Skocz do zawartości

Wygląd vs umiejętności podrywu


Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Po czemu? Dlaczegóż?

Dodają 5 cm do wzrostu ;) 


Równowaga, koordynacja ruchów, wysiłek, robisz coś czego nie robi prawie nikt, szybko można do lasek podbijać :D 

 

Ogólnie jazda między ludźmi w mieście jest przyjemna. Laski jeżdżące na rolkach są szczupłe. 

 

  

12 godzin temu, BlacKnight napisał:

Nie opłaca się na tyle ściągać slipów.😂

Dlatego polecam chodzić bez :D wygoda w chuj. 

Edytowane przez radeq
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 09:45, ManOfGod napisał:

Czy ktoś może,w krótkich punktach napisać jak podwyższyć smv?

Moim zdaniem głównie siłka ale z suplementacją tzn musi wejść co najmniej białko. Mi to bardzo pomogło. My mężczyźni też bardziej zwracamy uwagę na szczupłe, kobiety uprawiające sport niż takie co siedzą cały dzień przed TV. Dobre mięśnie i ogólnie sylwetka to już połowa sukcesu. Twarz jest mniej ważna chociaż ona również zmienia rysy dzięki ćwiczeniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zwykły Facet napisał:

Moim zdaniem głównie siłka ale z suplementacją tzn musi wejść co najmniej białko. Mi to bardzo pomogło. My mężczyźni też bardziej zwracamy uwagę na szczupłe, kobiety uprawiające sport niż takie co siedzą cały dzień przed TV. Dobre mięśnie i ogólnie sylwetka to już połowa sukcesu. Twarz jest mniej ważna chociaż ona również zmienia rysy dzięki ćwiczeniom.

Ok,ale chodzi o przypakowanie czy atletyczna sylwetkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ManOfGod napisał:

Ok,ale chodzi o przypakowanie czy atletyczna sylwetkę?

Chodzi o odtłuszczoną sylwetkę 10-12% BF. 
Waga to końcówka wzrostu.

 

Np. 170/70 180-80 190/90.

 

I masz ciało jak spartańsku wojownik, teoretycznie laski powinny lecieć na takie physique.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2021 o 09:21, ManOfGod napisał:

I ile teraz ważysz i jaki wzrost? Jak się czujesz? Jak dieta? 

Hmm dawno się nie ważyłem i w sumie nie mam wagi w domu.

Mam 183 cm i ważę około 80 do 90 kg z tym że to mięśnie ważą. Ja nie patrzę na wagę a na to jak wyglądam z lustrze. Czuję się bardzo dobrze.

Trzeba rozróżnić u mnie okresy. Gdy byłem w lo byłem tłustym grubasem przez dietę babci. Faszerowała mnie tłustymi parówkami z serem i ketchupem. Jak wziąłem się za siebie to jadłem tylko obiad w domu a przez resztę dnia płatki owsiane. Robiłem też sobie dni gdzie jadłem tylko płatki owsiane. To raczej nie najlepsza dieta ale byłem wtedy młody. Do tego zacząłem uprawiać sport. Biegałem z plecakiem do którego wsadzałem butelki z wodą, chodziłem na basen. Szybko zrzuciłem zbędne kilogramy. Wtedy zacząłem już tylko chodzić na siłownię i brać białko. Tak zbudowałem mięśnie. Pomogło też na pewno pójście do wojska oraz pójście do pracy fizycznej. To był okres mniej więcej 17 do 25 roku życia.

 

Obecnie od wielu lat jestem już raczej dość szczupły ale od kilku miesięcy znowu chodzę na siłkę (od kiedy znieśli obostrzenia) i biorę białko. Mięśnie się bardzo dobrze wyrobiły ale jestem systematyczny. Chodzę na siłkę 3 razy w tygodniu na ćwiczenia siłowe.

