Skocz do zawartości

Machanie dupą


Dario

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam bez dźwięku dziwne wrażenie, jakbyś był w zoo, ale podoba mi się :D lubię zoo

Jeśli ktoś zna lepsze klipy to niech nie skąpi :D

Podobno dawno temu jak kobieta tarła dupą o ziemię to wiadomo było o co chodzi i ogień

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno dawno temu jak kobieta tarła dupą o ziemię to wiadomo było o co chodzi i ogień

 

Dario, robaki miała i saneczkowała xD

 

Ale prawdą jest że to:  jak się kobieta rusza, jakie ma poczucie rytmu i jaką elastyczność i płynność ruchu w biodrach przekłada się na seks. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ta robi furorę:

 

 

Nie zapomnę jak będąc na domówce zapuściłem kawałek, leciał też teledysk z rzutnika na ścianę, gdzie panienki ruszały dupami tak jak trzeba, a takie akcje to czysta poezja dla moich zawsze wrażliwych na piękno oczu.

 

Mówię do znajomej:

 

"Jeżeli chodzi o mowę ciała to ta jak dla mnie zasłużyła na literackiego nobla"

 

Na co znajoma:

 

"Przecież to jest zwykła dziwka"

 

Eh ta kobieca zazdrość...  :unsure:

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nie zapomnę jak będąc na domówce zapuściłem kawałek, leciał też teledysk z rzutnika na ścianę, gdzie panienki ruszały dupami tak jak trzeba, a takie akcje to czysta poezja dla moich zawsze wrażliwych na piękno oczu.

 

Mówię do znajomej:

 

"Jeżeli chodzi o mowę ciała to ta jak dla mnie zasłużyła na literackiego nobla"

 

Na co znajoma:

 

"Przecież to jest zwykła dziwka"

 

Eh ta kobieca zazdrość...  :unsure:

 

Aż prosiło się, by zadać pytanie: "Ale dla czego jesteś zazdrosna?". :D

 

A co machania dupcią.

 

W piątek dosłownie "za pięć dwunasta" dzwoni do mnie kumpel, bym ruszył dupcię i udał się na koncercik "SEPULTURY". Nie wiele myśląc, koncertowy stroik i w auto. Na miejscu stoje przy samej scenie, lecz z boku. Ja wiem? Nawet nie 2 metry do basisty i przechodzę do meritum.

 

Przed samą barierką stały dwie panny. I obydwie kręciły dupką. Masakra. Jedna- to było widać, że nie pierwszy raz i zapewne gdzieś się uczyła, druga nadrabiała zapałem. Doszło do tego, że wokalista w pewnym momencie zapatrzył się i kolega musiał trącać go, by zaczął śpiewać. Trzeba zaznaczyć, iż pomylił zwrotki. :D Mój komentarz do sytuacji: Mniam! Gryzłbym jak Reksio szynkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale troche zalosny jest widok sliniacych sie facetow na widok czegos tak prostego, pod kazdym wzgledem. Beztalencie. Dupom popuja sie ego i mysla, ze sa nie wiadomo kim. A pozniej zdziwienie, ze powita kulturalnym "spierdalaj" "byle jakiego" faceta.

 

Czekam na pojazd :) Ja wole cos takiego...

3:45 - zadne beztalencie tak nie rusza biodrami.

 

Edytowane przez taketwo
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.