Skocz do zawartości

Czołem samcy!


marcinnowak77

Rekomendowane odpowiedzi

Krótko i na temat. 

37 na karku i troche sukcesów....dużo porażek i pokory gdy sie podnosiłem z kolan.

Obecnie leming (jak ktos nie wie co to - polecam pokolenieikea choc domyslam sie ze wiekszosc ma ten blog w subskrypcji) w jednej z wielkich korpo na południu pięknego kraju nad Wisłą. Prywatnie maniak kettlebelli i SFG (nie wiesz co to to se wyguglaj:) oraz łazenia po górach.

 

Jestem tu bo coś ni gra...to takie uczucie jak NEO z Matrixa (1-wsza czesc) kiedy wszystko jest piekne tak bardzo że aż cos K@@wa nie gra.

I szukam odpowiedzi....bo niby mam się ożenić za kilka miesięcy....i wzystko miało być pieknie ale nie jest....Niby jestem w 10 % tych co zarabiają w tym kraju wiecej niż 2 kPLN...to czemu nie umiem się tym cieszyć.....

 

Szukam i napewno bede tu wkur.... niejednego ale nie zamierzam odpuszczać.

 

KOBIETY CENIĄ SILNYCH.....zanim to przeczytałem na samczeruno.pl przeżyłem swoje kiedy w momencie choroby i problemów zostałem sam ze sobą.

Tyle ze co Cie nie zabije to czyni silniejszym (albo wku@@i) - wybierz sobie. Ja uwierzylem w to pierwsze i przestałem skomleć o tyłek, uwagę i uszanowanie moich pasji. 

I tego życzę wszystkim tu obecnym CZŁONKOM.

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Póki wojna trwa nie ma co płakać nad przegranymi bitwami, wystarczy tylko wyciągać z nich wnioski i nie popełniać tych samych błędów w następnych. Bloga obadam w wolnej chwili, oby był jej wart. Wciąż nie wiem co to SFG nawet po przegrzebaniu wybrzeża internetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.