Skocz do zawartości

Rafał mówi jak jest na temat podrywu


Ksanti

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle w bardzo przystępny i zgrabny sposób tłumaczy pewne zjawisko o którym nieraz wspominałem. A mianowicie o rynku matrymonialno-seksualnym. Trafnie przyrównał go do rynku pracy a zwłaszcza branż gdzie podaż pracowników o określonych kwalifikacjach jest znacznie większa niż popyt. Co powoduje shit testy HR'owe i trudność ze znalezieniem pracy. Psycholog zachęca do emigracji w celu znalezienia rynku matrymonialnego na którym nasze kwalifikacje będą gratyfikowane. Do tego neguje skuteczność technik podrywania. Polecam Magda Gessler. 

@Byłybiałyrycerz

@Morfeusz

 

 

Edytowane przez Ksanti
Literówki na telefonie
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

Nic nigdy nie dzieje się bez powodu :) To częściowo uzupełnienie tego co chciałem powiedzieć osnośnie Twojego pytania z tematu @deomi o Tinderze. Dotyczyło tego gdzie szukać po 30-stce.

 

Już gdzieś linkowałem ale też na temat.

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Od zawsze chciałem jechać do Azji by spróbować ich jedzenia, teraz już wiem, jedzenie to była przykrywka a prawdziwy fakt to chęć znalezienia tam kobiety :D.
Mam znajomego co prowadzi interesy w Azji, zapytam się go jak to faktycznie wygląda - odpowiedź wkleję w wątek.

@Ragnar1777 Zobacz filmik i teraz moja lekka riposta do Twojej odpowiedzi odnośnie kanonu urody, który podałem jako, że 20stki nie są na aplikacjach zainteresowane mną. Autor porusza bardzo ważną kwestię - temat emigracji, w jednym z tematów napisałem wzmiankę o mojej pracy w Dani. W Polsce jeśli chodzi o apki, z 20stkami mam bardzo mało par a w Dani gdy jestem, dzień w dzień mam ciągle nowe lajki, pytanie teraz czy kanon urody poszukiwany jest tam inny czy bycie jednak ciut inny od tamtejszych mężczyzn?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok jak obiecywałem, zapytałem znajomego co o tym uważa, w Azji przebywa regularnie a kiedyś miał żonę Azjatke i to jego komentarz do filmu:

 

" [22.02, 01:59] Chris - thailand is poeculiar. girls are very open minded from birth. part because of religin and part because the mother tells them that they are breaders, the must get the bread to family using their body. and all family is fine with that. they are teached since birth so it s natural
[22.02, 02:00] ‪Chris - things are changing there anyway and now that professionals are coming it will become like hong kong. pick up a girl is difficult like everywhere else in the world.

 

you can but visa is diffcicult and then as they get to europe they become same as any other girl.

Kolega jest Włochem, więc błędy językowe proszę wybaczyć.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Azja powoli się psuje, zwłaszcza Tajlandia. Regularnie śledzę przygody rodaków na grupie Azja po zmroku.

Teraz jest tam gigantyczny napływ turystów min. z Chin i Korei Południowej. Zwłaszcza Koreańczycy szastają kasą i rozpieszczają panienki w turystycznych regionach. Płacą im już za samo spędzanie z nimi czasu, nawet bez seksu.

Chłopaki twierdzą, że już tylko na wioskach i w małych miejscowościach bez stad turystów, można spotkać dziewczyny, które nie są tak mocno roszczeniowe i rozpieszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włożyłem kij w mrowisko, znajoma się bardzo oburzyła tym filmem i zamieszczam ciąg dalszej dyskusji i odpowiedzi kolegi co tam stacjonuje.

 

[22.02, 12:27] Kasia Wrocław: Thailand is poetic only for those who come there and pay super price that is: a little compared to Europe .. If it has to be poetic then I have to go back to university because 5 years is probably not enough to find a poetics in this. They earn the body for survival and are taught this from a small one is terrible and it is only to feel sorry for them that they are in such an economic situation but it has nothing to do with "naturality" or "nature" is a simple brothel only on a state scale and Such is the difference from the European burdel... They teach children what they can ... And so will the children of these children ... Until they change their mentality which is trapped in economic conditions What can be poetic for vif it must sell your body to someone you do not love but your mother tells you ... Having no alternative and choice ...
[22.02, 12:27] Kasia Wrocław: Im shame both of you

 

-----

Chris

I do that agree. When  you are there you feel it's a culture thing. There is no effort at all. There is joy. No one is forced there. It's just fun and smiling and everything is natural. I think people often judge without having seen and experienced. I am telling my personal experience. Thanks everyone can disagree but I think should have gone to see it personally first

 

----

[22.02, 12:35] Kasia Wrocław: I was on India and i was in burdel
[22.02, 12:36] Kasia Wrocław: And i dont must go to the moon to know how are natural ruls of love

 

---- Ciekawa wypowiedź

Chris:

