Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

@Patton - Ja tego nie potrafię ogarnąć. Ona za to, że kobiety dają dupy za kasę chce winić nas mężczyzn. Wiadomo, chłopy chcą to kobiety dają bo łatwa kasa. Ale kurwa... Czyj to jest wybór? Kobieta nie musi, nikt jej nie zmusza. To my mamy brać odpowiedzialność za decyzje kobiet? I ona ma czelność gadać o jakiejkolwiek równości i mówić, że kobiety powinny być na wysokich stanowiskach? A jak taka kobieta na takim stanowisku coś odwali to rozumiem, że odpowiedzialność powinna spaść na mężczyzn? No ja pierdole... xD

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym napisał jakieś argumenty. Ale widzę, że pustostan umysłowy tej @Fit Daria jest tak olbrzymi, że szkoda mojego czasu.

Tylko się tak zapytam, tej feminazistki:

1. Powiedz mi czy wiesz czym jest alienacja rodzicielska, często stosowana przez kobiety, aby utrudnić kontakt z dziećmi?

2. Jak wyjaśnisz, większą ilość samobójstw mężczyzn?

3. Dlaczego tak rzadko mówi się, że mężczyźni popełniają więcej samobójstw niż kobiety?

4. Dlaczego szukając o samobójstwach, depresji informacji na internecie, często wyniki wyszukiwania, mówią wyłącznie o kobietach? A o samobójstwach mężczyzn się milczy? To jest jakieś 86%?

5. Dlaczego pracujemy dłużej od kobiet? W dodatku krócej żyjąc.

6. Dlaczego kobiety dostają niższe wyroki, niż mężczyźni w sądach?

7. Dlaczego kobiety stosują przemoc psychiczną jak i fizyczną w stosunku do mężczyzn i wy feminazistki, o ty nie mówicie?

8. Dlaczego nic nie mówi się o kobiecej pedofilii?

9. Jak to jest, że mówicie, że jesteście pokrzywdzone, jak macie takie same prawa i większe przywileje od mężczyzn?

10. Wiesz, że Polska to kraj, gdzie kobietom okazywany jest największy szacunek?

11. Jak to jest, że chronicie nienarodzone dziki, gdy jest potrzebny ostrzał na nie, a wypowiadacie się na temat aborji, że wasze ciało wasze decyzja? Dlaczego pomijacie mężczyzn, którzy są dawcami życia i w 50% odpowiedzialni, za nowo powstałe życie?

12. Kto was będzie bronił w racie wojny? Bo ja na pewno nie. :)

 

I tak na koniec. Jesteś głupcem, który skazuje się na cierpienie. :) Nie chce mi się pisać dlaczego. A i jeszcze jedno, nie myśl sobie, że prawica jest słaba i że nie istnieje.

ps. Potraficie  się tak zebrać, jak patrioci i prawicowcy na marszu niepodległości? 250tys. ludzi rok temu na marszu. Mówi ci to coś?

 

@Falka Elen Powiem Ci tak w skrócie, to właśnie feministki sprawiły, że kobiety będą w przyszłości jeszcze bardziej cierpieć.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Ale na jakiej podstawie? Jak można karać kogoś za to co robi z własnym ciałem? Te kobiety są ofiarami. Zakazać można wykorzystywania ich ciał czy to dla zarobku czy seksu. Tak jest w kilku europejskich krajach. Karane jest korzystanie nie oferowanie. I tak powinno być.

 

@Laryssa Pominę Twoją teorię samą w sobie, bo mnie poświęcano dużo czasu zewsząd. Ale to jest to o czym pisalam w innym wątku czemu uważasz, że to ma zrobić matka, a ojciec nie będzie umiał i to jest rola kobiety? Potem się dziwią, że nie dostają dzieci przy rozwodzie jak nie budują od małego z nim więzi emocjonalnej. Czytanie książeczek, bawienie sie, zmienianie pieluch to tak samo zajęcia dla ojca jak i dla matki. Mój akurat zginął jak byłam mała, ale miałam mamę i dziadków. 

 

A co prostytucji. Nie zamierzam zakazywać niczego kobietom. Jest popyt jest podaż, To pierwsze generuje drugie. Zamierzam zabronić używania kobiecego ciała jak towaru, który można kupić, zatrudnianianie kobiet jako ciał, które mają przyciągać klientów czy to jako hostessy, tancerki w klubach go - go czy modelki w reklamach. 

