Skocz do zawartości

Cześć.


ZdzisławBeton

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano.

 

 

Ależ proszę bardzo:

 

 

edyta: nieźle wsiąkłem. Czytam jak zahipnotyzowany, a jutro z rana wstać trzeba.

 

Tradycyjnie babeczki w komentarzach pod filmem piszą, że powinien zmienić towarzystwo/pewnie ma złe przeżycia.

 

Po raz kolejny schemat się powtarza. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chujni też promują, przypadkiem teraz znalazłem komentarze pod jakimś wpisem:

 

Komentarze:

1. Baby to kurwy, czytaj Kotońskiego, ja też zacząłem go czytać żeby zrozumieć ten pierdolony świat kurw.

 

29. Autorze. Polecam Ci komentarz nr 1. Szanowny Komentator zna zapewne felietony marka Kotonskiego i zdaje sie jego 2 ksiazki. Jedna z nich przeczytalem. Nosi tytul "Co z tymi kobietami". Dobrze napisana. Mozna ja sciagnac z netu za pare groszy a warto przeczytac. Wejdz tez przy okazji na nastepujace strony w internecie: www.samczeruno.pl oraz www.braciasamcy.pl. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chujni też promują, przypadkiem teraz znalazłem komentarze pod jakimś wpisem:

 

Komentarze:

1. Baby to kurwy, czytaj Kotońskiego, ja też zacząłem go czytać żeby zrozumieć ten pierdolony świat kurw.

 

29. Autorze. Polecam Ci komentarz nr 1. Szanowny Komentator zna zapewne felietony marka Kotonskiego i zdaje sie jego 2 ksiazki. Jedna z nich przeczytalem. Nosi tytul "Co z tymi kobietami". Dobrze napisana. Mozna ja sciagnac z netu za pare groszy a warto przeczytac. Wejdz tez przy okazji na nastepujace strony w internecie: www.samczeruno.pl oraz www.braciasamcy.pl. Pozdr.

 

 

Coraz więcej ludzi albo czyta nasze forum i samczeruno, albo coraz więcej od nas wchodzi na chujnię.

 

Czytam jeden z nowszych wpisów i kilka komentarzy pasuje do naszego oświeconego grona, w tym jeden mój. :P

 

Może powoli, może delikatnie, ale świadomość niektórych zaczyna iść w lepszym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.