Skocz do zawartości

Kolejna dusza ocalona!


Robert kosmosu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Odkad zaczalem sluchac Pana Marka, czuje sie jak Neo obudzony z Matrixa... Tylko kisielu brak. Slucham nalogowo od 2 dni, wiec krotko i jeszcze sie do konca nie otrzasnalem w tej nowej, brutalnej rzeczywistosci, w ktorej juz od kilku lat cos mi nie pasowalo. Dzieki Panie Marku za otworzenie oczu! Zdrowia zycze i budz nas Morfeuszu ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife o to to, mnie to już nie grozi, bo popadłem. Po prostu gdy widzę jak sa schematyczne, wala oklepanymi tekstami ? Ostatnio zjechałem nowo poznana łaskę, gdy wyskoczyła mi z tekstem ze „ ona jest INNA od wszystkich dziewczyn i żebym JĄ do NICH nie PORÓWNYWAŁ „ ??. Na co odparłem, ze gdybym miał dostać 5taka za każdym razem gdy słyszę coś takiego, to spodnie spadałyby mi z dupy od ich nadmiaru. Mina niuni.. bezcenna ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.03.2019 o 19:02, Jan III Wspaniały napisał:

Hej. Mimo, że podpaliłeś się trochę to zapewniam Ciebie, że jeszcze daleka droga przed Tobą. Nie da się od tak zmienić podejścia w dwa dni. Mimo wszystko, gratuluję i witamy na pokładzie. 

Zmiana podejscia nie bedzie trudna i dluga, w koncu targaly mna uczucia wapliwosci i podejrzen od dobrych paru lat. Brakowalo jedynie potwierdzenia i tego co zrobil Pan Marek, tlumaczac mi caly ten swiat od nowa. Wiekszym problemem jest obranie nowego celu i pozbycie sie z glowy starego. Przez cale zycie bylo nim to marzenie o szczesliwej rodzinie, kochajacej kobiecie i usmiechnietych dzieciach. Poki co skupilem sie na sobie i czuje sie swietnie. Wciaz slucham nalogowo audycji. Przymierzam sie do kupienia ksiazki. Ale koncze juz, bo podejrzewam, ze zaraz zostane odeslany do innego dzialu forum ;) Wkrotce byc moze podziele sie swoja historia. I dzieki za powitanie bracia samcy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.