 

I dlaczego to one mają ponosić konsekwencje, a nie odpowiedzialni za ten proceder mężczyźni widzący w kobietach potencjalny worek na spermę? Czemu z jednej strony nazywają kobiety dziwkami, a z drugiej nie widzą nic złego by z tego korzystać? Nie widzą swojej hipokryzji? Gdyby uprawiali seks tylko z partnerkami prostytutki musiałyby poszukać innej pracy.

Zwala się na kobiety winę, że chcą zarabiać, ale na facetów co nie panują nad kutasem już nie. Bo kurna natura. Kiedyś musieli wytrzymać do ślubu i jakoś żyli. A dziś pan kutas chce ruchać to trzeba iść szukać jakieś waginy na 2 nogach co da włożyć. Fuuj.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fit Daria napisał:

Zamierzam zabronić używania kobiecego ciała jak towaru, który można kupić, zatrudnianianie kobiet jako ciał, które mają przyciągać klientów czy to jako hostessy, tancerki w klubach go - go czy modelki w reklamach. 

A co z ciałem mężczyzny? Prostytucja wśród gejów jest bardzo popularna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm

 

Te tematy wałkowałam milion razy.  Za niemal wszystkie jest odpowiedzialny patriarchat.  A co do okazywania kobietom największego szacunku do jedno wielkie xD

Szacunek to nie puszczenie przodem, żeby pogapić się na jej tyłek, szacunek to nie stosowanie podwójnych standardów, traktowanie kobiet jak równych sobie, podanie dłoni, a nie pocałowanie w rękę, nie obrażanie poprzez seksualność i mówienie kobietom co mają robić ze swoimi macicami i ciałami. Prawdziwy szacunek kobietom okazuje np Robert Biedroń, który w swojej książce mówi o tym, że świat jest zrobiony przez mężczyzn dla mężczyzn. Nie nazywanie kobiet dupami, niuniami i innymi określeniami dającymi do zrozumienia, że ma ona dla niego wartość wyłącznie seksualną. 

 

Dziki czują ogarniasz są urodzone, nikomu nic nie robią, nie eksploatują niczyjego ciała. Zarodek jest w ciele kobiety i nie owijając w bawełnę zakaz aborcji to łamanie praw człowieka. Prawa o samostanowieniu i prawa do wolności od tortur, bo poród dziecka, którego się nie chciało, a zostało zmuszoną, to po prostu tortura. Chcianego też, ale tortura zakończona czymś dla kobiety wspaniałym. Dlatego czy rodzi czy nie to powinna być decyzja WYŁĄCZNIE kobiety.

 

A jak mowa o aborcji i marszach. O czarnych protestach słyszał? O 3 października 2016 roku na przykład? 

A na marsz niepodległości nie chodzą tylko narodowcy i prawica, ale też wiele normalnych ludzi, którzy na przykład nie chcą tych rac i wołania " śmierć wrogom ojczyzny" ?

4 minuty temu, iry napisał:

A co z ciałem mężczyzny? Prostytucja wśród gejów jest bardzo popularna. 

Ta sama zasada. Jeśli mężczyzna jest osobą, której płaci się za udostępnienie ciała podlega tym samym prawom co kobieta na jego miejscu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

Mogę ciebie poprosić , abyś odpowiedziała na każde moje pytanie? To tylko 12 punktów, nic więcej. Co ci stoi na przeszkodzie? Dlaczego nie odpowiedziałaś na moje pytania? Oczekuję odpowiedzi godnej feministki, na każde 12 punktów.

 

 

https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0160289606000250

Praw biologi i natury droga pani nie oszukasz.

Edytowane przez Vstorm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm Właśnie ten człowiek jest synonimem braku szacunku wobec kobiet.

 

Co alienacji :

Cytat

Krzywdzi nas powszechne przekonanie, że dziecko "naturalnie" potrzebuje mamy, a tata to żywy bankomat - jest od tego, żeby pracować. To co się dzieje w sądach rodzinnych, jest konsekwencją tych przekonań. Dlatego mam do Was ojcowie-  aktywiści, dwie prośby. Po pierwsze przestańcie pomstować na feminizm, bo on jest Waszym naturalnym sojusznikiem, nie wrogiem. Po drugie walcząc o prawo ojców do opieki po rozwodzie, zawalczcie przy okazji o ich prawo do opieki p r z e d rozwodem. Na przykład o urlopy ojcowskie z prawdziwego zdarzenia.

