Skocz do zawartości

Czy FitDaria ma zniknąć z naszych portali?


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Laryssa napisał:

Wywaliło mi wszystkie kontrolki od logicznego myślenia ?

Logiczne myślenie - zawsze wina kobiety, nigdy mężczyzny. 

Negowanie prawa popytu i podaży, znoszenie z mężczyzn wszelkiej odpowiedzialności i tłumaczenie ich biologią. 

Jak ona mogła kopać dół to on mógł sobie zwalić w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit Daria

Wiesz, że jeśli będzie Twój umiłowany matriarchat to kobiety będą płacić za seks facetom i co wtedy?

Będziesz też optować za równością czy Lipton? 

 

Czy to tak ciężko zrozumieć, że my nie mówimy, że kobiety są gorsze tylko w niektórych aspektach gorzej predysponowane tak jak i faceci są w pewnych sprawach słabsi?

 

Przecież może wyjść Pani naukowiec i stworzyć wehikuł czasu i wtedy będzie okrzyknięta najzdolniejszym naukowcem wszech czasów.

 

Przykro mi, tyle czasu minęło a Ty nadal żyjesz w świecie, który narzucono Tobie.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Wiesz, że jeśli będzie Twój umiłowany matriarchat to kobiety będą płacić za seks facetom i co wtedy?

Kobiety nie będą płacić facetom za seks. W matriarchacie seks przestanie wreszcie być towarem. 

 

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Czy to tak ciężko zrozumieć, że my nie mówimy, że kobiety są gorsze tylko w niektórych aspektach gorzej predysponowane tak jak i faceci są w pewnych sprawach słabsi?

Właśnie, że mówicie, bo władza, kierowanie firmami polityką nie jest równe umiejętności zmieniania pieluch i czytanie książeczek ze zwierzątkami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

to mega trudna, niewdzięczna

Piszesz jakby ta praca była bardziej niebezpieczna niż np praca w kopalni.

 

6 minut temu, Fit Daria napisał:

To nie jest prosta praca

Zasadniczo do tej pracy nie jest potrzebne wyższe wykształcenie, tak minimalnie to wystarczy podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Fit Daria napisał:

2 . Patriarchat, to że mężczyznom się mówi, że muszą mieć jaj, nie mazgaić się,  nie mówić o problemach, nawet do psychologa boją sie pójść. Feminizm z tym także walczy,

My również z tym walczymy. Zresztą jak feminizm może z tym walczyć, jak właśnie wy się przyczyniacie do tego. Ktoś sobie odbiera życie! I to właśnie przez chore ideologie feminizmu, które oddziałując na młodziutkie kobiety, przyczynia się przez ich same na tragedie zarówno męską jak i kobiecą.

 

20 minut temu, Fit Daria napisał:

5. Pracujecie więcej, bo nie rodzicie, zarabiacie przez to też więcej. Ale ja nie popieram tej nierówności emerytalnej. Tak jak nierówności zarobkowej, obie powinny być wyrównane. 

Zarabiamy na tym samym poziomie. Zresztą wymień mi masę kobiet, które pracują w kopalni, jako śmieciarze, czy kobiety, które pracują w wywozie nieczystości. Nie zapomnij o rolnikach, którzy w pocie czoła zapierdalają, abyś to mogła żreć te swoje fit jedzenie.

 

22 minuty temu, Fit Daria napisał:

6. Dowód. To są pomówienia, bo nie bierzecie do wiadomości, że te Wasze zbrodnie są często brutalniejsze, z innych pobudek, u kobiet to często afekt etc. 

Hahaha pomówienia, wystarczy spojrzeć na wyniki rozpraw, a zresztą szukać nie musisz, nawet tutaj na forum często jest to poruszane.

 

23 minuty temu, Fit Daria napisał:

7. 90% ofiar przemocy fizycznej i seksualnej to kobiety i dzieci. Może dlatego się na tym skupiamy, ale również jesteśmy przewinne procederowi wyśmiewanie mężczyzn, co są ofiarami. Bo też nimi padają, mimo że dużo rzadziej.

No bo o naszych męskich problemach już się nie mówi. Ile razy ja to widziałem, jak pani gnoi mężczyznę publicznie, w pracy itp. Ślepa jesteś? Chyba zdajesz sobie sprawę, że media w Polsce są lewicowe? I póki co królują feministką, a nie mówią głośno.

