Skocz do zawartości

Kobieta ma uraz i nie chce się wiązać, czy aby na pewno z każdym?


predator08

Rekomendowane odpowiedzi

Kłania się psychologia ewolucyjna i natura kobiet.

Kobiety silnych mężczyzn pożądają a słabymi gardzą.

 

To, że kobiety nie chcą sie wiązać po wieloletnich związkach bo rzekomo są skrzywdzone lub trzymają uraz to mit.

Takie kobiety to wdowy po samcach alfa i niżej poziom już nie zejdą ze swoimi oczekiwaniami, wymaganiami czy roszczeniami.

 

Samiec Alfa, Chad, Bad Boy dostarcza kobiecie masę emocji, fanu, zabawy i co najważniejsze przyjemności.

I nie ważne, że jest draniem co kobieta świadomie, doskonale wie jednak podświadomie coś ją do niego ciągnie.

 

Zobacz ile kobiet jest w związkach patologicznych, gdzie jest przemoc, używki, zabieranie majątku, wolności, swobód

a i tak kobiety dalej zostają z takimi typami.

 

Ba bronią ich, racjonalizują wszem i wobec, że przecież miś to dobry człowiek tylko miał zły dzień, że ona go zmieni na lepsze😏

 

Natomiast w drugą stronę ze słabym mężczyzną czy to normikiem czy sub5 to już nie przejdzie.

 

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.12.2023 o 11:59, Iceman84PL napisał(a):

To, że kobiety nie chcą sie wiązać po wieloletnich związkach bo rzekomo są skrzywdzone lub trzymają uraz to mit.

 

Aż tak generalizować nie powinno się. Owszem emocjonalna strona jest silniejsza u kobiet i mało która w ogóle ją rozumie (zresztą tak jak widzę to faceci też się zrobili emocjonalni, zupełnie nie ogarniają tych zjawisk, a co dopiero mówić o kontroli). 

No ale na emocje nakładają się jeszcze inne rzeczy jak wychowanie, wzorce z domu rodzinnego, obserwacje własne, świadomość. 

 

Kobieta też może nie mieć ochoty na związek za szybko po zakończeniu czegoś poważniejszego/dłużej trwającego- zwłaszcza jeśli ją poharatało.  I może ostrożnie, z dystansem podchodzić do kolejnej relacji. 

 

 

 

 

W dniu 5.12.2023 o 11:59, Iceman84PL napisał(a):

Takie kobiety to wdowy po samcach alfa i niżej poziom już nie zejdą ze swoimi oczekiwaniami, wymaganiami czy roszczeniami.

 

Panowie- takich samców alfa jak opisujecie jest w dzisiejszym społeczeństwie mało i coraz mniej, bo co tu dużo mówić- jako ogól degenerujemy i większość facetów to pizdeczki. 

 

Dlatego gówniana relacja w przeszłości i łomot emocjonalny znacznie rzadziej pochodzi od jak to piszecie bad boya czy jakiegoś brutala. 

Wystarczy narcyz, fanatyk religijny, albo zakompleksiona ameba, która kompensuje sobie to i owo próbami kontroli czy szantażem emocjonalnym.  

Znałem mnóstwo całkiem ładnych i niegłupich babek, które trzymały się lojalnie absolutnych zflaczałych dzbanów i dostawały mindfucka jak musiały się zastanowić „dlaczego” 

 

W dniu 5.12.2023 o 11:59, Iceman84PL napisał(a):

Samiec Alfa, Chad, Bad Boy dostarcza kobiecie masę emocji, fanu, zabawy i co najważniejsze przyjemności.

Ja pierdole 😅

Znam takich „chadów” z siłowni. To są ludzie w choooy nudni 😅 Gangus na dłuższą metę też niewiele ciekawego ma do zaprezentowania. 

 

Sami idealizujecie takich gości i stawiacie ich na piedestał. Po co? 

 

W dniu 5.12.2023 o 11:59, Iceman84PL napisał(a):

Zobacz ile kobiet jest w związkach patologicznych, gdzie jest przemoc, używki, zabieranie majątku, wolności, swobód

a i tak kobiety dalej zostają z takimi typami.

 

Tak, ale trzeba się zastanowić jaka patologia za tym stoi. Bo z przemocowcami, pijakami i tyranami kupa kobiet tkwi np. z powodu religijnej ciemnoty. Brak ojca albo zjebany ojciec to też nierzadkie źródło. Można tak wyliczać wyliczać .

 

W dniu 5.12.2023 o 11:59, Iceman84PL napisał(a):

 

 

Edytowane przez Albert Neri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

 

Pytałem co masz na myśli pisząc

„Dobre pytanie, liczy się dobre serduszko przede wszystkim“

 

 

 

Odpowiadam na

19 godzin temu, Albert Neri napisał(a):

Byłbyś chętny na związek jakby zainteresowanie okazywała Ci babka dla Ciebie nieatrakcyjna?

