Skocz do zawartości

O co Wam Panowie w ogóle chodzi? :)


Rekomendowane odpowiedzi

Chęci może i są, ale wychodzi jak zwykle.

A może problem leży interpretacji tej kobiecości, subtelności i delikatności.

Nie wiem jak można błędnie zinterpretować te pojęcia- może kobiecość ( można wiele wrzucić do tego worka), ale delikatność i subtelność to chyba jasne :P

Wychodzi jak zawsze..bo w tym jest ambaras żeby dwoje chciało na raz. Trzeba się odnalezc lub dogadać.

 

Pikacz trzymam Cię za słowo- proponuje wyjdz dziś na ulicę i się rozejrzyj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny przedział to wariatki,otwarte kobitki itd.potem jest zdziwienie bo halucynacja rozpierdala sie jak Kubica na zakręcie. Grupa docelowa te z bardziej poukładanymi stykami maja w głowie nie nie on jest za dobry w te klocki on moze miec kazdą.on jest takim bedbojem%-)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólny przedział to wariatki,otwarte kobitki itd.potem jest zdziwienie bo halucynacja rozpierdala sie jak Kubica na zakręcie. Grupa docelowa te z bardziej poukładanymi stykami maja w głowie nie nie on jest za dobry w te klocki on moze miec kazdą.on jest takim bedbojem%-)

Pikacz, kryptoreklamie mówimy: NIE!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Łagodnie powiedziane. W zasadzie takich kobiet już nie ma. Chcecie? Czy aby na pewno? Bo ja mam wprost proporcjonalnie odwrotne wrażenie.

Nie wiem doprawdy z kim się zadajesz, że tego nie widzisz ;) Żart

Jakich kobiet nie ma? Chcących być z mężczyzną, a nie z "pizdusiem"? Myslisz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.