Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
goryl

Kobiety, kobiety, kobiety...

Recommended Posts

Miałem w życiu wiele, wiele kobiet i wcale nie myślę o kolejnej. Moim wielkim, ogromnym marzeniem jest natomiast latanie. Od dziecka miałem dreszcze jak słuchałem opowieści o Dedalu, który latami obserwował ptaki aby wreszcie skonstruować skrzydła dla siebie i swojego syna Ikara i wzlecieć ponad ziemię hen wysoko... Często wyobrażam sobie widok z jego oczu kiedy wzbija się z własnego podwórka, przelatuje nad okolicznymi domkami i wylatuje na wielkie, otwarte morze. W przeciwieństwie do bohaterów legendy nie chodzi mi jednak o transport z punktu A do punktu B. Nie ukrywam, że pociąga mnie lot sam w sobie. Wolny, nieskrępowany ruch ramion.

Idź na kurs paralotniarstwa, szybowców albo coś w tym stylu gdzie w tydzień ogarniesz podstawy.

Jak ktoś lata to później i panny na niego lecą. ;)

• Like 1
  • Haha 1

28 minut temu, goryl napisał:

Moim wielkim, ogromnym marzeniem jest natomiast latanie. Od dziecka miałem dreszcze jak słuchałem opowieści o Dedalu, który latami obserwował ptaki aby wreszcie skonstruować skrzydła dla siebie i swojego syna Ikara i wzlecieć ponad ziemię hen wysoko... Często wyobrażam sobie widok z jego oczu kiedy wzbija się z własnego podwórka, przelatuje nad okolicznymi domkami i wylatuje na wielkie, otwarte morze.

Zmień lekarza albo tabletki 😉

• Like 1
  • Confused 2

Just now, Still said:

Zmień lekarza albo tabletki 😉

A tu się nie zgodzę. Warto mieć marzenia, nawet takie z czapy. Jam mam np marzenie żeby wejść zimą na K2. Wiadomo, na 99,999999% się nie spełni, więc nie będę nawet próbował. Ale mam takie marzenie i uj ;) Czasem sobie o tym myślę w łóżku, jak nie mogę zasnąć.

• Like 2

😂😂😂

Ja też miałem sny jako dziecko że latam i pamiętam to błogie uczucie - nie ma ograniczeń, nikt nie może mnie dosięgnąć, ale miałem wyłączność spośród wszystkich ludzi - coś pięknego...

• Like 1

Rzuć się z Marriotta, będziesz miał nieskrępowane ruchy. Może się obudzisz w nagrodę w łonie jakiejś alternatywki 😁

Podczas snu zdarzyło mi się odlecieć w przestrzeń czy naparzać z Messerschmittami.

Jednakże nigdy nie zapomnę, gdy szybując tuż nad ziemią przydzwoniłem z pełną prędkością w słupek gazowy, lądując w strumieniu z uczuciem: "chyba powinienem zginąć" :P

Nie da się tak zrobić w rzeczywistości, pozostają tylko sny (może to i dobrze) ;)

• Like 1

@goryl

Mnie też Ikar inspiruje, wspaniała historia daje mi dreszczyk emocji i bardzo pozytywne emocje generalnie bo nawet jak zginął to próbował sięgnąć po marzenia, coś wspaniałego. Najbardziej lubię ten obrazek o i ten gdzie sięga słońca też fajny :) 

Ikar.jpgimages?q=tbn:ANd9GcSOUAOrAm9JYq13AFzQcX1

Swoją drogą mam te obrazki na tapecie, jako przypominajki :) 

Edited by SzatanKrieger
  • Like 3

Śmiejcie się śmiejcie z kolegi, ale ja go rozumiem.

Sam jakieś 2 lata temu leciałem motolotnią na jednym ze Śląskich lotnisk aeroklubowych i to było niesamowite uczucie.

Powiem wam że z chęcią bym to powtórzył np. nad Warszawą lub Krakowem albo Trójmiastem.

• Like 5

22 minuty temu, Ancalagon napisał:

pozostają tylko sny

Mi się dziś  śniło, że moja była jechała komunikacją miejską a ja Bentlejem. I to jest sen.

• Like 1
  • Haha 2

O lataniu wcale nie trzeba tylko śnić. Można latać w tandemach jak brat @pillsxp albo zrobić samemu kurs, kupić lub wypożyczyć sprzęt i samemu latać.

Ja na ten przykład zrobiłem kurs na paralotnie będąc na studiach dziennych i dorywczo pracując. Wziąłem niewielki debet bankowy, który spłaciłem w ciągu roku. Rok później szarpałem alpejskie chmury. Jak się naprawdę chce to można. No chyba, że chce się tylko marzyć to spoko, też można.

4 godziny temu, hogen napisał:

O stary, dopalacze weszły prawidłowo... 😂

• Haha 1

12 minut temu, Patton napisał:

w związku z tym?

Kto ma wiedzieć, ten wie ;) 

@Still

To nie zwalnia, od poprawnej pisowni.

Edited by Patton

Teraz, Patton napisał:

To nie zwalnia

Nie o mnie, mowa :D 

3 minuty temu, Still napisał:

Nie o mnie, mowa

Dobrze wiem o kogo chodziło. I właściwie mnie nie znasz, a mówisz jakbyś mnie znał minimum 10 lat.

Edited by Patton

Teraz, Patton napisał:

Właściwie mnie nie znasz,

I?

Edited by Still

2 godziny temu, Patton napisał:

To nie zwalnia, od poprawnej pisowni.

Dobrze napisał. Przed albo nie stawia się przecinka chyba, że występuje powtórzenie. Natomiast ty zrobiłeś błąd w tym zdaniu stawiając przecinek. 

Edited by Tomko
  • Like 4