Skocz do zawartości

Kobieta ma uraz i nie chce się wiązać, czy aby na pewno z każdym?


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Salut! Tak jak w tytule. Parę razy spotkałem na swojej drodze, bo być może, a być może nie mają uraz do mężczyzn, bo Ci im coś zrobili dawno w przeszłości, a te rzekomo do tej pory to trzymają w sobie i nie chcą się wiązać. 

 

Ja mam swoje teorie na ten temat, ale chciałem też usłyszeć Wasze zdanie i tych bardziej doświadczonych.

 

A moim zdaniem kobietki mogą nie chcieć się faktycznie wiązać (szczególnie z normikami), ale jakby się nimi zainteresował jakiś Czad (co jest wątpliwe, bo są pościanowe, przeciętnej urody, przy kości, oraz mają dzieci) to by skakały na jego kutandze jak główna bohaterka filmu Dziewczyny z Dubaju. Oczywiście tak, żeby się nikt nie dowiedział, bo one takie pokrzywdzone, poza tym jak zwykle znajdą racjonalną wymówkę ku temu, nawet jak Ci same z logicznego punktu widzenia mówią, że one to by nie chciały modela Michela Morrona, ale od paru lat wiem, że prawda jest inna i tylko im zapewnić odpowiednie warunki do puszczenia z Czadem, to zrobiły by to natychmiast. 

 

Ja natomiast chciałbym poznać Wasze zdanie na ten temat, czy kobieta będąc po upokorzeniach z mężczyznami już naprawdę nie jest w stanie obdarzyć żadnego faceta już jakimkolwiek uczuciem i nie będzie się chciała z nim wiązać? Mimo że to było jednak generowanie emocji, negatywnych, ale emocji. 

Czy jednak z takim kolejnym Czadem byłyby się w stanie nawet związać, nie tylko ustawiać się z nim na numerki? Napiszcie w komentarzu!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, predator08 napisał(a):

bo Ci im coś zrobili dawno w przeszłości, a te rzekomo do tej pory to trzymają w sobie i nie chcą się wiązać. 

Tak mówią tym z którymi nie chcą się wiązać. Żeby im coś na odczepnego powiedzieć......

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew powszechnej opinii normiki tez potrafia kobietami manipulowac do swoich korzysci, wyruchac i zostawic. Wiele kobiet dalo szanse takiemu czesto nawet ponizej jej ligi a okazalo sie potem ze zostaly potraktowane tak samo jakby zrobil to Chad. Wiec tak potraktowane kobiety sobie mysla ze skoro i normiki i Chady tak samo potrafia sie zachowac to po co dawac szanse tym pierwszym? Chady to przynajmniej przystojne i emocje daja.

Tez kiedys jak bylem mlody i glupi dalem szanse lasce ponizej swojej ligi a ta zaczela mna manipulowac i uskuteczniac jakies gierki i pozniej spuscila mnie w kiblu jak najgorszego smiecia. Ja kompletnie nie bralem pod uwage ze ktos z jej wygladem moglby sie zachowywac jak zimna wyrachowana sucz. A jednak.

 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 6
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mosze Red napisał(a):

tylko bad boy z silną mroczną triadą


No to ja znam bad boya 169cm, 3/10, z piwnym brzuchem, ktory nie uprawia jakiegokolwiek sportu, pograzonego w nalogach toksyka bez kasy, bez pracy, mieszkajacego na pokoju w mieszkaniu wspoldzielonym, kapiacego sie raz na kilka dni nawet w lato. No ale zeby nie bylo ze ma tylko wady to na gitarze gra i ma 15-letni kabriolet.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mosze Red napisał(a):

@Tadamichi Kuribayashi jeżeli normik wyrywa laskę w okresie karuzeli z smv wyższym od siebie i nią manipuluje, a później zostawia to nie był normik tylko bad boy z silną mroczną triadą. 

