Skocz do zawartości

Dot. Teoria wielkiego #przegrywu


Rekomendowane odpowiedzi

40 minutes ago, bassfreak said:

friz źle nie wygląda ale wera jest wyżej zdecydowanie

Ja jej daję -2 za barwę głosu :D

41 minutes ago, bassfreak said:

laska wyżej , koleś ma dużo cech incela

o dżizas ta to samo, do tego ta gestykulacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie tutaj z @deomi się zgadzam. Nie wiem czemu tego ostatniego pana tak słabo ocenianie, według mnie spora przepaść w wyglądzie pomiędzy nim, a partnerką. Widać w pierwszych trzech różnicę smv na korzyść kobiet. Przykłady można mnożyć, ludzie się z różnych powodów łączą się w pary. Wiadomo, że przystojny facet, czy piękna kobieta zawsze będą mieli większy wybór od przeciętnych osób. Tylko pamiętajmy, że większość jest przeciętna i spokojnie bez wyglądu Chada i miss można sobie ułożyć życie. Ludzi bardzo ładnych i bogatych jest mało, a tworząc związek jest dużo innych ważnych zmiennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem panowie (i panie), co Wy w tych laskach widzicie :D Dla mnie: 1. 5/10; 2. 4/10 (kojarzy mi się z Solaris z Blok Ekipy, tylko że ma normalne BMI); 3. 6/10; 4. 2.5/10. A to i tak z mojej strony oceny chojne, bez odejmowania punktów za krindżowy głos i gesty czy makijaż z dupy. Szczerze mówiąc to nie wiem, czy ostatnia pani nie byłaby z nich wszystkich najbardziej pociągająca, gdyby schudła. Ma śliczne, błyszczące, duże, ciemnoniebieskie (szare?) oczy i świetne usposobienie.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, deomi napisał:

Moje punkty:

1. On 5/10, ona 6 albo 7/10 

2. On 4/10 ona 6/10

3. On 3,5/10 ona 7albo8/10

btw. 

Dlaczego-z-kana%C5%82u-Friza-znikn%C4%99

4. On 7/10 ona 4/10

 

Co powoduje wnioski, że wszystko w przyrodzie jest możliwe :D 

Co do mezczyzn się nie wypowiem, jestem hetero.

1. Pani max 6/10 

2. Ta mocne 7/10 (ale dodając głos i gadkę nota spada 4/10)

3. Max 7/10 (zmyj tapetę dodaj "walory" poza urodą i też 4/10)

4. Tu daje 1/10 A nawet -2/10 mój penis nawet by nie drgnął...

Jesteś BI? xD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bassfreak napisał:

W takim razie ile mają w twojej skali mają Gandy i O'pry ?

Ja bym temu pierwszego dała 8/10. Punkty odejmuję za zbyt małe oczy, opadające powieki, trochę odstające uszy i zmarszczki na czole. Temu drugiemu to 6,5 lub 7/10. Ma bardzo małe, blisko osadzone oczy i sama nie wiem czemu, ale jego twarz mnie nie zachwyca, mimo że ma bardzo ładny kształt. Chyba cały efekt psują te oczy. Obaj mają piękne włosy, za to bardzo duży plus. Dodam, że oceniałam tylko po załączonych zdjęciach, nawet nie wiem kim oni są.

Edytowane przez ewelina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewelina napisał:

Ja bym dla tego pierwszego dała 8/10. Punkty odejmuję za zbyt małe oczy, opadające powieki, trochę odstające uszy i zmarszczki na czole. Temu drugiemu to 6,5/10. Ma bardzo małe, blisko osadzone oczy i sama nie wiem czemu, ale jego twarz mnie nie zachwyca, mimo że ma bardzo ładny kształt. Chyba cały efekt psują te oczy. Obaj mają piękne włosy, za to bardzo duży plus. Dodam, że oceniałam tylko po załączonych zdjęciach, nawet nie wiem kim oni są.

