Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest niezmiernie rzadka sytuacja, tylko niezmiernie rzadko wychodzi na jaw że ktoś niewinnie przesiedział pół życia w pierdlu. Są jeszcze lepsze sytuacje, jak np. Sprawa Pana Zdzisława Marchwickiego, którego powieszono za komuny, a teraz wychodzi na to, że nie on zamordował 13 kobiet- policja musiała kogoś skazać, bo zginęła bratanica Gierka. 

 

Nie, trzeba piętnować oskarżanie niewinnych. W dupach się Wam poprzewracało. Płacenie odszkodowań ma załatwić sprawę? To co wypisujesz jest nieludzkie i cholernie niebezpieczne. 

Przemoc domowa jest zła, ale jest tak wiele wyjść że bez skazywania niewinnych obeszło by się. Ale znajdują się flądry które zamiast ratować się po ludzku wolą niewinnego skazać dla swojej wygody. TFU!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falka Elen Lepiej, żeby z braku dowodów skazywać kobietę na zakatowanie przez psychola? Oni nieraz potrafią bić tak, by nie zostawia śladów, zastraszają je, by nie krzyczały. Posłuchaj sobie nagrania z domu radnego Piaseckiego, przez jaki horror przeszła jego żona. 

 

Nie mowa nawet o skazywaniu, ale od separacji podejrzanego od ofiary do rozwiązania sprawy, organy ścigania powinny rozwiązać te sprawę tak, by ofiara była chroniona, ale żeby sprawa była rozwiązana.

 

 

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

o prawda iż w to co wierzy @Fit Daria jest przeogromnie niebezpieczne, nie tylko dla niej samej... 

To co ja wierzę jest może i utopią, ale warto do tego dążyć.

Za to słuchanie tylko instynktów, skupianie się na rolach samców i samic i przekładanie tego na ludzi jest cofaniem się w rozwoju.

Płeć powinna mieć jak najmniejszy wpływ na to kim jesteśmy. 

Ale oczywiście trzeba brać pod uwagę kwestie fizyczne i chronić ofiary przed przemocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger tym bardziej gdy pomyślisz o tym dłużej i zdasz sobie sprawę, że one właśnie działają w ten sposób: 

Mogę go oskarżyć bezprawnie o bicie, mogę także o molestowanie dziecka, gwałt, spierd*le mu papiery tylko dla swojej wygody i by zemścić się np odbierając prawa do dziecka bądź w bardziej ekstremalnych przypadkach utratę pracy lub wykluczenie społeczne. Tylko np dlatego że przestała czuć potrzebę bycia z nim, lub z innych coraz to głupszych powodów. 

Takie prawo pozwala zniszczyć człowiekowi życie. I teraz niech się jedna z drugą odniosą do czynników samobójstw i procentowego rozkładu we względu na płeć. 

Co za chore społeczeństwo... Gdzie się te jaszczury wykluwają które uważają że im wolno i ze to dobra droga???

 

@Fit Daria Dariuniu, gdyby te wszystkie panie używały mózgu to nie byłyby na to skazane tylko byłyby przygotowane na każdą ewentualność i by mogły i miały gdzie uciec. Jaki jest najczęstszy argument tych ofiar? "Nie mam dokąd pójść", "Nie wiem co mam zrobić". Lata wygodnictwa doprowadziły do tego że nie potrafią wyjść same z domu i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. 

Nie walcz o możliwość oskarżania ludzi tylko o wyjście spod kopuły ciemnoty. Brutalne, ale tak to wygląda. Trzeba pracować ciężko żeby nie doprowadzić do samozagłady, a najważniejsza zasada to nie ufaj nikomu. To się tyczy obu stron.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falka Elen Reakcje " haha" mi się skończyły na dziś :( 

 

Kraj gdzie przemoc domowa ma się dobrze, co chwile słychać o jakiś skatowanych kobietach Wy płodzicie wizje science fiction, że kobiety hurtowo zgłaszają mężów dla fanu i by móc się rozwieść. Niesamowite.