Tutaj masz malutki przykład góry lodowej. Wystarczy wpisać hasła o pomocy dla mężczyzn ile tego jest w stosunku dla pomocy dla kobiet? 

 

30 minut temu, Fit Daria napisał:

8. Bo to zjawisko marginalne. Przez Was nadmuchiwane, Pocałunek niemowlęcia w pupę to nie pedofilia, a większość przypadków pedofilii z udziałem kobiet, to była " współpraca" za mężczynami i to oni byli tego prowodyrami.

Jak wyżej.

 

31 minut temu, Fit Daria napisał:

9. Nie mamy żadnych większych praw, mamy ich mniej, przywileje jakie np? Macierzyński czy, że nas się przepuszcza w drzwiach? Mniej zarabiamy, nasza seksualność jest uważana za dobro całego społeczeństwa, chce się ją kontrolować, protekcjonalne traktowanie, wszyscy wiedzą lepiej od nad czego pragniemy. Zyjemy jak mówiłam w świecie, który jest robiony pod mężczyzn.

Hahaha nie macie większych przywileju? Wymienię skromniejszą listę:

1. Co chwile w radiu słyszę, o jakiś badaniach dla kobiet. a to cytologia, a to rak piersi itp. A ile słyszysz w radiu, tv, na necie o problemach męskich? Jedynie co to jesteśmy wykorzystywani w reklamie, aby reklamować środki na prostatę. Ale o męskich chorobach i ważnej profilaktyce nikt nie mówi. NIKT!

2. Wykorzystujecie mężczyzn.

3. Jesteśmy dla was bankomatami, służącymi.

4. Sędziwe są dla was łaskawsi, wystarczy, ze się popłaczcie i mężczyzna kończy bez dzieci, bez dorobku całego życia.

5. Możecie besztać mężczyznę w miejscach publicznych i nikt wam nic nie powie. A odwrotnie, to mężczyzna byłby zlinczowany.

6. Dzięki białym rycerzom, macie raj tutaj w Polsce.

7. Zarabiacie dobre pieniądze w mniej wymagających pracach. Teraz w 21 wieku, w 2019 roku potraficie zarobić więcej niż mężczyzna. Co zresztą widać, po waszym statusie. Nie raz widzę kobietę, która jeździ samochodem marki premium. (Oczywiście większość z nich, ma je od mężów) 

8. W Polsce jesteście szczególnie traktowane, mówią to sami obcokrajowcy.

9. Hipergamia.

10. System rządzący jest dla was. Mało to ci socjaliści rozdali wam pieniędzy? Przecież rząd bardzo dba i niestety rozlewnia kobiety.

To taka mała skromna lista.

11. Różne akcje dla kobiet. Typu MeToo z hipokrytką na czele, a dokładniej z żoną Johnnego Deppa. To jest właśnie szczyt bezczelności jak dla mnie. 

41 minut temu, Fit Daria napisał:

10. Nikt nas nie musi bronić. Nikt nie powinien być zmuszony do iścia na front. Kiedyś mężczyźni byli dyskryminowani, przez obowiązkową służbę, ale śmieszne, że tego już nie ma, a ja nadal słyszę, że Wy musicie rodzić, a mężczyźni umierali na wojnach. Ale wojny nie ma aktualnie, a prawa do aborcji też nie widzę.

Wojny nie ma. Och jaka jesteś głupia i naiwna. Co chwile wybucha jakiś mniejszy, lub większy konflikt. Ukraina, rzut beretem. Co się tam dzieje według ciebie?

Słyszałaś pojęcie o wojnie hybrydowej? Chyba nie...

I co myślisz, że pokój będzie trwał wiecznie? :) Obecnie struna napina się coraz mocniej. Wystarczy jeden mały konflikt do masowej eskalacji. 

Zresztą zobacz do czego doprowadziły zachód twoje kumpele. Tam kobieta wyjść nie może, bo może zostać zgwałcona.

I kto was będzie bronił?

Wiesz jak skończycie?

