Skocz do zawartości

Jak rozpoznać udawany orgazm?


MMorda

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, _Aga said:

O Jezu bo Ty od razu waliłeś o kobiecym wytrysku. To jest nieosiągalne rozumiesz??

Nie Słonko to jest możliwe... To że tego nie doświadczyłaś nie znaczy że inne kobiety tego nie mają ... Po prostu nie masz takich doświadczeń.

 

9 minutes ago, _Aga said:

Mi cały czas chodziło o moje orgazmy. Które można udawać. Kropka.

No właśnie tobie chodziło a napisałaś co innego ?

19 minutes ago, _Aga said:

Szkoda dobrego- życiowo- nie pijaka zmieniać. Łatwiej znaleźć  kochanka w tych czasach niż partnera na życie żeby hajs się zgadzał i sex był taki jaki powinien.

Szach i mat ? .... ujawniła się biedna niezaspokojona samiczka .... hajs się zgadza ? ?  Ile bierzesz za jeden udawany orgazm ? :P

Edytowane przez Lexmark82
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, StatusQuo napisał:

Biedna się sama w narożnik zapędziła :D

 

@_Aga ale to co chcesz przez to powiedzieć, że zamiast zmieniać partnera, lepiej sobie znaleźć ogiera do łóżka czy się męczyć z obecnym partnerem :)?

Bo nie skumałem wywodu.

Najlepiej by było mieć i tego i tego. Ale wiem, to jest największa zbrodnia czyli zdrada. Więc co zrobić jak temperamentem się ludzie nie zgadzają? Chciałabym dobry sex- on nie. Chciałabym w ogóle sex- również nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMorda napisał:

@_Aga W jakim czasie odciełaś się emocjonalnie przy braku orgazmów? Ile trwało zanim podawałaś swoje zimne ciało?

Odkąd po raz kolejny mi odmówił i odwrócił twarz. Wtedy pękło. Całować bym się mogła nie wiem....całą noc? I cały dzień? On nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Patton Można wydzielić z tego wątek, typu: Problemy łóżkowe Agi

Bo robi się śmietnik. @_Aga będzie, mogła się wyżalić w spokoju i zebrać wymaganą ilość atencji. ;)

 

Od tego posta: 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _Aga napisał:

Więc co zrobić jak temperamentem się ludzie nie zgadzają? Chciałabym dobry sex- on nie. Chciałabym w ogóle sex- również nie

W związku się jest po to, żeby zaspokajać swoje potrzeby. Jeśli nie są zaspokajane, a wszelkie próby komunikacji zawiodły, to masz dwie opcje, albo zaakceptować i zostać albo zmienić partnera.

Jak wybierzesz zmianę, to masz dwie opcje, albo znajdziesz kogoś lepszego, albo nie..

To jak z każdą inwestycją, dużo ryzykujesz, ale możesz dużo zyskać. Jak jest się młodym, to ryzyko jest bardziej naturalne, z wiekiem priorytety się zmieniają,

ale to tylko z powodu braku alternatyw.. To przykre.. Ale prawda jest taka, że jak wyciągniesz rękę po to co chcesz, możesz zostać z niczym..

Wszystko zależy od tego, czy właściwie ocenisz ryzyko..

Edytowane przez StatusQuo
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lexmark82 napisał:

Nie Słonko to jest możliwe... To że tego nie doświadczyłaś nie znaczy że inne kobiety tego nie mają ... Po prostu nie masz takich doświadczeń.

 

No właśnie tobie chodziło a napisałaś co innego ?

Szach i mat ? .... ujawniła się biedna niezaspokojona samiczka .... hajs się zgadza ? ?  Ile bierzesz za jeden udawany orgazm ? :P

Wiedziałam , że o ten " hajs" się przyczepisz. Miałam nie pisać, ale sobie Myślę, a sprawdzę. Mogłam użyć innego słowa, ale skoro padł już ten haha, więc z bezrobotnym w związku być bym nie mogła. Nikogo utrzymywać nie będę.

