Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Dziabki jako franszyza

https://www.dailymail.co.uk/health/article-11404095/Pfizer-describes-Covid-pandemic-multi-billion-dollar-franchise.html

 

"

A slap in the Pface: Pfi*zer chief boasts to investors that Covid will continue to be a 'multi-billion dollar franchise for many years to come' — as firm prepares to stick 10,000% markup on its vaccine

  • The price hike is a result of dwinding government funds for vaccine doses 
  • The uninsured population will be on the hook for the out of pocket cost of shots
  • Pfizer has earned about $80bn on vaccines and the antiviral drug Paxl*vid 

"

 

Normalnie jak marvel w kinach, ciekawy jaki będzie "End game"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Egregor Zeta napisał:

Jeśli bóg istnieje

Ja zawsze mówię tak, jeżeli istnieje to niezły skur.... Z niego a jakie ma poczucie chumoru 😂 nie dość że stworzył człowieka celowo ułomnego, stworzył zło w końcu to on wszytsko stworzył w tym zło, raj w którym tylko czekał aż jego ułomny twór zbrata się z złem i wykopał z raju 😂, potem mordował całe cywilizacje no a że stworzył ten ułomny twór na swój obraz i podobieństwo to i ten ułomny twór robi to samo 😂, zajebisty plan i zajebisty bóg...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mpawel5 napisał:

@spacemarinedziwne, że tak oficjalnie o tym mówi. Poza tym ciężkie do zrobienia, chyba, że teraz wypuszcza jakiegoś wirusa wariata. Póki co poza excess death wzrosłe o 15-20% nic więcej nie osiągnęli. 

Ponoć to przycięte zmanipulowane video chodziło redukcję ceny dla populacji o 50%

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo! Jak tam, obszczepieńcy? Zapewne zajebiście wam się żyje ze świadomością, że dziabki, które miały z was zrobić ubermenszen, na chuja się zdały? 

W tej chwili ubermenszen posiadają nie covidowe, a ukraińskie paszporty, dziabek nie przyjęły - i ruchają was w dupę. :D 

Edytowane przez zychu
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem teraz, czy po zmianach na stronie ministerstwa zdrowia, wróciła tabelka z ilością zakażeń i zgonów z podziałem na zaszczepionych i niezaszczepionych.

Wróciła i po ponad pół roku została zaktualizowana. Najnowsze dane są z 11 października. Zerknąłem jak to się oficjalnie kształtuje na przestrzeni 5 miesięcy:

YbACFjO.png

 

I zgonów wśród w pełni zaszczepionych jest - 847

Zgonów wśród niezaszczepionych - 813

 

Gdyby sprawdzić od 11 stycznia do 11 października:

Wśród zaszczepionych - 6461

Wśród niezaszczepionych - 11110

 

Także w ostatnim czasie nawet w oficjalnych statystykach ratio się zmieniło zauważalnie na niekorzyść zaszczepionych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2022 o 12:09, spacemarine napisał:

Ku pamięci

 

 

To nie fejk był o tym art:

https://www.o2.pl/informacje/dietetyk-nt-respiratorow-dla-niezaszczepionych-w-sieci-zawrzalo-6714367858019008a

 

Wart pamiętać, wiecie jakieś przysięgi, hipokrates i podobne

 

 

 

Co tam przysięgi hipokratesa, niczym są. 

Czy od 24 lutego tego roku by te zasady z respiratorem dotyczyły również ludzi ze Wschodu co tutaj przybyli z liczbą dawek np.0...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.