Skocz do zawartości

Wirus z Wuhan


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, xander99 napisał:

@Szczery Człowiek wit d3 wyjalawia z magnezu a znowu magnez wymywa wapn aż kosci bolą ale ja mam też uchylkowe zapalenie jelita. 

Większej bzdury dawno nie czytałem.

22 godziny temu, xander99 napisał:

Ostatnio znajoma po 50 była lekarza z żyłami żeby się zbadać a lekarz a co pani się boi śmierci. Oni mają wywalone na wszystkich nie tylko na młodych.

Tutaj się akurat zgadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Szczery Człowiek napisał:

Większej bzdury dawno nie czytałem.

Tutaj się akurat zgadzam.

Zal sie patrzy jak przepisują ludziom statyny bo maja takie procedury a nie powiedzą w 4 oczy żeby brac k2 i b12 przy zwiększonym ryzyku udaru czy zawału tragedia. Nwm czemu oni są tacy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, spacemarine napisał:

Zobaczcie co się dzieje w chinach z polityką 0 covid, ludzie uciekają z miast czy fabryk i idą pieszo setki km do domu, bo ich paszporty nie pozwalają na podróż, doskonale pokazuje że chodzi tutaj wyłącznie o kontrolę i to może wrócić do nas.

 

 

Przecież oficjalnie w różnych dokumentach wyraźnie stoi że dla naszego bezpieczeństwa i zdrowia zabiorą nam wszystko... Ktoś ma w ogóle jakiekolwiek wątpliwości???

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minutes ago, spacemarine said:

Zobaczcie co się dzieje w chinach z polityką 0 covid, ludzie uciekają z miast czy fabryk i idą pieszo setki km do domu, bo ich paszporty nie pozwalają na podróż, doskonale pokazuje że chodzi tutaj wyłącznie o kontrolę i to może wrócić do nas.

No cóż, przykład realizacji mokrego snu systemów korpo-rządowych, gdzie człowiek z kasty niższej jest takim samym zasobem jak ropa czy lit. Trzeba na nim położyć łapę, kontrolować i eksploatować w najbardziej efektywny sposób (wzorem ideałów tow. Szmaciaka - "trzeba gonić, gnać to bydło a jak padnie to na mydło"). 

 

Najlepsze jest to, że zamknięcie ludzi izolując w fabrykach, gdzie mogą tylko przemieszczać się pomiędzy swoim kojo a miejscem pracy, nazywa się "zarządzaniem zakładem w modelu zamkniętego obiegu". Rozumiecie co znaczy w tym świetle lansowana przez psycholi z WEF - "gospodarka o obiegu zamkniętym"? Nie chodzi o żaden recycling surowców.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2022 o 07:44, Piccardo napisał:

Przecież oficjalnie w różnych dokumentach wyraźnie stoi że dla naszego bezpieczeństwa i zdrowia zabiorą nam wszystko... Ktoś ma w ogóle jakiekolwiek wątpliwości???

W przeszłości wielu próbowało to zrobić siłą, ale już niedługo zidiociała masa sama zakuje się w kajdany.

 

Dla dobra klimatu :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, nowy00 napisał:

@zychu

Temat wirusa trochę umarł :)

Media usłużnie walczą. Dopiero w Tłok FM był prof. Zielonka i straszył hybrydą c19 i grypy itp. A do tego smog i przez to kuniec świata po prostu :P 

A najbardziej żenujące (zważywszy ze to profesor niby jest) było to jego gadanie o testach. On chyba nadal mysli, że te testy sa/były coś warte!!!!

 

15 godzin temu, nowy00 napisał:

Lekarka pisała, że „plandemia to ściema”. Straciła prawo wykonywania zawodu

Mogła to jakos inaczej wyrazić - pchanie sie w kłopoty...

 

BTW Socha ma problem bo ponoć kase zabrała z STOP-NOP hahaha. Ja tam jej za bardzo nie ufałem...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.