Dobre pytanie, liczy się dobre serduszko przede wszystkim. Kogo tam interesuje wygląd, liczy się wnętrze :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, nowy00 napisał(a):

Kogo tam interesuje wygląd, liczy się wnętrze :D

 

 

Ogólnie temat z dupy. 

Żaden normalny zdrowy facet nie pójdzie w relację seksualną z kobietą, która go  nie pociąga fizycznie. 

 

Więc dlaczego oczekujecie, że kobieta zachowa się inaczej? 

 

Kobieta, która jest po chujowym związku i pocierpiała przez to tak samo jak facet w analogicznej sytuacji staje przed wyborem: 

może z tego wyciągać wnioski, zrewidować swoje wyobrażenia, albo nie. Jeśli powtarza ten sam błąd i traci głowę bo ładny facet sią pojawił, to weryfikuje się jako głupia.

Na poważną relację się nie nadaje i faceci korzystają po prostu z jej słabości. Mnie osobiście takie nie interesują w ogóle, bo seks nie jest tego wart- jest pełno innych opcji.   Kończy taka kobieta zazwyczaj jako sfrustrowana samotna matka. 

 

Dygresja: to samo zresztą jest z facetami. Tutaj jest pełno historii o tym jak facet głowę stracił dla panny bo ładna, fajnie dawała dupki i trochę ego na początku podbudowała. Resztę sobie dopowiedział, w swoim umyśle zrobił z niej ideał przypisując cechy których nigdy nie miała i nawet nie udawała że ma. Takà boginkę w centrum swojego życia postawił, a jak wyszło że sucz podła to załamany. 

Ten sam mechanizm. Te same możliwości otwiera.  Koniec dygresji. 

 

… A jak baba trafi się rozsądna (rzadkość ale takie są) to do też ma opcje różne. 

Może stwierdzić że jej nie potrzebny związek i sama sobie lepiej żyje, a faceci są do zabawy. Wtedy kieruje się tylko kryterium fizycznym. 

 

Albo jest ostrożniejsza, ogarnia sobie swoje sprawy sama lepiej lub gorzej i wchodzi w poważną relację jak pojawi się konkretny ogarnięty gość, który może się nadawać do zdrowego związku i przy tym pociąga ją fizycznie.  Tyle. Bardzo proste.

 

I znowu: napiszesz: baba rozsądna to rzadkość. Owszem. I dlatego cenne. 

To trzeba się rozglądać za taką, a póki co korzystać z życia i kobiet które się do takich zabaw nadają.  I przede wszystkim rozwijać się cały czas, a nie biadolić, że kobity chcą atrakcyjnych mężczyzn. 

Proste. 

Edytowane przez Albert Neri
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Albert Neri napisał(a):

Żaden normalny zdrowy facet nie pójdzie w relację seksualną z kobietą, która go  nie pociąga fizycznie.

Zdarza się tak, że po pierwszym złym wrażeniu następuje miłe zaskoczenie w kwestii zaangażowania i otwartości chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2023 o 13:17, Brat Przemysław napisał(a):

Nie wiem nie pytałem o co chodzi 🙂 Nic szczególnego nie mam ale nie sądzę by byli to pasjonaci motoryzacji i wyrażali opinie co do konkretnego modelu. Może być też tak że moja gęba lub gęba w kombinacji z autem nie przypasiła. No ale to offtop, sorki.

 

Jak ktoś chce na siebie uwagę zwrócić to kabriolet to dobry pomysł. Miałem kumpla który lata temu miał renault w kabriolecie-nic nadzwyczajnego, uzywka ale takie  auto zwraca uwagę, jeździł nim do podmiejskich gmin i zaczepiał spacerujące dziewczyny. Działało.

W dniu 4.12.2023 o 13:17, Brat Przemysław napisał(a):

 🙂

 

Edytowane przez Tamerlan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 4.12.2023 o 11:55, predator08 napisał(a):

Parę razy spotkałem na swojej drodze, bo być może, a być może nie mają uraz do mężczyzn, bo Ci im coś zrobili dawno w przeszłości, a te rzekomo do tej pory to trzymają w sobie i nie chcą się wiązać. 

 

Ja mam swoje teorie na ten temat, ale chciałem też usłyszeć Wasze zdanie i tych bardziej doświadczonych.

 

A moim zdaniem kobietki mogą nie chcieć się faktycznie wiązać (szczególnie z normikami), ale jakby się nimi zainteresował jakiś Czad (co jest wątpliwe, bo są pościanowe, przeciętnej urody, przy kości, oraz mają dzieci) to by skakały na jego kutandze jak główna bohaterka filmu Dziewczyny z Dubaju.

Właśnie to samo mniej więcej miałem napisać, dobre wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.