 

Tak nie robią normalne kobiety, a jak się wybiera nienormalną, myśli kutasem to już tak jest. 

Nieraz słyszałam, że samotne matki same są sobie winne, że wybrały bad boyów. Tak samo faceci wybierający niezrównoważone kobiety są sami sobie winni i prawdziwe ofiary nie będą przez ich trefne wybory cierpieć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Fit Daria napisał:

chce by inne kobiety nie musiały tego przeżywać i wreszcie, żeby cała odpowiedzialność przestała być zrzucana na kobiety

Normalnie mesjasz, kurwa  (nomen omen)

 

:D:D

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Falka Elen Znów zaczyna się oskarżanie nie tych co trzeba. Niech ci biedni panowie nie wiążą się z wariatkami co ich niesłusznie oskarżają. I po problemie. Normalni ludzie tak nie lubią. A, że skutki przemocy domowej są dużo bardziej opłakane i częstsze -  trzymam stronę kobiet! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fit Daria napisał:

@Falka Elen Znów zaczyna się oskarżanie nie tych co trzeba. Niech ci biedni panowie nie wiążą się z wariatkami co ich niesłusznie oskarżają. I po problemie. Normalni ludzie tak nie lubią. A, że skutki przemocy domowej są dużo bardziej opłakane i częstsze -  trzymam stronę kobiet! ?

Piszesz tak bo nie byłaś nigdy z kobietą, albo sama siebie okłamujesz :)

Większość bab to manipulantki, latami możesz się na jednej czy drugiej nie poznać, dopóki wszystko jej pasuje. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fit Daria napisał:

@Falka Elen Lepiej, żeby z braku dowodów skazywać kobietę na zakatowanie przez psychola? Oni nieraz potrafią bić tak, by nie zostawia śladów, zastraszają je, by nie krzyczały.

No to może ogarnij się i załóż fundacje opiekującą się takimi kobietami? Jak jest naprawde źle to kobieta bierze nogi za pas i ma w nosie własnośc, mieszkanie itd.

Wiem bo znam taką.

 

8 minut temu, Fit Daria napisał:

Nie mowa nawet o skazywaniu, ale od separacji podejrzanego od ofiary do rozwiązania sprawy, organy ścigania powinny rozwiązać te sprawę tak, by ofiara była chroniona, ale żeby sprawa była rozwiązana.

No to feministyczna zrzutka na hotel.

8 minut temu, Fit Daria napisał:

To co ja wierzę jest może i utopią, ale warto do tego dążyć.

XDDD Dążyć za hajs dziadka pisząc n+1 postów? Prawdziwej feministce to ty buty możesz czyścić. Prawdziwa feministka walczy.  Jedzie w świat choćby by uczyć dziewczynki w Afganistanie. Ty nie dążysz. Inni dążą

8 minut temu, Fit Daria napisał:

Za to słuchanie tylko instynktów, skupianie się na rolach samców i samic i przekładanie tego na ludzi jest cofaniem się w rozwoju.

To forum jest niereprezentatywne. 

8 minut temu, Fit Daria napisał:

Płeć powinna mieć jak najmniejszy wpływ na to kim jesteśmy. 

To czemu ciągle gadasz o płci?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

@Falka Elen Znam wiele kobiet znam mężczyzn, sama byłam ofiarą przemocy domowej, Wiem do czego są zdolni. A i tak nie mieszkałam na wsi, a tam największy odsetek patologii i przemocy wobec kobiet. 

No ok, ale co z tego? To się nie ma w żaden sposób do tego co napisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Falka Elen napisał:

No ok, ale co z tego? To się nie ma w żaden sposób do tego co napisałam.

To, że trzeba chronić ofiary, a nie być przeciw zoastżeniu prawa, bo ktoś może oskarżyć fałszywie.

 

Ja dlatego nie popieram kary śmierci, bo zawsze może dość do pomyłki. Ale nie, kurde areszt i dbanie o bezpieczenstwo rodzin.