Zapłakane i błagające o litość wrogiego żołnierza, albo żołnierki. Bo teraz dzięki pseud równouprawnieniu i kobiety są w armii,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Patton napisał:

Piszesz jakby ta praca była bardziej niebezpieczna niż np praca w kopalni.

  

Ja często porównuje te zawody. Przez predyspozycje biologiczne każdy z nich jest przeznaczony glownie dla jednej płci. W obu same cechy plciowe ( siła i posiadanie kobiecego ciala) starcza by ją wykonywać. A jaka jest róznica w odbiorze. 

Dostawałam kiedyś smsy z pogróżkami, że mnie hivem zarażą, wiele klientów bywa agresywnych.

 

Zapodam Wam dwa rapsy o prostytutkach, oczywiście wyolbrzymione, ale jak ktoś jest inteligentny wyłapie, co jest podstawą do nagrania tych utworów i co jest codziennością wielu dziewczyn, a co fikcją literacką.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

Przez predyspozycje biologiczne każdy z nich jest przeznaczony glownie dla jednej płci.

Czyli chcesz równości, ale jednocześnie specjalnego traktowania.

 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Dostawałam kiedyś smsy z pogróżkami, że mnie hivem zarażą, wiele klientów bywa agresywnych.

Jeśli wiedziałaś że tak może być to po co się do tej pracy pchałaś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Patton napisał:

Jeśli wiedziałaś że tak może być to po co się do tej pracy pchałaś? 

Nic nie wiedziałam. Miałam kompletne zero doświadczenia. ktoś mnie namówił, obiecywał gruszki na wierzbie, miałam problemy emocjonalne i się stało. Potem jak odeszłam wtedy kiedy sobie wyznaczyłam wszyscy byli w szoku, bo z tego wielu kobietom trudno jest odejść i im trzeba pomóc. A w tym kraju ma się je gdzieś. Z jednej strony korzystanie nie jest zabronione, z drugiej to zawód wyjęty spod prawa, żadnych ubezpieczeń, emerytury, państwo ma je gdzieś.

Moim zdaniem najbardziej dyskryminowana grupa. Rozmawiałam o tym z profesorem Starowiczem kiedyś. I jest tylko jedna grupa prostytutek to są te co chcą, same wybierają klientów, biorą za to olbrzymie pieniądze. 

Pozostałe dwie to te co je zmusza sytuacja i mają problemy emocjonalne tzw masochizm emocjonalny, wcześniej mysłałam, że jestem jedyna taka nienormalna, a okazuje się, że to częsty powód pójścia tą drogą. Zamiast pomocy kończy się w burdelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fit Daria napisał:

Nic nie wiedziałam. Miałam kompletne zero doświadczenia. ktoś mnie namówił, obiecywał gruszki na wierzbie, miałam problemy emocjonalne i się stało. 

XD

 

Dokładnie taki sam argument usłyszał mój kumpel od swojej żonki,  która puszczała się z jego przyjacielem/ sąsiadem przez kilka miesięcy po krzakach mając roczną córkę xD 

 

Problemy emocjonalne mają być usprawiedliwieniem na głupotę?  Problemy emocjonalne nie wykluczają logiki,  to dobra wymówka dla ludzi którzy zamiast walczyć ze swoimi problemami idą na łatwizne.  Tez miałam depresje,  tez Nie widzialam sensu w niczym,  ale przez myśl mi nie przeszło zeby zamiast do psychiatry iść do burdelu,  no please... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Fit Daria napisał:

Nic nie wiedziałam. Miałam kompletne zero doświadczenia. ktoś mnie namówił, obiecywał gruszki na wierzbie, miałam problemy emocjonalne i się stało.

Nic się samo nie stało, konsekwencje twoich własnych wyborów. Co innego jeśli byłaś zmuszana do tego siłą pod groźbą śmierci ale z tego co piszesz wynika coś zupełnie innego.
Przeklinaj swoją własną naiwność, inteligencje na poziomie sałaty oraz swoje własne autodestrukcyjne tendencje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reflux napisał:

Nic się samo nie stało, konsekwencje twoich własnych wyborów.

Tak. A co z tymi, co nie tylko traktowali mnie jak towar, z którego mogli korzystać, ale i z bezpiecznych warunkach zdradzali żony?

Najbardziej pamiętam młodego robotnika, co nawet przyszedł w tym kombinezonie z uroczym uśmiechem.

