Skocz do zawartości

Dot. Teoria wielkiego #przegrywu


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, LaMalinche napisał:

rsz_guys-min.jpg.b4c0132caa096053428d83a0ae2d662d.jpg

MOJE TYPY!!! PS. Ciekawie brzydcy faceci RULEZ :>>>

1. Gary Oldman

2. Gustav Skarsgaard

3. Nikolaj Lie-Kaas

4. Młody Phil Anselmo zanim zniszczyły go dragi i alko (wokalista Pantery)

5. Młody Rufus Sewell

6. Josh Hamilton

7. Iain Glen (Jorah Mormont z GoT :))

8. Jason Flemyng

9. Nick Holmes (wokalista Paradise Lost, ale tylko z krótkim włosami)

10. Laurence Fox

11. Nivek Ogre (wokalista Skinny Puppy)

12. James Frain

Przecież oni nie są od żadnej strony brzydcy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2020‎-‎02‎-‎21 o 02:05, Ksanti napisał:
Cytat

Znam trochę par, gdzie on jest sporo brzydszy od niej,

A kojarzysz może w jakich:

- okolicznościach,

- wieku

- przebiegu (po ilu bolcach u panny)

poznały się takie pary?

 

Jaki charakter i usposobienie posiadali ów chłopaki?

Opiszę pokrótce 2 pary

Para 1: Ona ok 30 lat, 7- 7,5/10  On ok 34 lat ok. 2,5/10. Są parą od 6 lat, niedawno się pobrali. To jest chyba jej 2 albo 3 partner. Słabo go znam, ale to raczej spokojny chłopak, ma trochę cech białego rycerza (jak to określacie:)). Nie wiem jak się poznali.

Para 2: Ona ok 28 lat, 8,5/10, do tego wysoka i szczupła, naturalne długie blond włosy, miała chyba nawet jakiś epizod pracy w modelingu, on 33lata, ok.4/10. Byli parą przez ok. 10-11 lat. To był jej 1 albo 2 partner. Pobrali się, ale ich małżeństwo długo nie przetrwało. Obecnie nie są parą, ale staż związku mają dosyć długi. On raczej towarzyski, otwarty, szybko nawiązuje relacje.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musicie zwrócić uwagę na to że jeśli męzczyzna uznaje jakiegoś innego za przystojnego to zazwyczaj dla kobiet jest on brzydki. Tak samo jak kobiety które mi wydają się ładne dla męzczyzn czasem są przeciętne. Koledzy nie raz jak mi pokażą laske 10/10 to dla mnie jest brzydka i w życiu bym tak nie chciała wyglądać a im sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LaMalinche napisał:

Są ciekawie brzydcy, czyli nie są typowymi przystojniaczkami. Ich uroda nie jest pusta i plastikowa, lecz ma...charakter (jakkolwiek głupio to nie brzmi). @Ksanti a jaki to jest brzydki facet według facetów? Jeśli Musiał lub Zakościelny, to się zgodzę :D 

Według mnie brzydki jest Ron Perlman, zwłaszcza w Imię Róży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DavidStarsky

A czy chociaż wiesz kto to jest?

 

@Androgeniczna

A co do kobiet, to bardzo rzadko widzę takie, których typ urody zwyczajnie mnie porazi jak piorun. Bo zwykle widzę większe lub mniejsze klony.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Patton napisał:

A czy chociaż wiesz kto to jest?

@Patton Jeszcze dochodzi to że Wy mężczyźni często uznajecie jakiegoś za przystojnego bo podziwiacie go za coś np Lewandowski bo gra w piłkę. Jakby się tak przyjrzeć to twarz ma 2/10 natomiast większość mężczyzn uważa go za przystojniaka pół Boga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ewelina

Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniem. Jednak zastanawia mnie co znaczy dla Ciebie 2/10.  Jeśli kierujesz się podobnym kryterium co @Androgeniczna to co 2-3 facet jest w takim razie brzydki.

 

Ja czasem mam wrażenie, że Europejki a zwłaszcza Polki mają nadmiernie wygórowane oczekiwania i gusta co do urody. Rzeczywiście jest tak jak mówił @Patton, że łatwiej jest się zmatchować z całkiem ładną Amerykanką z USA i pogadać niż ze zwykłą Polką. To samo ostatnio mnie zmatchowało i rozmawiam sobie z Brazylijką urody modelki. Świat w Europie jest chyba wywalony do góry nogami. Chociaż w zasadzie też łatwiej mi się zmatchować z Polką z drugiej części Polski niż ze swojego regionu. Nie rozumiem tego.

 

@LaMalinche

Nie wiem, staram się nie oceniać urody facetów. J3dnak mam wrażenie, że Polki są w tym bezgwzględne. 

 

@ewelina

Ta babka ze zdjęcia to właśnie moim zdaniem 2/10 ale w internecie by miała spore powodzenie mimo tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Patton napisał:

Bo zwykle widzę większe lub mniejsze klony.

