Skocz do zawartości

Niech żyją syryjscy imigranci! :P


Rekomendowane odpowiedzi

A tam. W znakomitej większości to i tak bezwartościowy śmieć.

Gorzej jeśli ci się trafi tyknięta przez brudasa. To budzi niesmak <_<

Właśnie. Jak to kurwa było możliwe? Środek Europy XXI wiek:

 

http://www.wiocha.pl/1219351,Kamerunczyk-zarazal-ok.-30-bialych-kobiety-wirusem-HIV

 

Parszywe, obrzydliwe i wstrętne kurwy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświeciło mnie :P

 

Powinniśmy wszystkie nasze rodaczki wysyłać ze swymi mężami nierobami śniadej cery do kraju pochodzenia małżonka, przecież nie można brutalnie rozdzielać rodzin, to takie nie

humanitarne :D

 

Gdyby jeszcze zapisac w prawie automatyczne pozbawienie obywatelstwa polskiego, nagle okazaloby sie, ze chec sniadych do zeniaczki raptownie spadla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Dunin, oświecona feministka, olać ją. Niech te "nasze" (nie moje) kobiety wychodzą za mąż za ciapatych. Krzyż na drogę. Przecież nasze Panie wolą każdego, byle nie Polaka. Niech posmakują trochę świata, jak to się stało z ich wielką miłością i cenionym poetą, Simonem Molem. Niektóre z tych Pań poświecą lub już poświęciły to życiem. Prawdziwy heroizm. Bravo Nasze Polskie Kobiety! :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to czasem nawet śmieszne jest. Mój przyjaciel zaraz po uzyskaniu licencjatu wybył wraz ze swoją dziewczyną do UK. Plan miał taki że się trochę dorobi, odłoży kasę tam zrobi II stopień studiów i generalnie wiąże swoją przyszłość i karierę z tym krajem. 

 

Pierwsza praca była w fabryce przy taśmie (standard) pracował on i jego dziewczyna w tej samej firmie tyle że ona w innym dziale (też przy taśmie).

Poznała młodzieńca o egzotycznych rysach twarzy. I zostawiła mojego przyjaciela, powiedziała że tamten lepiej zarabia (o całe 2 funty wyższa stawka godzinowa) i ma perspektywy (kierownik zmiany), tak więc niewiele potrzeba.

 

Przyjaciel ze złamanym sercem zmienił pracę ale kontynuował realizację planu.

 

Kilka lat później dostał propozycję pracy z tej samej firmy, w której robił przy taśmie, tyle że jako menadżer średniego szczebla. Jak się okazuje dziunia dalej giba przy taśmie, a młodzieniec o egzotycznych rysach twarzy siedzi w domu lub popierdala na modlitwy i demonstracje. Dziunia utrzymuje dom i jego ;)   bo wyleciał z pracy za jakąś drobną kradzież i już nowej nawet nie szukał.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwsza praca była w fabryce przy taśmie (standard) pracował on i jego dziewczyna w tej samej firmie tyle że ona w innym dziale (też przy taśmie).

Poznała młodzieńca o egzotycznych rysach twarzy. I zostawiła mojego przyjaciela, powiedziała że tamten lepiej zarabia (o całe 2 funty wyższa stawka godzinowa) i ma perspektywy (kierownik zmiany), tak więc niewiele potrzeba.

Polkom się w dupach poprzewracało, mają za dobrze i chcą czegoś więcej. Jakiejś odmiany. I niech sobie to biorą; razem z bonusem. :)

 

http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/6997811,simon-mol-chcial-nas-zabic,id,t.html?cookie=1

 

My nie mamy pojęcia, co ci ludzie myślą, oni są nieprzewidywalni. Wściekli, roszczeniowy i nienawidzący naszej rasy, kultury i religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo Polek i ich "miłości" do każdego byle nie Polaka:

Grill u kolegi na działce, wiadomo piwko, wódka i karkówka, pogadanki. Na grillu były też znajome kumpla.
Gadamy sobie na luzie, miła koleżeńska atmosfera i po jakimś czasie kumpel do mnie "Tej niemiec, skocz no sprawdź mięso".
I zaczęło się "a to kolega z Niemiec? Jak miło" itp, zainteresowanie wzrosło o 100%. W prawdzie nie jestem niemcem tylko się tam urodziłem i trochę mieszkałem,
ale o tym nie trzeba było wspominać :)

Co oni myślą? Że my jesteśmy tylko po to by im służyć, ponieważ innowiercy tylko do tego się nadają (no i do trenowania maczety). Im się wszystko od nas należy, taki haracz że w ogóle nas tolerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polkom się w dupach poprzewracało, mają za dobrze i chcą czegoś więcej. Jakiejś odmiany. I niech sobie to biorą; razem z bonusem. :)

 

http://www.pomorska.pl/polska-i-swiat/art/6997811,simon-mol-chcial-nas-zabic,id,t.html?cookie=1

 

My nie mamy pojęcia, co ci ludzie myślą, oni są nieprzewidywalni. Wściekli, roszczeniowy i nienawidzący naszej rasy, kultury i religii.

