Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę się wypowiedzieć w temacie "zaobrączkowanych" na podstawie własnych obserwacji.

 

Zakazany owoc, pokonanie innej kobiety (żony), ma coś w sobie bo jakaś go wybrała, jest doświadczony, nie będzie cisnął na związek.... Można tak jeszcze , ale mój faworyt to emocje związane z zakazanym owocem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego....?zwiazek przyczynowo skutkowy= popierdolenie pod kopuła.

Zaobraczkowany jej nie zdradzi bo ma żone.zaobraczkowany jej nie zostawi w sensie zwiazkowym bo juz jest w zwiazku z zoną.świat halucynacji.wezwanie.zakazany owoc

lalki i pedały to już pi razy drzwi wyjasniłem= on nie wyrucha i nie zostawi.ale ze mu da to jej wybór%-)=pipierdolenie pod kopułą

dlaczego feministka jest feministka?to już widac po samym ryju%-)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do świetności to mi daleko  :(, cała droga mleczna jeszcze przede mną. Panowie są ambitni, nie odpuszczą ani na chwilę, ponieważ ich jest znacznie więcej od nas  (tak, tak dobrze nam tak kobietom) to jest im łatwiej. Zabawa zaczyna się, jak napiszę to czego nie chcą przeczytać. Oj wtedy atak szturmem jak specjalsi (bo oni już wyższy poziom sobą reprezentują, nie jak zwykli żołnierze), baty, wrzask i tak dalej. Ale tak hartują, jeszcze za darmo to robią :D, że tylko ich lekcje brać i szkolić się dalej. Swoją drogą sporo racji też mają, tylko nie lubią jak im się uwagę zwraca, na to czego sobie nie życzą. Tak to z nimi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuje swoje zdanie o Tobie, Twój wkład w to forum, a także innych Panów nie podlega dyskusji i nie ma o co kopi kruszyć. Twa szczerość w innym temacie ciut mnie powaliła, zwróć uwagę, że Ty miałeś tylko odwagę cywilną i wypowiedzieć się w tamtym temacie "Nie zdradza ten co nie może.." szczerze aż do bólu i za to mój szacunek do Ciebie, za prawdę w wypowiedzi, prawdę w podejściu do życia i nie bycia hipokrytą. Niewielu na to stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.