- Jak coś to się się nie znamy, ale zadzwonię w przyszłym tygodniu.

 

I co najlepsze nadal, wielu ludzi uważa prostytutki winne, że faceci z nimi zdradzają, a nie samych zdradzających.

Ja pamiętam wtedy miałam filozofię, jeszcze nie feministyczną - Wolę, żeby ze mną zdradzali, niż żeby mieli mnie zdradzać.

 

Ale jednego błędu sobie nigdy nie wybaczę. Raz jak oddzwoniłam odebrała żona. Mogłam powiedzieć do kogo dzwonił mężulek, a nic nie powiedziałam. Choć jedną kobietę mogłam uchronić. I tego sobie nigdy nie wybaczę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fit DariaZdajesz sobie sprawę, że coraz bardziej wy feministki nakręcacie nienawiść pomiędzy płciami? Wiesz, że to może prowadzić do bardzo dużego konfliktu. Coś czuję, że mężczyźni w końcu wyjdą na ulicę. I co wtedy wy feministki zrobicie? Przeciwstawicie się nam? Czym i jak?

Czy naprawdę tego chcesz?

 

Wrzuciłaś kawałki Słonia. Wiesz czym jest horrorcore? Bo chyba nie. Znam jego dużo kawałków. Jak na przykład ten, coś wam to panowie przypomina?

 

Wrzuciłaś kawałek słonia pt. Suro.

Wiesz w ogóle o co w tym chodzi? Jeżeli, używasz tego utworu jako argumentu, to szczerze gratuluje głupoty.

 

Horrorcore wyróżnia się na tle innych podgatunków hip-hopu przede wszystkim warstwą liryczną, która oscyluje wokół przemocy, makabry, sztuki transgresyjnej, sztuki gotyckiej czy podobnych tematów związanymi z horrorem, jak np.: sadyzm, seks, śmierć, narkotyki, choroby psychiczne, satanizm, samookaleczenie, samobójstwa, kanibalizm, morderstwa, tortury itp. Częste jest również w tekstach nawiązywanie do filmów czy książek grozy[2], jak i stosowanie czarnego humoru. Horrorcore jest często, pod względem lirycznym, porównywany do death metalu, przez co niektórzy określają ten gatunek muzyki jako "death rap"[3].

Podkłady muzyczne często zawierają riffy gitarowe i motywy samplowane ze ścieżek dźwiękowych do filmów grozy.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

Tak. A co z tymi, co nie tylko traktowali mnie jak towar, z którego mogli korzystać, ale i z bezpiecznych warunkach zdradzali żony?

Wymówka na poziomie dziecka i odwracanie kota ogonem. Zdecydowałaś się robić coś co większość ludzi uważa za kiepski pomysł.
Naprawdę nie potrzeba geniusza żeby przewidzieć co się stanie. Ale to nie Daria jest winna bycia prostytutką tylko klienci!!! Tak to te skurwiele i zwyrole! To ich wina że ja wybrałam taką drogę!
Brzmisz jak mała dziewczynka która, żyje tylko swoimi głupiutkimi, naiwynymi mrzonkami.

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

I co najlepsze nadal, wielu ludzi uważa prostytutki winne, że faceci z nimi zdradzają, a nie samych zdradzających.

 

Oj część na pewno, ale nigdy się pewnie nie zastanawiałaś dlaczego tak jest?
Nie będę próbował wtłaczać rozumu w twoją głowę bo to starta czasu, jesteś żywym przykładem efektu Dunninga-Krugera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vstorm napisał:

Wrzuciłaś kawałek słonia pt. Suro.

Wiesz w ogóle o co w tym chodzi? Jeżeli, używasz tego utworu jako argumentu, to szczerze gratuluje głupoty.

Dlatego mówiłam, że inteligentni ogarnę. Nie chodzi o rodzenie demona. 

redni wzrost i uroda, blada jak płótno
Uciekła z domu, została prostytutką
Kiedy patrzyła w lustro zasłaniała twarz ręką
Opiekował się nią alfons - jej kochanek i mentor
Nie było lekko, klienci mieli zachcianki
Czas wysysał z niej życie powoli jak wampir
Chciała zwiać do Anglii, pamięta tamtą noc
Jej mentor pięścią roztrzaskał jej nos"

 

Myślisz, że to jest rzadkość? Ja znam wiele podobnych historii. A Twórczość Słonia znam bardzo dobrze. I tak wielokrotnie nazywa kobiety świniami i się popisuje " poka cyce" co jest słabe.