Gdyby kózka nie dawała to by na AIDS nie zdychała.

Jeszcze zapłaczą dziewoje za mężczyznami o białej skórze i zdrowym penisie.

No, ale z drugiej strony one same nie potrafią wyrwać się z wiru emocji, więc w gruncie rzeczy zostały perfidnie wykorzystane.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Miejmy nadzieję że tegoroczna zima będzie ostra i przetrzebi najeźdźców. Niestety za parę miesięcy z nastaniem wiosny ruszy kolejne tsunami.

Zapisałem się do klubu, chodzę strzelać raz w tygodniu, w styczniu występuję o pozwolenie na broń długą i jeśli brytyjska policja nie znajdzie powodów

aby odmówić w marcu powinienem posiadać własny sprzęt. W międzyczasie poprawiam kondycję fizyczną. Wszystko wskazuje że 2016 będzie bardzo ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miesiąc temu, w którymś radiu była dyskusja o uchodźcach wypowiadała się działaczka lewicy. Szło o to czy lepiej przyjmować całe rodziny z Syrii czy samych mężczyzn. Lewaczka przekonywała, że z rodziny nie ma pożytku bo to zamknięta komórka, wg niej samowystarczalna i się w naszym kraju nie zintegruje. A pojedynczy Syryjczyk pójdzie na dyskotekę i od razu pozna sobie miejscową. 

 

Przekaz z tego płynie taki, że panie z lewicy już się cieszą z dostępu do wielu dzid o ciemniejszej niż polska karnacji.  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryss, dobry pomysł

 

proponuje im udac się na trase przemarszu pastaboysow

ustawić się wzdłuż wystawić dupska i okazac pomoc humanitarna sluzac

za przydrożne automaty do zaspokajania podstawowych potrzeb....

 

Proponuję, polskim feministkom, matkom Polkom i tym polskim lewicującym Paniom o wielkim sercu, aby w swoim heroizmie dokonały wielkiego wspaniałego i doniosłego czynu i nadstawiły porządnie dupska dla potrzebujących chłopców z dalekiej pięknej krainy znad Tygrysu i Eufratu. :) Oni przecież tak cierpią, jaja im straszliwie puchną. Biedne chłopaki. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem koleżankę. Poznała Hiszpana z wymiany studenckiej. Ten Hiszpan normalnie niesamowita pizda (w moim odczuciu).

 

Zerwała z wieloletnim narzeczonym, aby ruchać Hiszpana, który ją i tak zostawił :D

 

Kocham takie akcje :)

 

Z koleżanką już kontaktu nie mam :D

 

Poza tym pięknie sobie ubzdurała, że miłość, że on ją zabierze do siebie, że jej życie się zmieni na lepsze. HA HA HA :)

 

A jej narzeczony zrobił w międzyczasie doktorat, znalazł inną pannę (już się nie wiąże na stałe), normalnie zarabia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest norma panowie, wystarczy ciut lepsza pozycja materialna, społeczna, towarzyska i już im odpierdala. Niestety bardzo często albo jest to pozycja pozorna bo bazują na przesądach (z zagranicy to bogaty albo w jego kraju będzie lepsze życie).

 

I to jest normalne to leży w ich naturze, smutnym w chuj natomiast jest to że często jak pan egzotyczny kopnie w dupę lub wyjedzie bez słowa/ zerwie kontakt zaczynają się łasić do tego, którego zostawiły (brak godności), a smutnym w trzy chuje jest to że znajdzie się wielu takich, którzy taką pannę przyjmą z powrotem.

 

Bo po stokroć bardziej żałosnym od materialnej kurwy jest facet, który przyjmie ją po takiej akcji ponownie i wybaczy.........

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem koleżankę. Poznała Hiszpana z wymiany studenckiej. Ten Hiszpan normalnie niesamowita pizda (w moim odczuciu).

 

że miłość, że on ją zabierze do siebie, że jej życie się zmieni na lepsze. HA HA HA :)

 

 

 

Nihil novi sub sole - traktowała go jak hiszpański multitool, przepustkę do 'lepszego życia'. Tak czy inaczej - przedmiotowo.

Plus +100% bonusu do fejmu że Espaniol ! Tu niestety u części naszych pań takie pszenno-buraczane kompleksy wychodzą.

Bułgarowi, Rosjaninowy czy Białorusinowi dać - to wstyd. Ale Espaniol czy El Greco - uuuuuuuuu, tu już fantazja ponosi a fejm wśród

dziewuszek-szaraczków nabija się w tempie wzrostu długu USA.

 

S.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.