2 . Patriarchat, to że mężczyznom się mówi, że muszą mieć jaj, nie mazgaić się,  nie mówić o problemach, nawet do psychologa boją sie pójść. Feminizm z tym także walczy,

 

5. Pracujecie więcej, bo nie rodzicie, zarabiacie przez to też więcej. Ale ja nie popieram tej nierówności emerytalnej. Tak jak nierówności zarobkowej, obie powinny być wyrównane. 

 

6. Dowód. To są pomówienia, bo nie bierzecie do wiadomości, że te Wasze zbrodnie są często brutalniejsze, z innych pobudek, u kobiet to często afekt etc. 

 

7. 90% ofiar przemocy fizycznej i seksualnej to kobiety i dzieci. Może dlatego się na tym skupiamy, ale również jesteśmy przewinne procederowi wyśmiewanie mężczyzn, co są ofiarami. Bo też nimi padają, mimo że dużo rzadziej.

 

8. Bo to zjawisko marginalne. Przez Was nadmuchiwane, Pocałunek niemowlęcia w pupę to nie pedofilia, a większość przypadków pedofilii z udziałem kobiet, to była " współpraca" za mężczynami i to oni byli tego prowodyrami.

 

9. Nie mamy żadnych większych praw, mamy ich mniej, przywileje jakie np? Macierzyński czy, że nas się przepuszcza w drzwiach? Mniej zarabiamy, nasza seksualność jest uważana za dobro całego społeczeństwa, chce się ją kontrolować, protekcjonalne traktowanie, wszyscy wiedzą lepiej od nad czego pragniemy. Zyjemy jak mówiłam w świecie, który jest robiony pod mężczyzn.

 

10. Nikt nas nie musi bronić. Nikt nie powinien być zmuszony do iścia na front. Kiedyś mężczyźni byli dyskryminowani, przez obowiązkową służbę, ale śmieszne, że tego już nie ma, a ja nadal słyszę, że Wy musicie rodzić, a mężczyźni umierali na wojnach. Ale wojny nie ma aktualnie, a prawa do aborcji też nie widzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Fit Daria napisał:

 I dlaczego to one mają ponosić konsekwencje, a nie odpowiedzialni za ten proceder mężczyźni

Bo głupota której tobie nie brakuje kosztuje.

 

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

Właśnie ten człowiek jest synonimem braku szacunku wobec kobiet.

A ty jesteś synonimem braku szacunku wobec mężczyzn.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Handel żywym towarem to przestępstwo i nikt się z tym nie wykłóca,  ale to jest tylko ułamek tego co się dzieje w tej branży.  

 

Większość Pań sama wybiera tą drogę i sama podejmuje taką decyzję i to nie dlatego,  ze okropny patriarchat zmusił ja do tego,  tylko z własnej woli- bo ma 23 lata,  nie obwisly jej jeszcze cyce i dupsko i wizja zarobienia 700zl dziennie jest dla niej odpowiednia. Może wmawiać światu,  ze nie miała szans na rozwój,  może wmawiać sama sobie ze nie miała wyjscia,  ale w Panstwie w ktorym jest darmowe szkolnictwo,  w tym wyzsze,  nie wmowi nikomu ze nie miala szans na lepsze życie. Nie i chuj. 

 

Dlaczego chcesz zabronić leniwym i zaslugujacym na swój los ludziom tego by przestali sie oszukiwać ze nadają się do czegoś więcej niż napisanie cennika na Roksie?  

 

Zajmij się czymś pozytecznym.  Jest wiele rzeczy,  których ten kraj potrzebuje,  Twoje wymyślone z dupy problemy jak usługi cielesne są wyolbrzymione. Prostytucja była zawsze, jest i bedzie,  bo nawet w Europie setki lat temu religijne żony wolały żeby ich małż poszedł zaspokoić swoje chuście,  niżby miał ją kalać grzesznymi zachciankami wbrew świętym pismom.  

 

I tak,  świat nie jest idealny wedle etycznego wzorca.  Tak,  zdarzają się tragedie typu zmuszanie,  porywanie,  gwałty i przetrzymywanie wbrew. Odnoszę się do całości prostytucji,  bo Ty chcesz jej zakazać całkiem,  a tak nie powinno być.  Chcesz na siłę uszczęśliwiać. 