Ale cenię go za utwory pokroju " Teatr Anatomiczny" " koyaanisqatsi" , "negatywny rap" czy " efekt lucyfera". 

 

"Masz w chuju nasze charytatywne akcje dla sierot
Chcesz oglądać raperów jak ćpają koks i chleją
Chcesz słyszeć o tym jak rucham jakieś penery za sceną
Bo nic nie napędza rynku lepiej niż pizdy i przemoc"

 

 

Nie nie napędza rynku tak jak pizdy i przemoc o tym cały czas mówię.

 

"Szczerze" też jest spoko, uważasz, że skoro on śpiewa tam "synu", że to tylko do facetów jest przekaz? To kawałek o rzeczywistości jakiej żyjemy.

 

Albo bardzo szanuje, za " Dzieci Dagona" zostawił dziewczynę, bo zaczęła go wkurwiać, potem chciał zaruchać " dupę" w klubie i przez myślenie kutasem stracił życie. Piękny morał :D 

Zresztą podobnie w love forever, jak się może skończyć ruchanie z obcym typem.

W jego utworach często jest drugie dno.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reflux napisał:

Oj część na pewno, ale nigdy się pewnie nie zastanawiałaś dlaczego tak jest?

Bo są mizoginami, ignorantami? Spychanie odpowiedzialności na kobiety. Choć jedynymi winnymi zdrady są oni sami. 

To, że istnieją prostytutki nie znaczy, że masz z tego korzystać.

 

4 minuty temu, Reflux napisał:

Ale to nie Daria jest winna bycia prostytutką tylko klienci!!! Tak to te skurwiele i zwyrole! To ich wina że ja wybrałam taką drogę!

Mój wybór jest moim wyborem i moją odpowiedzialnością. Ale uważam, że to co ja robiłam nie jest z niczym gorsze od tego co oni, a do mnie nazywają dziwką, a oni to po prostu faceci. To należy zmienić. Jak ja byłam kurwą to oni kurwiarzami. I powinien ich spotykać conajmniej taki sam ostracyzm. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fit Daria napisał:

Z jednej strony korzystanie nie jest zabronione, z drugiej to zawód wyjęty spod prawa, żadnych ubezpieczeń, emerytury, państwo ma je gdzieś.

A ile osób pracuje w Polsce na czarno? Przy ciężkiej fizycznej harówie, a jak złamie się ręką, noga czy cokolwiek, to myślisz, że ktoś im da odszkodowanie?

Myślisz, że zwykli pracownicy fizyczni z minimalnym wykształceniem to są nie wiem, jakoś specjalnie traktowani?

 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

To, że istnieją prostytutki nie znaczy, że masz z tego korzystać.

To, że istnieje jedzenie nie znaczy, że musisz jeść. Gdzie logika?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm To nie feministki dążą do wojny płci one chcą równości.

Zobacz sobie ostatni post właściela forum i jak mu smutno, że kobiety nie potrzebują facetów i, że traktują ich jak przedmioty.

A co robią faceci? Zresztą on o tym mówił w wielu audycjach, tylko to oczywiście nic złego, że faceci traktują kobiety jak obiekty seksualne i to jest w porządku, facet chce seksu, by go podniecała czy to nie jest obrzydliwe? 

To co było kiedyś jest nie zaakceptowania. Powinno się zmienić postrzeganie kobiet,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Bo są mizoginami, ignorantami? Spychanie odpowiedzialności na kobiety. Choć jedynymi winnymi zdrady są oni sami. 

Nie, to nie ma nic wspólnego z tym kim są, płeć też nie ma tu nic do rzeczy. 
Ludziom łatwiej jest obwinić czynniki zewnętrzne niż siebie samych. Każdy chce myśleć o sobie jak najlepiej, ten mechanizm nazywa się wyparcie w psychologii.
Równie dobrze o swoją zdradę mogli obwinić psa. Ty też to cały czas robisz obwiniasz wszystko dookoła.

