci nie wmawia, po prostu po ludzku mówiąc krótko bierzemy Cię ''pod chuja'' i czekamy kiedy pękniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.