Skocz do zawartości

Skoro dupoobrabialnia, to może akurat


Rekomendowane odpowiedzi

@mejli, a te twoje wynurzenia to czym powodowane? Wyrzutami, że męża zrobiłaś w chuja? Niesmakiem, że mąż cie zostawił? Tęsknotą, za kolesiem, co się nie dał wkręcić w związek z dzieciatą babką?

Edytowane przez PUNK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mejli

 

czyli dobrze rozumiem że miałaś tego pierwszego, który był ta miłością jedyna i niepowtarzalną, potem był mąż z którym masz dziecko i rozwód, a teraz spotkałaś znowu tego swego jedynego i wydaje Ci się że można kochać całe życie bo czułaś emocje.

 

Albo Alpha Widow, bo tamten pierwszy Cię kopnął w dupę, albo przybrakło Ci emocji a on je uwolnił, bo taki juz nie Twój był.

 

No jak na moje oko to jednak schematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mejli oszczędzę ci cierpienia. Zakładasz temat, opisujesz jaki masz problem, pytanie z czym się borykasz, bracia pomagają. Ale musisz określić po co i oczym piszesz. Bo tak jest beka z Ciebie i "kobiecego" rozwlekania i przekombinowywania. Bo jakis zły facet zły ex etc etc. To nie jest konkret. Mam nadzieję, że pomogłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta refleksja to po prostu tęsknota za samopoczuciem przy tym pierwszym a że nie zamieniła się w rutynę a potem irytacje jak w przypadku męża to została w pamięci jako zajebista.

Nie zrealizowane marzenia zawężają perspektywę i nawet upchnięte głęboko sterują naszym zachowaniem nie pozwalając zobaczyć czego jeszcze chcemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krugerrand napisał:

Jakaś nowa samica zawitała na forum i na dzień dobry postawiła popełnić jakiś niezbyt zrozumiały post. Wyczuwający w pobliżu nowy zapach sromu samce już drugą stronę, od ledwo godziny, próbują się dowiedzieć o co chodzi.

Czytała Krystyna Czubówna.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Yolo napisał:

Czytała Krystyna Czubówna.

Hahahaha, przeczytałem to jej głosem - perełka.  A nie, hahah, czekaj, przetłumaczyłem to sobie na anglikański i przeczytałem głosem Davida Attenborough - tego nic nie przebije ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem od lewa do prawa, przeczytałem od prawa do lewa, od przodu, od tyłu, użyłem nawet kodu biblii i za pierona nie wiem o co chodzi autorce tematu...

 

A nie... czekaj... my się mamy domyślić... Eureka! :D

 

Zaraz będzie wyśmiewanie, wyszydzanie, przepraszanie, grożenie, płacz, obmawianie (zapomniałem czegoś?) a potem sama obrażona odejdzie z forum albo dostanie bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 13.05.2019 o 21:06, mac napisał:

Ponad 40 lat i taki bełkot? Trochę nie chce mi się wierzyć. 

Pisarz i scenarzysta Gonzalo Lira(CRP - Couch Red Pill) twierdzi, że one zawsze są dużymi dziećmi, co moim zdaniem jest urocze...
Do czasu gdy ta dziecinka ma już 55 lat i jest stara i pomarszczona... ;) 

 

 

W dniu 13.05.2019 o 20:15, mejli napisał:

Chodzi o tego pierwszego faceta, z którym dość niedawno przyszło mi się zmierzyć.

Czyli wychodzi na to, że kobiety powinny wiązać swoją przyszłość z mężczyznami z którymi straciły dziewictwo?
Przecież to ten głupawy kościół opowiada takie bzdury i najlepiej jeszcze sex przed ślubem..
A tu wychodzi na to, że chyba nie do końca ta idea była głupia i "ograniczająca" kobiety.

Boże... to niesamowite, że 40-letnia dojrzała kobieta, która za niecałą dekade będzie już babcią(nie obraź się skarbie, to po prostu natura, może aktualnie jesteś całkiem sexowna ; ), zrobiła taki zamęt na forum na miarę 16-letniej dziewczynki ? 

Przeczuwam, że ktoś tu jest pełen wigoru i nastoletniej naiwności.
Wszak jest nawet takie powiedzenie:

"Kobieta po 40-stce przeżywa drugą młodość".
;)

 

 

W dniu 13.05.2019 o 21:18, mejli napisał:

Po prostu dajcie sobie mozliwość na tą rozkminę " może jednak to ta".

Wyżej wspomniany pisarz jest zwolennikiem małżeństw z odpowiednią kobietą, ale...
Nie wyklucza tak zwanej metody "spinning plates" ;) 
Także panie bądźcie zawsze gotowe na świeży oddech konkurencji ;) 
 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.