2 minuty temu, Morfeusz napisał:

@Mosze Red @Quo Vadis? @Voqlsky @Patton Można wydzielić z tego wątek, typu: Problemy łóżkowe Agi

Bo robi się śmietnik. @_Aga będzie, mogła się wyżalić w spokoju i zebrać wymaganą ilość atencji. ;)

Masz rację. Zaśmieciłam troszkę. Już zamykam pyszczek. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, _Aga napisał:

Wiedziałam , że o ten " hajs" się przyczepisz. Miałam nie pisać, ale sobie Myślę, a sprawdzę. Mogłam użyć innego słowa, ale skoro padł już ten haha, więc z bezrobotnym w związku być bym nie mogła. Nikogo utrzymywać nie będę.

To odwrotnie niż ja. Ja bym nie mogła byc z facetem z którym seks mi sie nie podoba. Natomiast ze swoim partnerem mogłabym mieszkac pod mostem :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, _Aga said:

Wiedziałam , że o ten " hajs" się przyczepisz. Miałam nie pisać, ale sobie Myślę, a sprawdzę. Mogłam użyć innego słowa, ale skoro padł już ten haha, więc z bezrobotnym w związku być bym nie mogła. Nikogo utrzymywać nie będę.

To napiszę : Weź mnie weź mnie ?

Mam swoją działalność a dragwki pomiędzy d=udami podobno też umiem wywołać ?

Piszesz się ?  (Żartowałem, materialistkami gardzę i na pierwszą randkę zawszę jadę gorszym samochodem który pożyczam od znajomego)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MMorda napisał:

@_Aga Kiedy powiesz swojemu że szykuje się nóż w plecy?

Hehehe rozbawiłeś mnie, serio ????nie mogę już się tu udzielać, bo o czym innym był temat, pozdrawiam

Teraz, Lexmark82 napisał:

To napiszę : Weź mnie weź mnie ?

Mam swoją działalność a dragwki pomiędzy d=udami podobno też umiem wywołać ?

Piszesz się ?  (Żartowałem, materialistkami gardzę i na pierwszą randkę zawszę jadę gorszym samochodem który pożyczam od znajomego)
 

Też mam swoją działalność, nie chwal się. A laska jak ma Cię wydymać na kasę to i tak to zrobi nawet jakbyś przyjechał największym złomem. Jeżeli jesteś przy kasie to ona zobaczy to w twoich oczach, nie potrzebuje dowodów rzeczowych. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lexmark82 napisał:

na pierwszą randkę zawszę jadę gorszym samochodem który pożyczam od znajomego)

 

Nigdy tego nie rozumiem. Nie potrafisz wyczuc czy kobieta leci na Ciebie czy ma kase? Ja umiałam wyczuć na randce czy facet chce tylko seksu. Mężczyźni nie mają takiego radaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu. Jednak widać jak na zimno można udawać orgazmy. Pytanie zadałem dlatego, że zanim odchodzi partnerka wycofuje się również emocjonalnie na długo przed oficjalnym porzuceniem więc orgazmy w dużej części przypuszczam że też są udawane, a to pokazuje jak na zimno potrafią działać panie :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Androgeniczna said:

Nigdy tego nie rozumiem. Nie potrafisz wyczuc czy kobieta leci na Ciebie czy ma kase? Ja umiałam wyczuć na randce czy facet chce tylko seksu. Mężczyźni nie mają takiego radaru?

Tak, są sytaucje gdy umiem (i nie tylko wtedy gdy słyszę fajną masz tą skórę w aucie)  ale są również dobre aktorki :) , a blachary nie szukam.
Gwarantuje Ci że nie wyczujesz doświadczonego mężczyzny który wie jak podejść kobietę (zagra szarmanckiego nie skupionego na Tobie (urodzie) przez 2-3 randki i wtedy oddasz mu się bo będzie Cię gryzło czy mu się podobasz..czy Cię pożąda...).

25 minutes ago, _Aga said:

Jeżeli jesteś przy kasie to ona zobaczy to w twoich oczach, nie potrzebuje dowodów rzeczowych. Pozdrawiam. 

No niespotykana kobieta, czyta z oczu zamożność faceta. Prawidziwa Himalajka ? Gdzie Ty się uchowałaś ?

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.