Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Quo Vadis? napisał:

Między innymi dzięki temu, że ktoś uprawiał seks powstała taka Daria.

Tak, ludzie, którzy się kochali. I takiego seksu nie chce zakazywać ?

Ale nie seks bez uczuć i widzenie w 2 osobie tylko obiektu na, którym można się zaspokoić.

 

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

To wyobraź sobie, że są też goście, którzy świadczą podobne usługi dla kobiet.. ale Ty o tym wiesz, tylko wolisz pomijać taki aspekt.

 

Nie w Polsce, ale ogólnie też to zjawisko marginalne. Częściej mężczyźni świadczą dla innych mężczyzn. 

Ale jak pomijam? Znasz agencje towarzyskie, gdzie są mężczyźni w naszym kraju? Kluby gdzie tylko mężczyźni tańczą na rurze? 

Zobacz sobie panów na roksie, często za darmo proponują albo to tylko fantazje. Zgłębiałam kiedyś te ogłoszenia. Chętnych jakby brak. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit DariaJa mam takie jedno ostatnie pytanie.

Co robisz na tym forum i co chcesz tutaj osiągnąć? Bo nie rozumiem.

 

Nie rozumiem tez o co chcesz walczyć, jak jest już 3 fala feminizmu. Zaczynacie powoli igrać z ogniem. A my mężczyźni w razie konfliktu potrafimy się zjednoczyć i walczyć ramię w ramię. Dlatego nazywamy siebie braćmi.

 

 

ps. Chyba zauważyłaś, ze nienawiść pomiędzy płciami coraz bardziej się zaognia. Na pewno to widzisz. Mężczyźni nie są głupi. Już widać, że powstał ruch oporu, coraz więcej mężczyzn zaczyna otwierać oczy i co z tym zrobisz? Kamień już pociągną za sobą lawinę. Rośniemy w siłę i to właśnie my zaczynamy powoli upominać się o swoje prawa.

Każdy z nas w tym pomaga, różne akcje na wykopie, to forum, audycje Marka, strony typu https://swiadomosc-zwiazkow.pl, kanał ocal siebie na YT i wiele innych. Rośniemy w siłę. A zresztą nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób jako gości odwiedza to forum, co chwila też się ktoś rejestruje.

 

A i jeszcze coś na koniec, a wykorzystywanie i poniżanie w feministycznej propagandzie mężczyzn jest już ok. :) Hipokryzja level ekspert.

No i nie odniosłaś się do tych najbardziej uderzających argumentów, które przedstawiłem, co mnie nie dziwi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Fit Daria napisał:

Nie mówiąc o tym, że nie poszedłby do mnie to poszedłby do innej.

Ale wyrzutów by nie było jednak. 

Jak trafiłby ci się dajmy na to wolny chłopak, nie byłoby żadnej zdrady, zachowywał się w porządku wobec ciebie itp, ale na przykład nie miał powodzenia, albo w skrajnym przypadku zdeformowany, to co też mizogin? 

maslow-needs4.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Fit Daria napisał:

@Vstorm To nie feministki dążą do wojny płci one chcą równości.

Zobacz sobie ostatni post właściela forum i jak mu smutno, że kobiety nie potrzebują facetów i, że traktują ich jak przedmioty.

A co robią faceci? Zresztą on o tym mówił w wielu audycjach, tylko to oczywiście nic złego, że faceci traktują kobiety jak obiekty seksualne i to jest w porządku, facet chce seksu, by go podniecała czy to nie jest obrzydliwe? 

To co było kiedyś jest nie zaakceptowania. Powinno się zmienić postrzeganie kobiet,

O jakiej równości mówisz Fit Daria.

Przecież feministki nie chcą równości, a jeszcze więcej praw dla kobiet.

Równość to była za komuny kiedy często zdarzało się iż obie strony pracowały plus kobieta zajmowała się dziećmi w wolnym czasie.,

Obecnie to kobiety maja więcej praw, przywilejów i nawet sędziowie są za nimi nawet kiedy to kobieta zawini to karany za to jest mężczyzna.

Aktualnie to kobiety maja więcej praw i nikt mi nie powie że czarne jest białe.

Na temat prostytucji się nie będę wypowiadał bo państwo woli obecny układ niż legalną prostytucje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm No właśnie forum, świadomość związków, która może pierdolnąć a każdej chwili, jakieś męskie głosy i inne niszowe społeczności. A przez nie feminizm rośnie w silę. 

I dużo więcej facetów popiera feminizm niż kobiet " ruchy męskie".

 

Chcemy równości. Chcemy szacunku, zakończenie sztucznego podziału na płcie, uprzedmiatawianie i seskualizacja, zabieranie prawa do decydowania o własnym ciele. 

Zobacz sobie jaką siłę mają np "dziewuchy dziewuchom". 

 

 

@Summit A czy są sytuacje, że współczułbyś prostytutce, w ciężkiej sytuacji? Czy zawsze będzie kurwą, bo mogła iść doły kopać?