 

 

Kurde jak to nazewnictwo black/red pillowe ułatwia życie i komunikacje, no lepiej bym tego nie ujął :D 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brat Jan napisał(a):

 

Też mi chodzi po głowie auto bez dachu jako dopełnienie "kryzysu wieku średniego".

Mam, próbuje sprzedać. Niepraktyczne. Latem w mieście spalina w nosie i łeb spalony od słońca. No i wszyscy obcinają także dupa musi być obok konkret bo inaczej wstyd.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Brat Jan napisał(a):

BMW czy inna marka?


Audi.
 

2 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

No i wszyscy obcinają także dupa musi być obok konkret bo inaczej wstyd.


Jest 2023 a nie 1993. Kabrioletow jest pelno. Ludzie nie patrza juz na kazdego co sie nawinie bo by co chwila w lato sie musieli odwracac.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Ale ze co? Zazdroszcza? To co Ty za maszyne masz?

Nie wiem nie pytałem o co chodzi 🙂 Nic szczególnego nie mam ale nie sądzę by byli to pasjonaci motoryzacji i wyrażali opinie co do konkretnego modelu. Może być też tak że moja gęba lub gęba w kombinacji z autem nie przypasiła. No ale to offtop, sorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Brat Przemysław napisał(a):

Nie wiem nie pytałem o co chodzi 🙂 Nic szczególnego nie mam ale nie sądzę by byli to pasjonaci motoryzacji i wyrażali opinie co do konkretnego modelu. Może być też tak że moja gęba lub gęba w kombinacji z autem nie przypasiła. No ale to offtop, sorki.


A poza tym jak jedziesz autem to masz wrazenie ze wszyscy na Ciebie patrza, wszyscy Cie obgaduja albo co gorsza wszyscy spiskuja przeciw Tobie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Wbrew powszechnej opinii normiki tez potrafia kobietami manipulowac do swoich korzysci, wyruchac i zostawic

Czyli będąc normikiwm, po zdjęciu przez pannę majtek- mam od razu pin do karty podawać?🤔 No offence, ale to one pewnie tak sobie to "poświęcenie" wyobrażają.

 

1 godzinę temu, Brat Przemysław napisał(a):

rzecz-slyszysz wyzwiska frustratów. Serio wiele razy słyszałem wiązanki.

Ja słyszałem o kiepie wrzuconym do środka albo jogurcie.😳

1 godzinę temu, Brat Jan napisał(a):

 BMW czy inna marka

2006r za stare jakbyś pytał.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, predator08 said:

bo Ci im coś zrobili dawno w przeszłości, a te rzekomo do tej pory to trzymają w sobie i nie chcą się wiązać

Wywal z wątku seks i pannę, bo to zaburza hormonami logikę - i pozostaw samą esencję - czy jak ktoś został raz skrzywdzony przez innego człowieka, to już zawsze będzie omijał innych ludzi, bo mogą wyrządzić mu krzywdę?

To brzmi jak definicja jakiegoś zaburzenia psychicznego, aspołeczności czy jak to się fachowo nazywa.

 

Można zapytać tak - czy jak jeden pracodawca mnie oszukał, to już nigdy nie będę szukał innej pracy? Czy tez może wystarczy odpowiednio duża kasa, by jednak do "ponownego zatrudnienia" mnie przekonać?

Właśnie. Kwestia odpowiedniej motywacji.

 

4 hours ago, predator08 said:

czy kobieta będąc po upokorzeniach z mężczyznami już naprawdę nie jest w stanie obdarzyć żadnego faceta już jakimkolwiek uczuciem i nie będzie się chciała z nim wiązać?