A to też nie przypadek. Były robione badania i mężczyznom podobają się zazwyczaj kobiety które się nie wyróżniają tzn są podobne do innych kobiet. Natomiast kobiety wybierają mężczyzn którzy się wyróżniają z grupy jeśli chodzi o wygląd np najwyższy, najbardziej muskularny itp.

Dlatego kobiety podśwadomie upodabniają się do innych kobiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Androgeniczna napisał:

Jeszcze dochodzi to że Wy mężczyźni często uznajecie jakiegoś za przystojnego bo podziwiacie go za coś 

@Androgeniczna

 

Akurat w moim przypadku się mylisz, bo chwilowo zmieniłem płeć, i popatrzyłem na to z waszej strony.

 

2 minuty temu, Androgeniczna napisał:

mężczyznom podobają się zazwyczaj kobiety które się nie wyróżniają tzn są podobne do innych kobiet.

No i znowu się mylisz, bo jestem dobrym przykładem osoby, która woli naturalny wygląd, i odmienny styl.

 

8 minut temu, Ksanti napisał:

Rzeczywiście jest tak jak mówił @Patton, że łatwiej jest się zmatchować z całkiem ładną Amerykanką z USA i pogadać niż ze zwykłą Polką. 

No wtedy to się czułem jak kiełbasa rzucona do klatki z głodnymi lwami, pomimo tego że wyglądem bliżej mi do generała z awataru, niż do chada. A niedawno zmieniłem lokalizację na Mińsk, no i jest to samo co w USA, tylko że kobiety mają dużo lepszą urodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Ksanti napisał:

 

@ewelina

Ta babka ze zdjęcia to właśnie moim zdaniem 2/10

Ha, i kto tu surowo ocenia ;)? Inne zdjęcia jeszcze wkleję:

Znalezione obrazy dla zapytania: tilda swintonZnalezione obrazy dla zapytania: tilda swinton

 

Wg. mnie ma ładny kształt twarzy, zgrabny nos. Więc 2/10 to trochę za mało. Ale każdy może uważać, jak chce .

27 minut temu, Ksanti napisał:

 

@ewelina

Dzięki za podzielenie się spostrzeżeniem. Jednak zastanawia mnie co znaczy dla Ciebie 2/10.  Jeśli kierujesz się podobnym kryterium co @Androgeniczna to co 2-3 facet jest w takim razie brzydki.

Wydaje mi się, że podobne kryteria stosuję oceniając zarówno kobiety, jak i mężczyzn, więc wspomniane pary oceniłam w miarę sprawiedliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Tak ogólnie mam wrażenie, że pod wieloma względami jestem inny niż większość, i do tego dość mocno nieufny, i uparty jak koza. Także jeśli by się trafiła np choćby taka 5-9/10, albo i nawet 10/10, to zapewne miałbym to gdzieś, i bym taką zwyczajnie olał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewelina napisał:

Ha, i kto tu surowo ocenia ;)? Inne zdjęcia jeszcze wkleję:

Znalezione obrazy dla zapytania: tilda swintonZnalezione obrazy dla zapytania: tilda swinton

 

Wg. mnie ma ładny kształt twarzy, zgrabny nos. Więc 2/10 to trochę za mało. Ale każdy może uważać, jak chce .

No dobra niech Ci będzie, wytargowałaś 4/10 sprytną dyplomacją i lepszymi zdjęciami. Jak dla mnie na tym czarnobiałym wyszła najkorzystniej. Niemniej jednak moim zdaniem posiada bardzo androgeniczny wygląd. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.02.2020 o 22:56, Ksanti napisał:

xuQfgD0.jpg

 

Ten koleś z lewej to nawet ciekawa postać. Na YT ma kanał o nazwie Egg White. Oprócz pogadanek, są streamy i nagrywa też rapsy. 

Ma całkiem przyjemny głos i flow - na tyle, na ile jako laik jestem w stanie to ocenić.

Kiedyś użytkownicy lookism zrobili prowo, gdzie powiązali go z jakimś aktem terroru, chyba atakiem bombowym i służby go zawinęły na przesłuchanie.

Ale to dawne czasy, nie pamiętam szczegółów. Ogólnie odbieram go dosyć pozytywnie, ma koleś dystans. Chociaż wizualnie wiadomo, okolice 3/10.

 

Przykładowy materiał, gdzie można go w ruchu obejrzeć:

 

https://www.youtube.com/watch?v=Thtng6-HniE

 

A tutaj cover Slipknota, niestety słaba jakość wokalu. 

 

 

 

☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o chadów to każda kobieta ocenia 10/10 a jak nie to kłamie pewnie albo nie ma to znaczenia. No bo nie ma bo i tak mokro się robi i jak jest w związku z normikiem to i tak z chadem pójdzie nawet jak tamci bedą razem na spacerze i ta na początku będzie się opierać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.