Wiem że dobrze wyglądam po reakcji ludzi. Rodzina z którą się dawno nie widziałem reaguje słowami "ooo ale się zbudowałes". Na siłce też młodzi chłopcy podchodzą z pytaniami co biore i jak ćwiczę.

 

W mojej opinii najważniejsza jest systematyczność i białko żeby się zbudować lub dieta żeby się zredukować.

A jak się czuje? Wspaniale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 10:06, radeq napisał:

1. Siłka - wystarczy z 5-6 serii na daną partię z progresją ciężaru raz w tygodniu, mi wychodzi że poświęcam jakoś 2,5h (z czego 2h to czytanie książki tak na prawdę),

2. Dieta - fitatu i liczenie kalorii 12-14% bodyfatu spokojnie można zrobić,

3. Hajs,

4. Posiadanie psa,

5. Duży samochód,

6. Ciekawe hobby (drogie ;) , nie jakieś wędkarstwo, no chyba że masz swoją łódkę i napierdalasz trolling na łososiach),

7. Otwartość na ludzi, 

8. Kosmetyki,

9. Fajny ciuch,

10. Bzykanie z 30 minut chociaż, 

11. Fryzjer + barber, 

12. Podróżowanie, 

13. Jazda na rolkach, 

14. Umiejętność wydania rozkazów :D 

15. 3-4 popisowe dania (u mnie są to steki z dziczyzny), jakieś drinki i tym podobne pierdoły,

16. Kilka tysięcy obserwujących na instagramie ;)

 

Wszytko tylko po to, aby jakaś Karyna dała tyłka? Nie opłaca się podejmować wysiłku i spełniać jakieś "listy zadań".

 

Raz, że większość ludzi nie ma na to wszystko czasu, a dwa stawianie się kimś na potrzeby Julek jest niczym innym jak ukrytym simpiarstwem.

 

Pisałem już gdzieś wcześniej, że to geny determinują nasze powodzenie, tak samo u mężczyzn, jak i u kobiet. 

Znałem osobników co nie mieli prawie niczego z tej listy, a gdzie się nie pojawili tam mieli branie.

 

Nie chodzi mi o to, że nie można czegoś zmienić, tylko nigdy nie nadgonisz genów "czada" a wysiłek włożony w zmiany może mieć niewspółmierne rezultaty. Więc warto pomyśleć gdzie ulokować ten czas i energię.

 

Zmiany w naszym życiu powinny być podyktowane tym, co dla nas jest dobre, a nie tym, co oczekuje głupia Julka - bo tej nigdy nie dogodzisz.

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, smerf napisał:

Wszytko tylko po to, aby jakaś Karyna dała tyłka? Nie opłaca się podejmować wysiłku i spełniać jakieś "listy zadań".

Albo udajesz albo serio nie widzisz, że tam prawie wszystkie rzeczy mają pozytywny wpływ na Ciebie, a nie są robione pod laskę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, radeq napisał:

Albo udajesz albo serio nie widzisz, że tam prawie wszystkie rzeczy mają pozytywny wpływ na Ciebie, a nie są robione pod laskę. 

 

Pozwól mi samemu zdecydować co ma na mnie pozytywny wpływ. Mimochodem tak się składa, że małą część z tej listy gości w moim życiu a inna część jest dla mnie mało interesująca czy też zbędna. 

Zamiast wymyślać jakieś głupie listy wole być sobą i nie naśladować innych.

Każdy powinien robić w życiu to, co lubi, a nie to, co się podoba innym czy Karynie. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenerzy PUA mówią trochę prawdy, jednak ich działalność jest w głównej mierze kwestią zarobkową, a przy okazji pomaganiem innym. Skoro ktoś sprzedaje doświadczenie, wnioski, "techniki podrywu" itd., to pewnie, że będzie wyolbrzymiał ich znaczenie, a pomniejszał istotność tego, czego nie może sprzedać (wyglądu i wrodzonych atutów wpływających na skuteczność w relacjach damsko-męskich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.