Skocz do zawartości

Mój pierwszy anal


olek163

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, olek163 said:

Podobno anal jest bardzo przyjemny. Dziś doświadczyłem go pierwszy raz będąc u lekarza. Przed wizytą miałem zrobione dwie lewatywy a na miejscu jeszcze jedną. Brzuch mam nadal napęczniały od gazów.

 

To nie był anal. Ty dopiero się do niego przygotowałeś tymi lewatywami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniała wizyta u pani urolog we Francji kiedyś jak byłem z ojcem w delegacji, miałem może z 18 lat a u nas w rodzinie to był wymóg aby każdy się kontrolował.  Całkiem młoda była i atrakcyjna coś mieszanka cyganki czy latino chyba.  Ja myślałem że tak może i powinno być chociaż nie byłem pewien i mówiłem "kurwa no niemożliwe" ale chciała sprawdzić czy "cewka ma normalne ujście" i zwaliła mi kapucyna

Możecie nie wierzyć i podklepywać pod moją fantazję no ale tak było..... Miałem lekkie zmieszanie z nutą podniecania. Nie wiem czy wtedy nie mógłbym tego przypiąć pod molestowanie i gwałt. (Nie zrobiłbym tego :D) To badanie było pod koniec i recepcji nawet już nie było. Po czasie się zorientowałem że mogłem to pociągnąć w dobrym kierunku no ale długo nie zostaliśmy tam więc i nie było jak.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.