Thailand is peculiar because other countries are not like that. Malesia for example is Muslim and has nothing like that. Philippines is cattolic and family oriented, China is agnostic and every man must pay for the girl always.  The girl misures the interest counting the money spent for her. Mongolian they are a ose community, every country has different behavior. No need to get upset. It's just the real life

-----

[22.02, 12:37] Kasia Wrocław: It is Real life but that not mean they are right with them
[22.02, 12:39] Kasia Wrocław: There are not many right ruls.. Because universum are 1
[22.02, 12:40] Kasia Wrocław: Human are 1 condition with 1 global consioussnes
[22.02, 12:45] Kasia Wrocław: Some PPL are Just closer to the understanding the Universal ruls some are fare away... They are not balance with them cultura because they Have no balanc beetwen material and spirit and they do some curve on cultuta living on not good way

 

Znajoma się lekko obraziła :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

I was on India and i was in burdel

Nie do końca to zrozumiałem, "była" w burdelu i potem pojechała do Indii, czy też "była" w burdelu w Indiach?

W obu przypadkach, mimo wszystko powinna mieć trochę rozszerzony na przykład światopogląd, względem przeciętnej polskiej "Kasi"... skoro bywała w takich instytucjach :)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kobietami  @Byłybiałyrycerz nie ma za bardzo nawet jak o tym rozmawiać bo po prostu rozbijasz iluzję, kobiety nie nienawidzą prawdy, mężczyźni również ale kobiety tkwią w tym znacznie mocniej, cały kobiecy SMV jest oparty na manipulacji, tworzeniu iluzji i kłamstwie. Kobiety wierzą w kłamstwo je podtrzymują propagują i z kłamstwa czerpią garściami a jeśli mi nie wierzycie to trudno nic nie szkodzi. Tylko na randkę, spotkajcie się na basenie bez mejkapów, niech nie pyta was ile zarabiacie, jaką macie profesję itd, itp. Ile się takich zgodzi to zrobić?

 

Dla tego apropos podrywu, jeśli jesteś przystojny, masz pozycję i pieniądze to kobiet nie interesuję to jak zdobyłeś te pieniądze, dla niej możesz byc nawet hitmanem ale jeśli jesteś groźny, silny, bogaty i przystojny to kobiety użyją wszelkiej manipulacji by uzyskać od Ciebie nasienie, bezpieczeństwo, opiekę, środki płatnicze itd.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Dla tego apropos podrywu, jeśli jesteś przystojny, masz pozycję i pieniądze to kobiet nie interesuję to jak zdobyłeś te pieniądze, dla niej możesz byc nawet hitmanem ale jeśli jesteś groźny, silny, bogaty i przystojny to kobiety użyją wszelkiej manipulacji by uzyskać od Ciebie nasienie, bezpieczeństwo, opiekę, środki płatnicze itd.

Jednocześnie płaczą jak widzą przejechanego kotka na drodze :) zapominając że jej ''men'' doprowadził często do ruiny psychicznej swoich bliźnich, lub nawet śmierci zdobywając majątek który posiada i z którego Ona korzysta :) 

Takie oto podwójne standardy :) 

Szczerość to też ciekawy temat, obowiązuje bardzo często tylko w stronę mężczyzn, Ty masz być szczery wobec niej, aby dać małpie broń do ręki w postaci Twoich słabości, przyzwyczajeń, problemów, czyli generalnie haków, na których Ona będzie mogła potem swobodnie grać :) 

Edytowane przez The Motha
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

Dla nas to już taka sytuacja jest nie do pomyślenia.

Z całym szacunkiem dla Twoich rodziców jednak na miejscu taty bym powiedział, że od przyszłego miesiąca powiedziałbym, że nie mamy pieniędzy na rachunki a mama by powiedziała "ale jak to" a tata by dodał, "że poszła cała kwota na moje konto bo w sumie mądrze robisz kochanie i postanowiłem Cię naśladować".

Po prostu....bycie białym rycerzem i to jak społeczeństwo nam to wbiło do głowy to jest coś okropnego... 

Tego sie nie da opisać jak sie uniżyliśmy - my, czyli Ci co zbudowali wszystko co widać na około.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

W Polsce jeśli chodzi o apki, z 20stkami mam bardzo mało par a w Dani gdy jestem, dzień w dzień mam ciągle nowe lajki, pytanie teraz czy kanon urody poszukiwany jest tam inny czy bycie jednak ciut inny od tamtejszych mężczyzn?

To ty mówisz o mitycznym kanonie urodo-wiekowym czy o ideale urody w poszczególnych krajach?
Bo ten pierwszy brzmi idiotycznie, a drugi jestem w stanie uwierzyć.

Wiek kobiety nie ma znaczenia.
Czyli co? Teraz im się nie podobasz, a gdy skończą 30 to nagle będziesz w ich typie(chodzi o wygląd)
Toż to brzmi bezsensownie :D 
Jeżeli teraz nie podobasz się jakiejś kobiecie, to za 100 lat również będziesz dla niej brzydki.
Tyle, że wygląd dla kobiety gra drugorzędną rolę.
No chyba, że miałeś 15 lat i byłeś brzydki, chudy, to wtedy do 30 masz szansę "wyprzystojnieć".