7 minut temu, Libertyn napisał:

No to może ogarnij się i załóż fundacje opiekującą się takimi kobietami? Jak jest naprawde źle to kobieta bierze nogi za pas i ma w nosie własnośc, mieszkanie itd.

Jasne kobieta ma uciekać, bo przecież nie oprawca.

Kobieta ma nie musieć uciekać. Bo to nie ona jest winna.

7 minut temu, Libertyn napisał:

To czemu ciągle gadasz o płci?

 

Bo ciągle nie jest jak być powinno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria - czy Ty ogarniasz, że przemoc kobiet jest niewidzialna gołym okiem i dlatego właśnie wydaje Ci się, że ona nie istnieje? Nie jest to przemoc taka sama, ponieważ po pierwsze kobieta fizycznie nie ma szans pobić mężczyzny. Nie znaczy to oczywiście, że nie użyje płaskiego czy nie pieprznie w łeb, tylko tego nie widać (i zapewne nie liczy się już bo przecież zasłużył).  Z tym nie da się iść nigdzie. No i po drugie przemoc kobiety to przemoc psychiczna. Niewidzialna... Szantaże, manipulacje, darcie japy, atak w ego, wyzwiska itd. I to nie jest uznawane jako przemoc!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, self-aware napisał:

szantaże, manipulacje, darcie japy, atak w ego, wyzwiska itd. I to nie jest uznawane jako przemoc!

Ja czekam na ten post @dobryziomek o przemocy psychicznej, z konkretnymi przykładami. Jakie szantaże? Jakie manipulacje? Szantaż jak nie naprawisz cieknącego kranu to nie będzie seksu? To jest ta przemoc? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywe oskarżenie, właśnie najbardziej na tych wspomnianych przez Ciebie wsiach, powinno być surowiej karane niż samo przestępstwo z oskarżenia. Ty chyba pojęcia nie masz jak opinia społeczna może wpłynąć na kogoś, kto został oskarżony bezpodstawnie za coś tak okropnego jak znęcanie psychiczne i fizyczne nad rodziną. 

 

A potencjalne ofiary przemocy, jak wspomniałam, powinny być edukowane co robić w takich przypadkach i przede wszystkim zapewnić same sobie bezpieczeństwo pod względem finansowym. Wtedy nic nie stanie na przeszkodzie przed ucieczką przed niebezpieczeństwem. Dawanie przyzwolenia na fałszywe oskarżenia narobi więcej szkód niż pomoże, mimo tego co sobie w tej swojej fit główce wyobrażasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałem że Fit Daria myli się że mamy równość bo równości nie ma wcale.

Aktualnie prawo jest dla kobiety, nawet jeśli ona jest nieuczciwa to i tak ją prawo chroni.

Wystarczy popatrzeć jak skończyli dziadkowie których oskarżyła tzw madka o rzekome molestowanie dziecka, a po okazaniu się prawdy i zniszczeniu życia i opinii to jedyna kara była 10 tyś zł.

Ta kobieta powinna dostać minimum 20 lat pierdla plus odebrane prawa rodzicielskie wiec o jakim równouprawniu mówisz Fit Daria?

Znam osobę która była bita przez męża tyrana i został on usunięty z mieszkania gdyż kobieta sama się zgłosiła i walczyła o to by poszedł siedzieć i mimo iż był policjantem i tak go zwinęli.

Prawda jest taka że te akcje z telewizji kiedy nagłaśniają że kobiety są bite to one same się na to godzą bo nie idą na policje.

Rozmawiałem kiedyś z policjantem z mojej rodziny i powiedział mi że obecne prawo chroni kobietę aż za bardzo, ale jeśli kobieta nie chce sprawy zgłosić to policja sama nic nie może robić.

Byli kiedyś na interwencji że to sąsiedzi zgłosili przemoc, policja przyjechała, ale panna nie chciała zeznawać przeciw swojemu bad boy`owi że ją tłukł więc policja w takich sytuacjach ma ręce związane.

