Skocz do zawartości

Od 16 roku życia jest utrzymanką. Mówi, jak zmusza mężczyzn do płacenia


Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem, ale wyrażam pełną dezaprobatę dla tego tematu.
Dlaczego?

1. Typiara wygląda jak felerny model plastikowej lalki z fabryki w jakimś kraju trzeciego świata,
2. Opinia takiego próżniaka nie powinna być dalej kolportowana i powinna przepaść w czeluściach nicości,
3. Nabijanie kliknięć i wyświetleń ściekowi pokroju o2 powoduje dalszy wysyp żenujących artykułów i postęp dziennikarskiej degrengolady,
4. Szkoda zaśmiecać sobie głowę takimi szkodliwymi treściami.

Dziękuję, pozdrawiam!

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry komentarz pod artykułem:

 

Promowania prostytucji ciąg dalszy. Jakkolwiek byście tego nie nazwali, chodzi o to samo. I tak samo się kończy w każdym wypadku. Minie kilka lat, uroda nie ta i nagle znajdzie się na ulicy bez sponsora, bez pieniędzy, bez wykształcenia, bez umiejętności.

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Kleofas napisał(a):

Tych rakowych artykułów jest coraz więcej. Chodzi chyba o to, żeby zrobić z takich zachowań normę społeczną. 

Promowanie wyzwolonych i nowoczesnych kobiet w obecnych czasach. Oglądam sobie serial animowany dla dorosłych o nazwie ,,Nie ma jak w rodzinie"(lata 70) i tam jeszcze na porządku dziennym było określenia tego typu pań jako puszczalsk..

20 godzin temu, TajemniczyDonPedro napisał(a):

1. Typiara wygląda jak felerny model plastikowej lalki z fabryki w jakimś kraju trzeciego świata,

 

19 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Ruchałbym. 

Z łóżka bym nie wyrzucał :D

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko polskie media, ale również brytyjskie starają się promować prostytucję wśród kobiet tym samym robiąc z nie tanie blachary. Być może niedługo Brytyjki będą miały takie opinie jak Polki mają zagranicą lub na tym forum. Nie ma to jak postępy postępu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Krugerrand napisał(a):

Widzę, że nie tylko polskie media, ale również brytyjskie starają się promować prostytucję wśród kobiet tym samym robiąc z nie tanie blachary. Być może niedługo Brytyjki będą miały takie opinie jak Polki mają zagranicą lub na tym forum. Nie ma to jak postępy postępu.

 

Polsza a właściwie P0lki trendseterm narodów :)

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał(a):

Nie lecą jak Polki do gówna. Białe trzymają się z białymi. Może czasem na uniwersytetach widać mieszane pary. Białe dają dupy białym. Przynajmniej w North West

Czuć tutaj lata doświadczenia i obycie w temacie. C' nie Panie Cukier? 

 

Lalka fajna, gust mi się zmienił na przestrzeni lat, kiedyś bym ją nazwał plastikiem, teraz larwą korzystającą z dobrodziejstw medycyny estetycznej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@giorgio jestem tutaj już naście lat, przykre ale prawdziwe.

 

Widziałem i przeżyłem dużo.

 

Tu jest nietaktem jak na dzielni biała będzie z jakimś Arabem.

To jest faux pas osiedlowy. 

 

Oczywiście są wyjątki, z tego jest kręcona beka. Tu opisuje osiedlowe akcje. Na uniwersytetach jest trochę inaczej = więcej mieszanych par. 

 

Tu nie ma tak, że on ma ciemną skórę to jest lepszy dam mu dupy. O co to, to nie. 

 

 

A pewna V., Polka, tancerka w klubie GOGO na widok przystojnego Murzyna odrazu sama z siebie: 

ale bym mu dawała.

(Słyszane na własne uszy). 

 

Nie mówię, że nie ma tu takich Brytyjek, ale za to jest ostracyzm. One chleją, ćpają, ale patrzą komu dają. 

 

 

Dziwnym zagadnieniem jest mixrace... ale o tym innym razem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

A pewna V., Polka, tancerka w klubie GOGO na widok przystojnego Murzyna odrazu sama z siebie: 

ale bym mu dawała.

(Słyszane na własne uszy).

Pewna dziewczyna zza granicy mi powiedziała, że w rozmowie jej powiedziała znajoma z Polski o tym iż bardziej zagraniczniaki, szczególnie czarnoskórzy sprawiają iż jej się bardziej mokro robi aniżeli na widok chłopa z Polski.

 

10 godzin temu, zuckerfrei napisał(a):

Nie mówię, że nie ma tu takich Brytyjek, ale za to jest ostracyzm. One chleją, ćpają, ale patrzą komu dają. 

Co do kobiet Polski widzę, że także patrzę komu dają i w większości chcą ażeby nie był żaden chłop z Polski.

comment_165765614889MEnk9vplOHdSnTDnw9ND

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, nowy00 napisał(a):

Pewna dziewczyna zza granicy mi powiedziała, że w rozmowie jej powiedziała znajoma z Polski o tym iż bardziej zagraniczniaki, szczególnie czarnoskórzy sprawiają iż jej się bardziej mokro robi aniżeli na widok chłopa z Polski.

Dokładnie, V. miała to samo, dawno z nią nie gadałem, niby się ustatkowała z jakim starszym doktorem, (Ciapak) i utrzymuje ją i jej córcię. (Ona podobno robi w domu starości.) 

 

Czy coś odpierdala na boku? Wierzę, że tak. (Taki charakter!) 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika, że lala nawet sama nie dążyła do tego - z inicjatywy innych osób została hostessą i trafiła na pustych, nadmiernie bogatych facetów niemających co robić z pieniędzmi. Możliwe, że skrzywdzono ją bardziej niż gdyby musiała walczyć o swoje, bo kiedyś przyjdzie 30-tka i zależnie od stanu konta prędzej czy później trafi do żabki na resztę swojego życia, gdyż nie będzie w stanie robić nic innego.

Edytowane przez rozbujnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale ja bym jej nie zapłacił nawet banknotem z monopoly. Dziewucha jest gruba, nalożone filtry. 

Wystarczy spojrzeć na okrąglą twarz i od razu wiadomo, że ma skłonności do tycia.

Wygląda jak ta Rafala co z nią bujał się Sebek Fabijański.

6 godzin temu, nowy00 napisał(a):

 

comment_165765614889MEnk9vplOHdSnTDnw9ND

Kasia z Bali to pewnie ma syf jak ta balijska plaża w czasie monsumu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.