Skocz do zawartości

Przespałam się z samcem alfa.


Rekomendowane odpowiedzi

Po raz pierwszy po rozstaniu z moim facetem, przespałam się innym facetem. 

Facet 10/10. Cholernie przystojny, cholernie bogaty, cholernie potrafił się mną zająć, w łóżku jak i poza nim.

Poniosło mnie, cała ta aura, że on jest taki super, spowodowała, że przystałam na seks na pierwszej randce.

I nie żałuje. Było cudownie, naprawdę bardzo fajnie. 

On chce się spotkać ponownie ( taaak wiem dlaczego;)) ale ja mam dylemacik, boje się że jeśli pospotykamy się cyklicznie, w końcu się przyzwyczaje i może zakocham, a z takim facetem to nie związek, za duża konkurencja i zbyt łatwy dostęp do wielu Pań.

Co mi dziewczyny radzicie? Pokorzystać jeszcze trochę czy dać sobie spokój?

Kurcze mam ochotę przeżyć to jeszcze raz, ale jestem jeszcze na takim etapie, że mogę się zdystansować, boję się zangażowania i tego że zacznę wymagać od niego jakiś deklaracji i że się w tym uczuciowo zamotam.

Co byście zrobiły na moim miejscu? :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, deomi napisał:

domyślam się że dla Panów takie rozkminy raczej nie mają miejsca, po prostu korzystają póki mogą i tyle. 

Dobrze się domyślasz :)

 

48 minut temu, deomi napisał:

Kurcze mam ochotę przeżyć to jeszcze raz, 

Ruchaj!

 

49 minut temu, deomi napisał:

boję się zangażowania i tego że zacznę wymagać od niego jakiś deklaracji i że się w tym uczuciowo zamotam

Nie ruchaj!

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

@deomi A może zaproponuj spotkanie bez seksu? Sprawdzisz czy mu zależy na czymś więcej. No chyba, że Tobie sam sex wystarcza, ale licz się z tym, że możesz cierpieć. 

Koleś 10 na 10 albo zalicza jedną po drugiej albo jeśli jest z "innej bajki" to szuka partnerki na całe życie.

Ale, że poszedł z Tobą w tango na pierwszej randce to raczej mu chodziło o zabawę i raczej z nim sobie życia nie ułożysz bo w Twoje miejsce ma 133 bejbsony z tingersa czy innego badabobobo.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ale, że poszedł z Tobą w tango na pierwszej randce to raczej mu chodziło o zabawę i raczej z nim sobie życia nie ułożysz bo w Twoje miejsce ma 133 bejbsony z tingersa czy innego badabobobo.

Najprawdopodobniej tak było, więc warto sprawdzić i jeśli chodzi mu tylko o jedno dać sobie @deomi spokój, bo jak mówisz możesz cierpieć i nie będzie to gra warta świeczki.

 

4 minuty temu, dobryziomek napisał:

Łooo to żeś dowaliła :D

 

Hmm...co jest w tym takiego dziwnego? Czy wg Was tylko tak można spędzić czas? Serio zawsze bycie facetem 10/10 musi być jednoznaczne z byciem niedojrzałym gnojkiem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lalka W sumie trochę czekałam, czy napisze, czy się sprawdziłam, haha :P W profilu miał 35 lat i w sumie też na tyle wyglądał, ale na takie młode i przystojne 35 lat.

Jestem cała podekscytowana, myślałam że, się na to nie nabiorę ale jednak ta cała otoczka luksusu działa na podświadomość...

 

Booże było bosko. Już się chyba trochę wkręciłam, chociaż motyli jeszcze nie czuje. 

@Fit Daria Nie sądze by to przeszło może, na 12 czy 15 spotkaniu...gdyby mnie jakoś wyjątkowo polubił. 

@Imbryk Niee no dzięęęki, pomogłeś :D 

@SzatanKrieger Niestety dobitnie zdaje sobie z tego sprawę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Z całym szacunkiem, ale postaw się na miejscu faceta.

 

Koleś ma wybór - Może spotykać się z prawie każdą laską. Myślisz, że będzie tracił czas na ,,przyjacielską relację" z @deomi?

 

Po pierwszym spotkaniu bez seksu uzna, że nie ma sensu w to inwestować. ;)

 

@deomi Zacznie rozpaczać, że świat jest brutalny albo będzie uskuteczniać inne swoje rozkminy  i koleś się ewakuuje.

 

Facet ma zawsze konkretny cel w relacji z kobietą. Nie zawsze jest to seks czasem jest to związek czasem coś innego, ale jak celu nie osiąga to odchodzi do innej.