 

2 minuty temu, Fit Daria napisał:

To, że istnieją prostytutki nie znaczy, że masz z tego korzystać.

Niczego mi tu proszę nie insynuować.

4 minuty temu, Fit Daria napisał:

Jak ja byłam kurwą to oni kurwiarzami.

Oczywiście że, byli kurwiarzami i nikt tego nie neguje.

7 minut temu, Fit Daria napisał:

I powinien ich spotykać conajmniej taki sam ostracyzm. 

Oj tego nie wiesz co ich później spotkało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Fit Daria napisał:

Tak. A co z tymi, co nie tylko traktowali mnie jak towar, z którego mogli korzystać, ale i z bezpiecznych warunkach zdradzali żony?

Mogłaś mieć napisane w swoim ogłoszeniu, że żonatych nie przyjmujesz ale z tego co opisałaś nic takiego nie zrobiłaś...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

To, że istnieje jedzenie nie znaczy, że musisz jeść. Gdzie logika?

Czyli sugerujesz, że potrzebujecie płatnego seksu jak jedzenia?

No to czekam na hejt na kucharzy :D 

 

Ale nie da się być prostytutką nie na czarno w tym kraju. Nie ma takiego innego zawodu.

Ten zawód powinien mieć refundowaną opiekę terapeuty.

A jak jest? Nawet jemu wstydzisz się powiedzieć, nawet jak płacisz.

Miałam okres, że przestalam się obwiniać za to. To było po wizycie u Starowicza, on nic nadzwyczajnego w tym nie widział, mówił, że to normalny zawód, tylko potrzeba czasu.

Ale te akcje i cały slutshaming raczej jest regresem, a nie progresem.

 

Z jednej strony czuję, że to mogłaby być normalna praca, z drugiej niesamowicie wkurza mnie to, że dla facetów te kobiety są towarem, popieram propagowanie seksu jako wyrażania uczuć. Nie bez powodu mówi się na to " kochanie się".

2 minuty temu, Reflux napisał:

Oj tego nie wiesz co ich później spotkało.

Zobacz sobie na temat " ile wydajecie na prostytutki" tak swobodnie jakby pytał o wasze ulubione restauracje.

A pytanie ile powinnam brać za usługę już nie brzmi tak lekko? To budzi oburzenie.

Mężczyznom dużo więcej można, bo są mężczyznami. I ja nie wiem czy jako feministka czy po prostu wrażliwy człowiek nie umiem się pogodzić.

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Mogłaś mieć napisane w swoim ogłoszeniu, że żonatych nie przyjmujesz ale z tego co opisałaś nic takiego nie zrobiłaś...

To by zdejmowali obrączki, co miałam ich wylegitymować? Gdybym teraz to robiła wiesz mi, żebym kombinowała, by się dowiedzieć o ich żonach czegoś i do nich napisać.

Wtedy jeszcze nie miałam takich poglądów.

Nie mówiąc o tym, że nie poszedłby do mnie to poszedłby do innej. Ten problem rozwiązać należało inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fit Daria napisał:

Czyli sugerujesz, że potrzebujecie płatnego seksu jak jedzenia?

Może nie jak jedzenia, bo woda i jedzenie to są potrzeby najważniejsze bez których człowiek funkcjonować nie da rady.

Natomiast po ich zaspokojeniu dochodzi seks i kilka innych rzeczy. Między innymi dzięki temu, że ktoś uprawiał seks powstała taka Daria.

 

3 minuty temu, Fit Daria napisał:

Z jednej strony czuję, że to mogłaby być normalna praca, z drugiej niesamowicie wkurza mnie to, że dla facetów te kobiety są towarem

To wyobraź sobie, że są też goście, którzy świadczą podobne usługi dla kobiet.. ale Ty o tym wiesz, tylko wolisz pomijać taki aspekt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Fit Daria napisał:
11 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Mogłaś mieć napisane w swoim ogłoszeniu, że żonatych nie przyjmujesz ale z tego co opisałaś nic takiego nie zrobiłaś...

To by zdejmowali obrączki, co miałam ich wylegitymować? 

Nie ale byś postawiła sprawę czarno na białym, że czegoś takiego nie akceptujesz, ty byś miała czyste sumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.