W końcu koleś poszedł do pierdla za zabicie kogoś po pijaku bo tak pewnie dalej by robił co chciał skoro żona nie chciała zeznawać przeciw niemu.

Powiedział mi też że ostatnio coraz większa plaga fałszywych zeznań przeciw mężom bo facet coś nie chciał kupić księżniczce i ona go oskarżyła o to że znęca się nad nią i jakoś mało takich manipulatorek jest karanych bo sądy jak mówiłem teraz są tak za kobietami że kobiety mają więcej praw.

Jestem za tym aby wyroki były sprawiedliwe, ale skoro nawet są już książki jak manipulować policją i sędziami i jak wsadzić niewinnego faceta do więzienia bo taką książkę w UK właśnie lewackie feministki wydały.

Mało tego coraz więcej młodych Polek po forach pyta się skąd tą książkę wziąć i jak udupić faceta bo jej coś tam nie kupił.

Edytowane przez pillsxp
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria - Widać, że nie wiesz nic o życiu. To nie ma sensu... Ale proszę bardzo, jakieś proste zdanie od mojego dosyć bliskiego kumpla: "jak mnie zostawisz to wyjadę za granicę i nie zobaczysz już dziecka". I powiedz mi co teraz ma zrobić mężczyzna? W związku się nie układa, wiecznie się kłócą, gość chciałby to zakończyć. Ale co z dzieckiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Falka Elen napisał:

Fałszywe oskarżenie, właśnie najbardziej na tych wspomnianych przez Ciebie wsiach, powinno być surowiej karane niż samo przestępstwo z oskarżenia.

To już jest kpina albo nienawiść do własnej płci. Karane tak, ale nie jak skatowanie kobiety do jasnej cholery. 

 

3 minuty temu, pillsxp napisał:

rawda jest taka że te akcje z telewizji kiedy nagłaśniają że kobiety są bite to one same się na to godzą bo nie idą na policje.

Dlatego to powinno być ścigane z urzędu, a każdy kto wiedział, słyszał, a nie zgłosił powinien też karnie odpowiadać. Bo istnieje syndrom sztokholmski, kobiety są zastraszane, manipulowane że bez niego jest nikim, obniżanie poczucia własnej wartości, że aż sama w to wierzy. To jest przemoc psychiczna, najczęściej połączona z fizyczną i ekonomiczną. Ofiara nie ma wyjścia, tkwi w tym. A raczej się jej wydaje, że nie ma. Że to jej wina.

2 minuty temu, self-aware napisał:

jak mnie zostawisz to wyjadę za granicę i nie zobaczysz już dziecka".

Jak jej zrobił dziecko i chce ją zostawić zamiast iśc na terapię i się postarać? Ja się jej wcale nie dziwię, jak nie ma przemocy, ona go kocha. To jedyne co na niego pewnie działa. Faceci nieraz szantażują kasą, dlatego też intercyza jest poronionym pomysłem, a kobieta jedyne co może to dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Jak jej zrobił dziecko i chce ją zostawić zamiast iśc na terapię i się postarać? Ja się jej wcale nie dziwię, jak nie ma przemocy, ona go kocha. To jedyne co na niego pewnie działa. Faceci nieraz szantażują kasą, dlatego też intercyza jest poronionym pomysłem, a kobieta jedyne co może to dzieckiem.

No tak, już założyłaś, że oczywiście się nie starał i tak po prostu chce sobie uciec :D Ona szantażuje go tym, że już nie zobaczy dziecka i to jest dowód, że go kocha... Weź sobie zapierdziel termometrem pod pachę bo wyczuwam żeś chora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, self-aware napisał:

Ona szantażuje go tym, że już nie zobaczy dziecka i to jest dowód, że go kocha... 

Tak. Boi się, że go straci, a strach często idzie w parze z takimi zachowaniami. Mój ojczym szantażował mamę np, że się  zabije jak ona go zostawi. A ona miała powód, była wielokrotnie zdradzona. A jaki on ma powód poza tym, że się kłócą?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.