Jeżeli chodzi ci o ideał urody, to istnieje takie coś(przynajmniej według portali internetowych) i tutaj masz przykład:
https://kobieta.wp.pl/ideal-urody-w-roznych-krajach-5983139428492417g


Jak wytłumaczę to, że masz więcej par w Danii?
Moje sugestie:
1. Nie sugeruj się tinderkami - gdybym ja się sugerował tinderkami, to bym do dzisiaj był prawiczkiem ;) 
2. Może zrób sobie lepsze foty?
3. Jasne, że inność przyciąga, choć nie wiem na ile różnimy się od Duńczyków.
Dodam tylko, że jedyna kobieta, jaką znam, która sama wyciągnęła ode mnie numer po angielsku podczas Grand Prix, to Dunka - chyba coś w tym jest, że lubią Polaków :) 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Starych drzew się nie przesadza, znasz to? Tata pochodzi z biednego domu, sam dorobił się wszystkiego, w wieku 20lat urodziło mu się dziecko i bez pomocy rodziców musiał utrzymać żonę i dziecko. Dzisiaj wielu chłopaków to by uciekło gdzie pieprz rośnie a On poświęcił się by utrzymać dom, Mama przez wiele lat nawet nie musiała pracować. Jego celem jest opieka nad żoną i mimo mojego wieku to mną, jego szczęście to nasze szczęście. On może chodzić w podartych spodniach, nic nie potrzebuje sobie kupić, ale żona jak i Ja mamy co chcemy. Taki to po prostu typ człowieka, szanuje go bardzo jednak matka zrobiła z niego jelenia i doi ile może, niestety wychowany byłem w takiej atmosferze przez co teraz, mam problem by inaczej traktować kobiety. Jednak historia z borderką wybudziła mnie z tego matrixa i całe szczęście idę już inną drogą, niż mój Tata, który sądzę lada chwila zostanie na lodzie.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Ragnar1777 napisał:

to Dunka - chyba coś w tym jest, że lubią Polaków :) 
 

Dziwisz się? 

W Danii jest dramatycznie niski przyrost naturalny i ja uważam, że w dużej mierze przez to, że duńscy mężczyźni mają sprane poprawnością polityczną mózgi.

 

Z drugiej strony Dania to jeden z najbardziej wyzwolonych seksualnie państw na świecie ;)

 

 

Edytowane przez dobryziomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

Strasznie to co opisujesz, wczuwam się w to mocno bo również w dużej mierze zostałem zainfekowany tym co Ty i Twój tata. Ja również bym chodził w jednych spodniach (w sumie chodziłem przez chyba 3 lata w jednych spodniach w gim bo nie było pieniędzy) byle by moja żona była godnie ubrana i by dziecku niczego nie brakowało, naprawdę szkoda gadać...

Wybacz, że pytam ale to w małżeństwie źle sie dzieję? Te sejwowanie kasy na osobne konto to od dawna czy od roku czy dwóch? Bo jak tak to wiedz, że coś złego się dzieję... :(

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Ja od bardzo dawna chciałbym by Oni się rozstali, to smutne patrzeć jak taki mężczyzna jakim był mój Tata daje się traktować obecnie, jednak tak jak Mama poradzi sobie świetnie, to Tata nie wiem czy by doszedł do siebie. Tata jest wycieńczony życiem, swego czasu praca na 2x/3 etaty, później schorowany dziadek na wózku, dwóch braci alkoholików, którzy ciągle do dzisiaj nachodzą babcię ( dziadek odszedł ) i teraz gdy był spokój jak dziadek umarł, to babcia dostała demencji i Tata dzieli życie na dwa domy tak już od nastu lat. Gdyby Mama odeszła to nie wiem czy Tata ułożyłby sobie życie, nie ma w nim za grosz życia, chociaż może by odżył - tego nikt nie wie. Sytuacja finansowa o której piszę ma miejsce gdzieś od kilku lat, mama zdążyła odłożyć między 50 a 100tyś - nie chwali mi się ile. Jednak gdyby doszło do rozwodu to murem stanę za Tatą i nie pozwoliłbym by zostawiła go bez grosza przy duszy.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Szczerze to i tak się dziwie, że tyle to się ciągnie. Moja Mama to mega atrakcyjna kobieta, pracuje w męskiej branży, cały czas ma propozycje różne rodzaju. Gdyby chciała to w ułamku sekundy może swoje życie odmienić o kilka baniek, więc mimo wszystko jestem zdziwiony faktem, że ciągle z Tatą jest. Kilka razy miała propozycje od starszych Panów po 60, którzy są potentatami na rynku, sam widziałem smsy jakie jej ślą o domach w Hiszpanii, własnych jachtach itp itd, póki co Mama wiedzie ich za nosy i trzyma na orbicie - jak to mówi " nigdy nie wiesz, kiedy będzie jakaś potrzeba skorzystania ".

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.