Ja mam empatię. I w sytuacji niepełnosprawnego co idzie na takie spotkanie, bo nie ma możliwości poczuć w inny sposób czułości nie tylko kopulacji. Wiem, że niektórzy chcą się bardziej przytulić niż kopulować nie raz im współczułam. Od jednego faceta mam całą kolekcję płyt Kultu np. 

Ja rozumiem. Gorzej, że mnie nie rozumieją. Ale są tacy, którzy nie mają problemów z kobietami, co chwila zaliczają inne, chcą spróbowa różnych "gatunków" kręci ich upokarzanie i nie widzę w tym nic złego. Przychodzą nawet z kumplami. Tym gardzę. 

14 minut temu, pillsxp napisał:

Równość to była za komuny kiedy często zdarzało się iż obie strony pracowały plus kobieta zajmowała się dziećmi w wolnym czasie.,

Hahaha. To przeczytaj sobie to może jeszcze raz co napisałeś. Równość to kiedy oboje pracują, a kobieta po robocie zajmuje się dziećmi i domem.

To jest ta równość? No to rozumiem, że równość oboje pracują i oboje zajmują się dziećmi jest dla Ciebie uciemiężeniem mężczyzn. 

Nie wierzę co czytam czasem.

 

Teraz nadal więcej zajmujemy się dziećmi i domem, przez co faceci więcej zarabiają. I to trzeba zmienić.

Edytowane przez Fit Daria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fit Daria napisał:

No właśnie forum, świadomość związków, która może pierdolnąć a każdej chwili, jakieś męskie głosy i inne niszowe społeczności. A przez nie feminizm rośnie w siłę.

 

@Fit Daria

No i po tym zdaniu widać jaką masz pogardę do mężczyzn i forum.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fit Daria napisał:

Hahaha. To przeczytaj sobie to może jeszcze raz co napisałeś. Równość to kiedy oboje pracują, a kobieta po robocie zajmuje się dziećmi i domem.

To jest ta równość? No to rozumiem, że równość oboje pracują i oboje zajmują się dziećmi jest dla Ciebie uciemiężeniem mężczyzn. 

Nie wierzę co czytam czasem.

 

Teraz nadal więcej zajmujemy się dziećmi i domem, przez co faceci więcej zarabiają. I to trzeba zmienić.

Wtedy kiedy kobieta za komuny zajmowała się domem to facet prowadził po pracy gospodarstwo rolne.

Teraz równości nie ma, a prawo stoi tylko i wyłącznie  za jedną stroną.

Rzadko się zdarzają wyjątki kiedy obie strony chodzą do pracy i zajmują się dziećmi o domem po pracy.

Teraz kobiety mają mniej roboty z dziećmi bo są pralki, pampersy i inne udogodnienia.

Wystarczy że popatrzę na swoja siostrę co ona odpierdala ze swoim mężem.

On robi ile wlezie żeby jakoś zarobić i dzieci utrzymać, a jej się nawet nie chce ugotować obiadu na południe kiedy dzieci wracają ze szkoły.

Obiad zaczyna dopiero gdzieś koło 15 czy 16, a wcześniej pląta się po koleżankach lub śpi przez pół dnia i dzieci muszą do babki chodzić na obiad.

Edytowane przez pillsxp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pillsxp napisał:

Wtedy kiedy kobieta za komuny zajmowała się domem to facet prowadził po pracy gospodarstwo rolne.

Za komuny większość mieszkała w blokach. Moja babcia z dziadkiem pracowali w cukierni, jak wracali on na kanapę, a on do kuchni Tak to wyglądało. I nie ma prawa nigdy powrócić.

Dziś kobiety powinny bardziej angażować się w karierę, a faceci w obowiązki domowe, żeby była prawdziwa równość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już siebie widzę w roli ojca zajmującego się pół rocznym dzieckiem.

Na 100% po miesiącu by mi odebrali prawa rodzicielskie i do pierdla zamknęli za to że dziecko sobie zrobiło krzywdę.

Ja do roli matki wychowującej dziecko się nie nadaje i nie piszę siw na takie imprezy.

Zresztą teraz to i dziecka bym nie chciał bo mnie płacz dziecka wkurwia i im starszy jestem tym bardziej mnie to denerwuje.

Całe szczęście że jak siostra urodziła dziecko to przyniosłem zakupy i zaraz ulotniłem się z jej domu by płaczu dziecka nie słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria Gdybym wiedział o takiej sytuacji współczułbym. 
Może problem tkwi w tym, że faceta  jest łatwo ocenić po wyglądzie, aparycji, czy nawet najbardziej po zachowaniu. Nie chodzi mi tylko o niepełnosprawnych, ale też takich którzy z innych powodów podjęli taką decyzję. Wydaje mi się że łatwo jest to odczytać...
A dziewczynę jest już trudniej. Na pierwszy rzut oka nie wiadomo czy to przez problemy, czy ze względu na czysty zarobek.
Poniekąd podejrzewam, że mówisz prawdę z tym, że ciężko z tego wyjść, pewnie zostawia odcisk na psychice. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Summit napisał:

Może problem tkwi w tym, że faceta  jest łatwo ocenić po wyglądzie, aparycji, czy nawet najbardziej po zachowaniu. Nie chodzi mi tylko o niepełnosprawnych, ale też takich którzy z innych powodów podjęli taką decyzję. Wydaje mi się że łatwo jest to odczytać...

