Skocz do zawartości

Gorące powitanie


rodman

Rekomendowane odpowiedzi

cześć jestem Lucjan, mam prawie 55 lat, 22 lata w związku i mam zamiar się rozwieść ... , ale niekoniecznie bo kocham żonę nadal, jeśli mnie przekonacie, że nie warto bo i tak lepszej nie znajdę np. (: . Sprawa jest skomplikowana bo żona uważa mnie za chorego psychicznie i siłą skierowała mnie do psychiatryka, niby żałuje ale każe brać mi "leki" ale to nie koniec moich problemów z żoną, o tym może później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin/Zdanie z dużej litery zaczynamy (Mody dadzą Ci ostrzeżenie)

Z całym szacunkiem ale na początek, jeśli żona Ci zakaże robić kupę to też przestaniesz?

 

Po pierwsze to pokochaj siebie dopiero potem żonę...

 

Wybacz, że tak ostro ale wstrząsnąć Tobą trzeba. 

Czeka Cie wiele studiowania książek i forum.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby założyć temat muszę się trochę "rozejrzeć" na forum. Wyszedłem trochę z wprawy w pisaniu na forach, nie licząc FB. I nie mam pomysłu na tytuł i czego miałby dotyczyć... , moich problemów?

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Regulamin/Zdanie z dużej litery zaczynamy (Mody dadzą Ci ostrzeżenie)

Z całym szacunkiem ale na początek, jeśli żona Ci zakaże robić kupę to też przestaniesz?

 

Po pierwsze to pokochaj siebie dopiero potem żonę...

 

Wybacz, że tak ostro ale wstrząsnąć Tobą trzeba. 

Czeka Cie wiele studiowania książek i forum.

 

Pozdrawiam.

 

 

Nie umiem się tu jeszcze sprawnie poruszać.

Wybaczam. Jestem wystarczająco wstrząśnięty. Żona skrycie zadzwoniła na pogotowie, Ja na policję, żeby mnie broniła ale akcja była przygotowywana wcześniej i policja wyszła natychmiast z drugiej strony budynku, żeby mi drogę odwrotu zagrodzić po czym wyprowadzili mnie w kajdankach jak przestępcę. Wysłałem tylko ankietę do polityków z zapytaniem czy chcą wojny, tak osobiście, żona była z nimi w zmowie, tak sądzę.

Edytowane przez Lucjan
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucjan napisał:

Żeby założyć temat muszę się trochę "rozejrzeć" na forum.

Proponuję na początek zacząć czytać ze zrozumieniem to co napisał @Adolf a następnie zapoznać się z regulaminem forum również ze zrozumieniem. Zresztą to co wspomniany Brat napisał też tam stoi. 

 

A przepraszam, część @arch

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.