Skocz do zawartości

Samobójstwo syna Leszka Millera?


Rekomendowane odpowiedzi

No stało się, niby córka podała taką informacje. Czy ktoś chciał wyrzeć presję na Premiera? Czy, syn nie trzymał ciśnienia. Każda rodzina ma swoje tajemnice. Trzeba monitorować co podają media. I wrzucać w ten temat. Może Leszek nie spłacał tej moskiewskiej pożyczki...

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmierć jak śmierć - wszystko jedno. Był znany z tego, że był synem byłego premiera, który w dodatku był premierem słabym, choć oczywiście lepszym niż średnia od 30 lat. W dodatku ten syn na tym się wybił. Ciekawa sprawa, choć nie ma co rozpaczać, człowiek jak człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem tylko na info że w poniedziałek go znaleziono. Datę zgonu to pewnie po sekcji podadzą. I jakąś wzmiankę o narkotykach i depresji (klasyka) plus że zadawał się z szemranymi typami (jeszcze bardziej klasyka), że aż LM żeby wyciszyć temat, wysłał go do USA na "stypendium językowe", ykhm, ykhm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym panu i myślę że za samobójstwem może stać seryjny samobójca. Robił biznesy z różnymi typami i firmami, mogło coś pójść nie tak. Leszek Miller też zapewne dużo wie i może to była jakaś forma nacisku, ostatnio sld odradza się jak feniks z popiołów, a byli już prawie doszczętnie zaorani, a takie odrodzenia partii politycznych to zazwyczaj działalność różnych służb. Kto wie co na prawdę zaszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na siłę szukać, bo się biedy można doszukać. Umarł i nie żyje a czy sam? czy z drobna i profesjonalną pomocą ? ... Jakie to ma znaczenie - dla mnie żadne - albo był za słaby i nie wytrzymał, albo zaczął pchać paluchy gdzie nie trzeba i naciskać złych ludzi i mu te palce utroncono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda chłopa, ale trzeba zapytać ile ''czerwoni'' także w Polsce mają krwi na rękach?

Reformy Balcerowicza który był skumany z Millerem i Kwaśniewskim przyniosły ''pozytywny'' efekt w postaci samobójstw Polaków, podobnie było z innymi..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem trafiłem.

 

https://pikio.pl/leszek-miller-jr-koszmar-przed-smiercia/

https://natemat.pl/247767,jak-zmarl-leszek-miller-junior-pojawil-sie-watek-katarzyny-jego-partnerki

 

Wymiksował się przez kobietę? Kolejny? W takim wypadku szkoda, że nie trafił w porę na forum i lektury Marka, może by coś zrozumiał.

 

A jak było naprawdę tego się nie dowiemy....

.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.