Skocz do zawartości

MyWay z Edytą Górniak. Czy znacie kobiety które się tak zachowują?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przypadkiem trafiłam na program gdzie Edyta Górniak uczy się jeździć samochodem. Nie wiem czy to gra czy ona taka jest naprawdę. Niemniej jednak zastanawia mnie czy znacie osobiście jakąś kobietę która podobnie sie zachowuje? Pytam i mężczyzn i kobiety. Ciekawi mnie czy takie kobiety istnieją. 

 

Wrzucam odcinek jakby ktoś nie kojarzył bo nie ogląda TV:

https://player.pl/programy-online/my-way-odcinki,21966/odcinek-1,S01E01,156088

 

Dodatkowo jeszcze dorzuce jeszczę odcinek milionerów z kobietą która moim zdaniem ma usposobienie które podoba sie mężczyznom :

https://player.pl/programy-online/milionerzy-odcinki,5045/odcinek-324,S05E324,155137

Czy taka kobieta pasowałaby wam? Jeśli nie to co wam nie pasuje ?

 

 

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Niemniej jednak zastanawia mnie czy znacie osobiście jakąś kobietę która podobnie sie zachowuje? Pytam i mężczyzn i kobiety. Ciekawi mnie czy takie kobiety istnieją.  

Aż tak to nie. Też widziałem ten program. Dziwaczeje i tyle. To się zdarza, że ludziom odwala. W różnym wieku. Niektórym z powodu alkoholu, inni dragami zamienili sobie mózg w jajecznicę, jeszcze inni, przekonani o własnej wyjątkowości myślą, że podziw, uwaga i splendor otoczenia będzie zawsze. Gdy pięć minut sławy się kończy, kontakt z rzeczywistością bywa potworny. Inne smutne przypadki to choroby, demencja starcza etc.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Lana07 napisał:

Wydaje mi się ze to gra aktorska dla oglądalności.

Jeśli chodzi o program to wiadomo że jest to gra aktorska. Tylko często słyszę że kobiety są niezaradne, głupiutkie itp. Stąd moje pytanie czy rzeczywiście ktoś realnie takie kobiety zna. 

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

Aż tak to nie. Też widziałem ten program. Dziwaczeje i tyle.

Te cechy są na potrzeby programu wyostrzone. Nie wydaje mi sie żeby ona naprawdę taka była. 

A znasz jakieś chociaż trochę podobne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Androgeniczna napisał:

Wśród artystów moim zadniem to gra aktorska a nie realne usposobienie. 

A osobiście znasz kogoś kto tak sie zachowuje?

Tak. Kilku muzyków (nie są aktorami, ani nikim takim, nie grają, po prostu już tacy są) i jedną projektantkę (ponad 60lat na karku a zachowanie jak rozkapryszonego dziecka, spanko do 17.00, i zupełne oderwanie od rzeczywistosci - niektore oczywiste rzeczy jak jej tłumaczylam to serio nie mogla uwierzyc..) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 19:54, Androgeniczna napisał:

 

 

Dodatkowo jeszcze dorzuce jeszczę odcinek milionerów z kobietą która moim zdaniem ma usposobienie które podoba sie mężczyznom :

https://player.pl/programy-online/milionerzy-odcinki,5045/odcinek-324,S05E324,155137

Czy taka kobieta pasowałaby wam? Jeśli nie to co wam nie pasuje ?

 

 

 

Reklamę telewizorów i ketchupu jakoś przetrwałem, ale przy Ibesanie już odpadłem.... a Proliver na wątrobę mnie zabił... Nie dotarłem do materiału... ;)

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.11.2019 o 19:54, Androgeniczna napisał:

Ostatnio przypadkiem trafiłam

Jasne, przypadkiem.?

 

Ktoś w tym całym tefałenie miał całkiem niezły pomysł z tym programem. Tu wszyscy są zadowoleni.

 

Oglądająca z wypiekami na twarzy gawiedź, bo jest wrażenie, że jest się "blisko" tak słynnej celebrytki i można podejrzeć choć odrobinę jej życia prywatnego. Co jest ściemą, by the way.

