Skocz do zawartości

Ja czegoś nie rozumiem odnośnie kobiet.


Druid

Rekomendowane odpowiedzi

@TomkoZ tymi Paniami, za 200 zł, kiedyś pojadę, nawet po to żeby zdjąć mityczność kobiet 10/10, żeby głowa zrozumiała jak tak piękna istota, może być dostępna za 2 stówki do tego zrobię z nią co mnie się podoba. Ale wszystko w swoim czasie, przyjdzie czas i na divy ?  I niech ktoś powie, że forum rodzi awersję do kobiet, bardziej traktuje je człowiek z zdrowym dystansem po przebywanie tutaj, a nie jako malari podczas wycieczki do Afryki. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwianie kobiecej demoralizacji relacyjnej teoriami ewolucyjnej wiary to mało poważna rzecz. Kobieta to człowiek, nie robot, mimo ataku presji programowania medialnego z zewnątrz i własnych instynktów ciała, nadal jest sobą i ma jakiś wybór postępowania - to że na ogół nie potrafią tego robić i lecą z prądem daje mylne wnioski. Jednak ogół to już jakiś argument, aby być zdystansowanym, bo niebezpieczeństw jest wiele.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Turop napisał:

A jak nie chce Cie, 8 to celuj w 6, może jeszcze nie czas na wyrywanie najlepszych dup na wsi

 

@Turop

Przez te 8 lat wolności i przemyśleń na ten temat, to teraz mam na to totalnie wywalone, i to tak że np jak jestem w mieście, to potrafię nie zwracać na kobiety uwagi, no chyba że naprawdę ma w swoim wyglądzie coś co zwróci moją uwagę, i np jak chcę coś załatwić, to mam całą uwagę skupioną na tym co mam zrobić, i nie zwracam uwagi na kobiety. A jeśli już się kiedyś jakaś trafi, to tylko żeby sobie poużywać, i oczywiście z zasadami bhp. No i zapewne swoje robi też to że mam takie założenie że jak się trafi to dobrze, a jak nie to drugie dobrze, bo więcej radości daje mi to co lubię robić, a nie kobieta, do czego udało mi się dojść już kilka lat temu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz czy one aby na pewno chciały się z nimi dalej zapoznać. Ciśnie się na usta od razu brzydkie skojarzenie o naszych rodaczkach ale Ty może też nie wpadłeś im w oko i nie miały ochoty w to iść. 

Gdyby faktycznie poleciały na jedno to nie żałuj chłopakom ? My tu tez mamy pod dostatkiem Ukrainek, ktore jak te 3 laski skorzystają z zaproszenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12 godzin temu, Morfeusz napisał:

Bracie @Libertyn czy Ty nie jesteś kobietą albo Archem? Bo nie wierzę w to co czytam. :o

Nie jestem. Przykro mi. Jestem jedynie typem kalkulatywnym. Który kalkuluje inaczej niż Wy. 

 

Znam ryzyko. Moje życie, moje decyzje. Nic nikomu do tego

 

90% tego zjebanego narodu jest w jakiś sposób zaburzona. Jak żyje nie poznałem osoby z modelowej rodziny o niezaburzonej psychice.

Zaburzenia są różne i różne mają natężenia. Nie mógłbym być z borderem, ale np. z niepewną swojej wartości dziewczyną już tak.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie poznasz, bo modelowa dziewczyna i modelowa rodzina to abstrakcja, coś jak wzorzec metra.

Istnieje, ale ilu go widziało?

 

18 hours ago, AdamPogadam said:

Usprawiedliwianie kobiecej demoralizacji relacyjnej teoriami ewolucyjnej wiary to mało poważna rzecz. Kobieta to człowiek, nie robot, mimo ataku presji programowania medialnego z zewnątrz i własnych instynktów ciała, nadal jest sobą i ma jakiś wybór postępowania

I postępuje, tak jak postępuje kobieta.

Myślisz jak facet więc tego nie rozgryziesz.

Człowiek wbrew wszystkim teoriom to zwierzę.

Dla niej postępowanie wynikające z tysięcy lat ewolucji jest właśnie prawidłowe.

Programowanie medialne ma 20 lat, ewolucja 200.000.

Co jest mocniejsze?

A że w ewolucji coś poszło nie tak to wiemy tylko my.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JoeBlue napisał:

...

A że w ewolucji coś poszło nie tak to wiemy tylko my.

 

W tym sęk że w ewolucji człowiek wszystko poszło właśnie "TAK", tylko te cechy które posiadamy z zamierzchłych czasów nie pasują za bardzo do "naszych czasów" - postęp cywilizacyjny szedł w postępie wykładniczym od pewnego momentu, podczas gdy człowiek ewoluował mało co. I teraz huj wie o co chodzi.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, w sumie masz rację, źle się wyraziłem.

W ewolucji idzie TAK, to w życiu poszło nie tak i drogo za to płacimy a zapłacimy jeszcze drożej.

Już jemy nie wiadomo co a niedługo będziemy przerabiać plastik na kuskus, żeby dał się zjeść.

W seksie podobnie.

Nie wiadomo kto jest kobietą a kto mężczyzną.

Gorzej być nie może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2019 o 19:27, Słowianin napisał:

Tak, tak, opalaj się. Najlepiej przy jasnej karnacji - czerniak zbiera ostre żniwo

@Słowianin Powiem całkiem szczerze że wolę umrzeć na czerniaka z powodu nadmiaru słońca niż samemu się powiesić z powodu depresji zimowej wywołanej brakiem słońca. Trzy ostatnie zimy pod rząd czułem się jak wrak. Za to w lato jak młody bóg - czerpię z życia pełnymi garściami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.