W dalekiej rodzinie mam przypadek "pani", która "normalnego" męża zostawiła dla poznanego na dyskotece eks-skazańca (kradzieże aut). Z najsłynniejszych ich awantur, gość wystawił ją po seksie za drzwi - w bieliźnie, zimą (oczywiście miała w zapasie orbitera który podwiózł ją do jej domu, zapewne też ogrzał swym ciałem). Wydawać by się mogło że dostała lekcję życia - ale nieeee... na końcu zamieniła go na gościa, który okazał się być poszukiwany za pobicie swej narzeczonej, skutkujące utratą ciąży. Oczywiście, wiedząc o tym, zaszła natychmiast, bo w ten sposób nowa "miłość" miała szanse na więcej przepustek i łagodniejszy wyrok. Jeszcze w ciąży, wylądowała na OIOMie z połamanymi rękami... "spadła ze schodka"... ale dalej twierdziła, że go kocha i chce z nim być (a ten w tym czasie już związał się z inną).

W przerwach pomiędzy tymi trzema, opierdoliła chyba połowę wsi (tą męską), i zabrała się za pobliskie miasteczko - tam powszechnie twierdząc samcom po spróbowaniu, że "nie chce się wiązać". #alphawidow

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kespert napisał(a):

odpowiednio duża kasa

Wiem, że to przenośnia, ale odpowiedziałeś w zasadzie na pytanie zawarte w temacie.🤣

 

21 minut temu, Kespert napisał(a):

najsłynniejszych ich awantur, gość

Znam podobna historię, ale to nie ma podejścia do w/ w agentki.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, predator08 napisał(a):

tylko im zapewnić odpowiednie warunki do puszczenia z Czadem, to zrobiły by to natychmiast.


Jakby przecietnym zbluepillowanym kolesiem sie zainteresowala topowa laska 8+/10 to tez by zwariowal na jej punkcie. Znalem taki jeden przypadek lata temu jak laska dla beki sie bawila takim kolesiem co juz mial papiery rozwodowe zonie rzucac ale lasce ktos powiedzieli zeby przestala to sie zatrzymal romans na tym ze "kocham Cie ale nie chce niszczyc Twojej rodziny, na zawsze bedziesz w moim sercu ale zapomnij o mnie". Baby tez lubia sie nieraz bawic uczuciami. Tylko ze w tym przypadku nie ma mowy nawet o pocalunku podczas takiego "romansu" a jak sie odwroci plcie ze facet manipulant to chociaz sobie kobieta pouzywa seksualnie.
 

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minutes ago, Kiroviets said:

ale to nie ma podejścia do w/ w agentki.🤣

Byłoby zabawnie, gdyby nie jej dzieci.

Gdzie potrafiła zimą zostawić córkę w pieluchach pod opieką braci, i kazać im pilnować pieca na drewno, by nie wygasł. Aż nie wróci nad ranem z "zabawy"... sama albo nie.

Samo wspomnienie mnie wkurwia.

Jak już rodzinne kwoki w końcu przejrzały na oczy (bo wcześniej to miałem chórek zjednoczonych głosów, że jestem jednym z dwóch ch***, którzy szkalują bezpodstawnie biedną samotną madkę p0lkę) - ani jednego "przepraszam" nie usłyszałem. Ba, nawet post factum zgodnie twierdziły, że "one się na niej pierwsze poznały".

 

Stereotypy dlatego są stereotypami, bo często można je spotkać - nawet we własnym życiu.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kespert napisał(a):

jestem jednym z dwóch ch***, którzy szkalują bezpodstawnie biedną samotną madkę p0lkę)

 

Nie jej wina, że prawdziwego mENszczyzny nie mogła tak łatwo znaleźć.🤣🤣🤣

 

14 godzin temu, Kespert napisał(a):

Stereotypy dlatego są stereotypami, bo często można je spotkać - nawet we własnym życiu.

Dokładnie. Przypadek ode mnie z okolicy. Karyna, która zaopatrywała się u ojca w towar, który sprzedaje. Niesiona zewem tzyypy rozje...a rodzinę. Miś - out, potem rotacja wujków. 3 dzieci, każde z innym.

Kiedyś small talk z moim ojcem właśnie - " A moja Julka to z nowym chłopakiem zerwała. Mówiłam jej, żeby ślub wzięli, to jakieś alimenty by miała przynajmniej".😳😳🤦🤦

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.