 

Telewizornia też jest mega happy, bo więcej przytnie na reklamach gdyż ten show ma zapewne dużą oglądalność.

 

Producent auta tego na literę S, bo to świetna reklama. Przez pół godziny widz niby ogląda divę estrady, a tu podświadomie koduje im się skodzinka. Część z tych widzów pewnie będzie chciała poczuć się jak prawdziwa gwiazda i kupi ten motoryzacyjny wyrób.

 

Sama Edzia też jest zadowolniona, bo przytuli ładny piniądz. Trza tylko powygłupiać się troszkę i kasiorka wpada na kontko. Pewnie z melona zgarnie.

 

Szkoda tylko tych biednych instruktorów, bo muszą się użerać z ... dla mnie ona przypomina roszczeniowe i rozkapryszone dziecko, które przybrało postać dorosłej kobiety.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.11.2019 o 11:12, Maniek napisał:

Reklamę telewizorów i ketchupu jakoś przetrwałem, ale przy Ibesanie już odpadłem.... a Proliver na wątrobę mnie zabił... Nie dotarłem do materiału... ;)

Uroki "darmowej" telewizji :)

20 godzin temu, Magician napisał:

Jasne, przypadkiem.?

Masz rację. Czekam z utęsknieniem na kolejne odcinki :)

20 godzin temu, Magician napisał:

dla mnie ona przypomina roszczeniowe i rozkapryszone dziecko, które przybrało postać dorosłej kobiety.

Tak jest. Musi to być gra aktorska bo jak widzę realnie mało kto zna takie przypadki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem oglądnąć. Ale nie mam aplikacji "player". Odniosłem wrażenie, że jest powiązana z tvn em. Na tym zakończyłem przygodę z filmem o Edycie Górniak. 

Swoją drogą wyświetlił mi isę screen gdzie ubrana jak stróż w Boże Ciało rozstawia trójkąt. W szpilkach i jakimś srebrnym ubranku. 

No to chciałbym widzieć, jak po złapaniu gumy na środku drogi, spycha samochód na pobocze i zmienia koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Androgeniczna napisał:

W sumie dziwi mnie że na kursach na prawko nie ma nauki zmiany koła.

Kocie, to i tak nic nie da. Pańcia, nawet jakby opanowała tę żenująco banalną czynność to i tak żadnego koła nie będzie zmieniać.

 

Misiu, może był odkurzył dywany, no chyba też po nich chodzisz. I umyj okna, to też twój dom, mieszkasz tu. Wszystko sama będę robiła za ciebie? Aha, jak wjeżdżałam do garażu to gumę złapałam. Zmienisz na zapasowe i pojedziesz na wulkanizację i załatwisz sprawę. Biegusiem. No co? Ja jestem kobietą a to jest męskie zadanie.

 

Oto nowoczesny feminizm.

Edytowane przez Magician
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Magician napisał:

Kocie, to i tak nic nie da. Pańcia, nawet jakby opanowała tę żenująco banalną czynność to i tak żadnego koła nie będzie zmieniać.

 

Misiu, może był odkurzył dywany, no chyba też po nich chodzisz. I umyj okna, to też twój dom, mieszkasz tu. Wszystko sama będę robiła za ciebie? Aha, jak wjeżdżałam do garażu to gumę złapałam. Zmienisz na zapasowe i pojedziesz na wulkanizację i załatwisz sprawę. Biegusiem. No co? Ja jestem kobietą a to jest męskie zadanie.

 

Oto nowoczesny feminizm.

 

jak wychowasz - tak masz...  :) :) :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Magician napisał:

Kocie, to i tak nic nie da. Pańcia, nawet jakby opanowała tę żenująco banalną czynność to i tak żadnego koła nie będzie zmieniać.

Przecież niektóre zmieniają

I nie mów do mnie kocie pieseczku....

18 godzin temu, Magician napisał:

Ja jestem kobietą a to jest męskie zadanie.

A mycie okien i odkurzanie to kobiece zajęcie?

Wymień mi jakieś męskie zajęcia domowe bo aż ciekawa jestem jakie w XXI wieku są męskie zajęcia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.