Po rozmowie tak. Myślę, że w obie strony widać. Jeden pan jak zobaczył, że wzięłam ze sobą wiersze się wzruszył, bo całkiem inaczej wyobrażał sobie prostytutkę i, że mu przykro. Potem napisał o mnie opowiadanie z fragmentami piosenek mojego ulubioego zespołu. To było mega słodkie i się wtedy popłakałam. 

Kilka osób po poznaniu mnie zmieniło zdanie o prostytutkach. Zdarzało sie, że podczas spotkań seksu w ogóle nie było. Czy chcieli mi pomóc się stamtąd urwać. Różne były sytuacje.

Boli mnie pogarda do prostytutek, zdradzanie żon z prostytutkami, traktowanie tego jak sportu i zaliczenie pół miasta. To co można przeczytać na garsonierze budzi odruch wymiotny u mnie. 

Jakby naprawdę oceniali jakieś przedmioty.

 

Ja jak to robiłam żyłam jakby w transie, no była jedna sytuacja, że jak klient mnie przytulił to się popłakałam czy rozchisteryzowana zadzwoniłam do mamy i jej powiedziałam to wszystko co było wielkiem egoizmem z mojej strony, ale byłam pijana i coś we mnie pękło.

Ale generalnie im więcej czasu mija tym gorzej sobie z tym radzę. 

 

 

4 minuty temu, Ren napisał:

Zdajesz sobie sprawę co się wyrabia np. na takich wyjazdach integracyjnych i co kobiety potrafią wtedy odpierdalać.

Wiem co potrafią mężczyźni. Potem powie, że to tylko seks. I nawet seksuologowie radzą, by kobiety to wybaczały i, że kobiety dużo rzadziej zrobią to z byle kim. Częściej młode, którym faceci z pozycją imponują albo asystentki...

18 minut temu, pillsxp napisał:

a do roli matki wychowującej dziecko się nie nadaje i nie piszę siw na takie imprezy.

Zresztą teraz to i dziecka bym nie chciał bo mnie płacz dziecka wkurwia i im starszy jestem tym bardziej mnie to denerwuje.

To sobie nie rób dziecka, bo masz takie same obowiązki wobec niego jak matka. A potem płacz, że kobieta po rozwodzie dostaje prawo do opieki. Może właśnie dlatego, jak miałeś w dupie kiedy było małe i robiło w pieluchy to potem matka ma większe prawa, bo więcej mu poświęciła. 

Równość wg samców w pigułce.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fit Daria napisał:

 

Cytat

Zdajesz sobie sprawę co się wyrabia np. na takich wyjazdach integracyjnych i co kobiety potrafią wtedy odpierdalać.

Wiem co potrafią mężczyźni.

 

Właśnie taka to z Tobą rozmowa. Odbijanie piłeczki, unikanie niewygodnych dla Ciebie argumentów i wyjęte z dupy tezy. Jesteś jak beton. 

 

Swoją drogą jestem ciekawa jakim cudem jeszcze nie daliście jej perm bana? Z nią jest tylko jałowa dyskusja. Nabija posty już od kilkunastu godzin i nie przytoczyła ani jednego pożytecznego przykładu albo argumentu. Powtarza tylko debilną mantrę...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Fit Daria napisał:

 

Ale generalnie im więcej czasu mija tym gorzej sobie z tym radzę. 

 

 

Im bardziej będziesz obwiniać o to cały świat, tym gorzej będzie. 

 

Każdy ma w życiu takie momenty za które się wstydzi, sztuka podnieść się, wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów. A nie pluć jadem po internetach,  obwiniać cały świat. 

 

Tak czy inaczej nic tu nie pomożemy. To robota dla solidnego psychoterapeuty, jakiejś grupy wsparcia.

 

Wnoszę o bana dla @Fit Daria dla jej własnego dobra. Im szybciej zostanie pozbawiona atencji dla swoich chorych wizji, tym większa szansa że ruszy tyłek zrobić coś ze swoim życiem. 

 

My tu nic nie pomożemy, tylko brniemy w gównoburzę. Bez sensu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać, żeby wywalić stąd na zawsze tego trolla ale zmieniam zdanie.

Ośmiałem się jak nigdy czytając @Fit Daria. Pisz więcej proszę :) Poprawiłaś mi humor bo byłem bardzo zmęczony po pracy.

Jak tam dyskryminacja? :D Byłaś ostatnio na jakiejś manifie ?

Edytowane przez Oddawaj Fartucha
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.