Skocz do zawartości

Zaczęły mi się podobać okrągłe kobiety


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, starzeje się i zauważyłem dziwną przypadłość, zaczęły mi się podobać kobiety z krągłościami, z większym tyłeczkiem, parę kg za dużo.

 

Przypomniał mi się pewien elektryk przy barze w czasach studenckich, że ma "ochotę na grubą babę".

Czy Wam się też dzieje coś takiego z wiekiem?

 

Dodam, że moja dziewczyna jest szczupła, ma wyśmienitą sylwetkę, coś ze mną nie tak?

Jak żyć?!

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minutes ago, Johny_B said:

Dodam, że moja dziewczyna jest szczupła, ma wyśmienitą sylwetkę, coś ze mną nie tak?

 

33 minutes ago, Johny_B said:

zaczęły mi się podobać kobiety z krągłościami, z większym tyłeczkiem, parę kg za dużo

Były upały ostatnio - może przygrzało w czachę za mocno? :) 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johny_B Posuwając szczupłą dziewczynę/kobietę, osobiście czuje się niekomfortowo. Jestem szczupłym facetem i jak dodasz do tego szczupłą laskę, mamy w tedy obijanie się np biodrami itd....  A taka mająca w granicach rozsądku, kilo +, czuje się amortyzacje ;) Poza tym, jaka to przyjemność łapania za tyłek, gdzie tego tyłka nie ma?! Nie muszę dodawać, że w większości przypadków, dama będąc filigranową dziewczyną, zazwyczaj posiada mały biust. Co innego kobieta, ważąca 60 kg ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

 

:D Ostatecznie chuda i tak zamieni się w grubą :D dostaniesz, co chcesz w poważnym związku :D 

Wychodzi na to, że mój związek jest niepoważny bo "moja" schudła, ŻELAZNA LOGIKA :D

Teraz, Still napisał:

Poza tym, jaka to przyjemność łapania za tyłek, gdzie tego tyłka nie ma?! 

o taaakk to tygryski lubią najbardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Johny_B Przecież zbijam się. No ale w czym problem? Dopóki podobają ci się puszyste ładne to komu co do tego co ci się podoba? Niektórzy lubią małe cycki, niektórzy duże, niektórzy szkapy, niektórzy łanie... Gorzej jak ci się zaniedbane, otyłe podobają. Wtedy będziesz musiał do podziemia zejść. Plus taki, że możesz wtedy prawilnie rapować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minutes ago, mac said:

:D Ostatecznie chuda i tak zamieni się w grubą :D dostaniesz, co chcesz w poważnym związku :D

Niekoniecznie, warto popatrzeć na matkę. Jeśli są obie podobne i szczupłe to szansa na zwielorybienie jest niższa. 

Z obserwacji panie najczęściej tyją od ślubu. Chyba torty weselne mają jakieś długoterminowe działanie.. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Johny_B napisał:

Wyobraź sobie sytuację idziesz z "pulpecikiem" do hotelu, a koledzy Cie przyczaili i się śmieją, to jest poważna sprawa...

To może być prawda. Jedna anegdota głosi:

- czym różni się brzydka partnerka od starej motorynki?

- niczym! I na jednej i na drugiej jeździ się tak samo dopóki kumple nie zobaczą ?

 

A tak zupełnie poważnie to chcesz mieć kobietę, żeby kumple cmokali, czy chcesz mieć kobietę i czuć się z nią dobrze?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tomko napisał:

Tak naprawdę to zależy od całości. 

Teraz tak uważam.

 

16 minut temu, Tomko napisał:

Niektóre kobiety z dodatkowymi kg mogą być dużo bardziej seksowne niż szczupłe karaczany chociaż nie jestem fanem.

Ma wykładach które od jakiegoś czasu chodzę czasem jest właśnie taka jak piszesz. Tzn nie wygląda jak betoniarka, ale ma tak z 2-3 kg więcej niż inne szczupłe które tam są, no ale prezentuje się całkiem nieźle.

 

Raz to nawet jak siedziała przede mną, tak jakoś bardziej w lewo o dwa krzesła, to się odwróciła przez ramię w moją stronę, tylko że jak to zauważyłem to się odwróciła. I ciekawi mnie to czy chciała sprawdzić ile osób jest z tyłu, czy patrzyła na kogoś z kilku innych gości którzy siedzieli blisko mnie, czy na mnie?

 

1 minutę temu, Johny_B napisał:

Prawilnego rapu nie zniosę, są granice dobrego smaku ?

No ja też, bo zwykle to jest tak że tak że po chamsku rapują o piciu i ćpaniu, co jest dobre ale dla młodocianych dresów pod blokiem. I co najwyżej to sobie lubię sokoła posłuchać, bo on tam stara się w swoich utworach coś więcej przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kim Un Jest? napisał:

A tak zupełnie poważnie to chcesz mieć kobietę, żeby kumple cmokali, czy chcesz mieć kobietę i czuć się z nią dobrze?

W sumie, to chce zmieniać dziewczyny, tak często jak się da :)

 

2 minuty temu, ntech napisał:

Krągłe zazwyczaj ładnie falują przy poruszaniu się. To działa na zmysły. Tyczki są kanciaste w ruchach.

Sporo też nadrabiają osobowością bo im zależy i starają się ponieważ nie maja za wiele atencji.

True story...

 

Gdyby ktoś miał wątpliwości, że nasze forum nie jest pro-feministyczne, w tym wątku przedstawiamy zalety puszystych Pań, 

Gdzie mogę odebrać nagrodę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojkr napisał:

Gusty się zmieniają ot i tyle...a widziałeś "okrągłą" babę nago ?? Czy tylko ci się tak podobają, bo wiesz , z wiekiem wszystko zaczyna obwisać... a u tych szczupłych nadal jest ok.

Odp. Tak.

Sprostuje, młode i okrągłe, bez cellulitu. 

 

Skoro już był suchar z motorynką,

 

To wiedzie dlaczego faceci nie mają cellulitu?

- Bo to brzydkie jest.

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.