 

A zamykanie klubów go-go to calkiem lecenie po bandzie. Pracowałam w jednym jako kadrowa,  mialam kontakty z laskami ktore skakaly od miasta do miasta co rusz do innego klubu,  większość z Pań to Ukrainki albo Białorusinki które swoja postawa nie reprezentują sobą absolutnie nic poza byciem operatorem rury wbitej w ziemie. Spotkałam może dwie Panie które na prawdę umialy tą rurą dać piękne show i mowie piękne,  bo robiły to tak ładnie,  ze przeglądając monitoring z nocy nie dało się oczu odwrócić,  tak śliczne potrafią być te tańce,  często nawet nie przesiąknięte seksualnością,  po prostu piękne jako występ artystyczny. I to one dostawały największe brawa i napiwki,  mimo ze przez caly wieczor mogly nie pokazac nawet kawalka cycka.  

 

Takie laski są wulgarne,  brak obycia i ślepa wizja robienia czegoś tylko dla dużego zysku skleja im oczy i są wyrachowane,  nie maja szacunku do nikogo i powiem Ci zeby lepiej robiły to co robią i co trzy miesiąca uciekały z miasta do miasta,  niż zeby im zabrać ta możliwość i zeby im wpadło do głów zeby robić to co Ty- publicznie pokazywać jak pusty i mroczny ma się umysł. 

 

Abstrahując,  jeżeli prawnie zakazesz prostytucji i klubów to one będą mimo to,  z tym ze nielegalne a to przyniesie odwrotny skutek do tego co chcesz osiagnac- kobiety nie będa tam miały praw pracowniczych,  będą zarabiać psie pieniądze a ilość klientów się nie zmniejszy nawet jak ceny wzrosną.  Tak jest z marychuanen i tak będzie z Twoja "złą prostytucją i klubami gołgoł 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Laryssa napisał:

Czemu te kobiety wiedzą, że bycie prostytutką kończy się nazywaniem dziwką a z drugiej nie widzą przeszkód by nią zostać?

Bo ktoś im za to zapłaci. A oni muszą za to samo płacić. Ale i tak to ona jest ta zła. To jest dla mnie niepojęte.

To za co ona dostaje szmal on nie może dostać nawet za darmo i musi dopłacać. 

@Falka Elen Nie będą z Tobą więcej rozmawiać, Twoja pogarda dla kobiet nieraz w ciężkiej sytuacji, które przyjeżdżają z Ukrainy, zostawiają w domu rodziny przy kompletnym braku krytyki wobec mężczyzn, którzy z tego korzystają jest dla mnie obrzydliwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Laryssa napisał:

Mogły równie dobrze sprzątać albo kopać rowy, już nie bądź taką adwokatką wszystkich. 

Będę :) Nie wszystkich, ale tych, którymi wszyscy gardzą. Moim marzeniem jest otworzyć fundacje pomagającą prostytutkom stanąć na nogi i walczącą o kryminalizację korzystanie a z tych usług, wyższe kary za sutenerstwo, by wreszcie za ten biznes odpowiedzieli prawdziwi winny, którzy uważają, że nie robią nic złego, a to ona jest dziwką, ja tylko korzystam.

Nie. Ty jej płacisz za seks, Ty traktujesz jej ciało jak obiekt i Ty się przyczyniasz do tego procederu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

A ona często dobrowolnie sprzedaje swoje ciało, i to często dlatego że dzięki temu może łatwo zarobić.

I to Was tak boli? Że ją obrażacie? Że Wy tak nie możecie?

Skoro boli Was seks za pieniądze to za niego nie płaćcie. 

To nie jest prosta praca, to mega trudna, niewdzięczna i niebezpieczna praca.

Do tego wiecznie pogardzana, o ironio często przez tych, którzy sami z takich usług korzystają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDDD

 

Typowe. Nie jesteś pierwsza feministka,  która rezygnuje z przedstawienia LOGICZNYCH (bo inne mnie nie interesują) argumentów na rzecz "nie gadam z Toba bo nie szanujesz kobiet". 

 

Tez jestem kobieta,  jestem taka jak Ty poza tym,  ze nie żyje w bańce i nie wymyslam problemów tam gdzie ich nie ma i wiem,  gdzie kończy się racjonalizm a zaczyna obłęd.  Wspolczulabym Ci gdybyś nie udowodniła ze zasluzylas sobie na traktowanie jak wariatke. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.