To jest elita nad elitami może 1% populacji facetów , modele top tier takie oczy są pożądane przez większość kobiet tak zwane "hunter eyes" czyli oczy łowcy.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewelina napisał:

Ja bym temu pierwszego dała 8/10. Punkty odejmuję za zbyt małe oczy, opadające powieki, trochę odstające uszy i zmarszczki na czole. Temu drugiemu to 6,5 lub 7/10. Ma bardzo małe, blisko osadzone oczy i sama nie wiem czemu, ale jego twarz mnie nie zachwyca, mimo że ma bardzo ładny kształt. Chyba cały efekt psują te oczy. Obaj mają piękne włosy, za to bardzo duży plus. Dodam, że oceniałam tylko po załączonych zdjęciach, nawet nie wiem kim oni są.

Zmarszczki ? Gandy "prime" czyli w latach świetności 25 lat bodajże

 

8319d2de288d66ad6f79d10e04eb77d6.jpg3562e0ff9ddab07207cd5ae12cf19d9e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, deomi napisał:

A nawet jeśli nie, to Ci Panowie też nie są na wyżynach SMV, ani nie są żadnymi chadami, z wyglądu i zachowania.

Bo na atrakcyjność składa się nie tylko wygląd. Ups - ale nie - udowodniono, ze kwadratowa szczęka i wyrywam 90% lasek. Hipergamia. Idę jutro pod nóż. 

v1.bjs4NDYzODU7ajsxNzkxOTsxMjAwOzEyODA7N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, deomi said:

@leto W takim razie jak wyglądają Twoje 7, 8, 9 i 10   ? :D 

I co, może jeszcze mam Ci wysłać dick pic'a? Nie ze mną takie numery :P

 

Nie no po prostu kwestia jest taka że każdy ma trochę inny gust. Wg mnie większość moich dziewczyn była ładniejsza, niż pani 2, którą tutaj wysoko wyceniacie, a dla mnie ona jest trochę poniżej przeciętnej. Być może Wy ocenilibyście moje dziewczyny jako brzydsze od niej - rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się bawimy to się bawimy.

 

1. On 6/10, ona 6/10

2. On 5/10 (przeciętniak), ona 7/10 (ale ma wkurwiający głos i te sztuczne pazury)

3. Friz 7/10 (młody pół Chad na widok, którego młódki dostają orgazmu), ona 6/10

4. On 6/10, ona 3/10 (jest bardzo nieatrakcyjna)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi z tych 3 dziewczyn tylko pierwszej bym dała 9/10. Druga to 6/10 ewentualnie 6,5/10 przez zbyt wysokie czoło, rzadkie włosy, opadające powieki, opadające kąciki oczu, drugi podbródek i ogólnie zbyt pucołowatą twarz. Bez makijażu wygląda pewnie jeszcze gorzej. Tej trzeciej góra 7/10. Ma zbyt małe oczy, dodatkowo za głęboko osadzone i zbyt blisko siebie oraz zbyt wysokie czoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, deomi said:

randomy które uważasz za 7,8

7/10: Emily Ratajkowski (ciało 9.5/10). Daisy Keech? Młoda Winona Ryder?

8/10: Jennifer Lawrence, ale u mnie ona punktuje tym swoim specyficznym "pazurem" w grze aktorskiej. Valentina Sampaio.

9/10: Betta Lemme

10/10: nie wiem, nieosiągalny ideał?

 

Przy czym to są kobiety które rzeczywiście tak wyceniam, nie twierdzę że z tak pięknymi się zadawałem (chociaż i nie przeczę ;))

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leto napisał:

8/10: Jennifer Lawrence, ale u mnie ona punktuje tym swoim specyficznym "pazurem" w grze aktorskiej. Valentina Sampaio.

9/10: Betta Lemme

Mhhmm : P 

Dlatego o kant tyłka rozbić te wszystkie oceny SMV :D 

Betta Lemme to dla mnie góra 6 nie wiem czym tak Ci sie przysłużyła :D:D 

A Lawrence dałabym te 7 punktów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.