 

I wbijcie to sobie do głowy ;)

 

Jak nie dajecie facetowi tego co chce to odchodzi. No chyba, że jest białym rycerzem a takich przecież nie lubicie ;)

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dobryziomek napisał:

Z całym szacunkiem, ale postaw się na miejscu faceta.

 

Koleś ma wybór - Może spotykać się z prawie każdą laską. Myślisz, że będzie tracił czas na ,,przyjacielską relację" z @deomi?

 

A czy kobieta 10/10 od razu chce numer do konta i samochód? No nie. Szuka najodpowiedniejszego faceta do ZWIĄZKU. Dlaczego faceci tak nie robią? Czemu idą na ilość nie jakość? Dlaczego patrzą na kobiety tylko jak na chodzące waginy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fit Daria napisał:

A czy kobieta 10/10 od razu chce numer do konta i samochód? No nie. Szuka najodpowiedniejszego faceta do ZWIĄZKU. Dlaczego faceci tak nie robią? Czemu idą na ilość nie jakość? Dlaczego patrzą na kobiety tylko jak na chodzące waginy? 

Hipergamia i poligamia.

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dziewczyny nie pojmują, że są rozgrywane przez takich 10 na 10 jak paczka dropsów.

Wyobraź sobie, że ty masz orbiterów droga kobieto dajmy na to 5.

Taki 10 na 10

NIE JEST W STANIE PRZEROBIĆ TYCH WSZYSTKICH DZIEWCZYN, KTÓRE NA NIEGO LECĄ.

To jest ta różnica między Tobą a nim. 

Ty jesteś na tym poziomie mieć iluś tam powiedzmy średniaków a on obraca najlepsza towary.

Swoją drogą sprawdź czy czegoś nie załapałaś, bo nie wiadomo ile miał przed Tobą dziewczyn.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap na dziecko póki jakaś lepsza laska nie zaproponuje seksu na tym portalu randkowym. To chyba jedyne wyjście według mnie.

 

Dobrze wiedzieć, że jak człowiek się trochę dorobi to takie akcje będą normą.

 

Kurde, a niedawno był temat, że nie mogę się zdecydować na żadnego faceta. To już wiadomo czego brakowało. 

Edytowane przez SławomirP
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, deomi napisał:

@Bruxa Haha :D Sądze, że nie zrobi to na nim wrażenia. Sądze że ma na moje miejsce tabun innych chętnych. Co byś zrobiła na moim miejscu? Poszła w tango raz jeszcze? :D

@RealLife Ale tu nie chodzi o jego dobro, ale o moje :P Ja jestem Waszą koleżanką czy on? :P 

Nie wiem kim jesteś, ale skoro już tu piszesz, to coś tam radzę. :D W ogóle zacznijmy od tego, że nie wiem w czym problem. Ja na Twoim miejscu bym teraz zrobiła coś zupełnie innego zamiast myśleć o jakimś tam 10/10, pograła sobie w gierkę czy coś. I generalnie podeszła bezmyślnie do tego spotykając się dalej co jakiś czas. Oczywiście zachowując odruchy typu pamiętanie o gumach itp.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fit Daria napisał:

Dlaczego patrzą na kobiety tylko jak na chodzące waginy?

Już bym tak nie przesadzał z tymi chodzącymi waginami. Mężczyźni w porównaniu do kobiet są zdolni do jakiś uczuć wyższych(sprawdź ile jest duchownych facetów, a ile bab).

Poza tym same tak się zachowujecie, więc musicie zbierać tego żniwo na rynku.
Kim jest istota która nie zna takich pojęć jak:
* Honor
* Słowność
* Przyzwoitość, zwłaszcza względem mężczyzny
* Uczucia wyższe, zwłaszcza względem mężczyzny
* Empatia/współczucie hehe moje ulubione, zwłaszcza względem mężczyzny

Do tego wykorzystywanie swojego wyglądu by coś ugrać.
Promowanie wszędzie w reklamach pól nagich kobiet.
Pół nagie modeleczki na wybiegu?
Pewien stary wyjadacz na forum(wszyscy wiemy chyba o kogo chodzi ;)) stwierdził, iż cipka jest tylko towarem handlowo-wymiennym, który można kupić tylko pod zastaw na rynku matrymonialno-seksualnym.
I z tego co ja doświadczam nawet obecnie, w pełni się z tym zgodzę.
Nie obrażam tutaj oczywiście, bo jak wspomniałem wcześniej na forum:
Gdy kupuję dobrej jakości towar to ja o niego dbam, pieszczę, czyszczę, chodzę gdzieś do naprawy czy do mechanika jak się coś popsuje.
To takie tylko pieszczotliwe, ale adekwatne porównanie ;) 
 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.